Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
17. apr 2010

Ahojte kocky 🙂

mayocka, ale nie vsetkym pomaha 😅, musite vyskusat co na malicku zabera .... ja chcem este vydrzat aspon do piatku a potom zacneme malu vyhanat von 😝 🙂 teda ak sa sama nahodou nerozhodne skor

ja dnes citim tam dolu nejako velmi mokro co som doteraz nepocitovala a ked si sadnem alebo ked stojim tak ma picha v krcku, tak mala je asi ulozena uz dole 🙂

bibi, to je ta rodicovska hrdost 🙂

martina71
17. apr 2010

gabab ... no jeden ucinek to melo a uz to trva 39 tydnu 😀 😀 😀

antynka1
17. apr 2010

Marti 😀

lolita.9991
17. apr 2010

my nesexujemevobec,ja sa bojim,aby sme malinkej neublizili a tatino sa tiez boji,iked chut by bola

bibi13
17. apr 2010

gabap presne.. bol strašne zlaty..

Marti 😀 😀 😀

mayocka
17. apr 2010

no baby asi si tie vase drobce na sexik uz zvykli 😀
michalag: nase kočky sa narodia skoro rovnako ako tak pozeram 😉 pamätas si na to este ze to mal byt Tobias? 😝 😀 no uz trikrat nam to potvrdila moja gynekologicka a jeden krat na prietokoch na UTZ takze Tobi vypadava definitivne 😝 Miska,neviem si to predstavit ze este tyzden alebo dokonca dva....ja kazdy den prezivam ako keby som uz mala ist...pre moje chudunke telo je to naozaj napor,vsetko sa mi roztahuje,zväcsuje panva...no a samo ze to boli...druhe uz bude hadam malina vynosit 😝

gabap
17. apr 2010

marti 😀 😀 😀

holky divate se na andela?ta pergnerka to je sila teda 😕

mayocka
17. apr 2010

lolita: aj my sme sa bali,v osmom mesiaci by sa to nemalo je to vraj nebezpecne,vsak aj teraz sme sa bali ale tak ked sa pise ze to dokonca pomaha 😝 ved este budeme mat pôst dalsich 6tyzdnov tak to uz je aj na koňa moc 😀

gabap
17. apr 2010

bibi uprav si profil mamino 😵

lolita.9991
17. apr 2010

hmm len ja sa nejako neviem uvolnit,to je ten problemm

antynka1
17. apr 2010

Lolita - na povel to nejde co? A taky to máte tak, že tělo se brání, ale mozek by chtěl?

antynka1
17. apr 2010

Gabap - koukám na to, ale jenom chvílema - je nějaká děsně rozpohybovaná, že by si něco předtím dala????

mayocka
17. apr 2010

bibi: neslo mi do hlavy koho to kocikujete s malym ked mas v profile ze sa ma este len narodit 😝 nechodim tu velmi casto tak ani neviem kolko deticiek sa nam tu uz v aprili narodilo ale tak sem-tam tusim ze asi tri tu uz mame... 😅

gabap:dobry postreh aspon si ma vyviedla z pochybnosti preco je este tehotna a uz kocikuju 😀

lolita: hm ani ja som sa nevedela este v tvojom tyzdni este sa mi to zdalo skoro...vraj by sa to nemalo ale ku koncu uz vpohodke 😉

gabap
17. apr 2010

anty tak koukam jednim okem a ruku do ohne bych za ni nedala 🙄

antynka1
17. apr 2010

Mayocka - je jich sedm a už asi osm, protože Leontýnka měla včera plánovaný CS a ještě se neozvala ☹

lolita.9991
17. apr 2010

antynka presne tak,alebo telo by aj chcelo len mozog nevysiela spravne signalya uz dost dlho

gabap
17. apr 2010

lolitta taky bych jeste pockala 😉

mayocka my uz to muzem rozjet ve velkem stylu 😀

lolita.9991
17. apr 2010

mayocka myslim ze ci by to bolo teraz alebo o 2-3 tt neskor nic sa asi nezmenii

martina71
17. apr 2010

gabab koukam a je takova lehce nastrelena... 😀 😀 😀 ale slusi ji to, jak je nalicena, jed kdyby u toho drzela hubu 😀 Ted zpiva Langerova a zni to jak kdyby mela rovnatka

lolita.9991
17. apr 2010

gabap ako ja sa do toho nehrniem,uz tych par tyzdnou pockame
inak nejak sa tym drobcom chce trosku skor von jak tak nato pozeram,

antynka1
17. apr 2010

Také mi to zní, jako kdyby měla rovnátka, ale to můžou mít špatně nastavený zvuk - mám v tomhle školu 🙂

mayocka
17. apr 2010

lolita: zmeni,hovori sa ze v ôsmom mesiaci je to nebezpecne,hrozi ze sa babo narodi a v osmom mesiaci to nie je najbezpecnejsie,vtedy sa mu vyvijaju plucka tak kvoli tomu by sa nemalo sexovat a davat si velky pozor

gabap: no ja aj porodim kym mi drahy pride z prace,chodi na stavby a tak je aj niekolko dni prec...takze ja si mozem tak vrznut iba vo sne 😝

antynka: sedem???uz tu mame sedem aprilovych drobcekov?no krpec moj,april uz pomaly konci tak hybaj na svet 😝

martina71
17. apr 2010

Antynko.... je to mozne, no ale to je tedy sila 😀 😀

antynka1
17. apr 2010

Ale teď co zpívají už nesyčí, tak to buď opravily nebo nám Anetka začala syčet 🙂

lolita.9991
17. apr 2010

mayocka tak to ta uplne chapem pretoze ten moj chodit tiez teraz je uz 2 tt prec a my sme same,viem ze ba nie je daleko,ale pocut ho cez mobil iba nie je ziadne vzruso

martina71
17. apr 2010

mayocko ... my sexujeme vazne normalne, a moje rozbourene hormony delaji sve a skakala bych po manzovi porad...at to byl 3 nebo 8 mesic. Jen ted uz vadi brisko a jsme opatrnejsi, ale intenzita je stejna. A co se tyka spermatu, tak to v mem pripade asi taky nema vliv... 🙂 Kdyz mi je neco neprijemne, manza to hned pozna a prizpusobi se....

martina71
17. apr 2010

Anty...To byl zvuk, uz nesisla....

gabap
17. apr 2010

marti taky mam nekdy rozbouree hormony 😀

mayocka
17. apr 2010

martina: no mna to dost bolelo teda tak sme to stopli ☹ bala som sa aj o male a uz to nebolo ono,len som rozmyslala ako mu kedy mozeme ublizit a to iste manzel,tak to nemalo vyznam...sice chut by bola ale tak ked to zaboli tak ma chyti stres a panika a je po vsetkom...

antynka: dikes 😉

lolita: ja si hovorim ze sme na tom uz lepsie lebo je na SK no ale ked bol v Polsku tak to ani si zavolat ani nic...iba sme minali na sms-kach..no o nicom,teraz uz sa aspon pocujeme ked nic ine...no tato doba je tazka teda a z lasky sa zit neda...v zime je aj tri mesiace doma kvoli snehu a zime ,lebo na stavbach sa nesmie vtedy robit...cize je to taktiez katastrofa bez penazi kedze mame platby a uvery...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre