Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
8. mar 2010

ahojte babulky 🙂

ani vás nestíham dočítať lebo celý víkend som bola v škole a teraz rýchlo dorábam diplomku, tak dúfam, že ste všetky v poriadku 🙂

ja som bola dnes na kontrole na cukrovku a glykémia 4,6 takže po žiadnej cukrovke už nie je ani stopy. to len ten prvý krát mi vyšli vyššie výsledky, ale to bolo aj po vianociach a vtedy som jedávala fakt hodne čokolády, tak to bolo asi preto. no ale aj tak stále každé 2 týždne budem chodiť na krv...no čo už nejako to vydržím 🙂

kitty123
8. mar 2010

Přeju krásný den.

kitty123
8. mar 2010

Ráno jsem byla v poradně a hlavněna kontrole čípku. Doktorka byla spokojená, že se to nezhoršilo, tak jsemráda. Už mi ani nevyhrožovala nemocnicí, to se mi ulevilo. Musím se ale i dále šetřit a polehávat.

adelka89
8. mar 2010

lolita no prave ja taky ne... nekdo si bali vice tasek jednu k porodu, jinou na sestinedeli, dalsi na cestu z porodnice ... ja si to dam asi vsechno do jedne tasky, i obleceni pro me a pro maleho az pojedeme domu, at to mam u sebe . Mozna prezuvky pro me a pro manzela, nejake to piti jeleni luj, olejicek a nejake cd si dam do igelitky na porod. sal ... nevim

kitty gratuluju ke kontrole, kolik mas CS?

kitty123
8. mar 2010

Taky cítím škytání miminka,poslední asi 2 týdny. Trvá to vždycky tak minutu nebo dvě. Pamatuju si, že Honzík taky hodně škytal a i po porodu mu to zůstalo,když hltal mlíko.

kitty123
8. mar 2010

adelka89, to vůbec neví kolik mám CS, doktorka nic neřkala a já se neptala. Ale čípek se mi prý hodně zkrátil a rozšířil. Už dva týdny mi vyhrožuje hospitalizací a dala mi magnézium.

kitty123
8. mar 2010

No jenže čípek mám zkrácený i normálně, v prosinci 2008 jsem s ním byla na operaci. Tak nevím proč se tomu diví, když mi tu operaci dělala sama.

zdenkapo
8. mar 2010

Adelka
taky bych to brala už hned začátkem dubna...
doporučuju vzít jen jednu tašku- já mám zase velkou sportovní jak na měsíční dovolenku,ale mám tam vše co potřebuju... pak ti asi taky jako u nás budou tašku přenášet sestřičky a věř,že nadšené nebudou,když toho bude víc... navíc co potřebuješ k porodu a na hekárnu- akorát osušku,sprcháč,pití,popř.hroznový cukr,gumičku do vlasů,mobil,balzám na rty...víc mě teď nenapadá

mishutka
8. mar 2010

taky bych se měla šetřit už mě začíná zmáhat i blbé vysávaní 😝

kitty123
8. mar 2010

Do porodnice jsem měla zabalenou jednu větší tašku. Ale pak když jsem sla na sál, tak jsem si do igelitky musela vzít jen nutné věci - ručník, toaleťák, mobil, kapesníčky.

antynka1
8. mar 2010

Zuzulka - tak super s tím cukrem, to je dobře.
A Kitty - také super 🙂

xxx.klarka
8. mar 2010

Gratuluji všem k dobrým výsledkům🙂 ...

Já si vše zabalím taky do jedné cestovky, akorát do takové malé si dám věci na hekárnu a na sál. Co vše tam je potřeba?? Ručník, jelení lůj, mobil, hroznový cukr, pití ??

kitty123
8. mar 2010

No já už vím, že do termínu se s porodem čekat nebude určitě. Půjdu na císaře a ten bude týden před termínem. Pokud se mimču chtělo na svět ještě dříve, tak by to bylo samozřejmě dříve.

bibi13
8. mar 2010

ja mám tri tašky..🙂.. ta jedna je čisto pre mna tu si beriem do porodky, potom pre malého - to mi prinesie mm, ked sa malý narodí a tretiu mi donesie mm, ked pojdeme domov.. 😀 😀

ja sa budem lučiť šampanským..xixi.. a samozrejme ako pri každej príležitosti nejaké natierky, chlieb a nejaké slané a sladké lakocinky..🙂

mne vybavila segra lekarku.. k tej lekárke sme chodili všetky tri segry.. mám jej zavolať ked prídeme z porodky a ona príde na druhý den k nám..

antynka1
8. mar 2010

Tady už se balí do porodnice a já ještě nemám ani postýlku..... ☹ A nábytek bude za dva měsíce.....

adelka89
8. mar 2010

na porodni sal si chci vzit jen veci do igelitky, nebudu se tam vlacet se trema taskama 🙂 jen jsem slysela ze to tak nekdo dela 🙂
klarko ja si budu brat jeste urcite prezuvky a nejake obleceni pro manzela mozna svacu, fotak, olejicek na masaz zad sprchac

xxx.klarka
8. mar 2010

adelka, vidíš, přezůvky, to mi nenapadlo😀 ... jsem blb. 😀

adelka89
8. mar 2010

vis kolik te toho jeste napadne az budes balit ? 😀 (spoleham na to 😀 )

lubka89
8. mar 2010

ahojte baby🙂

kitty123
8. mar 2010

No a pokud na něco zapomeneš, tak to může donést manžel nebo přítel.

xxx.klarka
8. mar 2010

adelka, no jsem na to zvědavá 😀 nejvíce se bojím, že sebou vezmu do porodky 56 a malé to bude malé 😀

Včera jsem se bavila s drahým o porodce a tak a říkal, at si hlavně všechno nachystám, že by pak nevěděl co přivést. Že z toho bude vyplašený 😵 Tak jsem ho uklidnovala, že to vše včas připravím. 🙂

zdenkapo
8. mar 2010

jo tak samozřejmě ještě přezuvky pro sebe a manžu a pro něj pití a svačinu a ty kapesníčky....

já jsem měla teda tu tašku po celou dobu u sebe i na hekárně,takže nevidim důvod balit něco zvlášť.... ale to se v porodce zeptejte při sepsání porodopisu.... aby se pak vám těch víc nepostrácelo,jak to budou přenášet...

Anty
buď v klidu,máš čas,taky jsem to dělala tento týden- a mrkni jaký máš ty tt a jaký já,takže v pohodě 😉

kitty123
8. mar 2010

To já se zase bojím,že bude oblečení mimču velké. Pro Honzíka jsem měla na cestu z porodnice velikost 50 a bylo mu to všechno velké,vážil 3320...když jsem ho viděla, chtělo se mi břečet...to jsou ty splašené hormony 🙂

adelka89
8. mar 2010

klarko me se manzel pta snad kazdy den, jestli uz mam sbaleno, jenze mne na to prijde porad brzy.. mam to tady na hromadkach, neco mi jeste urcite chybi, ale to hlavni mam 🙂
a k tomu obleceni 😀 ja mam pro maleho dva overalky na dobu v porodnici (jinak erar) a mamca mi koupila krasnou kosilku a dupacky myslim 56 ale spralo se mi to takze je to tak 50ka 😀

xxx.klarka
8. mar 2010

adelka, tak já musím mít všechno jak pro mě tak pro mimi do nemocnice, nepůjčí mi nic. Takže to je zase o něčem jiném 😀 ... včera jsem koukala na dupky který by jsem si sebou vzala. 😀

Teď se mi suší na věšáku naše prádlo, pak vyperu župan at ho mám připravený a pak hodín do pračky hračky co mi chybí 🙂 docela se toho bojím, na kolik jste je prali??

marcela179
8. mar 2010

ahojte

antynka1
8. mar 2010

Marcelo ahoj 🙂 Ty jsi také Májovka?

bibi13
8. mar 2010

ja si budem na porodnu sal brať tu jednu velku tašku.. teda aspon tak planujem..
a lekari budu chcieť odomna hned jednu pampersku?

bibi13
8. mar 2010

ja pre malého neberiem žiadne oblečenie.. všetko požičaju.. len teda ked pojdem z porodky..

kitty123
8. mar 2010

U nás je taky k dispozici oblečení pro mimčo, teda vlastně jen košilky, protože jinak je miminko stejně v jejich erární zavinovačce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre