Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. mar 2010

zdenka to mě mrzí, ale raději ať se narodí dříve než kdyby se něco mělo stát. A neříkala dr čím to, že ti ubývá plodovky?
adelka to jsi dobrá. Já budu spoléhat na tu masáž a na to, že mi ji manžel bude provádět kvalitně 😀

antynka1
16. mar 2010

Vladko - ten do mirkovlnky - cestovní u nás asi 90 Kč a ten druhý necelé tři stovky.

antynka1
16. mar 2010

Jo Vladko a hlavně si pohlídej rozměry mikrovlnky , ať nedopadneš jako já, že se ti tam žádný kromě toho cestonvího z Tesca nevejde 😀

zdenkapo
16. mar 2010

Adelka,Antynka
doufám,že to bude vše dobré... třeba na to vyvolání ani nedojde,uvidíme za týden... už aby to bylo všechno za náma a byli jsme v pořádku doma...

antynka1
16. mar 2010

Zdeni - budu držet palce 🙂

aaadus
16. mar 2010

Já mám pro začátek na sterilizaci ty sáčky od Medely, velký sterilizátor mi příjde zbytečné kupovat když nevím jak to s kojením bude či nebude. A přinejhorším taky budu vyvařovat, vodu máme měkkou tak není problém.

vladkaz1
16. mar 2010

ja planujem odsavat ,ja na kojenie moc niesom uvidim ..
No a kde to maju v tom tescu kde to mam hladat???? ten cetsovny mi bude iste stacit ,este ci budem mat mlieko 😔

blanka.k
16. mar 2010

Ahoj,
Zdeni - to mě mrzí, držím palce, ať jste s malou obě v pořádku a vydrží tam ještě aspoň 3 týdny 😉
Vlaďka - já kupovala ten cestovní (je hranatý a menší a pak mají kulatý a větší), va akci za asi 60,- 😉 Takže ten větší bude určo v plné ceně do 200,- 😉
Bibi - krásný šaty 😉
Mě m. říkal, ať si ty šaty klidně nechám, že s enic neděje... vzhledem k tomu, že stály méně než půjčovné, tak ikdybych je po svatbě vyhodila zničené, tak se to furt vyplatilo 😉
Dnes jsem zahájila akci Z, úkli dpo asi 2 měsících 😅 A vydrhla jsem pračku ze všech stran a všechny otvory a pak jsem tam zapla ten prhram na vyvaření a vyvařila v tom litr octa jako desinfekci, abych mohla prát dětské....
J emožné, abych necítila, že se náš 2kg mrňous přetočil z KP hlavou dolů? 😅 dnes ráno jsem měla asi 3 takové měnší kopanečky kousek ppod žebry, tam mě nidky nekopal...a pro změnu dole ani pohyb. 😅 jeslti se fakt otočil, tak asi vím, jak jsme toho docílili....ehm...trocha noční manželské erotiky... 🤐 😀

blanka.k
16. mar 2010

Vladka - u nás ho mají normálně v dětském, kde mají dudlíky, vaničky, chrastítka,.. 😉

aaadus
16. mar 2010

blanka je to možné, že jsi to nemusela cítit. A aspoň víš, co na něho zabírá kdyby se otočil zpátky 😀

blanka.k
16. mar 2010

Že bych vždycky když budu chtít znásilnit M., tak zahlásila, malej se zas otočil, jdeme na věc ... to by šlo 😀

bibi13
16. mar 2010

baby dakujem.. no blani, ja som si ich chcela najprv tiež nechať, ale ako hovorím zaberali dosť miesta, tak nech poslužia inej.

Zdeni to mi je luto.. snad bude všetko v poriadku..

aaadus
16. mar 2010

Aby se malý neotáčel moc často 😀

antynka1
16. mar 2010

Takto já na sex nemám vůbec chuť a manža od té doby, co dostal první kopanec, tak taky ne..... Bojí se a mě to není příjemné, tkaže z toho ani jedne nic nemáme. Takže nyní žijeme v celibátu ☹

lucik...
16. mar 2010

anty taky na to nemám chuť.. manžel sice asi jo, ale mě pak vždycky tvrdne a bolí břicho takže už taky dost dlouho žijeme v celibátu ☹

zdenkapo
16. mar 2010

Adus
přesně,radši půjdu na vyvolání,sice bude hubenější,ale kojením to doženem,kolostrum už se mi dělá,tak by se mléko mělo rychle rozjet... hlavně ať je v pořádku...
a s tou plodovkou nevim,ale měla jsem jí málo i při Tomáškovi,ten se narodil v 39tt,prý to tak prostě někdo má od přírody- a dědičné to nemám-máma měla vody dost...

Blani
tak 3 týdny už je v termínu,tak to by bylo v pohodě- v termínu se berou děti 38tt-42tt,tak třeba vydržíme...
a to otoční nevi,- jestli máš hodně vody,tak si ti třeba brala jako běžné pohyby--- nemůžu posoudi,já cítím každé pohnutí,natož kopance velice intenzivně...

xxx.klarka
16. mar 2010

My dneska máme segedýnský guláš.

Jinak mě zase začíná bolet to břicho jako při ms, to není možný. ☹

aaadus
16. mar 2010

U nás sex taky moc nefrčí. Jednak už těch poloh, ve kterých bych se dal praktikovat není a za druhé jak se to tam uvnitř připravuje na porod, jsem tam až moc prokrvená a nateklá, takže to není moc příjemné.

lucik...
16. mar 2010

klari to jsou normální poslíčky... 😵 Mě to dneska taky bere, ale asi mám nějakou střevní chřipku nebo něco protože pořád lítám i na záchod..

aaadus
16. mar 2010

klarka zvolni a už dneska nic co by nepočkalo na později nedělej 😉

aaadus
16. mar 2010

Teď řádí nějaký ten rotavirus či co

xxx.klarka
16. mar 2010

lucik... to já ani ne, byla jsem ráno a od té doby v poho, ale to břicho mě dneska teda bere pěkně. ☹

aaadus, nejhorší je, že mě to začlo ráno a fakt nic jsem nedělala.

lucik...
16. mar 2010

aaadus radi no, u nás to má spooooooooousta známých... Tak já sem na jednu stranu docela ráda, dost dlouho sem si nemohla na velkou dojít, tak se aspoň pořádně vyprázdnim 😀

klari a zkoušela si tu sprchu??

blanka.k
16. mar 2010

Klárko - já to mám už od toho 26tt, někdy mě to bere skoro každý den, pak třeba 2 dny klid... a jak píše Lucik, nakonec jsem se vždycky nalolžila na hodinu do 37st. teplé vany a byl klid, 😉

xxx.klarka
16. mar 2010

lucik ... ještě ne, budu asi muset. Ale já se zase teplé bojím, když není dobrá.

doli1
16. mar 2010

u nás sex taky nee pro změnu ho máme zakázaný a stejně o tom nechci ani slyšet.
my vydezinfikovali celí dům tak doufám že už to dom nikdo nedonese.chřipka na prd ted to chytnul děda a švára.lucik doufám že tě to brzo přejde

lucik...
16. mar 2010

holky a máte někdy i tlaky na konečník? Já totiž nevim jestli to je tim, že občas nemůžu pořádně na záchod a nebo jestli to je něco jiného..

lucik...
16. mar 2010

klari můžeš 37 stupnu, to je dost teplé

aaadus
16. mar 2010

klarka fakt to jsou poslíčci, to už je teď normální a připravují se tím porodní cesty
lucik v manželově okolí to má taky spousta známých. Jsem mu říkala ať se opováží přitáhnout domů. A o chození na velkou mi ani nemluv, to je teď normálně za trest 😅

lucik...
16. mar 2010

aaadus no v sobotu tu byl kámoš a říkal že to měl tak sem mu říkala ať jde pryč, že to nechcem a on že už to nemá.. a včera přišel manžel že do práce přišel kolega jen říct že má střevní chřipku a šel zase domu.. Takže to je fakt všude asi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre