Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
12. okt 2009

Terko - my jsme bydleli pro změnu u Pankráce, asi 200m od dálnice, kousek od Budějovické, ale byl tam klídek. I když Bubeneč je úplně o něčem jiném, to je moc hezká lokalita, mít na to prachy, tak bydlení tam nemá chybu 😉 Hrozně mi tu chybí ty stezky na brusle ve Stromovce, to nemělo chybu. Jediný sport, který jsem dělala jakžtakž pravidelně 😅

zdenkapo
12. okt 2009

doli tak aspon nejsem sama,jsem furt naštvaná,podrážděná,unavená a je mi blbě,fakt nádhera 😒

k zubaři jdu 10.11. a na EEG mě při prvnim ani neposlala a ted teda si to vyžádám...

mayocka
12. okt 2009

Ahojte kocky 😉 ani neviete ako vam zavidim tie ryby,tych chlapov doma co ich chytaju,ja strasne velmi zhanam niekoho kto to chyta co by mi predal aspon pstruha, kupujeme to v obchode ale je to drahe takze len tak raz dva krat do mesiaca peciem rybku inak nie,je to drahy spas 😒

doli1
12. okt 2009

zdenčo to jsem ráda že to nemám jen já ale jsou to náladičky fakt na prd.

blanka.k
12. okt 2009

Tak jsem projížděla TV programy a vidím počasí - pondělí 21st,...další dny 20 až 25st., tak kouknu na web, tam teploty o 20st. nižší.... oni dávají v repríze i předpověď počasí, jsou normální???? 😀

lucik...
12. okt 2009

blani 😀 😀 Ve středu má bejt 0 no...
Jinak jsem se teď dozvěděla, že o mě v práci jedou drby že sem ztloustla.. A to sem přibrala jen 0,5kg a nemyslim si že by to bylo vidět... No nic.. Je to děs 😠

blanka.k
12. okt 2009

Lucik - muž si dělal srandu, že jim tam chyběla deset.čárka, že to mají být teploty kolem 2,5 st. 😀 Takže v práci o těhu asi ještě neví, že? Já se v práci stavila min.týden z UZ a mě zas řekli, že jsem nějaká hubená. Asi, že jsemměla takové černé neforemné šaty 😀 Ale u nás to kluci ví skoro od začátku, protože jsem nechtěla dělat nocovky a moc se nervovat, tak jsem jim to řekla 😉

lucik...
12. okt 2009

blani ví to jen šéfová, nebudu to tady nějak veřejně oznamovat, nevim jak bych jim to měla říct.. Až se někdo zeptá tak to řeknu, ale sama od sebe za nimi chodit nebudu, abych hlásila "Halooo, sem těhotná" 😀 Kolegyně co to ví taky řikala že jí spíš přijde že sem ještě hubenější než předtim, ale šéfová mi řekla že se jí jedna ženská ptala jestli jsem nějak nepřibrala...

aktaka
12. okt 2009

já bydlela v praze na letné a na vinohradech a tam voda v pohodě

náladu mívám blbou jen výjimečně. ale co mám občas za stavy, hrozně se celý den těším na M, ale jak ho uvidím, tak mě nasere třeba i jen jeho "ahoj", které řekne jiným tonem než se mi v danou chvíli zamlouvá 😀 ale nedávám mu nic najevo, většinou to i po chvíli samo přejde. navíc on je fakt zlato, tak bych ani nevydržela se dlouho zlobit

blanka.k
12. okt 2009

Aha, tak to nás je v práci 8 chlapů a já, tak na obědě jsem to řekla klukům, prptpže byl týden k zbláznění, termín se blížil a já nehctěla bublině přidávat nervama, a zároveň si vymýšlet nějaké výmlyvu, proč nebudu přesčas a proč se mi nechce šalinou do města na plotr, atd. a po další kontorle na UZ jsem došla za šéfem a řekla mu, ať si hledá náhradu, ale že mu dávám do března čas... 😅 Jsem docela ráda, že jsem nikdy nedělala v ženském kolektivu, v Praze jsem taky byla já + 4 kluci (no kluci, asi ve věku 25-40 let 😀 ) a super. Většinou co dělají známé mezi samýma ženskýma, tak vždycky je tam někdo kdo pomlouvá a dělá dusno, chlapi teda taly dokážou podrbat, ale tak nějak v pohodě, oni jsou, co na mysli, to na jazyku a jsou prostě upřímní. 😀 Akorát občas kdo mě nězná, tak nechápe když pronesu nějakou drsnější narážku třeba na muže, že si z něj udělám srandu před všema, atd. Jenže jedna mě to naučil takto on a kamarádi a pak ten chlapský kolektiv, tam je to prostě normálka 😀

aktaka
12. okt 2009

já jsem to v práci řekla dvěma nadřízený, protože jsem věděla, že už se nevrátím, tak aby si mohli najít co nejdřív náhradu, a pak dvěma blízkým kolegyním. ale má šéfka je kráva, která neumí držet jazyk za zuby, i když jsem jí o to žádala, a už si pustila pusu na špacír 😒

pheva
12. okt 2009

Takze sa pridavam k vam sme 7 tt3 dni na den s PM , akcia srdca. A jedneho maleho certika v podobe 5 cm cysty ☹

lucik...
12. okt 2009

aktaka: Tak já mám šéfovou skvělou.. Lepší bych ani nemohla mít 😉 Navíc je to manželka mého bývalého kolegy, takže jsem tu "trošku" z protekce 😀 Každopádně ten zbytek je děs.. Samý kariéristi.. Ženský kolem 35ti, svobodný, bezdětný.. Takže pak když vidí mě, vdanou ve 22ti a ještě navíc těhotnou, tak se jim to nezdá, že 😀

aktaka
12. okt 2009

Pheva, gratuluji k srdíčku 🙂

Lucik, já se vdávala ve 24 a taky na mě koukali jak z jiného světa. tedy spíš chlapi, ženské tam tenkrát byli v pohodě,z těch si nikdo na čelo neklepal 🙂

lucik...
12. okt 2009

aktaka: to je právě nejhorší, oni koukaj blbě ať je ti 20, 25, nebo i 30 😀 Hold si člověk nevybere 😀

michalag
autor
12. okt 2009

pheva gratukujeeem k srdiecku 😵 🙂

blanka.k
12. okt 2009

Pheva - přidávám se k holkám a také gratuluji. 😉
ještě pár dní a za chvíli tady bude diskuze Červenec 2010, apak Srpen 2010.... taky vám to docela letí??? 😨

bona
12. okt 2009

Baby, ja som to zatial tiez este nepovedala v praci..a mam z toho tak aj trosku strach..niezeby som bola v zlom kolektive, prave naopak, baby su super (pracujem v pedagogicko-psychologickej poradni), aj sefka..len mi to pride take, ze som tu len od juna, nebali sa ma prijat ako absolventa a ja im toto spravim.. 😅 Mam zmluvu na dobu urcitu do 31.12. a zaroven som ako zastup materskej, tak teraz vobec netusim, co sa z toho moze vyvinut.. 😅

zuzub
12. okt 2009

ja som to v robote hned povedala šéfke, tá sa strašne teší a tak to so mnou prežíva, ona je strašne zlatá, najlepšia šéfka na svete 😀 a ostatný sa to ta nejak dovtipili, ešte aj ked som išla na PN, ale všetci sú zlatí držia mi palce 🙂 my sme pomerne malý kolektív je nás 11 ľudí takže to je v pohode

aktaka
12. okt 2009

Blani, mně to moc neutíká, odpočítávám dny do toho 12tt, kdy budu mít nejhorší za sebou

Bona, já bych si tím nelámala hlavu, prostě se stalo, bylo to neplánované a basta. co je komu do toho, že jo 🙂

bona
12. okt 2009

zuzu, nas je dokopy 15, vsetko baby, vacsinou uz tiez maminy..🙂 Ako, myslim, ze sefka ma do zeme nezadupe, minule sa tak vyjadrila, ked som dostala ponuku prejst do inej poradne (blizsie k mojmu bydlisku).. pred inou kolegynou ma oznacila za "dezertera"🙂, ta sa hned pytala, ci som tehotna..a sefka na to, ze to by bol ten lepsi pripad, ze by bolo aspon babo na poradni..🙂 Tak uvidim.. 🙂

zuzub
12. okt 2009

mne sa to tiež skôr zatiaľ nejak vlečie, ale to asi preto, že som doma PN 😒

bona
12. okt 2009

aktaka: ved jasne, ospravedlnovat sa za to urcite nebudem, len ja som v tomto mozno taka "blba", ze nad takymito vecami prilis uvazujem.. 😀 Proste mam taky vnutorny pocit, ze je to tak trosicku nefer..ale snad to prezijem.. 😉

michalag
autor
12. okt 2009

aj mne sa ten cas tak pomaly vlecie 😒 ,pri prvom mi ten cas prave naopak letel a ani som sa nenazdala a bol pri nas ... skor mi isli dni ked som mohla stravit cely den vonku s malym ako teraz

blanka.k
12. okt 2009

Mě taky vždycky přijde nekonečné čekání na další UZ, atd., ale když si vezmmu, kolik toho už máme za sebou, tak mi to přijde hrozně rychlé....
Toto nám napsala jedna holka na BRM, ten fakt nemá chybu:

Manželka se vrátí ulítaná domů a povídá manželovi:
… jsi mě teď pěkně nasral! .....
Já tě hledám po všech hospodách a ty si tu v klidu meješ nádobí … !

aktaka
12. okt 2009

Zuzub, já jsem taky na pn a budu až do mateřské 😖 přes zimu to bude asi děs, tady zcvoknu

Bona, já jsem odešla z práce ze dne na den, jen jsem zahalekala, aby si našli někoho místo mě a poprali se tam s tím sami. ale je pravda, že já jsem to měla dost ulehčené místními poměry, posledních pár měsíců to tam stálo za starou belu, akorát jsem se hrozně stresovala 😖

bona
12. okt 2009

Blanka, tak to je kraasne, teraz som sa schuti zasmiala.. 😀 😀 😀

Hmm, ja to mam zasa stazene tym, ze mi je tu dobre..🙂 ale nejako bolo, nejako aj bude..

lucik...
12. okt 2009

Tak už jen 15min a hurá domu.. To už snad doklepu 😀 A propooo, dneska jsem toho stejně moc neudělala 😀

hepinka
12. okt 2009

ahojte! ja som tu uplne novo-registrovany clen tak dufam,ze ma vezmete medzi seba (aj ked takto oneskorene do debaty) kedze som "vasa" majova🙂)) zatial nemam velke skusenosti s pisanim sem - ale aspon sa strucne predstavim - volam sa Ada som z Bratislavy a cakam babo cca koncom maja 2010. Odkial ste vy baby? vidim, ze ČR/SR..🙂 Pekny zbytok dna! 😉

blanka.k
12. okt 2009

Ahoj Ada! Vítej mezi nás. 😉 Nevím,jestli už to víš, ale tak kdyžtak to tu napíšu, když si najedeš na tu fotku u každého příspěvku, tak uvidíš kdo odkud je a kdy co čeká. A samozřejmě při kliknutí na ten foťáček uvidíš různé fotky, co tu tak máme. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre