Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

emak
25. mar 2010

ahojte, aj ja by som sa k Vám rada pridala. Chcem sa Vás spýtať aké máte skúsenosti - ja som PN a sestrička mi tvrdí že mi musí vypísať materskú osem týždňov pred pôrodom nie šesť, že keď som na rizikovom. Máte s tým nejaké skúsenosti? Je tu aj nejaká trnavčanka?

lucik...
25. mar 2010

brambu a jakou máš tu odsávačku?

vladkaz1
25. mar 2010

Ahojte vazime 1509G ,vsetko v poriadku maly nespolupracoval .. hrozne som tam bola dlho ....
🙂 prihadzujem par foto Oliverka 🙂
Ja som s TT 😵

kely
25. mar 2010

Bibi tím se netrap, vůbec ničemu to nevadí 😉

nikkka
25. mar 2010

greeri to je dedicstvo este po mojom dedkovi, ta koliska ma viac ako 100 rokov 🙂

simi.w
25. mar 2010

kely, díky 🙂
a to jsem měla nárok na proplacení dovolené i po první mateřské ? já jsem pracovala do srpna 2007, pak jsem byla na nemocenské, no a v poslední nemocenské v únoru 2008 mi bylo proplaceno pár dní dovolené z roku 2007, na které jsem měla nárok, protože jsem pracovala, pak jsem nastoupila na mateřskou..........

kely
25. mar 2010

Simi.w měla, ale přesně nevím kolik by to bylo dní... já to zjistila tenkrát taky za pět minut dvanáct. Musíme si ohlídat co nám patří 😝 😀

Vladka gratuluju k prohlídce krásný fotečky, hezká váha, mě doktorka vůbec neříká odhad.

vladkaz1
25. mar 2010

Dakujem moc sa tesim, ze je vsetko ok ,to bolo moje posledne sono vystrenie ,takze aj posledne fotky 🙂

simi.w
25. mar 2010

kely, tak to jsem vůbec nevěděla, člověk se musí o všechno upomínat 😝 jako by to nemohlo být automaticky 🙄

kely
25. mar 2010

Já mám fotečku naposledy z NT jsem to tentokrát nějak nezvládla. O to více se těším až to miminko budeme mít u sebe 😵

kely
25. mar 2010

No já kdyby mi to tenkrát neřekla kamoška, co jí to dávali automaticky tak jsem taky bez toho. A ted už jsem si to právě zjištovala a ohlídám si to 😝

simi.w
25. mar 2010

ještě, že existuje koník 😵

simi.w
25. mar 2010

adus, prosím, ten obchod s kočárkama v Ostravě na Slezské..............nemáš na něho náhodou odkaz, myslím, že medan si u nich vybrala kočárek, pořád nemám nic vybráno, potřebuju pořádný výběr, tady mají v obchodě pár kočárků a nic moc 🤐

pralinka25
25. mar 2010

ahojte
vladi pekne fotecky. to mas super ze ti robi takto 3D fotky. ja by som tiez toho nasho drobca rada videla 3D 🙂

baby kupujete odsavacky uz teraz alebo po porode? viete uz aj aku by ste chceli?

vladkaz1
25. mar 2010

pralinka ahooooj ,jasne ze robi ale za kazdu si calujem 😀 ,takze vzdy tam necham kopec penazi ... no nevadi stoji mi t za to .... uz su posledne a nikdy sa pekne nechcel ukazat . a ty ako????

kely
25. mar 2010

Já už odsávačku mám nachystanou vyvařenou, protože u první dcerky to byla moje drahá přítelkyně 😀 jsem nekojila ale odsávala, malá nechtěla prso. A teda musím vychválit do nebes odsavačku Medelu. Měla jsem dvoufázovou, mechanickou.
Kdyby se mi to ted mělo opakovat tak si koupím elektrickou ale jedině Mědelu. 😉

simi.w
25. mar 2010

pralinka, odsávačku jsem u Aničky nekupovala před porodem, každý mi říkal, ať ji koupím, teprve, když ji budu potřebovat a měli pravdu, některé věci opravdu až po porodu, možná by ti byla taky na nic................
taky jsem chtěla mít všechno doma dříve, ale vážně to stačí až podle situace, kdybych nakupovala podle sebe, tak mám doma milion 😀 nepotřebných věcí, včetně kojících kloboučků..................

bibi13
25. mar 2010

aj ja mám už odsavačku.. ale to mám zdedené po segre.. neviem či by som kupovala pred pôrodom.. ja nemám ani flašku.. tiež si hovorím, že kupim až budem potrebovať..

hm.. chcem sa spýtať.. chcem si vyvariť už teraz dudlík a neviem či by mi ho vyvarili aj v nemocnici.. myslíte, že je to ešte skoro vyvarovať? kedy ho mám teda pripraviť, ked ho chcem zobrať do porodky?

kely
25. mar 2010

To je fakt, já to taky kupovala až po porodu, flašky i odsávačku. Ted to dělám jen proto že mám takové zkušenosti, ale doufám, že to nebudu potřebovat.

Bibi já už to vyvařila, zabalila a dala do tašky, snad to tak může být.

simi.w
25. mar 2010

a jak tady někdo psal, že až se mimi narodí, budeme nevyspalé, vystresované......................tak za sebe můžu říct, že jsem byla naprosto v pohodě, spalo se mi super, už kvůli tomu, že jsem neměla obrbřicho, mohla normálně dýchat a spát na zádech 😀
vystresovaná jsem byla spíš před porodem, pak už jenom úleva, možná jsem měla hodné mimi..........než se narodila, jsem si říkala, jak zvládnu se o malou postarat, že nebudu určitě moci kojit, že bude plakat a nebudu vědět proč, nezvládnu manipulaci...........všechno to byly jenom zbytečné starosti, pak to člověk dělá přirozeně a netřeba řešit věci do detailu, je to příroda 🙂
tím jen chci říct, ať nehledáme problémy, tam, kde nejsou, myslíme pozitivně a řešme to, až to příjde

simi.w
25. mar 2010

bibi, dudlíky vyvař, v porodnici ti je vyvaří znovu 😵

pralinka25
25. mar 2010

vladi ja v pohode.
no jasne ze to za to stoji. tiez by som tam nechala majetok za fotky 😀

ja rozmyslam tiez ze odsavacku po porode tak len zistujem aku keby bolo nutne manzela vyslat na nakup aku mi ma priniest

kely
25. mar 2010

Simi jsme to měli uplně stejně, já si to moc užívala, u nás byl hukot jen ten první týden s kojením, když člověk nevěděl co a jak, ale rychle jsme to natrénovali, a i prdíky jsme přestáli, prostě to bylo moc hezký 😵
Já jsem chodila a jen zářila 😵 Takže opravdu jsi to moc hezky napsala 😉

pralinka25
25. mar 2010

inak ja som sa s nasim malym dohodla ze bude velmi dobre mimi. ze bude pekne a dlho hajat, ze bude pekne papat a aj von z bruska pojde rychlo a bez problemov 😉 😎 😀
tak sa tiez budem nudit hehe 😀

dufam ze ma ten smiech neprejde 😅

pralinka25
25. mar 2010

ja totiz tak uplne neviem co ma caka tak si to predstavujem ako hurvinek valku 😀
sladka nevedomost 😎

simi.w
25. mar 2010

kely, já taky zářila, zato teď je to horší, neohrabaná velryba, jsem ležela na gauči u televize a asi jsem vypadala hrozně, se mne manžel ptal, jestli už rodím 😠.................... až se narodí druhé mimčo, budu zářit zase 😀

pralinka, jasně, že budeme mít nejhodnější děti 😉

simi.w
25. mar 2010

jsem taky nevěděla, co mě čeká, tak to má asi každá maminka, co čeká první ratolest 😵

vladkaz1
25. mar 2010

ja budem mat elektricku aventku ,k tomu dokupujem aj pohare flasky a vsetko ,ja by som skor odsavala asi nez kojit uvidime 🙂 ci bude mliecko

pralinka25
25. mar 2010

jasne ze budeme 🙂 inak budem reklamovat v porodnici ze mi ho vymenili

vladi a kde si kupovala?

simi.w
25. mar 2010

Dobrou noc bříškám přejeme 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre