Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
5. apr 2010

soni já taky chci ještě chvillku vydržet 😵 Min. do 37tt ale radši do termínu 😵 😵 😵

sonita
5. apr 2010

lucik-hej to sa nám ale blíži ako to rýchlo uteká. Pozerám skoro máme rovnaký dátum len ti o 2dni skôr. Aj tak rýchlo ubehne tento apríl-duben že sa ani nenazdáme

kitty123
5. apr 2010

Chvilku vydržet by bylo super, stačí mi 2 - 3 týdny.

kitty123
5. apr 2010

Mějte se holky. Dobrou

sonita
5. apr 2010

dobrú noc-kitty

sonita
5. apr 2010

dobrú noc každému

lucik...
5. apr 2010

soni jo jo 😉 Uteče to strašně.. Zrovna koukám že už mám 36tt. to je hrozný, to to letíííí 😅

lucik...
5. apr 2010

Tak dobrou noc, já jdu do sprchy a do pelíšku 😉 Zítra jdu do poslední poradny, pak už jen do porodky 😵 😵 😵

dezyre
5. apr 2010

Ahoj holky, tak koukám, že se pěkně rozjíždíte 😉 Prvním vlaštovičkám gratuluju k miminkám a přeju hodně moc zdravíčka 🙂 Normálně už z vás začínám mít mindráky 😀 😀 😀 Protože i holky, které mají termín 2 - 3 týdny po mě poslíčkují jako o život a já pořád nic ☹ Už se začínám bát, že tu budu tvrdnout až do 42 týdne.. 😔 😅 😅 😅
Tak a už jdu pomale spát.. dobrou noc .. 😵

antynka1
6. apr 2010

Krásné ránko holky,
mylsím, že Blanka má číslo asi ještě na Doli, byli spolu přece na té palačince, ne? Tak si asi daly čísla, aby se našly 🙂 Tedy to si myslím. Kdyby se neozývala, tak já mám zase číslo na Doli, tak jí můžu zkusit napsat, pokud se Blanka ani dnes neozve.
Já jdu za chvíli do poradny a vím, že nás jde dneska hodně, tak si držme palce 🙂
Tedy to ranní vstávání mi už fakt nejde, čumím jak vyvoraná myš 🙂

mishah
6. apr 2010

Hezké ráno všem 😉

Koukám,že antynka mě předběhla (trénuješ ranní vstávání 😀 ?)..Držím palečky všem, co mají poradnu, já jdu až zítra, dr.by měl vypsat nástup na MD a uvidím, jak se dohodnem s chozením na monitor do porodnice (nově ho mají už i v ordinaci)..tak uvidíme - chodíte některá na monitory k dr nebo všichni do porodky?

miladkad
6. apr 2010

Dobré ránko všetkým!
Ja držím tiež palce tým, čo majú v týždni poradňu a aj tým, u ktorých sa bábätká vypýtajú na svet, aby všetko dobre dopadlo a boli zdravé a aj ich maminky. 😉
Myslím, že je nás dosť, čo máme dnes poradňu, tak poobede tu bude plno viet, ako ktoré bábätko váži a ako je uložené, tak som zvedavá, ako nám pekne pribierajú...

pepibubu
6. apr 2010

Holky, tak je po krásných svátcích, byla absolutní pohodička, až mě mrzelo že jde H. dneska do práce. Ponorka je, zdá se, zažehnaná, Pepíno byl taky hodnej a Martínek v bříšku taky nezlobil. Já budu ráda když vydrží aspoň do toho 38tt

pepibubu
6. apr 2010

Holky možná by nebylo marný si na sebe dát čísla tak nějak... hromadně, abychom se mohly informovat o miminkách kdyby náhodou....

martina71
6. apr 2010

Dobre rano vsem, tak jsem se probudila a mam poprve za tehotenstvi nejaky vytok nebo co. Trosku to stipe, tak dnes hned vyrazim k doktorce. ☹ Uz aby to bylo za mnou....

arcik
6. apr 2010

Bré ránko holky....

co Blanka??a Klárka tu nebyla hodně dlouho tak snad je všechno OK 😉

u nás noc docela na figu jako....furt mě něco píchalo v podbřišku při každym pohybu...no děs toto..

holky vy co jdete do poradny tak držíme pěsti ať je vše v cajku...já jdu až v pondělí...

dneska je u nás od rána slunečno tak vemu malou dopol a skočíme procházkou do lídlu,potřebujem kakao......

arcik
6. apr 2010

pepi my jsme si měnily čísla mezi sebou jak kdo chtěl.... 😉

m.c.
6. apr 2010

Dez, já zatím vůbec nevím co jsou to poslíčci, ani u malé jsem poslíčky nezažila a to se narodila 38+3tt🙂. Takže poslíčkovat nemusí každá 🙂 .

Já jdu do poradny až odpoledne, no jsem zvědavá co mi Dr. řekne...

No, ještě jsem nikomu nedala číslo, už bych asi radši měla🙂

kapka
6. apr 2010

Ahoj holky 🙂
tak tady už se rodí....... 🙂 Adélce velká gratulace... 😵 at se má Lukášek čile k světu... 🙂

aktaka
6. apr 2010

ahoj holky

držím pěsti všem, kdo jdou dnes do poraden 🙂

Dez, já měla posla jen jednoho. tedy já si myslím, že to byl posel, dr mi řekla, že to mohlo být i od páteře a vystřelovat do dělohy. chytlo mě to akorát na dálnici, když jsem řídila. nic moc příjemného 😅 jinak vůbec nic, ani břicho mi netvrdne

luciik
6. apr 2010

Ahoj holky, koukám, že tady se už začíná rodit 🙂
Tak Adélko, přidávám se ke gratulacím a Lukáškovi hlavně hoodně zdravíčka 😵 😵 😵

lucik...
6. apr 2010

Dobré ránko 🙂

Já jdu do poradny za chvilku 🙂
Taky držím palce všem které dnes jdete 😵 😵 😵

aktaka
6. apr 2010

holky, je tu ještě někdo, kdo nemá všechno nakoupeno, připraveno, vypráno? tzn. někdo jako já? 😅 😀 o zabalené tašce do porodnice nemůže být ani řeč 😅

aaadus
6. apr 2010

Dobré ráno,
všem do mají dnes poradnu držím palce 🙂
Poslíčky mám teď každý den a jsou čím dál tím víc silnější. Včera jsme jeli autem, začalo mě bolet v kříži jak blázen, špatně od žaludku, točení hlavy. Tak jsem doma pochodovala po obýváku, protože když jsem se zastavila, bolelo to ještě víc. A manžel samozřejmě začal plašit a chtěl jet do porodnice 😅

m.c.
6. apr 2010

Aktaka, buď v pohodě, já jsem minulej týden začala nakupovat, o víkendu jsem prala, teď přes týden budu žehlit a dokupovat věci. Do pátku se chci sbalit.

bramburka
6. apr 2010

Aktaka, zacala sjem prát, koupeno mam vše, ale moc jsem toho kupovat nemusela. JInak cekam, kdo se zacne ptat, co chci pro mimise...takze nedokupuju jeste nejakou kosmetiku a overálky, at jsou prilezitosti pro dary. Zehleni snad udelam, ale pliny a necham na tchyni, mam jich snad 50 děs

lucik...
6. apr 2010

aktaka no my máme sice nakoupeno, připraveno, ale tašku do porodnice zbalenou nemám 😀

Aaadus já mam takovýhle stavy občas taky.. V kříži mě teda moc nebolí, ale bývá mi špatně od žaludku a motá se mi hlava.. To si pak musim tak na půl hoďky lehnout a ono to přejde 😵 😵 😵

dezyre
6. apr 2010

Holky, tak jste mě uklidnili, že ne všechny máte poslíčky 😀 Protože ani já neznám co to je tvrdnutí břicha ... Nebo spíš takhle, jestli všehovšudy dvakrát mě dole jakoby na deset vteřit ztvrdlo břicho tak to bylo vše .. jo a asi jednou nebo dvakrát mě držela asi 15 min. bolest jako na menstruaci. Jinak nic zvláštního na sobě nepozoruju.... Krom velkého pupku 😀 😀 😀
S tím chystáním věciček, tašku do porodky už mám nějakou dobu nachystanou.. cca od toho 33 týdne, ale ještě se ji pořád chystám přeskládat a něco dodat a tak 😀 (nevleze se mi tam fén a čistící kosm. na beďáry 😀, takže budu skládat do větší tašky), ale žádná křeč, protože jinak tam vše mám, takže kdybych musela jet tak jsem v klídku. Jinak mě chybí ještě nějaký věci vyžehlit, ale to už jsou většinou povlečení, rifličky, který jsou už na většího Staníčka a trička. Ale vyloženě to miminkovský pro ty první týdny už mám nachystané vše. Ono už jsem totiž od ledna doma, takže jsem to dělala průběžně 😉
Jediný co holky pociťuju, tak je to, že malej nějak zlenivěl, nebo už má v břiše málo místa, protože poslední dva dny se moc nehýbal a moc nekopal, spíš jsem cítila dole hlavičku a ručičky a škytavku, jinak nožky nic.. Dnes už se trochu probouzí k životu i nožičkama, ale teda nechce se mu, jestli tomu přispělo i to včerejší spací počasí.. 😉 Ale dnes je opět nááádherně, takže po obědě valím ven na prochajdu 😀

dezyre
6. apr 2010

Brambu taky budeš látkovat? .. Já jich mám přesně 49 kakacích a asi 10-15 takových obrázkových do postýlky, kočárku, na otírání a tak 😀 Ale teda povím ti, že žehlit je a skládat byl docela mazec, kór s tím pupkem, kdy už mě táhne dolů a moc dlouho nevydržím stát 😀

aktaka
6. apr 2010

tak to jste mě holky potěšily, zvlášť, když jste všechny ještě o nějaký týden dva napřed 🙂 já jsem celkem v klidu, ale jak do mě pořád hustí okolí, jak to, že to nemám, tak občas znervozním

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre