Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
7. apr 2010

Já mám pro drobka naplánované datum 15.5. Ale asi se mým plánům vysměje 😅
Ale události posledních hodin mě nakoply, abych začala chystat aspoň něco - co kdyby náhodou.

matpaj
7. apr 2010

michal dakujem, mas moje v IP?

zuzana39
7. apr 2010

no ja za lúčim,nedokážem ani čítať,ten zub je horor ☹ už nech je ráno,len škoda,že zubár je tam zajtra až od 10:30 😠 ahojte

matpaj
7. apr 2010

babky aj ja idem do vane.....pa zajtra....dobru nocku 😔

antynka1
7. apr 2010

Dobrou noc všem - a hlavně klidnou noc 🙂

michalag
autor
7. apr 2010

bruuu noc 😔 😔 😔

sonita
7. apr 2010

mishutka-gratulujeme k maličkému a tatkovi že to vydržal pri pôrode. Ja sa chcem opýtať ja som asi náhodou potlačila príspevok nie je ok ,ale potom som sa vrátila späť zo šípkou či som mohla niečo zlé spraviť ale dúfam že nie.dobrú noc

gabap
7. apr 2010

dobrou holky 😔

martina71
7. apr 2010

Jane, ja mam sice termin 18.5., ale urcite pujdu na sekci v 38-9 tydnu. 😅

janefonda
7. apr 2010

Martinka sekcia? Preco? Ja dufam, ze moja malicka sa narodi prirodzene, samozrejme, ze ked sekciu treba, tak s tym nic nenarobime.

sonita
7. apr 2010

aj u mna je že budem mať cisársky skrz operácie chrbtice no ja ešte dúfam že dr.povie môžme rodiť prirodzene.Ja vôbec nechcem cisarák aj sa toho troška bojím tak dúfam vtom že budem prirodzene rodiť

martina71
7. apr 2010

Jane..mam tehotenskou cukrovku, jsem po IVF, malinka ma omotanou pupecni snuru kolem krku, a je mi 39let 😅 ... tak mi byla sekce doporucena...

martina71
7. apr 2010

...ja se taky bojim, ale uz jsem kvuli miminku vytrpela tolik, ze to bude snad to posledni co bude bolet...

l.e.o.n.t.y.n.k.a
8. apr 2010

Přeji krásné brzké ráno,

Bibi moooc gratulujem ke krásnému chlapečkovi, hlavně ať Vám oběma slouží zdravíčko

K těm botám do sprchy. Určitě, jelikož z nás budou odcházet očistky, tak to není moc košér být ve sprše na boso, teda pokud nemáte sprchu sama pro sebe.

K malování. Většino porodnice malujou dvakrát ročně. Což třeba na Bulovce je od 25. dubna do 5. května. Je samozřejmě domluvená zastupitelnost ostatních porodnic, stačí říct od kud jste a oni Vás vemou.

Já jdu za pár hodin do poradny, snad už se konečně dozvím, jesli budem rodit císařem nebo počkají na normální porod, což by právě znamenalo jít pravděpodobně do jiné nemocnice, jelikož termín mám 2. května. No uvidíme.......

antynka1
8. apr 2010

Krásné ránko holky,
tak mám hned po ránu por vás zprávu od Lucika (psala ještě v noci, ale to už jsem byla líná vylézt z pelechu a dát vám vědět 🙂), takže píše:
Ahoj, tak si mě tu nechali přes noc, ale snad dobrý. Od té doby pořád sucho, tak snadi bude i zítra vše OK a měli by mě pustit.

Tak doufám, že se tu Lucík dnes objeví 🙂

Jinak já valím znovu do poradny, včera mi psali, že jak mi odebírali krev, tak že se jim jedna zkumavka srazila, tak musím znovu.

arcik
8. apr 2010

DObré ránko,

teda holky to je hrozný s váma tolika toho nakecáte to je děs a nejhorší je že než dojedu při dočítání na konec tak zapomenu na co jsem chtěla reagovat 😠

Mishutce gratulace obrovská....Štěpánek je kus chlapa teda...supeeer

Luci a ty zase vyvádíš co jako??voda??neblázni...nejspíš pokud to voda byla ti dělalí stěr amnioskopii nic příjemnýho že??tak šup domu a počkat si hezky na porod do termínu... 😝 😀 žádný rození tu nebude 😉

holky teda noc děsná,mám furt menstruační křeče,malej mi furt dráždí močák a o hejbání se ani nemluvim,si připadám jak zmutovaná kachna...no hnus

nara
8. apr 2010

Ahoj holky, velká gratulace mishutce k miminku!!!!!!!!!!!!!!!

aaadus
8. apr 2010

Dobré ráno,
lucik držím pěsti ať tě dneska pustí 🙂

mishah
8. apr 2010

Holky, dobré ráno 🙂

Koukám,že tady se už rodí o 106 🙂

Obrovská gratulace Bibi a Mishutce k chlapečkům!!! 😵 😵 😵

leontynka: já plánuju rodit na Bulovce, tak to vidím,že asi ne mezi 25.4.-5.5... 😅 To by mě asi odvezli do Brandýsa nebo do Mělníka....☹(bydlím na Praze-východ...

Jinak my včera poradna OK, natáčeli mi CTG,prý celkem OK,sem tam nějaký stah(ale já teda nic necítila,takkže to pravé ořechové to určo není...)železo pořád hraniční, prý jíst i 2x denně a hořčík brát dále...Dr měřil hlavičku,ale jen říkal,že odpovídá týdnu..Další kontrola za 14 dní..

aktaka
8. apr 2010

ahoj kočky

Luciku, to je na dobré cestě, určitě dnes poputuješ domů a rodit se nebude až v termínu 🙂

mishah
8. apr 2010

luciku: Ta ať tě pustí domů a Viktorka se pěkně dopíká v bříšku 🙂

zdenkapo
8. apr 2010

Dobré ráno,
teda koukám pořadník fakt nefunguje 😉

Mishutka
blahopřeji ke Štěpánkovi a k hladkému porodu... ať jste oba zdraví a brzy v klidu domova....

Lucik
určo tě pustí domů,když to není plodovka...

DOli
tak ať stres taky brzo skončí a máš brzy Elišku v pořádku v náručí...

m.c.
8. apr 2010

Teda, další mimčo, gratulace Mishutce!!

Lucik snad bude OK, ještě chvíli určitě 2v1 vydrží.

Blani, pozdravuj Doli, ať se holka drží aspoň do toho víkendu!

Jinak jsem pěkně nas*aná, hlavně že jsem posílala do práce papír o mateřské před 3 týdny, od 28.3. jsme na MD a oni to ještě neposlali na sociálku!! Ldybych tam včera nevolala tak se to ani nedozvím. Takže mi stopnou prachy za březen za rodičák a doplatí mi to až v dubnu i s mateřskou.No kdybysme neměli nějaký prachy našetřený, tak se jdem asi tenhle měsíc pást 😠 😠

arcik
8. apr 2010

m.c teda to jsou sprosťáci co??bych jim tam udělala halooo šmejdům.....

Doli držíme pěsti ať vše klapne a holky jsou v pořádku....

Zdeni na tebe mam dotaz,když mi vypsala gyndra papír na žádání o ppm na kterej nemam nárok pouze vlastně navazuju rodičák na rodičák tak ten papír stačí odevzdat až při přepsání rodičáku po porodu nebo musim na socku už teď?

aaadus
8. apr 2010

m.c. to je drzost teda od zaměstnavatele 😠 Bych je tam sjela na 3 doby

arcik
8. apr 2010

aadus asi tak jak si tohle můžou dovolit to nechápu jako... 😠

a jak ti je po ránu??

zdenkapo
8. apr 2010

Arcik
máš povinnost hlásit veškeré nastalé změny do 8 dnů,tzn. do 8 dnů ode dne,kdy ti na PPM vznikl pomyslný nárok.... já to na SSP nasla hned jak mi to gyndr. vypsala a tam jen vyplníš formulář Hlášení změn- ke stažení i na netu a jen napíšeš,že nemáš nárok na PPM z důvodu...... po narození mimča musíš zase do 8 dnů nahlásit narození mimi- staví se tam třeba manža a pak hned dodáš Rodný list, ony ti to zasaví na KLárku a začnou vyplácet na malého,ale musíš znova vyplnit žádost o rodičák... já to mám už doma vyplněné i s žádostí o porodné a manža to tam hned hodí až vyzvedne RL z matriky.... musí mí s sebou OP můj a jeho a RL mimča a také staršího dítěte... a mám vyplněno i Hlaášení změn a jen napsáno narození dítěte dne.....

arcik
8. apr 2010

Zdeni aha takže bych měla asi co nejrychleji na sociálku když na gyndě jsem byla minulej tejden v pondělí co??
no super teda...jsou opravdu tolerantní a benevolentní ty šmejdi...fuj...
děkuju moc za info....jdu si stáhnout ten formulář a vypsat ať s tim nemusim machrovat tam... 😉

yanika
8. apr 2010

Dobre ranko,
Mishutke obrovska gratulacia ku krasnemu chlapcekovi 😅 😅 😅 Spokojny ocinko to krasne napisal... tiez ma to dojalo...
Na Doli som myslela hned ako som rano otvorila oci, tak tiez drzim palce, nech je vsetko v poriadku...
Lucik Tiez Ti prajem aby Ta pustili domov a mohla si este "uzit" par dni 2v1 😀

Zdenka vidis to.. predbiehaju sa... 🙂 nakoniec budeme prenasat..

aktaka
8. apr 2010

m.c.to jsou tedy hovada 😠
mně tak držela prachy sociálka. v září jsem nastoupila na nemocenskou a první peníze jsem dostala až v prosinci. kdybych to jak blbec několikrát neurgovala, tak jsem doteď žádné neviděla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre