Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
29. nov 2009

tak my budeme kupovat asi autosedačky 2. manžel včera vítězoslavně přišel domů že v autě objevil isofix 😀 dnes se i v kice díval na ty maxi cosi a byl z toho systému unesený 😀 no aspoň něco ho zaujalo

jdu na kutě. dobrou noc

blanka.k
29. nov 2009

Dobrou.... nám akorát v jednom obchodě říkali, že MaxiCosi nejde na PP ☹

marmar1
29. nov 2009

tak čtu,že pořád řešíte kočárky 😀 ..to je fuška co?
já myslím,že není třeba kupovat velký kočár s velkou korbičkou,když se vám nelíbí,stačí když jde sporťák do lehu,je zbytečné dětem ničit záda 😉
já jsem třeba ocenila,že korbička jde použít i místo autosedačky a malý měl své pohodlí a klid,ale to jsem používala jen vyjímečně
já budu používat stejný kočár jako doposud jen s hlubokou korbičkou a sporťák asi koupím už nějaký nový,protože je to opruz jezdit 3 roky se stejným kočárem 😀 ,jistě chápete 😅
moc se mi ale líbí ten peg perego co se tady o něm bavíte a a pak teutonie,to je taky nádherný a kvalitní kočárek 😉
máte už všechny výsledky trippl testů?..já ještě ne 😖
jinak mi děsně povyrostl pupek,budu muset taky vyfotit 😉

blanka.k
29. nov 2009

Mar - výsledky nemám, já na nich byla teprve ve středu a ani si pro ně volat nebudu, jelikož jim nevěřím a kdyby vyšly pozitivní, tak stejně další vyšetření odmítnu 😉 Dohodli jsme se tak s manželem 😉
Musím se pochlubit, já te´d fotila pupík jedné těhulky:
http://www.btweb.cz/JMF a byla tu i s manželem, tak mě to tak nadchlo, že až se já budu fotit příště,tak prostě chci fotky i s manželem (při prvním odmítl), abychom tam byli s bublinou i s "pachatelem" 😀

marmar1
29. nov 2009

blani nutně potřebuju takovou kamarádku,co umí tak nádherně fotit 😀

já těm výsledkům taky nevěřím a taky další ošetření odmítám,ale pro svůj klídek si tam brnknu 😉

michalag
autor
30. nov 2009

Dobreee ranko tehulky 🙂 🙂 🙂 ,

lucik...
30. nov 2009

Dobré ránko 🙂

Jeee blani a nechceš přijet i k nám 🙂

Teď jdu na Aj ale potom Vám něco ukážu 😀

antynka1
30. nov 2009

To jsou fakt krásn fotky. Já focení úplně nesnáším a ještě méně ráda svoje fota někde zveřejňuji ☹ Já jdu n tripláky teprve příští pondělí, ale nechala jsem si dělat ten screening v I. trimestru a ten dopadl dobře, takže tripláky už považuji jen za takovou zbytečnou nutnost....

blanka.k
30. nov 2009

Dobré ránko, holky díky za pochvalu. Já taky focení své osoby nenávidím, focení na svatbě při a po obřadu hrůza, byla jsem děsně nervózní, takže jsem si to vůbec neužila. Vždycky radši stojím za objektivem, ale vím, že většina lidí nadává, že se nechce fotit 😀 takto doma to bylo fajn, nikam jsem nemusela tahat věci, atd. 😉 Ale je to hrozná fuška fotit lidi 😝 To by mě asi nebavilo 😅 včera muž přelouskal celou dizkuzi o kočárku P.Per. GT3 a nic moc nadšený nebbyl, že si pár holek stěžovalo na nějaká ty ložiska, jedné se rozpadla brzda a jendé nějak podvozek 😅 Pak ještě jel Casualplay 4 a prý až na jednu stížnost spokojenost. 😉

vladkaz1
30. nov 2009

Blanka tak ja neviem bud pojdem cez e bay do tej mury alebo casualplay ten sa paci mne MM lovi nie ..ta S4 ale su na nu same chvali 🙂

blanka.k
30. nov 2009

Už vím, co zas bylo na tom Casual S4... prý občas u kočárků co mají vepředu ty 2 kolečka u sebe bývá problém v zimě nebo v terénu, že se mezi to dostávají kamínky, atd. 😅

blanka.k
30. nov 2009

jo a má kratší "záda" u toho sporťáku, takže nic pro čahouny 😀 Ale to snad u nás nehrozí, já jsem prcek, tak doufám, že dítko nebude mít 2m 😀

michalag
autor
30. nov 2009

baby, nikdy nenajdete kocik ktory bude uplne bez chyb, na kazdom jednom case nieco najdete aj ked na zaciatku sa vam bude zdat uplne genialny 😉

yanika
30. nov 2009

Ahojte, konecne sa uz aj ja mozem pridat do debaty o kocikoch. V sobotu sme s drahym presli okolie a boli sme dost sklamani, ja hladam kocik, ktory by bol hlavne pohodlny pre babo, a dal sa krasne hojdat a vsetky tie supernove a moderne kociky su tvrde ako das!
Nasla som jeden, ktory ma odpruzene vsetky 4 kolieska, ale este ho nemam odskusany, paci sa mi vsak najviac:
Gesslein F2... ;) daju sa tam prehodit kolieska, takze mozem mat dve varianty...
http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=174

blanka.k
30. nov 2009

Já si právě říkám, že u toho P.perega bylo těch příspěvků asi 10x víc než u toho Casual a jak píšeš, žádný není bez vad. Akortá mám strach, že problémem jsou ty kolečka nebo spíš jejich ložiska, 2 s tím měly problémy a neuznali jim reklamaci, že s tím jezdily prý moc rychle 😅 Jednu z těch holčin znám osobně, a jak si ty ložiska vyměnila, tak kočárek bez vad a moc sppokojená se všema vychytávkama atd. A moje druhá kamarádka ho má taky, zatím si nestěžuje, ale nemá ho zas tak moc dlouho 😉 U té jsem se do něj zamilovala 😀 😀 😀

vladkaz1
30. nov 2009

yanika gesselin ma kamoska je max . spokojna 😉
Dnes idem 15.30 na sono kocky, tak som zvedava co sa dozviem. 🙂
A trippl testy ja este nemam ,ze mi bude robit az teraz 16 teho dec.

michalag
autor
30. nov 2009

vladka, budeme na teba mysliet 🙂

michalag
autor
30. nov 2009

yanika, ten vyzera suprovo 🙂 😉

lucik...
30. nov 2009

ahojky 🙂 Co se týká triplů tak výsledky taky ještě nemám budou až tak 9.12. ale neřeším to.. Na downa mám NT screening takže to neřeším, rozštěpové vady by mi zas až tak nevadili a ty dva ostatní syndromy tam je nízká hladina HCG a co já vím z testů v I.trimestru tak jsem ji nízkou neměla

zdenkapo
30. nov 2009

ahojky holky

Blani ta vanička na vanu je určo praktická,kdybych vaničku už neměli tak bychom jí pořídili

do vaničky pro miminka fakt doporučuju toto http://www.kocarkynec.com/629-koupaci-lehatko-p... je to super,měkké od vody to miminko hřeje a je to šikmé samozřejmě... mimi se tam cítí v bepečí v měkoučku,takové ty látkové a plastové mi přijdou pro novorozence hrozné,to až jsou větší...

ještě,že nemusím řešit kočárek,sedačku,postýlku atd., ale řeším monitor,lehátko,zábranu do dveří atd....... sterilizátor chci do mikrovlnky od Aventu

blanka.k
30. nov 2009

Zdeni .díky, ty podložky jsem viděla a taky mi je jiné maminy doporučily 😉 sterilizátor je nutný? To nejde jen vymýt horkou vodou jak klas.nádobí ? 😅 Blbá otázka, ale fakt netuším 😅

yanika
30. nov 2009

vladkaz: drzime palcoke 😉
michalaq: este som ho ale "nemala v ruke" tak potom uvidim.. ale paci sa mi asi zatial najviac... Dnes ho pojdem opacit,dufam ze ho budu mat u nas v shope 🙂

vladkaz1
30. nov 2009

ja urcite nebudem mat sterilizator Blani vyvaram v hrnci na sporaku a ucinok parada 🙂

michalag
autor
30. nov 2009

ja tiez sterilizator neplanujem, mne stacilo ako vladke v hrci a horucej vode 😉

zdenkapo
30. nov 2009

Blani,tak to asi nestačí 😉 ne vážně- opravdu se doporučuje dětem do roku lahvičky a nádobí sterilizovat... tak do půl roku si myslím,že by se mělo,hlavně,když pije z lahvičky... chci tento i s příslušenstvím http://www.babymarket.cz/445,avent-express-ii-p... je to dobré i třeba šidítko do toho hodit a máš to bez práce a vydrží v tom lahvičky sterilní 24 hodin,takže i dobré vzít na výlet, popř. všude na benzínkách už mají mikrovlnky a na návštěvách taky,tak myslim,že je to lepší,jak ten elektrický.... Tomáškovi jsem vše vyvařovala v hrnci určeném jen na to a jak blbec,spusta práce kolem,tohle bude pohodlnější 😉

zdenkapo
30. nov 2009

jo holky v hrnci to šlo,ale je to nepohodlné a vyndát lahev z hrnce a sterilita je pryč- v tom do mikrovlnky to vydrží sterilní celý den,takže já ho určitě chci a při dvou dětech si ušetřím práci

aaadus
30. nov 2009

Dobré ráno,
blanka to je hrozné když se zamiluješ do kočárku a nechceš si to nechat vymluvit že? 😀 mně se dneska zdálo, že jsme kupovali Janéčko 😀
casual jsem taky včera viděla a prostě se mi tam nelíbí ta korbička
stelirizátor do mikrovlnky jsem viděla v tescu za 250,- nad tím vyvářením v hrnci jsem taky uvažovala, nebo do myčky bez tabletky to dát 😅

zdenkapo
30. nov 2009

adus v myčce se ti to umyje,ale není to sterilní,to bys musela mít sterilní myčku 😉 a bacha na typ sterilizátoru,aby se ti vešli lahvičky,které budeš používat,třeba ty široké,co má avent

zzuzullka
30. nov 2009

Ahojte baby, práve mi volala sestrička kvôli výsledkom z tripple testov: že vyšli negatívne ale nejaká hodnota tam vyšla trošku nižšia tak mám zajtra pre istotu prísť a že doktor si drobca poriadne premeria a znovu vypočíta... no tak uvidíme. ja som v pohode, aj sestrička hovorila, že je to viac menej len pre istotu lebo inak vyšli negatívne, ale chudák manžel ostal z toho trochu mimo a má strach 😒

antynka1
30. nov 2009

Dívala jsem se a ten sterilizátor a nevím, nevím, když budou mít mimča všechno super sterilní vytvoří si pak silnou imunitu? Za nás žádný sterilizátory nebyli a jak jsme všehny krásně vyrostly... Ale nevím, jsem prvorodička a možná se pletu a až se mimčo narodí tak budu sterilizovat všechno raději desetkrát 🙂 Ale asi to určitě ušetří čas..... no uvidím, mám o čem přemýšlet.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre