Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
18. feb 2010

matpaj, my síce bývame na domčeku, a máme aj povalu-snáď vieš čo to je lebo neviem ako sa to povie správne po slovensky 😅 - a máme aj sklep pod celým domom a ešte aj na dvore takú maličkú akože hospodársku budovu- garáž, miesto na "bordel", a pár ďalších miestností a aj tak nemáme stále miesto a už neviem kam tie veci dávať 😀

xxx.klarka
18. feb 2010

matpaj, to toho musíte mít požehnaně🙂 My se budeme stěhovat z 1+1 do 2+1(potom 3+1 až se to předělá). Takže to bude pro ás veliká změna😀 Domeček bych samozřejmě brala radši, ale bohužel.

aaadus
18. feb 2010

Taky máme barák 5+1 a nějak nám začíná být malý a to tu budeme jenom 3 😀

matpaj
18. feb 2010

no, ja sa tesim uz na MD ako zacnem drasticky triedit a vyhadzovat zbytocnosti a hlavne sa tesim na Pajkinu izbu,mame hraciek pre 10 deti......
to som si teraz dala predsavzatie, ze tomuto druhemu babu nebudeme kupovat tolko oblecenia a hraciek-no ani to nebude treba ak budeme mat babiznu, zdedi po Pajke..... 🙂

bondy1
18. feb 2010

ahojte kočky, dnes mám dovolenku, tak stíham aj čo to prečítať - my bývame u svokrovcov v domčeku, rekonštrujeme vlastné bývanie, tak pevne verím, že do mája všetko stihneme a s bábom už budeme vo svojom. Popri tom ešte riešim svoju školu - teším sa až budeme mať na starosti len nás troch 🙂

bondy1
18. feb 2010

Pajka je krásny nick matpaj - paulínka? Inak aj mne sa za ten čas čo tu bývame podarilo naškrečkovať kpu vecí, niečo je ešte u našich v detskej - budem musieť pekne pretriediť, inak sa do bytu nezmestíme 😅

antynka1
18. feb 2010

Ahojky,
tak jsem se vrátila z toho testu na cukrovku - docela to šlo - měla jsem čaj s hooodně citronem, takže se to dalo, akorát ke konci čekání na druhý odběr se mi trochu začala motat hlava.
Jinak k tomu bydlení, my se stěhovaly z 2+kk do řadovky - a taky se nemůžeme vejít 😀

zzuzullka
18. feb 2010

inak včera som bola u diabetičky na poučení, bolo nás tam aspoň 30 a z toho tak 10 tehotných a učila nás čo môžme a čo nemôžme jesť, dostali sme tabuľky podľa čoho sa máme riadiť a určovať si množstvo jedla, ktoré môžme zjesť takže kým sa to naučím tak už budem aj rodiť 😅 budúci týždeň idem na kontrolu na krv tak uvidím ako mi to dietovanie ide, aj keď tá polovica čokolády ktorú som dnes zjedla mi asi veľmi neprospeje, ale aspoň sa to snažím obmedzovať. nič nejde naraz 😀

matpaj
18. feb 2010

bondy.....nasa Pajka je Pavla....... 🙂 je to z ceskeho kalendara, u nas je iba Paulina......

matpaj
18. feb 2010

juj zuzul, tak to ti nezavidim.....jedine co som nikdy nedokazala tak to drzat diety....
ja idem na GTT buduci tyzden.....tak uvidime.....verim ze to dopadne dobre..... 🙂

lucik...
18. feb 2010

Ahojky 🙂
Já teda na hokej nekoukala, ale manžel mě pak vzbudil že jsme vyhráli 😀 Ale nebojte holky (SR), oni ti naši stejně za chvíli poletěj 😀 😀 😀

My máme domeček 3+1 a to ještě asi jen 60m2, takže se faaaaaaaakt nevejdeme 😀 😀 😀 Hlavně mám problém že nebudu mít kam dávat kočár 😀 Máme předsíňku strašně maličkou, že se tam sotva dva vlezem a ještě kočár.. no nevim nevim 😀 😀 😀

antynka1
18. feb 2010

Já bych také nevydržela bez čokolády - to je moje droga 🙂

lucik...
18. feb 2010

Já mám čokošku taky ráda, ale ještě jsem neobjevila žádnou bez který bych vyloženě nemohla žít 😀 Nějakej tip 😀 ?

adelka89
18. feb 2010

ahoj holky, tak jse doma z kontroly. 😉 cipek je lepsi ale prcek je porad moc nizko tak musime porad lezet ale jsem fakt rada 😅

bondy1
18. feb 2010

lucik 😀 včera tu niekto chcel pozerať Dr. House, že namiesto toho pozerali olympiádu, išla som dole našim prepnú telku, že ide House - ono to bolo po dvoch hodinách - takže už šiel iný program, ale boli ochotní sa prispôsobiť, holt - teraz sme silná dvojka 🙂

antynka1
18. feb 2010

Adelka - tak halvně, že se drží 🙂
Asi bych se měla začít více hýbat (na co ti vědci všechno nepřijdou 🙂):
http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-...

bondy1
18. feb 2010

Matpaj 🙂 krásne meno - máme rodinu na Morave - v Jablunkove, vždy sa tam tešíme, najlepší ľudia ma svete

bondy1
18. feb 2010

no antynka, podľa toho článku bude asi naše malé sklerotik, stále sedím za PC, a pohyb žiadny 😕 aspoň na tú prechádzku by sme sa s MM mohli večer vymotať

zzuzullka
18. feb 2010

antynka, tak naše dieťa teda nebude mať vysoké IQ keďže som stále doma, keby som aspoň do práce chodila ale takto som totálne bez pohybu.aposňže občas zoberiem psa na prechádzku 😀

antynka1
18. feb 2010

Holky buďte v klidu - podle téhle terorie bych měla taky úplně blbé dítko 🙂

zzuzullka
18. feb 2010

adelka, a gratulujem k lepšiemu čípku, verím že Lukášek zostane u teba čo najdlhšie 🙂

lucik...
18. feb 2010

bondy no to sem byla jááá, já chtěla koukat na house a bylo mi to zamítnuto 😀

yanika
18. feb 2010

My byvame v 2izb bytiku, takze tiez si nemozeme vyskakovat, no a tretie poschodie bez vytahu. Takze kocik si budem nechavat v aute a dufat,ze mi ho neukradnu... lebo kocikaren je zboku panelaku po dalsich schodoch dole, nic moc..
Baby tak ja dnes strasne zurim, musim prerabat co som krvopotne napisala (pisem bakalakarku) a tak strasne sa mi nechce... Uz som zjedla pol chladnicky a nepomohlo mi to v pisani ani trosku 😀 😀 😀

Ozaaaaaaaaaaj, moj drahy objavil v obchodie Milku-diétnu 😉 aj on dost frci na cokoladke, tak tuto si kupuje s cistejsim svedomim, vraj ma menej tuku a cukru a chuti celkom fajn..

antynka1
18. feb 2010

Yanika - a jak ta Milka chutná?

yanika
18. feb 2010

anty: vedela som ze sa chytis 😀
Podla mna jej vobec nic nechyba... mnamka

antynka1
18. feb 2010

No jo, já jsem prostě závislák 🙂 Odhadla jsi mě dobře 🙂

matpaj
18. feb 2010

no, dietnu cokoladu. 😝 .....radsej ziadnu
fuj......ja so nebola na obede tak jem tresku.....fuj, smrdi mi cela kancelaria......

a ze iq podla pohybu?????debili, fakt nevedia co byeste vymysleli....to moja paja by musela byt genialne dieta,pocas skoly som denne nabehala niekolko km.....a toto babo by bolo debil...... 😒

zzuzullka
18. feb 2010

matpaj 😀

matpaj
18. feb 2010

jooooooj babky mne sa chce strasne spat, dnes som v praci do 5tej, ja tu umrem.....dala by som si kavu, ale uz od rana ma pali zaha a to by som si kavou este pohorsila..... 😒

to mam fakt krizu...............mam pred sebou asi kilo lentiliek ani na tie nemam chut...... 😒

babky som citala teraz vlozkach do podprd a kukala som znacky....vraj najlepsie su chicco a johnsons-prrrr neviem ako sa to pise......ake kupujete vy?

sunny323
18. feb 2010

Ahojte tehulky, nestiham vas vsetky citat, ale gratulujem bibi k chlapcekovi a ostatnym prajem zdarvicko hlavne.. Ja sa tu vzdy zjavím len s nejakym problemom,ale teraz mam strosku strach: uz 2 dni mam tvrde brusko. NIe stale,ale tvrdne mi a aj teraz mam pocit akoby som ho mala stiahnute, proste je to iny pocit, ako ked som mala doetarz. MOzno sa mi natahuje koža,alebo neviem,ale je to take neprijemne, aj ked chodim, mam pocit,akoby som stahovala svaly. Je to ok? K doktorke idem az v pondelok, lebo tam nieje do pondelka. Ale v sobotu ma sluzbu,tak jej zavolam do nemocnice. Skuste mi prosim napisat, ci mate opdobne pocity a co si mam na to kupit? Magnezium?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre