Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
12. jan 2010

Bibi - já nemám excel, ale OpenOficce, tak to bude ono... 😉

luciik
12. jan 2010

Adus, zrovna jsem na to koukala 😅
Chci to jako překvapní pro manžela k narozeninám, má e v březnu, tak snad budou mít nějaký volná termn 🙂

aaadus
12. jan 2010

luciik jestli to chceš mít na březen, tak jí volám hned zítra. vím, že holky co se k ní objednávaly tak měla volno až ke konci března. nebo pokud si pojízdná zkus tady kdyby kača neměla volno
http://www.fotobrusperk.vasweb.eu/

luciik
12. jan 2010

Adus, díky, to jsi mě překvapilka, že má tak narváno, sakryš. Manžel má narozeniny 2.března, tk to asi nic 😒

lulu
12. jan 2010

ahojte, tiež sa pridávam k májovkám 🙂

aaadus
12. jan 2010

luciik zkus, třeba tě někam šoupne. za zavolání skoro nic nedáš. nebo zkus tu paní v brušperku. tu zase doporučovala jiná maminka z ostravy co se u ní byla fotit a byla spokojená. třeba bude mít volno

aaadus
12. jan 2010

lulu vítej 🙂

je to možné, že nás pořád přibývá? 😅

luciik
12. jan 2010

J, určitě se zeptám 😉 Moc děkuju za info.
Vítám nové těhulky 🙂

aaadus
12. jan 2010

luciik a co na velkém utz, všechno v pořádku?

našla jsem si novou neřest - cereální lupínky fitnes s mlíkem 😀

jemrykka
12. jan 2010

🙂 dakujem za privítanie inak pozerám, že je tu vela chlapčekov, tak tu reprezentujem druhú polovičku 😀

luciik
12. jan 2010

Adus, jo, vše dopadlo dobře, ale trvalo to opravdu chviličku. Naštěstí jsem měla na druhý den přes známého domluvené echo, tak nás tam dr. zkouknul a vše je dobré 🙂 Tak jsem ráda. Jinak v pátek jdeme znovu na 3D, ale bude nám to dělt kamarádka zadara, tak se těším 😵

petla
12. jan 2010

Ahoj, tak se k vám taky přidávám.... 😀

aaadus
12. jan 2010

luciik super 😉

lulu
12. jan 2010

dakujem tiež za privitanie 😉

luciik
12. jan 2010

Holky, já se pro dnešek loučím, tak pááááá zítra 🙂

aaadus
12. jan 2010

petla ahoj 🙂

petla
12. jan 2010

Ahoj, koukám co už toho máte nakoupeno, my máme kočárek a postýlku. Ještě asi pár věciček. Ale nepočítala jsem kolik jsme zatím celkem utratili. Kupujeme když jsou aakce a po netu, hodně máme z Aukra. 😉

blanka.k
12. jan 2010

Petla, Lulu - ahoj 😉
Petla - mě dnes zrovna došel krásný overálek z Aukra, ještě s visačkou za 65,-, ale už jsem si řekla, že je to fakt poslední věc odtam na oblečení 😀 😀

aaadus
12. jan 2010

jj, taky mně teď popadla nakupovací mánie ve slevách 😀 a aukro naštěstí nepoužívám, jinak bych měla si x více věcí 😀

petla
12. jan 2010

Tam se nakupuje dobře.... 🙂

katarinka151
12. jan 2010

ahojte babeny ja mám pre vás tiež zaujímavú ponuku na tehu tičenko, kuk môj album

mishutka
12. jan 2010

Já nevím jestli jsem něco ušetřila páč si zatím nevedu žádnou statistiku 😀 Koukám na ceny, ale moc to neřeším když to chci tak to koupím 😉

petla
12. jan 2010

vy jste tady uváděly adresu na babymax, koukli jsme tam a něco málo objednali. Děkuji za tip. 🙂 Jinak děkuji za přivítání.

aaadus
12. jan 2010

to věřím že se na aukru dobře nakupuje, proto se tam raději ani nepřihlašuju 😀 to jedině až budu mít všechno nakoupené a budu se doma placatit jak velryba 😀

aaadus
12. jan 2010

petla a co jsi z tama objednala?

blanka.k
12. jan 2010

Adus - tak třeba na Next a pod. značky je to dobré. Prtože co jsem byla tady v Nextu, tak ceny vysoké a hlavně nic moc mě tam nezaujalo, si říkám, že když tam bude něco hezkého, tak to prostě koupím, ale nějak nic moc 😅
Mishut - jaké je ten kolotoč nad postýlku? já jsem ho pořád ještě neobjednala, pořád nad ním přemýšlím, je ta hudba poslouchatelná? 😅

mishutka
12. jan 2010

blanak:těžko říct 😀 já do takové hudby nefičím 😅 Ale, jo je to docela uklidňující, není to jak ty ohrané natahovací na pověšení.

aaadus
12. jan 2010

blanka my tady next ani nemáme 😅 raději to nechám až jako mojí poslední záchranu proti nudě 😅

petla
12. jan 2010

Zimní pytel, chránič na matraci, sítku na kočárek, hračky a teploměr, pleny s obrázkama pod hlavičku a hlavně kolotoč od Fisher Price... necháme tam něco málo přes 3000kč...

antynka1
12. jan 2010

Vítám nové těhulky 🙂
Já jsem se právě nacpaůa houbovou omáčkou a teď se nemůžu ani hnout.... A to tak za půl hodiny vyrážíme na nákup, takže musím do té doby vytrávit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre