Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
13. mar 2010

Adus - tak to je super, jestli to tka funguje tak tím pádem mám jasno. Dívala jsem se na ceny a nejlevnější jsem našla za 2143 + poštovné. Můžu tě tedy poprosit o zaslání toho slevového kuponku? To je fakt super cena když je to i s poštovným 🙂

lucik...
13. mar 2010

Ahoj holky 🙂

To naše dítě je normálně tak vyčůraný to neni možný 😠 Dneska mi přišlo že jsem jí celý den necítila (ale je fakt, že jsme měli přes den stres a spoustu práce), tak jsem začala chytat stres, lehla sem si na záda, dloubu do ní a nic.. Tak už jsem fakt byla nervózní.. Pak přišel manžel tak mu to řikám.. Zase sem si lehla na záda a nic.. Manžel dal ruku a hned začala kopat.. Ale jakmile jí dal pryč a dala sem jí tam já tak nic, je tohle normální 😠 😀 😀 😀

Jinak jsme si dneska byli vyzvednout snad poslední věcičky 😀 Hrací deku - Chytráčka, odsávačku na vysavač, matraci, chránič na matraci, síťku na kočárek, žínky na mytí a pár hraček 😵 😵 😵
Ale přemýšlím že zajdu na ten veletrh, jestli by tam neměli levnější nějaký fusak a to ergonomické nosítko, nám se moc líbí Beco, ale ta cenu je šíííííííílená

sonita
13. mar 2010

ahojte tehulky chcem sa opýtať čo robíte alebo beriete na to aby sa obrátilo bábätko?písali ste to tu lenže po česky a to neviem čo je ☹ 😒

arcik
14. mar 2010

Ahoj holky,
já nějak nestíhám...mám toho až nad hlavu.... 😒 chtěla jsem vás dočíst ale to bych byla sebevrah..to se nedá vy jste tak ukecaný ženský to je děs 😀 😀

tak co je všechno u všech v pořádku??doufám že ano... 😉

u mě je to jakžtakž,už jsem vyřízená a unavená...už aby bylo po všem.tohle těhu mě fakt ničí....už jsem zase byla nemocná a to už ani nevim po kolikátý za těch pár měsíců těhu je to fakt hnus...a to mě v 6 ráno málem porazilo,dostala jsem opakovanou křeč do lejtka no myslela jsem že je to moje poslední hodinka,....

Zítra mě čeká poslední velký UTZ v nemocnici s odhadem velikosti a váhy malýho tak jsem zvědavá co z nich vyleze 🙂 pak už jen sepsat porodopis,vyřídit finančák a úřady a můžeme z vesela rodit 😀

A to nemluvim o tom že nechápu kde se nám fláká jaro,vidim to zase jako minule z kabátů rovnou do tílek a to asi taky nepřežiju... 😀 😝

jinak víkend máme uběhanej,včera jsem si sedla jen za volant jinka jsem byla pořád na nohách no a večer jsem to málem zakápla ve vaně,manžel mě musel přijít probrat a vytáhnout ven jinak bych tam nocovala ☹

zdenkapo
14. mar 2010

Ahojky

Antynka
já mám doma taky Babysence II a taky právě budu poižívat va dvou postýlkách,tak budu přenášet vždy jen ten ovladač a vejde se mi do kočárku,narozdíl od Nanny...

Arcik
tak ať ti to zítra dopadne dobře, já jdu v úterý ráno...

arcik
14. mar 2010

Zdeni díky mimochodem tobě taky....už se ti to krátí co??

bramburka
14. mar 2010

holky, prosím do IP nejakej seznam co mam koupit v lekarne a co sebou dop orodnice, určo už to tady máte zmáklý...

arcik
14. mar 2010

brambur :oDDDDD já jako vůbec kupuju to co si pamatuju z prvního porodu 😉 to nějak extrémě neřešim to se nějak ukoulí 😀 😀

bramburka
14. mar 2010

právě, ale jsem si rikala, ze uz si to treba nepamatuju, protoze mam pocit, ze nic nepotrebuju? 😀

bramburka
14. mar 2010

dobra
takže:
-uchostoury
-krémy na opruzeniny a mycí gel
- lih na pupik, sterilní čtverečky, buničinové čtverečky
- sab simplex, objednat Babycalm
- kalhotky do porodky
- vlozky do porodky
- slunecnicovej olej

doli1
14. mar 2010

ahojky
brambu mám ten stejný pocit že nic nepotřebuji
já napočítala lih,čtverečky,plíny,ubrouzky nějaký krém,kalhotky a vložky.
když ted nad tim přemyšlim tak ono se toho namyslí hodně
kdo měl CS jaká byla spotřeba vložek?

xxx.klarka
14. mar 2010

ahojky 🙂

jak se máte? u nás dneska nějak černo venku.

doli1
14. mar 2010

u nás je taky škaredě a sem tam i padá.před chvíli jsem se dívala na dlouhodobou předpověd abych si spravila náladičku a snad na konci týdne bude líp.
jen škoda že do těch mích vysněných 30 ještě daleko. 😀 😒

xxx.klarka
14. mar 2010

doli, taky jsem koukala, snad už bude jen a jen lépe.

doli1
14. mar 2010

já se těšim na léto k bazénku 😀

blanka.k
14. mar 2010

Ahoj holky,
tak za chvíli razímna velterh 🙂 Koupit ten levný monitor Nanny 😉
Jsem vás rychle dočetla, tak tatínci u poroodu, to musím pak ořečíst M., až se probere 😀 😀
Probíraly jste tu ty mimivaky. Někdu to dával , tak měsíc zpátky, nějaký odkaz na jeden, co se nemusí štelovat délka, a je to 20kg! Prosím hoďtě to ještě jednou, já si to neuložila a chci objednat!
A ta chůvička PHILIPS, já to taky budu objednávat z Mall.cz, jak tu někdo házal odkaz, protože zítrra je v MF Dnes sleva 300,- na nákup, a poštovné nelatím,jelikož mají výdejnu v Brně 😉 A doufám, že na tom stáhnu s Krtečkovýma věcma ještě něco bbudou mít, to jste měl navnadily, jdu se nasnídat a za 20 min. mi začínaí vycházky, tak letím na šalinu 😀

bramburka
14. mar 2010

Philips bych nekupovala, v D testu vysel spatne, i nam rikali, ze to neni to co byvalo, navic ji ma vetsina, takze kdyz se sejdou nekde 2 maminky s tou chuvou tak se naladuji na ty same kanaly a jsou velke, no nevim. My mame HaH, jsou super, dosah 800 m, ale nej je koupit klasické oboustrané vysílacky

zdenkapo
14. mar 2010

Blani,je to vak haipa daipa....

Arcik
jj,krátí se to krásně a docela mi to pořád utíká... nehledě na to,že mám málo plodovky,tak mi gyn.každý týden dělá průtoky na utzjak se Aničce líbí v bříšku a kdyby byly náznaky že už ne,tak jdu na vyvolání dřív,takže už mám skoro vše nachystané radši...

Lékárna
tak holky já mám následující a většinu jsem teda objednávala přes lakerna.cz a byla jsem spokojená...

teploměr rychloběžka digitální Thermoval Rapid Flex- vítěz dtestu
2x Rybilka
Bepanthen na bradavky
vata buničitá dělená- čtverečky
Baby-vac- odsávačka- já kupovala jen náhradní nástavec za 37Kč
odsávačka hlenů hadičková
porodnické vložky
normální tlusté vložky s křidélky neprosákavé- př. Bella perfekta
Vložky tenké s jemným povrchem- silk,sensitiv- RIa,Always,Bella atd.
Libenar- solný roztok do nosánku
čaj pro Mimi Hipp- ve skleničce-fenykl-rozpustný- je zcela bez různých přísad a bez cukru-rychlá příprava
čaj pro kojící
vložky do podprsenky- Chicco jsou na cesty fajn a do porodky- doma mám i prací 6ks
Genciánová violeť
líh na pupík
kojenecká voda
Nivea mýdlo
tyčinky do uší anatom
plenky jednorázové
sirup na horečku- Panadol jahoda

Sab simpex dostanem předepsaný od dr. až po porodu a mazání na tělíčko mám přímo z lékárny na recept od peditra- výborná zkušenost

doli1
14. mar 2010

blani vem si víc peněz určo neodejdeš jen s monitorem 😀 zvlášt když v jednom stánku mají spousty věcí s krtečkem.dnes možná budou mít větší slevy jako poslední den a budou prodávat i vystavované zboží
20kg na nosičku je zbytečný už při 10 ho uneseš jen kousek.to už jsou lepší ty krosny

blanka.k
14. mar 2010

Ja jsem koukala na Dtest min.týden a chůvičky Philips a ještě jedny tam vyšly dobře. Ještěě s jednou značkou nejlíp 😅 A co jsme koukali tak 520, atd. mají strašně moc kanálů, takže by se nemělo stát, aby se rušily. i co byly jinde testy, tak ty Aventky vycházely dobře, mají jednu nevýhodu, a tou jsou reklamace 😅 Má je sice hrozně moc lidí, ale taky je víc prý reklamují 😅 Proto je taky chci z obchodu v Brně, kdyby náhodou. 😅 no uvidíme, ještě se M. kouká na netu po jiných, ale zatím asi jdeme do Ph.Avent 530 😉
M. se rozhodl, že půjde na veletrh se mnou, tak doufám, že ho to moc neznechutí 😅

zdenkapo
14. mar 2010

Chůvičky
mi máme ty viz.album- je to Tefal,sice stojí hodně,ale už je budem mít na druhé dítě... jsou super a hlavně se mi osvědčila ta funkce vibrace,třeba při luxování-při rámusu- měla jsem přijímač krásně na tom jejich pásku kolem ruky a pohoda....

Brambur
ty máš vyzkoušený ten Babycalm? mi jsme teda užívali při TOmáškovi chvíli ten Sab simlex,tohle neznám- je to lepší než ten SS?

doli1
14. mar 2010

zdenčo pozor na tu genciánu je rakovinotvorná docela se ted stáhla s trhu.místo ní se ted předepisuje něco jiného.

zdenkapo
14. mar 2010

Doli
no nevim,no, nám řekla sama dětská dr. jak jsme byli před 3 týdny s TOmáškem na očkování ať jí koupíme a v lékárně u nás jí normálně prodávaj,ale je fakt,že při TOmáškovi jsem jí taky měla doma a pak jí vyhodila nepoužitou,takže předpokládám,že jí stejnak nepoužiju... a švagrové dokonce řekla ať tim maže 5 měsíční holčičce pusinku,ale já bych to teda taky preventivně nedělala...

blanka.k
14. mar 2010

Doli - jasný, že 20kg tahat nebudu, spíš si říkám, že by měl ten vak i víc vydržet ta látka než s nosností třeba 9kg 😉 Šátek chci používat jen při cestě tady 5 min. do kopce do obchodu, kam se nedá jet s kočárkem. Do MHD bych to neriskla, furt šalina narvaná, vím jak teď často chráním bříško jak je to narvaný, s kočárkem se bojuje líp 😀 Peníze asi vytáhnu jednou taky z M., já tento měsíc nějak utrácela, a nechce se mi vybírat z mých naspořených 🤐 🤐 😀
Tak M. je konečně ready, tak letíme, Krtečci třeste se 😀 😀 😀 (a jak už bude vše prodané, tak mě to fakt naštve) 😝 🤐

doli1
14. mar 2010

vim že se použivá na podjedy ale to už je i něco jiného jen se poptat.potom na kvasinky v puse(nevim jak se to ted jmenuje-moučnivka)ten bílí povlak na jazyčku a to zas říkají že nic jiného nezabírá jen tohle.

m.c.
14. mar 2010

Zdeni, my jsme používali SS i Babycalm a přišlo mi to stejný. Ale Peťula naštěstí moc na prdíky netrpěla. takže jsem nehledala nic co by bylo nejlepší... Spíš teď uvažuju nad probiotickýma kapkama pro mimča, prej se dají levně koupit na Slovensku.

luciik
14. mar 2010

Ahoj holky, nemáte nějaký typ na stránky monitoru dechu? Jo, a je lepší nanny nebo ten druhý?

doli1
14. mar 2010

taky se vám už stává že otevíráte dvěře a otevřete je málo.bouchnete se do břicha a ještě nejde projít? 😀
často zapomenu že je musim otevřit víc a nalitnu do nich.překvapuje mě že to tělo si to po tolikati měsících stále neuvědomuje.
mamka mi včera pochválila bříško jak rychle roste

doli1
14. mar 2010

m.c kámoška od nás zas použivá nějaký s polska že tam vyjdou levněji a zabírají.musime doufat že budem mít hodné děti bez prdíků. 😅

zdenkapo
14. mar 2010

Blani
závidím,taky bych šla na veletrh ☹ hezky si to užijte... 🙂

Luciiik
já mám Babysence II, četla jsem na něj před výběrem dobré reference a stejnak jsem chtěla dvě desky- mám dvě postýlky a navíc to chci i do kočárku pak dávat a tam by se mi deska Nanny nevešla...

Mc
no prý na prdíky víc trpí kluci, Tomášek to neměl teda nijak hrozné,tak doufám,že Anička taky bude v pohodě...
probiotické kapky bych teda já nekoupila a ani Tomáškovi bych je nedala- adila jsem se o tom tenkrát i s naší dr. a sama říkala,že není dobré je dítěti dávat,že se mu tím naruší střevní mikroflora a pak už je to tělo vyžaduje furt,samo pak není tak odolné,když je vysadíš- doporučují se jen,když je dítě oslabené po ATB

Doli
no právě,že se to má používat jako desinfekce a na hojení při poranění,třeba když se mimi poškrába- což se nám taky nestávalo,ale třeba švagrové kluk sáhl na horou troubu a měl popálenou ruku,tak tim mu to mazala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre