Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
22. jan 2010

lucik pěkné 😵 a drží to? nesjíždí to přes prsa?
blanka děkuji. mě totiž všechny fotky z těch rožků povylítávaly 😠 a ještě nemáš tip kde objednat pěkné album? po 1,5 roce jsem nechala udělat svatební fotky i pro naše, tak jim to chci dát rovnou do albumu

lucik...
22. jan 2010

aaadus je to elastické, takže to dobře drží 😉

medan29
22. jan 2010

aaadus :dík, zajdu tam mrknout 😀

aaadus
22. jan 2010

lucik jo a ještě a už dám pokoj. není to moc teplé? na zimu mám oblečení až až tak jestli v tom na jaře nebude horko

aaadus
22. jan 2010

medan nebo ještě tady, ale tam jsem nebyla, protože měli zavřeno
http://www.mimistyl.cz/

blanka.k
22. jan 2010

Adus - já objendávala přes eshop koeximpo, ale zrovna tento týden jsem koukala a mají to nějaké předělané a menší výběr. Pak ještě Foto Škoda má výběr. Našim a tchánovcům jsem kupovala obyč. svagtební alba od fi. Poldom (menší asi 30 stran. 20x30, kolem 300), a sobě od firmy Henzo kolekci Lonzo (nebo naopak),sice jsou ty alba dražší (přes 1000,-, 80-100 stran, 35x36cm), a a těžká (moje má cca 4kg), ale nedá se to s tím Poldom srovnat, fakt "bytelné" 😉

lucik...
22. jan 2010

aaadus myslím že na jaro bude dobré

aaadus
22. jan 2010

blanka já mám tady to album. zkusím jestli to půjde přes ty růžky přelepit a předělám to. kuknu na tvoje tipy
http://www.nas-obchudek.cz/detail.php?zbozi=116...
a to je asi něco jako ta oboustranná páska že?
http://www.nas-obchudek.cz/detail.php?zbozi=168...

lucik děkuju a už se na nic neptám 😀

lucik...
22. jan 2010

aaadus v poho 🙂

lucik...
22. jan 2010

my máme úplně stejné album 😀

nara
22. jan 2010

Baru, na cukru jsem byla dneska, tak snad to bude ok.
Asi by to pro tatínka fakt byl záhul, nakonec to budeme ale muset nějak vyřešit. Ale ono to zase tak rychle nepůjde 😀

aaadus
22. jan 2010

lucik když v klasických obchodech mají kulové a já byla tak natěšená a chtěla jsem mít fotky co nejdříve v albu, že jsem brala první co se mi líbilo. ale než jsem vybrala, byla jsem zpocená až na pr... 😀

blanka.k
22. jan 2010

Adus - to jsou ty lepící čtverečky, ale ony jsou hodně malé třeba 6x6mm 😉 Blbé je, že to pak nemáš přilepeno souvisle, ale jen bodově a třeba pak při prohlížení se to uprostřed nadzvedává. 😉 Ta páska je klasicky jak izolepa třeba ve 20m 😉 A není to album Poldom? já právě našim kupovala hodně podobné, také takové látkové, uprostřed s okýnekme, ale ne tak zdobené 😉 Ale řekla bych, že to je ta stejná firma

babara
22. jan 2010

lucik, ja bych chtela taky videt tu fotku 😵 Akorat nevim jestli bych to unosila, az skonci zima, uz bych to asi neoblekla 🙂

Prazandy, date mi tipa na rodinneho fotografa - brisko, mimi, tatka, akorat ne moc nahe, to nas tatka nema rad. Takze mozna spis fotografka 🙂

blanka.k
22. jan 2010

Adus - vypadá to prostě klasicky takto: http://www.mptoner.cz/produkt/1841-krepova-lepi... 😉 akortá je úplně bílá 😉 Natříháš, naepíš na fotku, odtrhneš druhou stranu a připlácneš do alba 😉

aaadus
22. jan 2010

blanka to se mě ptáš teda moc co to je za album 😅 tu v tom albu mám fotky od profi fotografa a pak mám ještě jedno a tam mám zase fotky od fotografa co nás fotil od rána do rána 😀

blanka.k
22. jan 2010

No jo, je to ono...
http://www.fotoskoda.cz/eObchod/p6012091-cz-pol... Já jsem obešla všechny foto obchody v Brně a nevybrala si :( Tak teď už ty alba znám skoro nazpaměť
jů, muž m teď volal, že už je na cestě od šaliny domů, dnes dorazil extra brzo, tak jdu rychle uklidit, nachystat Mufinny, který jsem upekla (no upekla....z pytlíku 😀), tak všem krásný víkend 😉

lucik...
22. jan 2010

aaadus my ho nekupovali, dostali jsme ho jako sv. dar 🙂

Babar vypadám tam jak debil, takže nic nebude 😀

bibi13
22. jan 2010

my nemáme takýto svadobný album, ale knihu.. poznáte to? je to užasnéé..

aaadus
22. jan 2010

bibi znám, ale to než bych nechala udělat tak by se nikdo nedočkal 😀

bibi13
22. jan 2010

moja šefka si stiahla nejaky program do pc, tam si to poupravovala a hned si to objednala.. dosť dobre.. 🙂.. rozmyšlam, že dam také spraviť pre mimi.. inak 27tt je už 3.trimester?

zdenkapo
22. jan 2010

Blani blahopřeju...

Mám další úlovky z ústí- 2x fleesové kalhoty vel 74 na podzim-růžové a fialové z C§A a z GLobusu kalhoty 62 růžové bavlněné z volánkama se slaboučkou vrstvou fleesu zevnitř na jaro 😉

Bibi
jj,začíná myslim 26 +4tt,záleží do jaké tabulky koukneš

m.c.
22. jan 2010

výsledky na cukr mámOK, tak jsem happy a cpu se dneska celej den sladkým 😅

Jinak poslední dobu žeru jak kyselina, snad mě to přejde, zatím jsem přibrala 4,5 kg, no ono se to asi pořádně rozjede až teď....

Doli, jsem v šoku kolik toho máš! Nečekáš náhodou dvojčata 😀?? A máš i něco po malým, nebo máš všechno nový?

aaadus
22. jan 2010

mc gratuluju 🙂 já jsem takovou žravku měla posledních 14 dní. naštěstí už mě to přešlo, ale divila jsem se, že jsem nepřibrala ani deko na to, kolik a hlavně co jsem sežrala. asi mi to mmčo bere veškerou energii či co

doli1
22. jan 2010

m.c. většina je po malym jen ty růžové jsem dala nahoru a skoro nic neni nové.kupuji na MMB

xxx.klarka
22. jan 2010

holky, mě koník dneska taky vůbec nešel 😠

doli - super výbavička🙂

Jinak moc děkuju, uvidíme, nechám ho bžt, třeba si to v ten D fakt rozmyslí🙂Byla bych moc ráda🙂

Kamarádka mi objednala foto album, tak jsem zvědavá, v pondlěí by mělo dorazit 🙂

Jinak mi máma dneska přidělala do kuchyně poslední skřínku, tak už to mám jak jsem si to představovala🙂 Tak jsem moooc ráda.

adelka89
22. jan 2010

ahoj holky. Tay mi dneska nesel konik 😕
jinak mi asi zacinaji poslicci a je to dost neprijemne... navic se mi zacina roztahovat panev tak me strasne boli kycle ... a zitra me cekaji de hodiny ve vlaku, ach jo 😔

bramburka
22. jan 2010

čau holky, pridavam se k vlčímu hladu, uz jsem ze sebe strasne nestastna, strasne jsem pribrala. Minule jsem chodila do prace, tak jsem nestihala tolik jist, ale ted to teda stiham, xenulák je naprosto samostatná.

Baru, mam toho naseho kamarada, fotky jsi mozna videla, neo je mam na picassa, tak kdyz budes chtit dam ti kontakt.

lienka1076__2
22. jan 2010

Ahojky kočky. Dnes som sa postavila na váhu a skoro ma porazilo. Som zas pribrala 2 kg. Takže už mám hore 6 kg. Sa mi zdalo, že mi akosi narástlo za posledné dva týždne brucho, ale som si to radšej nepripúšťala. Ale dnes som sa utvrdila ☹ ☹ . No akosi sa to rozbehlo s tými kg. 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre