Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
13. dec 2009

Banka uz mi poslala vysledek, tak jako uspokojivé - 2,7 ale vsichni meli plus minus to samy, jde o to, ze v uchu se to musi umet merit, no...coz my asi neumime moc

doli1
13. dec 2009

ahojky holky.všude pěkně zasněženo asi budou krásné vánoce.taky jsem u maminky a pečeme ale jen malé dávky.kluci a já to zdárně zase jíme takže nevim jestli vůbec něco do vánoc zbude.
holky já mám dnes divný pocit.nevim co to je ale vždy se mi udělá nějaký tlak v břichu začne se mi špatně dýchat.placenta se dá líp nahmatat ale stvrdlá jako kámen neni.no nevim co to je 😒

lolita.9991
13. dec 2009

ahojte,dovolte aby som s apridala k vam majovkam🙂 🙂

lucik...
13. dec 2009

ahoj holky..
tak sem si ted měřila teplotu protože mi je pořád zle a mám 37,4.. sice to neni žádná extra teplota ale i tak..Mám strach aby nestoupla.. pak to může mimi ublížit nebo ne..?

blanka.k
13. dec 2009

Ahoj holky,
Loli - vítej 😉
Lucik - a jak dlouho to už trvá? Vyšší teplota může mimču ublížit, to máš pravdu. Zkoušela jsi Paralen? Jak psaly holky, tak cca 6 denně se prý může (to mi tea přijde koňská dávka 😀 )

m.c.
13. dec 2009

Luci, já jsem se ptala Dr. co mám dělat když dostanu chřipku, říkal mi že Paralen normálně můžu, pak si mám koupiot něco v lékárně proti kašli, prý je víc sirupů co můžou těhotný. A kdyby byla vysoká teplota dýl než 2 dny, tak se nasazují antibiotika, je velký riziko zápalu plic u těhulí 😒 . Ale 37,4 je v pohodě, teplotu bych srážela až nad 38.

lolita.9991
13. dec 2009

paralen sa moze,a hlavne treba pit cajik a oddychovat to je zaklad

lucik...
13. dec 2009

mam jí jen dnes a už mám jen 37 tak to bude snad dobré 😉

Loli vítej mezi námi 😉

michalag
autor
13. dec 2009

Ahojte 🙂
lucik, ja som citala ze nebezpecna teplota moze byt pre mimco az okolo 38-38,5 a viac. Ak by ti takto stupla tak si daj pol paralenu a ak ti nezabere zober druhu polku a vela oddychuj.... snad to nebude nic vazne 😉 ... ja som bola nato podobne vo stvrtok a cele poobedie som prelezala a rano uz mi bolo ok 😉

lolita vitaj medzi nami 🙂 😉 !!!

vladkaz1
13. dec 2009

Ahojte kocky akurat kukam na teo tyzdne a jak to leti .. ved po niektore mate uz skoro polku tehu za sebou 😀 😵 seper tesim sa s vami zajtra robim uz len medovniky a uz vsetko mam napecene 🙂

michalag
autor
13. dec 2009

vladka ahoj 🙂

to uz mas vsetko napecene 😕

lucik...
13. dec 2009

já už mám taky všechno napečený 😀 7 druhů a příští týden budu dělat ještě 3 nepečené, to už je rychlovka 😀

jinak holky děkuju za rady.. já se právě bojim, protože já když mam teploty tak většinou kolem 40, tak snad to bude OK...

michalag
autor
13. dec 2009

lucik, mozno takto tvoj oraganizmus bojuje voci niecomu

dnes sme piekli opat medovniky, lebo sme chceli vyskusat spravit aj Medovnikovy domcek a ja sa zajtra chystam robit bud suhajdy, alebo grilazky, este plnujem spravit osie ule (ale to najskor musim pozriet ci maju u nas nato formu) a este rafaelo 🙂

bramburka
13. dec 2009

Lucik, nesrazej, az nad 38, ale jestli tě bolí hlava nebo něco, klidně si paralen dej. Hlavně vit. C, tekutiny, klidně česnek a spát, no...snad ty viry zmizí jak začne mrznout, už mě to neba, ale je tam teda kosa fakt, byla jsem pred chvili nakoupit, uz jindy nez vecer nechodim, to tam nikdo není

lucik...
13. dec 2009

děkuju 🙂 Vitamín C piju v šumivých tabletách a jím hodně ovoce a piju hodně, tak snad to brzy půjde pryč... 😉 Hlava mě nebolí a paralen doma ani nemam, tchýně mi přinesla paralen 500 ale píšou tam že se smí po dohodě s lékařem, tak nevim

blanka.k
13. dec 2009

Všem přeji úspěšné vkročení do dalšího prac. týdne (pro leckoho teda nepracovního nemocenského 😀 ):

Nervózní matka vysvětluje Jendovi: "Vždyť je ti už patnáct let! Kolikrát ti mám vysvětlovat, že jsem tě porodila a ne stáhla z internetu?"

Nad krajinou lítá čáp. V pařátech drží důchodce, krouží sem a tam. A stařík mu zničeho nic řekne: "Tak už si konečně přiznej, zabloudili jsme."

Žena při obědě povídá: "Dvě věci umím nejlíp. Sekanou a štrůdl."
"A tohle je která z nich?" zeptá se manžel.

Žena říká mužovi: "Byl tu Míša a říkal, že z chytání ryb
dneska nic nebude, protože malují hospodu!" 😀

michalag
autor
13. dec 2009

lucik, ja som bola teraz vo stvrtok s malym u dr a kedze mame este stale rovnaku doktorku, tak som jej povedala aby pozrela aj mna a ... povedala ze ak budem mat 38-38,5 tak si kludne mozem dat paralen, ze ten je neskodny, nemal by sa hlavne v 1 trimestri

bramburka
14. dec 2009

Jsem taky slyselůa dobrej vtip, jaky je rozdíl mezi naší vládou a Windows. Zadny, oba věří, že ta příští verze bude stabilnější.

mala jeste spi, v noci mi povidala ze ma rymu, snad me asi slehne!

mishutka
14. dec 2009

Ahoj holky, včera jsem navštívila CaA a zas lítaly peníze 😅 Koupila jsem málemu teplakovku, svetr, zahradníky a bezva fusky s kosoštvercema 😀

Tak trošku mám strach aby mi pak z něho nevyrost metrouš 😅

lolita.9991
14. dec 2009

dakujem za privitanie kocky 🙂

inak pekne ranko

mishutka ty uz vies co to bude,povedal ti to doktor ci si bola na 3D uzv

mishutka
14. dec 2009

Na 3D je to kluk jak buk 😀

arcik
14. dec 2009

réé ránko kočky

jakej jste měly víkend??
co prcci??už máte pohyby?? 😉 😀

bibi13
14. dec 2009

všetkým dobré ranko..🙂

lolita.9991
14. dec 2009

hmm a kedy ti to povedalv ktorom tt?

ja idem 4.1 do poradne tak uvidim to bude 21tt a ked nebude vidiet,asi nema moj doktor dobry uzv,tak pojdem asi aj ja

a uz kopka maly?

ciknori
14. dec 2009

Ahoj holky, tak jsem četla na seznamu, že se zastavuje baby boom, tak se snad do porodnice vejdeme 🙂

bibi13
14. dec 2009

môj drobec bol včera hyperaktívny.. 🙂 .. stááále kopkal.. konečne.. 🙂 ale akonáhle som dala ruku na bruško, koniec.. 😠

zdenkapo
14. dec 2009

ahoj holky...

teplota v těhu je běžná i zvýšená těch 37°C stejně jako zvýšený tep...

pohyby mám už od 14.11.,ale poslední dva týdny už jsou to pořádné kopance 🙂

lolita vítej... na 4D jsem byla v 21tt a tam nám krásně dr. ukázal stydké pysky-holčičku,takže vidět to určo půjde,ale záleží,zda bude vaše mimi spolupracovat- další den jsem u své gyndr a Anička teda měla nožičky u sebe 😉 a na co to cítíš, já jsem taky tak nějak cítila,že je to spíš holčička

xxx.klarka
14. dec 2009

ahoj holky.

Vítám novou těhulku🙂

U mě pohyby zatím asi nic, nebo to neumím vnímat. Nevím.

Dneska je drahý doma a zase kuchtí klobásy, tý jo.

Jo a možná v létě budeme mít nový a větší byteček, sice do pronájmu, ale bylo by to super. Než to naše 1+1. 😀

lucik...
14. dec 2009

Dobré ránko 🙂

cik: no já nevim, ale kolem mě je těhotnej snad uplně každej 😀 😀 😀

lolita.9991
14. dec 2009

hmm ja tiez este nic necitim ,ale umna je este asi skoro zajtra bude presne 17tt

ja to citim na chlapca mozno preto ze by som chcela chlapceka
dakujem za privitanie

hmm ved ak neuvidim u mojho pojdem aj ja na 3d-4d 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre