Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
17. feb 2010

zdeni taky nam babicka s dedeckem koupili tu lovelu v penny 🙂 koupili 9l za 400 🙂 fakt super tady ji maji 1,5l za 149 😝

gaby21
17. feb 2010

Ahojte dievcata, prosim vas neviete niektora link na tampony do bazena pre tehulky, u nas v lekarnach a v zdravotnickych potrebach je to beznadejne. Dakujem 😅

lienka1076__2
17. feb 2010

Aké plienky ste kupovali do pôrodnice? Neviem sa rozhodnúť či pampers, alebo huggies. Alebo sú iné lepšie? Vy už máte s tým skúsenosti, keď máte detičky. 🙂

zdenkapo
17. feb 2010

Adelka
no právě ta cena je dost příjemná,tak můžeme vesele prát...

jinak já jsem včera vyprala věci pro mě do porodnice a už to na sušáku uschlo přes noc,tak už zabalím tašku do porodnice... už mám nakoupené skoro všechno,krom porodnických vložek,ale ty mi tam daj,tak vezmu sebou radši jen pár kdyby jim došli,ale to snad nehrozí... ještě si koupím ten hroznový cukr a vodu v menším balení...

adelka89
17. feb 2010

lienka do porodnice mame koupene pampers newborn2-4kg takove to zlute baleni je tamm 48 plen myslim za 199 kč.

zdenkapo
17. feb 2010

gaby
já bych teda tampony nedávala v těhu- tím spíš se ti na ona místa tím nasáklým tamponem něco dostane

Lienka
Pampers máme zatím vel.2,byli v akci za 339Kč 108ks ve Sparu,ale bude určo kupovat Pampersky 1 a možná i Huggies,to ještě nevim- pro Tomáška jsme měli jen pampers a asi zkusím i ty nové bílé Pampers,ty jsou prý dobré na tekutou stolici miminek- ty klasické totiž občas protekly zádíčkama i kolem nožiček

adelka89
17. feb 2010

zdeni ja uz taky pomalu balim, mam vicemene kosmetiku sbalenou pro me i pro Lukaska, dneska jdu do lekarny koupit malinik, lnene seminko popor.vlozky i kalhotky. Kosile mam nachystane 2 takove starsi bavlnene a ostatni veci zatim nemam (jo manzel okopiroval oddaci list)

adelka89
17. feb 2010

zdeni my mame 2ky pampers ty oranzove sleep and play mas s nimi nejakou zkusenost? Nasi mi je koupili protoze byli taky ve sleve 🙂
jinak bych pozdej chtela kupovat huggies kvuli tomu pruznemu pasu slysela jsem, ze ty pampersky hodne protekaji a az se maly bude vic pohybovat tak mozna budou lepsi ty, uvidime jak nam budou pampersky vyhovovat 🙂

lucik...
17. feb 2010

Ahoj holky 😉
Tak my nemáme pleny ještě ani jedny 😀

adelka89
17. feb 2010

luci ja jsem je koupila minuly tyden kdyz jsem sla vystrasena doktorkou z poradny 🙂

gaby21
17. feb 2010

Zdenka, ano viem, bezne tampony nasakuju vodu, ale citala som nieco o speci tamponoch v tehotenstve, ktore maju chranit pred infekciami v bazenoch, az nato ze ich nemozem nikde zohnat 😒

zdenkapo
17. feb 2010

Adelka
právě každému vyhovuje něco jiného...
Sleep§Play jsme měli vel.4 na TOmáška a moc nám nevyhovovali,nevydržely tak dlouho jako ty klasické,byly brzy naducané... uvidíš no... chce to zkusit,taky zkusim Huggies,pampars normální i ty bílé,ty jsou prý dobré na malinké...
maliník už mám,ale při prvním nepomohl... košily beru jednu,kdyby náhodou došli,ale minule jsem nepotřebovala...
doporučuju celogumové pantofle otevřené ve špičce- stačí tak brát jedny na chození a s nimy rovnou do sprchy...
jakou bereš kosmetiku? mám akorát pleny,vlh.ubrousky Pampers Sensitic i s krabičkou,Rybilku,pro sebe Bepanthen a asi mazání pro Aničku z lékárny,co nám psala dr. i na TOmáška

lucik...
17. feb 2010

adel jo to chápu, to bych taky asi běžela 😀 Já jsem teda dostala od kamarádku tašku pamperske "new baby" ty od 2kg, tak zatím jiné nekupuji, ještě je snad čas 😀

lucik...
17. feb 2010

holky jsou potřeba noční košile na knoflíky - kvůli kojení, nebo stačí jen třeba na špagetová ramínka? To ramínka se lehce stáhne a dá se nakojit i tak, nebo ne?

xxx.klarka
17. feb 2010

ahojky,

vy jste toho nakecali, dočítat nebudu na to nemám čas.

Teď jsem se najedla, za chvíli se půjdu obléknout a jedu do města, chci do dm, na poštu potřebuju, do švadlenky, a pak chci do knihkupectví kouknou po nějákém památníčku.
Lucik, ty jsi něco koupila včera?? 🙂

A pak počkám na drahého až skončí v práci a jdeme na ten byták to dohodnout, tak jsem zvědavá. Dneska jsem kvůli tomu nemohla ani spát, spala jsem asi 4 hodiny celkem. I naše beruška to snad tuší, že se něco děje, od jedné hodiny snad do 4 dělala kotrmelce, přemety a nevím co všechno. Až mi z toho pak tvrdlo břicho 😀

zdenkapo
17. feb 2010

Lucik
no to je na tobě, já žádné na kojení neměla,vždy jsem jen vyhrnula košili a bylo...

Gaby¨
tak o tom jsem teda ještě neslyšela

lucik...
17. feb 2010

zdeni super, to jsem chtěla slyšet 😀

klari nekoupila 😀 Já na to knikhupectví úplně zapomněla 😀 Ale zítra jedu, tak se podívám 😉

xxx.klarka
17. feb 2010

lucik, jasan, já jen chtěla vědět jestli jsi nenarazila na nějákou hezkou. Já se tam dneska kouknu, tak snad vyberu 🙂

adelka89
17. feb 2010

zdeni ja mam sprchac pro sebe, ribilku, pampers sensitive ubrousky, pleny, vlozky do podprsenky, papir. kapesnicky, zubni pastu, toaletni papir, vlozky naturela ale koupim ty poporodni a jeste asi sezenu ten bepanthen.
Kosile mam nachystane 2 na knoflicky ale ne kojici, ty jsou podle me trosku zbytecne 🙂

janulka04
17. feb 2010

baby, ja som tiez nepouzivala tie speci materske kosielky, mala som par na gombiky a hotovo....ale kvalitna materska podprsenka musi byt...a hlavne bez kostic, ja neznasam spanie v bielizni vseobecne, pre mna to bolo utrpenie a neviem si este predstavit kostice 😝

nikkka
17. feb 2010

baby ja neviem ako si mam sadnut...boli ma chrbat, rebra mi zavadzaju...ja to v tej robote nevydrzim... ☹

janulka04
17. feb 2010

a pre babo som mala tie DM plienky a bola som maximalne spokojna...ale nekupujte si zasoby, lebo neviete, ako babo na tu ktoru znacku zareaguje, mne sa napriklad obe z Pampersiek vyhadzali okolo bruska a okolo gumiciek na zadocku, jedine DM nam sadli...a ani teraz nebudem kupovat vela....kupim po jednom baliku Dm a Pampers a uvidime 😉

adelka89
17. feb 2010

janulka taky si myslim, ze je zbytecne kupovat moc plen do zasoby, jak rikas, miminko se muze z nekterych osypat... mam jedny jednicky a jedny dvojky a zbytek se dokoupi 🙂

janulka04
17. feb 2010

ved to, adelka...za mnou vtedy dosla kuknut znamam mojej exsvokry a ze preco su take vyhadzane, ze mam kupovat Pampersky...tak som jej ukazala, ze davam pampersky....a prave z nich su take vysypane...holt, panicka chcela byt mudra, za to ze robila na novorodeneckom...ale kazde babatkop reaguje inac...poznam baby, ktorym vobec nesadli Dm.. a tiez za tych 5 rokov su uz aj asi trosku ine tie plienky, nez boli predtym 😵

zdenkapo
17. feb 2010

holky přesně,každémi sedme něco jiného, mi jsme teda používali pampersky na malého a pak i zkoušeli různé a nikdy problémy neměl,,ale musim říct,že na výdrž plenky jsou nej pampers a huggies,ale u malinkého to je fuk,protože je stejně kažou chvíli přebalujete...

Adelka
no ještě bych asi přikoupila- ty jedničky spotřebuješ ještě v porodce a pak bude manža lítat po krámech a shánět plenky 😀

janulka04
17. feb 2010

zdenka, to mas pravdu, ja som potom kupovala pampersky len na poradnu, lebo to ako jdine zvladli, alebo na prechadzku...a v lete som obcas nechala vetrat ritky len v otvorenej plienke alebo na podlozke...v kociku...to bolo radosti! 😀

zdenkapo
17. feb 2010

Janulka
jj,na to jsou nejlepší

Adelka
to jo-pro sebe hygienu, mám i mini balení zubní pasty,šampon,kondicioner,sprcháč a intim gel Gyntima- je výborná na nástřich. vše v pouzdru přelité v minilahvičkách 😀

tak se prozatím loučím,za chvíli razím na to ECHO na kontrolu ☹

adelka89
17. feb 2010

myslis zdeni? rikala jsem si, ze pak bych uz davala ty 2ky kdyz jsou od 3kg

nikkka
17. feb 2010

volala som kvoli vysledkom na cukrovku - su v poriadku 🙂 🙂 🙂

adelka89
17. feb 2010

zdeni ja mam intim gel saforelle a je baajecny a tady lactacyd vlhcee ubrusky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre