Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
17. apr 2010

To naštěstí ne, akorát jsem včera zjistila, že pod zadkem se mi udělal ještě jeden...takže nejenom 2 brady, ale i dvě pr... dva zadky 😀 🤐

antynka1
17. apr 2010

Tak už mám skoro sbalenou tašku do porodky (chybí pár drobností) a nemůžu se nějak vejít!!! To je věcí, to je strašný!!! A to sebou netáhnu vložky a plíny.....

zdenkapo
17. apr 2010

Blani no vidíš,ty pověry neplatí... čekáš chlapečka a máš problémy s pletí,já holčičku a nemám,ale neměla jsem teda ani u kluka....

Anty
no,je to na pytel....
do naší okresní do Děčína to mám dle mapy.cz 18km a 19 minut- tam berou jen do zítra do večera
do krajské v ÚSTÍ na d Labem 45 km a 45 min - ta je prý brzo nacpaná,protože tam posílají jako první
do Teplic 55,5 km a 58 min
do Mostu 89 km a 1 hodina 17 min

antynka1
17. apr 2010

Zdeni - tak to je síla.... Já mám v tomhle štěstí, mám tu 5 porodek a ve všech můžu být do půl hodiny.

blanka.k
17. apr 2010

Zdeni - jeslti to není tím, že já vypadám jak puberťák celý život 😅 Akné mám furt, po vysazení HA to bylo zas děs...
Já mám vybranou poordku, co je nejdál od nás, a mám to 20 min. autem, když není zácpa. Takže přes týden volám sanitku, jinak jedeme autem. Jinak ty 2 jsou blíž, ale já tam táááák strašně nechci 😅

antynka1
17. apr 2010

Já mám tu kam chci zase pro změnu nejblíž - je to 10 minut autem 🙂

zdenkapo
17. apr 2010

holky tak to máte dobré,já právě zase nevim,jak to zjistim,kam mame jet,kde nemají stop stav.... asi budu muset podle toho jak na tom budu zajet nejdřív do té naší jako na pohotovost gynekologie aby mě dr. vyšetřil a řekl jak na tom jsem a podle toho mě poveze manža nebo sanitka s PA a tam by měli vědět kam jet....
už aby to bylo za mnou....

antynka1
17. apr 2010

Holky, co máte předpalcenou maminku - už jsem s nima vyřešila to že mi první číslo nedošlo včas, ale teď mám jiý dotaz - měla jsem za předpaltné dostat dárek - flašku od Aventu a dudlík od Aventu a doteď mi nic nepřišlo. Kdy Vám přišel dárek za předplatné?

blanka.k
17. apr 2010

Vrátil s emi muž, tak si z něj udělám taxikáře, ať mě hodí do Teska koupit nějakou sporotvní podprdu místo kojící. Ať mám do porodky jednu klas.kojící, a jednu obyč. ze které se taky dá kojit,zbytek koupím po porodu podle aktuální vel. poprsí 😀 Vůbec se mi do toho obchodu nechce, M. by mi cokoliv dojel sám koupit, ale podprdu asi sám nevyzkouší 😀 Leda, že by nakupoval jak ve slunce, seno.... Kozyyy, kozyyy, kozyyyyy...asi takhle 😀

blanka.k
17. apr 2010

Zdeni - nám rovnou dali v porodnici číslo, že si máme zavolat, abychom zbytečně nejezdili, a oni nám řeknou, která porodnice ještě přijímá , kam máme jet 😉

antynka1
17. apr 2010

Tak to já mám nakázáno si do své proodky zavolat jeslti přijímají - takže mám vypsané telefony do okolních porodek a mám určitý žebříček oblíbenosti, tak to obvolám a kde bude volno tam vyrazíme.

blanka.k
17. apr 2010

Tak nikam nejedu, jsem si zašla na WC, opláchnout se, pro oblečení....a po těch pár metrech už mě zas u čípku tak píchá ☹ Tak jsem si zas na sebe hodila triko na spaní a ležím a kašlu na to 😝

antynka1
17. apr 2010

Blani - hezky odpočívej 🙂 Nákupy nehoří 🙂

blanka.k
17. apr 2010

No, mám obavu, že takto budu ležet až do poradny ve čtvrtek, má to už od středy , jak vstanu, tak furt píchání a bolest přikaždém kroku...tak třeba ve čtvrtek řekne, že užjsem otevřená a mám jít rodit 😀

zdenkapo
17. apr 2010

Anty
já jsem neměla za předplatné dárky,takže ti neporadim a Maminka mi teda chodí furt včas....

Blani
odfukuj,podprsenka ti neuteče... mě porod začal taky pícháním dole,tak odpočívej,zda ještě rodit nechceš,ale třeba to nic není,každá to má jinak...

čísla si taky vypíšu a uvidíme....

zapli mi noční proud,tak jsem zapřáhla myčku a pračku a jdu žehlit tu kupu vypranou,co mi dovezla švagrovka a tu vložku do kočárku....

aktaka
17. apr 2010

je fakt, že ti arabové, to je jiná mentalita, a i když jsou některé rodiny dost poevropštělé, tak znát to je

papiňáky mám dva, tu sadu od fagoru, jak tu někdo zmiňoval, a nedám na ně dopustit 🙂

a taška do porodky - já tam mám půlku věcí a už je skoro plná. asi pojedu s dvěma nebo nevím 😅

antynka1
17. apr 2010

Hlavně bude prča s tou taškou, když pojedu jinam, tak nevím co tam sebou vzít. Naštěstí jsou všechny fakt kousek, tak zbytek manža doveze.
Blani - tak to jsem zvědavá, co ti řekně dr. ve čtvrtek

gabap
17. apr 2010

tak mame vygruntovano,navareno a muzeme ven 🙂 jsme dnes sami s prckem 😉

do porodky mam poloprazdnou tasku,moc toho neberu 😅 co tam vsechno holky mate?

adelka89
17. apr 2010

ahoj holky, tak mam pouklizeno navareno na dva dny dopredu nakojeno a konecne chvilku cas na kona 🙂
dneska jsme chteli jit poprve kocarkovat,ale asi nepujdeme kvuli tomu sopecnemu prachu, radej nechci neco riskovat, mame trosku rymu tak at se nam to nezhorsi 🙂 pujdeme zitra 🙂
tak co rodi nekdo?

m.c.
17. apr 2010

dneska jel manža hned po obědě s malou k rodičům, tak mám volný odpoledne, dotáhla jsem ze sklepa korbu na kočár, autosedajdu, lehátko a všechny potaqhy peru, naštěstí se dá všechno sundat, takže to akorát postupně hážu do pračky🙂. A debordelizuju byt, sem zvědavá kolik toho udělám, chtěla bych si i chvílu odpočinout, když nemám doma dítě, ale nedá mi to, když vidím kolik bych toho ještě mohla uklidit...

S taškou do porodky mám dilema, mám buď velkou tašku nebo malou, takže když vemu tu velkou, tak tam už dám úplně všechno, i pro bejby a manža nemusí nic viozit, zas ale na mě budou blbě hledět že se k nim asi stěhuju či co 😅. A do malé toho zas moc nevleze, tak furt nevím...

iivet
17. apr 2010

gabap: ja mam v tasce: doklady, prezuvky, zupan, ponozky, ´2rucniky a 1osusku, prodysny kalhotky, jeleni luj, olej na poporod.poraneni, neperl.vodu, fotak, dobijecku, prezuvky pro manzu, plinky, vlozky "porodnicek" a do podprdy, hebky🙂 toal.papir, velkej hrnek, lzicku a zinku a to je zatim vse 🙂

antynka1
17. apr 2010

Adélko - včera měla rodit CS Leontýnka - ale nic nevíme, nikdo se neozval...... Jinak zatím snad klid. Akorát nevíme co je s Janulkou a také s Matpaj.

dezyre
17. apr 2010

Holky tak já budu muset taky přehodit tašku, do menší se mi vše nevleze... Ale zatím mám dvě osušky, dva malé ručníky (na vlasy 😝 ), kalhotky, kojící podprdy, ponožky, přezůvky, porodnický vložky, vložky do podprsenky, kartáček, zubní pasta, šampon, kondicionér, sprcháč, žínku, kartáček, zubní pasta, deodorant, jelení lůj, krém na tělo, krém na ruce, hřebínek, šťourátka do uší, tamponky na čištění pleti, čistící gel na pleť a vodu na pleť, krém na obličej, fén ještě přemýšlím, že si tam hodím pinzetu a pilník na nehty .. kdyby se mi náhodou nějakej uštípl tak ať malýho hned nepoškrábu.. .. to už je myslím pro mě všechno, pro malého mám papírový plínky, přebalovací podložky, hadrové plínky - asi 4, čistící ubrousky, rybilku, bio kokosovej olej na tělíčko, no a pak mi manžel doveze pro něj oblečení.. Jinak si myslím, že mám asi vše..

dezyre
17. apr 2010

JO a ještě papírový kapesníky 😀 😀 😀

antynka1
17. apr 2010

Já tam hlavně ještě musím nacpat neperlivou vodu a čokoládu 🙂 Bez toho se neobejdu 🙂

dezyre
17. apr 2010

tak na jídlo s sebou jsem vůbec nemyslela a ani nemyslím, mě kdyžtak donese manžel z automatu..

lumcag
17. apr 2010

Ahoj děvčata,
Tak mi ještě l.e.o.n.t.ý.n.k.a. nevolala.
Asi je na ipce a tam prý nebude mít tel, její protějšek ji jej přinese až na další den. Takže počítám, že zavolá dnes večer a nebo zítra.
Také se nemohu Matýáška dočkat. Jen co zavolá ,tak se za nima rozjedu na bulovku. A vám dám určo vědět

lumcag
17. apr 2010

Teda doufám a nebo počkám až přijede z porodnice. Však stejně 14.5. mám cestu do Prahy a tak se u ní stavím doba. 😀

gabap
17. apr 2010

holky tak je s sebou neberu- pyzamo,zupan,rucniky (budu pouzivat jejich,minule jsem mela docela velkou spotrebu 😀 )
manzelovi take neberu nic,dostane super oblecek a prezuvky na sale 😉

a beru si- podprdy,kalhotky obyc.a jednorazovky,vlozky,vlozky do podprdy,ponozky,tolet.potreby(ty mam v jedne tasticce) a doklady
a malemu plenky,ubrousky,bephanten a zbytek tam je,az pojedem domu tak mi manzel donese obleceni 😉

na sal jen fotak,mobil

antynka1
17. apr 2010

Lumcag - díky za zprávu a snad budeš brzy vědět podrobnosti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre