Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

jemrykka
18. feb 2010

lucik ja ho mám🙂)) aj mne sa velmi páčil, a super sú tie sáčky na vlasy a na pohladnicu, že? mňam karamalová milka to je moje oblúbenéééé!!!

lucik...
18. feb 2010

jemry přesně 😀 Mám z něj strašnou radost 😀

michalag
autor
18. feb 2010

lucik, ja ju tiez milujem patri medzi moje oblubene 🙂

antynka1
18. feb 2010

A ty deníčky mají v papírnictví?

lucik...
18. feb 2010

fakt? Já jí ještě nikdy neměla 😀 Tak to jsem na ní zvědavá 😀 😀 😀

lienka1076__2
18. feb 2010

baby ale vy budete viac sexi oblečen. tá ma toho na sebe až príliš moc 😀 😀 😀

lucik...
18. feb 2010

anty spíš v knihkupectví

jemrykka
18. feb 2010

aj ja som kupovala u nás v kníhkupectve, lienka na nás nebude mať žiadna!! 😀

zdenkapo
18. feb 2010

no je to těžké bez manži,ale vydržet se to musí,někdo pro rodinu vydělávat musí 😒

linecká marmeláda
tu normálně prodávají pod tímto názvem, maže se i na original linecké cukroví na vánoce...

Matpaj
díky,tak snad si i toto podaří... a jestli chceš,mrkni do albíčka,kde je Tomášek,tam je vyfocen s dortem,co jsem mu upekla loni k 2.narozeninám 😀

matpaj
18. feb 2010
jemrykka
18. feb 2010

matpaj booooože🙂))))) fuj!!

antynka1
18. feb 2010

Matpaj - úžasný 🙂 Kam na to chodíš?

blanka.k
18. feb 2010

Ahoj,
jsme tak nasr..., že bych brečela, bojuju s jedním debilem na Aukru, ale ten mě taaaak se...e fuj jsem si musela tu ulevit 😅
Byla jsem ve městě, no podrpsenku jsem zas žádnou nesehnala, a to jsem měla za to, že jsem v CaA viděla i větší veliskoti a hlavně kojící a teĎ prd, byl ajsem ve 2 prodejnách...ale koupila jsem si krásný červený flaušový kabátek z 1700,- slevněný na 490,-, pod prsama takový volnější, na bříško jak dělaný. sice bych potřebovala o vel.menší, aby to bylo úplně dokonalé, ale třeba ještě přiberu, že 😅 Tak sjem si udělala radost. A v Terranově jsem koupila super frajerský triko a mikinu ve slevách pro malýho, tak mám radost. A cestou zpět jsem se stavila u pediatra,jenže mi to kamarádka blbě vysvětlil aa já blbě pochopila, takže jsem skončila úplně někde jinde, tak zítra snad trefím dobře 😀 A jdu vás dočíst

lucik...
18. feb 2010

zdeni koukám že taky ráda pečeš 😉 Já strašně, ale pak to jim jen já, protože manža je spíš na sladké 😀 A vždycky když někdo v rodině něco slaví, tak peču dorty. Občas už mě to ale vadí, protože si nějak zvykli na to že ho vždycky dovezu 😀 😀 😀 Pekla jsem kamarádce i svatební 😉 Mám je vyfocené na facebooku 😉

lucik...
18. feb 2010

blani kabát závidim, já nedopnu už žádnou bundu 😀 Nebo jako dopnu, ale mám pocit že ten zip praskne 😀

sonita
18. feb 2010

ahojte-antynka1 a michalag to vážne asi nebude lepšie. blanka.k- 😀 m.c-pozerala som fotky to stími korčulami to sa ti tak dobre korčulovalo?ked aj ja sa rada korčulujem najprv som rozmyšlala že si kúpim kočík s ktorím sa dá korčulovať,potom som si to rozmyslela. Tehulky-vy už periete veci a ja som minule mm povedala nech dá s povale dolu veci a potom som prezrela a povedala mu,že to by bolo skoro ešte prať,no ked mu poviem nech to dá dolu tak budem počúvať😝. Stím bývaním mi bývame v dvojizbovom domčeku prerobenom u svokrovcou a teraz staviame tiež vedľa svokrovcou no máme ešte len základy teraz v marci pokračujeme a bude to hotové dúfam na vianoce-2011 ale len 3 izb.Myslím že sa tam napraceme lebo tu sa zmestíme 3 pomali 4 tak tam určite vojdeme. Ktoré veci vyrastieme dávam na povalu či darujem a každý rok triedim. chcem sa opýtať na nohavičky tie tehotenské pod bruško má niekdo lebo mne sú už malé všetky a tlačí ma bruško.Dakujem 🙂

matpaj
18. feb 2010

🙂 karamelova milka je moc sladka......

no zdeni, kukala som tu tortu, fakt sikula......

blanka odfot ulovky...... 😉

lucik...
18. feb 2010

matpaj: já ráda sladké 😀

matpaj
18. feb 2010

lucik aj ja, ale karamelova milka je super sladka.....tak to ti bude chutit..... 😉

matpaj
18. feb 2010

ked coko, tak ja radsej horku.......taka studentska pecat....... 😝

matpaj
18. feb 2010

juuj zeny.....ale ani muk mm........ 😉

http://img.mediacentrum.sk/images/gallery/370/5...

lucik...
18. feb 2010

studentská pečeť jedině mléčná 😀 Ale hořké mám ráda ty úplně hořké, třeba 80% 😵 😵 😵 Ale to stačí fakt kousíček a člověk má dost

antynka1
18. feb 2010

Matpaj - tak na to se dá koukat 😉

lucik...
18. feb 2010

matpaj 😀 😀 😀

blanka.k
18. feb 2010

A jinak taky mě dnes vzbudil v 7 budík, tak jsem koukala jak čerstvě vyoraná myš, muž jinak vstává nejdřív v 9, tak jsme leželi a snažili se poslouchat hokej, na koukání nebyla síla 😀 Bydlíme ve 3+kk, s teráskou, nad náma je už střecha, takže klid, a vyhovuje nám to, hlavně, že jsme na kraji města, takže pár metrů do lesa a zároveň co 4 min. jezdí tram. do centra, ale je dost daleko, aby tu byl klid. Za ty peníze jsme sice mohli mít postavený RD nbeo velký starší byt, ale někde za městem a stejně když chodíme do práce, tak tam skoro nejsme, natož se ještě starat o RD. Možná na starý kolena 😀 Zatím dáváme přednpst pohodlí 😀 A to pocházíme z RD z vesnice 😅
Adel - to je super, že je čípek lepší, hezky lež!
Matpaj - já jsem koupila do podprdy ty Chicco natibakteiální, sice jsou asi nejdražší,ale prý dobré,a na tomhle šetřit nechci. A popor.vložky z lékárny Hartman, stály do 30,- ten balík, z rovna včera jsem četla kdesi, že jedna holka spotřebovala za den a půl ten balík, že furt to z ní šlo ven 😅 Já mám 2 a kdyžtak mi muž dokoupí.A už koukám, že si tu posíláte fotky z dovolené 😀 😀 😀 A chlap pěkný, aspoň teda co je vidět ten kousek 😀

matpaj
18. feb 2010

no, ja mam uchylku na chlapske ritky, to je prve co si vsimnem, nechapem ako mozu nejake baby rozpravat ze prve si vsimaju napr. ruky.....

matpaj
18. feb 2010

blani, kupim aj ja chicco, a tie hartmany- ved oni sa daju prat? nie?ja ma take sietkovane....ta lekarnicka povedala ze sa daju......ja si kupim asi do porodky jednorazove, nebudem ich tam prat, pripadne slkadovat take pouzite, jednoducho tie jednorazove vyhodim a basta......

zzuzullka
18. feb 2010

tak žienky, gaťky mám nafarbené na modro a kufre zbalené, kedy odlietame? 😀

zdenkapo
18. feb 2010

Lucik
jj ráda peče,ale musim teda říct,že od prvního těhu se mi sprotivilo jak vaření tak pečení,když jsem musela držet diabetickou a žlučníkovou dietu tak jsem nemohla skoro nic jíst... tak teď si to vynahrazuju,ale když je doma manža,tak většinou teda vaří on,protože ho to moc baví a odpočine si prý při tom.... no,ne,že by mi to vadilo 😀
taky peču dorty,ale teda omezuju se

Matpaj
to jsem ráda,že se ti dort líbí,už uvažuju,jaký TOmáškovi udělám letos,už se to blíží a 6.6. mu budou 3 roky 🙂

jinak mi bydlíme v baráčku na vesnici s velkou zahadou a okolo samé lesy a i kopce-dobré na sáňkování hned za barákem a hned v ulici máme hřiště i s dětskými prvky ,je to podsklepený 4 +1 +KOupelna +WC +veranda +půda,kde se dají udělat další místnosti... takže ideál,Tomášek i Anička budou mít svůj pokojíček

blanka.k
18. feb 2010

Zimní olympijské hry, Moskva. Ruský prezident má uvítací projev. Napětí. Začíná číst:
"Oooooooooooooooo"
"Oooooooooooooooo"
Všude je trapné ticho, lidé se na sebe nechápavě dívají.
"Oooooooooooooooo"
Přiběhne tajemník, podívá se do papírů a diskrétně řekne:
"Pane prezidente, toto nečtěte, to jsou olympijské kruhy 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre