Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
17. apr 2010

Jo jo taky sebou beru mastičku na prsa, ale mám jinou a už jsem zas zapomněla jak se jmenuje a samozřejmě nabíječku..
Lumcag díky za info 😉 Snad Leontynce dopadlo vše dobře..

lumcag
17. apr 2010

No a jinak všem co čekají na prďolu každým dnem, držím moc palečky, aby vše probíhalo bez problémů 😎
Já si ještě nějakou chvilku počkám. ☹

antynka1
17. apr 2010

Lumcag - neboj dočkáš se. A ať máš také vše bez problémů. Hezky si to užívej, II. trimestr je nejpohodovější. Pak už budeš jenom funět a nadávat jako my 😀

dezyre
17. apr 2010

Lumcag, taky si si docela "užila" a dost jste si zkusili než se zadařilo, takže moc moc držím pěstičky, ať je vše v pořádku a malej i ty jste zdravoučcí 😉

iivet
17. apr 2010

holky, mam dotaz. Nevite jestli muzu mit u porodu kontaktni cocky? V brylich se moc necitim ☹

iivet
17. apr 2010

jeeeee, diky 🙂

zdenkapo
17. apr 2010

tak mám vyžehleno,prádlo pověšené.... ještě poskládat věcičky do skřínky až vychladnou a hotovo...

blanka.k
17. apr 2010

Já budu rodit s brýlema, teda pokud je někde neztratím 😀 Vím, jak jsem je te´d v těhu asi 3x lovila z WC, když mi bylo faaaakt zle 🤐 😵 Si na ně dám asi gumičku kolem hlavy aby držely 😀 Čočky používám třeba na plesy, dovči, atd., ale u porodu půjdu radši do brýlí, nevím,jeslti bych pak měla sílu je vyndávat a jak se znám, tak když mi není moc ok, tak mi slzí oči, bych je hned vybrečela 😀

lucik...
17. apr 2010

ahoj holky 🙂

lumcag děkujeme za info, snad jsou v pořádku a brzy budeš mít nějakou zprávičku.

Holky my jsme se teď vrátili od sestřenky, která bydlí v paneláku a můžu vám říct že jsem šííííííííííleně ráda že nemám rodit třeba v srpnu.. Trošku vysvitlo sluníčko a já měla celou mokrou pr*** (o podpaží ani nemluvim) jak sem byla spocená, to je fakt síla 😀

zdenkapo
17. apr 2010

Blani
jak jsem byla v pondělí na tom porodním sále,tak tam ta paní taky byla s brýlema,akorát fakt bude lepší ta gumička,kdyby se zvrcela,aby ti nespadly třeba z té výšky z toho stolu,kde budeš ležet,to by byla škoda...

Lucik
bydleli jsme v paneláku a tak fakt hned jde pocítit změnu počasí,hrůza....

lucik...
17. apr 2010

Zdeni no jako fakt šílený.. Nejdřív spocená z vyhřátýho auta a pak ještě tam.. Bleee 🙄 😀

xxx.klarka
17. apr 2010

Budte rádi za teplo, u nás je větší zima v obýváku jako venku ☹

martina71
17. apr 2010

☹ Ahojky holky, tak ja porad trpim s tou zahou. Uz nevim co mam delat, protoze uz to neni neprijemne, ale normalne to boli ☹ . Vubec si nemuzu lehnout, musim spat v polosede, protoze jinak mam pocit, ze mi vytece zaludek z pusy ven. Je to hnus. Uz 48 hodin to neprestalo palit. Mela jste tohle nektera??
Jinak jsem vcera byla v poradne, a jdu znovu pristi patek, a uz budu vedet presny termin. Rodit budu od 27.4 do 4.5. kdyz to neprijde drive samo. Uz mam oficialne schvaleny rez. ...

bramburka
17. apr 2010

Martino a rennie nepomáhá, vlažné mlíko, jedlá soda?

antynka1
17. apr 2010

Marti - a zkoušela jsi studené mléko? Tak to je hezký, že už máš termín 🙂

marcy30
17. apr 2010

No s tou zahou to mam presne rovnake, uz to fakt az boli 😠
Zopar noci uz kvoli tomu nespim, dnes som si kupila tums, tak som zvedava, ci to bude lepsie.

bibi13
17. apr 2010

ahojte..
tak mi sme dnes boli chvílku vonku.. malý bol chvílku nervozny, ale potom pohodička.. ale to preto, lebo je cely den nejaky nervozny a stále hladny.. ale teraz spinka..
blani, ako píše zdenka, radšej si tu gumičku na okuliare.. ked začneš tlačiť, môžu ti lahko padnuť..

martina71
17. apr 2010

Holky a Rennie tedy muzu?

antynka1
17. apr 2010

Martinko - můžeš.
Bibi - a jaké bylo první kočárkování? Byla jsi patřičně hrdá mamina? 😉

martina71
17. apr 2010

Diky...Uz tedy cucam, tak uvidime...

mayocka
17. apr 2010

ahojte kočeny,mozem mat taku trapnu otazocku? 😅 chcem sa spytat co vy a sexik...je to trosku chulostiva tema ale nasla som na nete poznamku ze ked male nechce vyjst uz von na termin a zena chce rodit pomaha sex...je to vraj lepsie ako oxytocin ktory sa picha pri vyvolavacke a vraj sa vylucuje pri orgazme a napomaha to otvaraniu sa, spermie maju vraj taky isty ucinok a dokonca prirodny narozdiel od vyvolavacky,tak neviem ci to niektora riesite takto alebo taketo hluposti napadaju len mna 😅 😅 😝 ja by som uz bola rada keby sa nase male narodilo, je uz cas ajked mame este par dni do terminu ale uz je to donosene miminko 😉
nasla som tu na sieti krasnu vetu: Ked ste ukazali malemu ako dnu tak mu ukazte teraz ako von,povedala to jedna doktorka tak asi na tom nieco aj bude 😉 myslela som doteraz ze to je nebezpecne ale uz viem aspon preco to je nebezpecne v ôsmom mesiaci, zrejme preto aby sa nevyvolal predcasny porod

antynka1
17. apr 2010

Mayocka - jj, doporučuje se to, protože mužské sperma obsahuje prostaglandin (nebo tak nějak se ten hormon jmenuje) a je to stejná látka, kterou ale ve větším mnoství dávají při vyvolání porodu 🙂

mayocka
17. apr 2010

antynka1: jj tak to super,len keby sa to brusko dalo odlozit na chvilku 😝 ty mas este cas kym sa drobcek narodi ale tak mna to uz zacina trapit lebo ma vsetko boli,ked troska viacej chodim tak vecer sa nemozem ani otocit v posteli,bolia ma klby a krize ...tak to uz chcem mat za sebou a mala je uz podla mna dost velka,vzdy mala nadvahu co sme boli na kontrole tak sa bojim aj toho ze bude velka,kedze ja som utlej postavy tak to budem mat asi tazsie s takym velkym babom... 😅

antynka1
17. apr 2010

To věřím 🙂 Ještě je prý dobré chodit po schodech nebo vytírat podlahu a také masáž bradavek 🙂

mayocka
17. apr 2010

ano ano to viem ale tie schody mi robia problemy,ja uz pomaly nic nerobim,lebo ak nahodou povysavam tak mam potom problem zaspat lebo ma zase bolia klby...namahaju sa,mala je uz tazka a nosit to na nohach a este k tomu aj nejaku cinnost vytvarat je pre mna utrpenie...tak radsej po schodoch nebeham 😉
citim sa ako v karanténe,tak radsej by som uz rodila,lebo takto mame problemy obidve,mna bolia klby ked chodim a malej to tiez urcite nerobi dobre ☹

bibi13
17. apr 2010

antyn jo jo, hrdá maminka.. ale skôr tatino, bo mi hned zobral kočík a kočíkoval on..🙂)))))))

mayocka hej, sex a chodenie po schodoch.. ja som to chcela tiež absolvovať, ale nejako to prišlo samo.. 😀

gabap
17. apr 2010

mayocka my sexujem normalne a zadny ucinek 😅

gabap
17. apr 2010

to jsem napsala hovadinu 😀

bibi,je to krasny pocit,kdyz se tatka chopi kocarku a nese jak pav,ze?

martina71
17. apr 2010

mayocka my sexujeme taky normalne a zadne zmeny, jen mi po tom ztvrdne brisko, ale to uz nekdy od zacatku tehulkovani 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre