Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
28. mar 2010

klari ja jsem taky napjatá a zvědavá.. Snad bude všechno v pořádku.. Hlavně jí chci říct o tom výtoku, jiné problémy (ťuk ťuk) nemám, ale myslím že to bude obyč výtok a ne plodovka, to jen plašim a moc se kontroluju

xxx.klarka
28. mar 2010

lucik, já zvýšený výtok mám furt, tak to nijak neřeším 🙂 hlavně jsem zvědavá zda je maličká fakt hlavou dolu .... ale asi jo, protože když si třebas sednu na záchod nebo na židli a trochu se prodkloním, tak nemůžu mít nohy u sebe, tlačí mě tam něco.. tak snad to je ta hlavinka 😀

kely
28. mar 2010
lucik...
28. mar 2010

v pátek byl vtipnej mm.. Jak mi tvrdlo to břicho tak jsem mu to řikala a on na mě vytřeštil oči a řikal že ne, že ještě nechce jet rodit, že neni připravenej 😀 😀 😀

vavenka
28. mar 2010

Klarka mate sa stahovat? A coze az tak neskoro to vyslo?
Ja som tiez pred dvoma tyzdnami malovala, najprv som myslela teda ze len detsku vymalujeme, kvoli babatku, a nakoniec bol z toho cely byt 😀 ale ufucala som sa dosytosti, s tymto brusiskom pratat a zmyvat, som si nadavavala ze mi to aj skor moholo napadnut, nie v osmom mesiaci 😀 A o 3-4 tyzdne by nam mali dojst este okna do obyvacky a kuchyne 😀 to uz fakt neviem ci budem schopna dat to do poriadku po vymene 😅

lucik...
28. mar 2010

kely ty jsou taky nádherný 😵 😵 😵

klári já mám výtok skoro celé těhu ale poslední dobou mi přijde že víc a jak pak právě tady vy píšete že máte takový a takový problémy, pak jste byli v nemocnici a tak, tak se hold člověk víc kontroluje a plaší - v mém případě 😀 😀 😀 Chtěla bych ten roztok, to bych měla klid 😀 Ale oni ho tady nikde neprodávaj 😀 😀 😀

blanka.k
28. mar 2010

Ahoj holky,
vítám nové květnovky 😉
Dnes mě M. vezl za Brno, potřebovala jsem nafotit jeden pozemek, takjsem využila, že je docela hezky, a jelo se okolo OC, kde je Kik, tak jsem ho popprosila, že se tam stavíme (bbyl vyloženě nadšený 😅 😝 , já teda řekla, že nemám boty bez podpatku, a že se tam chci kouknout do Rena a náááhodou jsem koukla i do Kiku 😔 ) . Tak mám troje! kalhoty v cene 29,- za kus! Už nevím,kdo to tu v pátek nebo kdy psal, že byl v Tesku a Kik nakupovat výhodně, takže díky za tip!! A ještě jsem tam koupila deku s vyšitým medvídkem za 80,-, modrou, aby teda aspoň něco měl modrý a bylo poznat, že je to kluk, nejak někteří lidi nechápou, proč mám pro kluka věci v červené, zedlené a žluté 😅 A měli tam i letní šatky, takové ty se zavazováním pod prsama a na širších ramínkách, takže na kojení a chování ramínek od podprdy super....ale to by mě M. asi zabil, kdybych tam ještě koukala po oblečení 😅 🤐

xxx.klarka
28. mar 2010

lucik, na kolikátou jdeš?

lucik...
28. mar 2010

vaven no třeba ti to aspoň vyvolá porod 😀

kely
28. mar 2010

Lucik tak to je vtipalek 😀 😀
No fakt jsou nádherné 😵
Já ten výtok mám taky takový furt, doktorka mi říkala že je to normální, ale vždycky se tak hrozně leknu. Manžel už je ze mě dohukaný 😀
Klari ja myslim že se to stihnout dá, hlavně se nestresuj, at si tím neublížíš. Rozdáš ukoly, budeš dozorovat a půjde to jak po másle. Akce kulový blesk 😀 😉 Ale uvidíš to dopadne dobře a vy se budete radovat všichni tři v novém 😉

lucik...
28. mar 2010

klári já už na 10 😵 😵 😵

blani to jsou teda nákupy 😵 😵 😵 Já už ale nakupovat nesmim, by mě manžel zabil 😀 Stačí že včera jsme jeli "kouknout" a koupili spousty věcí 😀 Ale na ty šatky bych se tam kouknout mohla, asi se tam zítra cestou od dr. stavím 😵 😵 😵

vavenka
28. mar 2010

Lucik 😀 takze tvoj drahy este nieje pripraveny? To je milee 🙂 🙂

lucik...
28. mar 2010

kely to já mm ani všechno neřikám, protože kdybych mu řekla že nevim jestli mam výtok nebo mi teče plodovka tak mě hned naloží a odveze do porodnice 😀 😀 😀
No můj manžel je v některých věcech fakt vtipnej, si asi myslí že malá bude čekat až bude připravenej 😀 😀 😀

vavenka
28. mar 2010

Ja idem zajtra na 11tu 🙂

xxx.klarka
28. mar 2010

vavenka, měli jsme v plánu kupovat v městě, protože tu na vesnici nic nebylo .... ale náhle umřela paní co bydlela pod námi, v uterý měla pohřeb, tak půjdeme do bytu po ní. Se to naskytlo tak najednou. Tak proto. 🙂 My jsme zatím v 1+1, tak jsme sháněli větší a nic nebylo.. a ted se naskytlo toto.

lucik, taky jsem myslela že ho někde koupím, ale ani nevím zda ho tady mají a stejně nikam nejezdím. Tak to nechám náhodě a uvidíme. 🙂

kely, ty jsou taky pěkné ty naušničky 🙂

blani, to jsi teda taky super nakoupila 🙂 já jdu se kouknout zítram tak jsem zvědavá😀

kely
28. mar 2010

Vaven poklidíš a povalíš směr porodka 😀
Lucik já jsem tady hotová z těch tvých, manža se už chytá za hlavu 😀
Ježiš já bych taky někam vyrazila nakupovat 😝

lucik...
28. mar 2010

kely no nám je koupí moje rodiče a už i mm babička říkala že nám koupí náušnice nebo řetízek pro malou, tak jsme řekli že náušnice už jsou zabrané 😀
Tak jí je kup a bude mít dvoje 😵 😵 😵 Já bych je nejradši hned objednala 😀 😀 😀

xxx.klarka
28. mar 2010

lucik, závidím, já vždy chodila na 8 a te djdu až na půl 12.

kely, snad jo, hlavně aby nám předali brzo klíče. 🙂 pak to bude snad rychlý.

vavenka
28. mar 2010

Klarka jasne, istotne to zvladnete, alebo teda ako pisali baby, len rozdas ulohy a budes dozerat 🙂

Ja mam uz tiez zakazane kupovat, som zacala uz mozno v 16tt, ked mi povedali ze to bude dievcatko, tak odvtedy oblieham vypredaje 😀 + objednala som z nextu milion veci, kamaratka mi posiela baliky z UK.... Takze uz fakt nesmiem, aj tak zacinam mat pocit, ze to vsetko nestihne vynosit 🙂

lucik...
28. mar 2010

klári podle mě to budou mít třeba v lékárnách které jsou u porodnic, tady jinde na mě koukali jak na blázna ani nevěděli co to je 😀 A mě se nikam jet nechce, takže na to taky prdim 😀

lucik...
28. mar 2010

vaven tak my 100% nestihneme všechno vynosit.. Máme spoustu věcí co jsme nakoupili my a manžela sestřenka má dvojčata holčičky (dvouroční) takže dědíme všechno po nich - dvakrát 😀 Dneska tu byla tchýně a jestli se může podívat do skříní, tak se koukla a málem dostala infarkt 😀 Rikala aha, tak to já už nic kupovat nebudu 😀 😀 😀

kely
28. mar 2010

Lucik tak to bych asi byla mrtvá 😀 ted mě mrzí že jsem s ní do toho obchodu nejela, já to nechala na tchyni, vybrala hezke, ale to jsem nemohla tušit ze jich je tolik krásných. Já pak možná koupím té starší nové at mají obě z bílého zlata a bude to 😀

No ve středu pojedu přes Olomouc se do toho Kik musím stavit 😝
Ještěže budeme pořizovat nové skříně holkám, protože to je se mnou hrozné. 😀
Manža říká tři ženské to abych si našel práci i v noci 😀

vavenka
28. mar 2010

Lucik 🙂 ved to nevadi, ostane potom pre braceka alebo sestricku 🙂 s tym sa u prvych babatiek rata, a hlavne ked su dlho ocakavane a vytuzene 😅

Ozaj, uz mate zbalene veci do porodnice?

lucik...
28. mar 2010

kely no to chápu 🙂 Mě naši furt otravovali ať se někde kouknu a nějaké vyberu a já furt byla líná, teď tady dali holky tu stránku a mám vybráno, jinde už nekoukám 😀

kely
28. mar 2010

Vavenka já ano, projistotu. Jen mi chybí plínky ty malé. Mám jen samé 2.

lucik...
28. mar 2010

já zabaleno ještě nemám.. Už mám tedy vše připraveno, vypráno a nakoupeno, ale válí se to tak různě po baráku 😀

vavenka
28. mar 2010

Kel ja som tiez balila v piatok, pre istotu 🙂 som spokojnejsia.....

kely
28. mar 2010

Já jsem ted taky klidnější, doktorka mě furt straší, tak jsem se bála. A ted to mám a mám klid na duši 😀

xxx.klarka
28. mar 2010

vavenka, já začala taky velice brzo kupovat, v 17tt řekla dr že to bude děvčátko tak já neváhala a začla růžovou 😀 věřila jsem jí. 🙂

lucik, jsem na tom stejně, taky se mi to nechce shánět 😀

já zbaleno mám už 3 týden 😀 ještě že tak, měla jsem to připravené, tak když mě vzali do nemocnice, tak drahý čerpal věci pro mě z tašky do porodnice, pak jsem to zase jen vyprala a doplnila zpět.

blanka.k
28. mar 2010

Já mám v 2 papírových taškách dané věci pro mě a malýho a pak zvlášť balík plínek, ale není tam vše, ale většina jo. Co už jsem měla doma nakoupeno, tak jsem tam naházela v tom 27.tt, když mě pustili z nemocnice, řekla jsem si, jak si vše nachystám, věci pro malýho vyperu,.... ehm....člověku otrnulo a terpve pořádně chystám 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre