Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
22. mar 2010

lucik já jsem ty flaušové věci nežehlila, nebyly pokrčené 😀

nikkka
22. mar 2010

teraz som citala ten blog co sa tu zmenilo, ale o fotkach som sa nic nedocitala, tak blanka asi si to nemusela mazat.

lucik...
22. mar 2010

aaadus super 🙂 Díky

nikkka
22. mar 2010

aha tak nic, asi som slabo citala..

nikkka
22. mar 2010

ach jaj..sefka tu vytiahla take male milka cokoladky, ja som jej ich vsetky zozrala.. 😲

aaadus
22. mar 2010

nikka nic si z toho nedělej, já teď každý den sním velkou Margot tyčinku, nějak mi začala chutnat 😅

janulka04
22. mar 2010

Ahojte, majovky...
som tu dlhsie nebola amohla za to tato novota 😀 , neslo mi prispievat do fora, tak to admini riesili...dokonca aj albumy mi nezobrazovalo...no ale uz je to ok...
kocky, ako sa ma zuzulka?
klarke gratulujem, ze je doma a drzim palceky, aby to bolo az do terminu 😵

my sme boli v poradni vo stvrtok, ja uz + 12,3kila...bleeeeeeeeee 😝 , mala potvorka sa otocila a je KP, tak mam radost....modlim sa denne, nech sa pretoci spat...uz som jedno KP rodila a nikdy viac... 😔
..no a mam malo zeleza, takze okrem Femibionu mi lekar nabalil vitaminy s osahom zeleza a papam...aby potom malinka nebola dlho zltackova.... 😒

a vy co nove?

a inac, vcera som vyhrala na ukcii tuto uzasnu kolisku, novu a komplet za 2€...sice postovne ma bude stat 17€, ale akoze aj tak, strasne smiesna cena...to asi nik nezbadal tu aukciu... 😀 😀 😀
proste sa teraz ohromne tesim, lebo som ju vzdy chcela a to len tak nahodne som na nu klikla a vcera mi prisiel mailik, ze som vyhrala.... 😀

janulka04
22. mar 2010

tuto... 😉

zdenkapo
22. mar 2010

Adus
no nechtěla jsem tě stresovat,ale nikdy nemůžeš vědět,co se děje... však ani gynekolog to někdy nepozná- mě při porodu cosi vytáhla mladá nezkušení dr.,že je to hlenová zátka a zkušená PA mi pak řekla,že to byl přední vak blan... uvidíš zítra,třeba to ani nebyla zátka... to by bylo na prvorodičku dost brzo.... ale i to se stává...

Babara
správně by ti měli všechny oroginal výsledky ze všech vyšetření dávat do průkajdy- u nás to teda chtěl, včetně EKG atd...

Monitor
povinný je až od 38tt,pokud dělají někde dřív,je to volba dr.

lucik...
22. mar 2010

jeee ta je krásná a za takovou cenu, to je teda úúúúúúúúúžásný

blanka.k
22. mar 2010

Babara - jojo, má tam být prostě tě poznat na fotce 😝 Po tom zrovna netoužím, tak holt tu fotku mít nebudu no 😅
Nikka - koukni na ten odkaz co dala Adus nahoře 😉
Luci - já to nežehlila 😉
Janulka - dobrý kup, asi se zas kouknu na Aukro. Dnes mi došly nový Next kalhoty za 100,-, tak jdu asi lovit dál.

janulka04
22. mar 2010

baby..to bola inac taka nahoda...ja uz som ju oznacila pred tyzdnom, ze ju chcem.... 😀 , ja som na nu aj zabudla.... 😀

ale zase som sa minule aj sekla, ked som si vydrazila Esprit tehu rifle za 32€ a boli mi extra velke....ale uz som ich predala...ja nejako neviem, aku mam velkost, raz mi sadne 40-ka, raz mi je 42 - akurat...predtym som mala 38/40 ...
a inac, strasne som spuchnuta kocky... 😝

aaadus
22. mar 2010

janulka to byl teda dobrý kup 🙂

nikkka
22. mar 2010

podla vas si mam zmenit fotku aj ja? ved je ma tam vidiet...

blanka.k
22. mar 2010

Já jsem si chtěla koupit botky u Bati, takový bez podpatku, prootže všechny boty mám na podpatku, ale nevím, jeslti to má cenu, rtpože mám teď taky právě furt napuchnutý nohy, do toho ještě ty kil anavíc, aby mi to pak po porodu nepadalo... Zatím nosím kozačky, uvidím, jak dlouho to vydržím.... 😅

janulka04
22. mar 2010

blani, ja som na tom podobne... 😀
ale ja som minule vytiahla uz aj baleriny, sa mi nechcelo sa namahat so zapinanim a vtlacenim sa do kozaciek 😀 😀 😀

janulka04
22. mar 2010

nikka, ja by som ju nemenila... 😉

xxx.klarka
22. mar 2010

janulka, děkuju a kolébka je krásná 😵

zdenkapo
22. mar 2010

Nika
no nesmí být na fotce další osoba..

ty pravidla jsou fakt hovadina,,,,

Blani
já bych počkala nejdřív po šestinedělí... při kojení ti otoky snad zmizí...

xxx.klarka
22. mar 2010

No a příspěvek do alba co jsem si přidala jako nové info, tak se mi ukáže jen v té šedé tabulce pro mě a v tom normálně upraveném to není, mě trefí z toho..

xxx.klarka
22. mar 2010

holky kuk mi prosím některá do alba mimínko naše jestli tam uvidíte popisky k albu nebo ne. 🙂

m.c.
22. mar 2010

já ty novinky na MK nemám nastudovaný, jsem ráda že zvládnu přidat příspěvek a občas fotku🙂

Luci, fakt krááásný fotky, moc vám to tam sluší!

Klárko, supr že čtu dobré zprávy o tobě, tak jen tak dál!

U nás Dr. natáčí monitor už od 30tt, natáčel mi ho už minule a zítra zas.

aaadus
22. mar 2010

klarka popisky tam jsou 🙂

lucik...
22. mar 2010

m.c. děkujeme 😵

zdenkapo
22. mar 2010

moje gyn dřív posílala od 38tt do porodnice na CTG,protože to je povinné,loni si ho koupila do ordinace,tak jsem zvědavá,ale mě o monitoru ještě nic neřikala...

xxx.klarka
22. mar 2010

mc, děkuju 🙂 jsem ráda mezi váma zase 🙂

aaadu, děkuju. Už jsem na to přišla. 😀 Tak jsou 2 tabulky na popisky. Jedno je do toho šedého rámečku a druhé podle vlastní úpravy. tak tam nechám jen jedno.

aaadus
22. mar 2010

klarka no někdy se na to mrku, ale na takové věci musím mít náladu.

Pro dnešek se loučím, razím na jogu.

bramburka
22. mar 2010

ja jdu na monitor v patek k memu Dr.

zdenkapo
22. mar 2010

Bram
už ti dělá monitor? a dělá ti i vnitřní vyšetření a utz nebo jen CTG?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre