Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
6. jan 2010

Bara - já jsem z Prahy - východ a ty koukám od Berouna, takže to máme kousek 🙂

xxx.klarka
6. jan 2010

bara, vítej!! 🙂 jak se Ti těhulkuje?

aaadus
6. jan 2010

bara ahoj 🙂
maryann záleží na tobě jestli půjdeš na amnio. bych počkala až po tom velkém utz

michalag
autor
6. jan 2010

maryann, ak by mi na morfo utz povedali ze babatko je v poriadku tak by som to neriesila ale chapem ta, ja by som urobila asi tak isto, lebo viem ze postihnute babatko by som po psychickej stranke urcite nezvladla, ale obdivujem dievcata ktore zvladaju aj taketo deticky 😉

antynka1
6. jan 2010

Ono je to s tím amniem fakt dilema, protože chormozomální poruchy, jako je např. Downův syndrom se na ulztrazvuku prý nepozná.....

nara
6. jan 2010

Maryann záleží jestli si miminko v případě postižení chcete nechat. Já jsem byla s prvním na odběru choria a kdyby to bylo nutné šla bych znovu a co nejdřív, když by mi to navrhli. My jsme byli odhodlaný k přerušení.

lienka1076__2
6. jan 2010

Ahojte kočky. ani amnio nezistí všetko. Sestra bola a nezistili, že maličká nemá konečník. To sa zistilo až po pôrode. ☹

doli1
6. jan 2010

myslim že v této době můžeš mít napsáno Vašek ted je to docela jedno.
natálka to bylo taky jedno z jmen na kterýma jsme přemýšleli a Naty je krásná zkratka.nezní ani dětinsky.

antynka1
6. jan 2010

Jj je to tak, nidko vám nedá záruku, že je vše OK.....

bibi13
6. jan 2010

dakujem baby.. takže to tvrdnutie nemám.. skorej ma len picha v brušku.. musím sa spýtať lekara..
nara, my už niekedy berieme rovno z košíku..🙂)))))))

blanka.k
6. jan 2010

Okraj Brna hlásí cca 10cm sněhu 😅
Lucik - Jané je hezký kočárek, ta 2009 je dobrá 😉 Tak držím palce, ať ho seženeš výhodně. 😉 Povlečení to hcce min.2, dítko se pozvracení a máš problém 😉
Zdeni. díky, hned zítra hlásím, ať mi tam toho streptokoka napíše, klidně růžově,ale chci ho tam! 😀
Dnes jsem obeša asi 5 obchodů s postýlkama atd. Tak postýlky všude ty co jsem našla na netu (samo pořádně předražené 😅 ), ale mi v jendomobchodě poradila, že prý ta matrace co je na jedné straně kokos je pro malé mimčo a třeba od půl roku se to otočí a tam je pohanka pro větší mimčo. A uprottřed je to "vycpané" molitanem či něčím takovým.... 😉

nara
6. jan 2010

Kamarádka se dozvěděla, že bude mít postižený dítě až v 8. měsíci. Znám 2 co byly na přerušení v 7. měsíci a pak otěhotněly znovu a dneska mají zdravé děti. Fakt záleží, jak se, kdo cítí.
Já měla hrozný dilema, protože jsem strávila mezi postiženýma téměř 5 let v ústavu sociální péče a věděla jsem, co by to obnáší.

antynka1
6. jan 2010

Natálku jsem chtěla, ale neprošla mi, stejně jako moje vysněné klučičí jméno Kryštof ☹

aaadus
6. jan 2010

maryann já jsem taky byla na choria jako nara, postižené dítě jsem prostě nechtěla, nedala bych to psychicky
doli Adélka je pěkné jméno, ale taky mě vždycky štvalo když mi někdo řekl Adélo, bylo to takové tvrdé a jako nadávka mi to připadlo

maryann.b
6. jan 2010

Antynka1, vsetky dievcata, ktore poznam a podstupili amnio, nemali ziadne problemy. Keby bolo na mne, stacilo by mi to velke SONO ale mam aj manzela a ten je za amniocentezu. Tiez chapem, ze amnio je hlavne dobry biznis ...

antynka1
6. jan 2010

On je rozdíl, jestli na to vyšetření jdeš brzy, anebo v době, kdy už miminko cítíš.... Pokud vyšetřeí dopadne špatně, tak je to hrozný v obou případech, ale myslím, že čím se to člověk dozví později, tak tím je to horší.....

aaadus
6. jan 2010

nara Vašíka jsem chtěla i já, ale neprošlo mi to 😠 ale beztak že i druhé dítko bude kluk tak to si toho Vašíka nenechám vzít

xxx.klarka
6. jan 2010

Mě se Natálka moc líbí, mě se to líbí i jako Natálie. Takže jí asi nechám. Přítel mi to odsouhlasil, tak jsem ráda. Ale s vybíráním klučičího jména to bylo dilema. 🙂
No budu doufat, že se taky konečně dozvíme co čekáme🙂

Jinak já bych asi nedokázala dítko dát pryč ani kdyby bylo postižené. Neměla bych na to odvahu. ☹ Naštestí tohle řešit nemusíme. 🙂

antynka1
6. jan 2010

A když už jsme u tohohle smutnýho tématu tak, v prvním trimestru se jedná o interupci, ale ve druhém už mimčo zabijí a musíš porodit mrtvé dítě (i s porodními bolestmi) - no a to je vše a už pryč od tohohle hnusnýho tématu k něčemu veseljšímu, protože určitě všechny budeme mít krásná, ZDRAVÁ a hodná miminka 🙂

doli1
6. jan 2010

mě to taky přijde jako nadávka.to sjtejný jako já Irena přijde mi to jako nadávka a přitom je to moje jméno.ještě mě trápí skrácenina Adélky aduš,ady atd no nic moc.taky mě moc nezní Adéla navrátilová.eliška navrátilová mi přijde lepší.budu to muset rvat tátovi do hlavy a hlavně tomu našemu prckovi(šimčovi)ten stojí furt za adélkou

antynka1
6. jan 2010

My se na jménu shodneme asi až cestou do porodnice.... Dřív to asi neklapne 😀

nara
6. jan 2010

Já zase nesnáším jména z kterých se dá udělat takový to Maruna, Jaruna, Drahuna.
My se děláme srandu, že budeme mít Františka II.

doli1
6. jan 2010

mě se taky libí vašek ale máme psa vaška tak mi to taky neprošlo 😀 na klukovi jsme byli dohodnutí hned ale bylo nám to na nic 😅

lienka1076__2
6. jan 2010

Asi tak. Aj keď by som asi nezvládla postihnuté bábo, ale asi by so ani nezvládla ísť teraz na interupciu, keď už ho riadne cítim. Neviem. 🙄

antynka1
6. jan 2010

A Marayann - na co ti vyšlo zvýšené riziko?

aaadus
6. jan 2010

Elišku jsme taky chtěli, ale pak se jich v okolí i v rodině vyrojilo moc a měli jsem pro holčičku vybranou Gabrielku

doli1
6. jan 2010

někdo tu psal o tondovi.kámoška má Toníčka a to se mi moc líbilo.nebo další má pepča po tatkovi ale říkají mu Josífku a to zní moc hezky

maryann.b
6. jan 2010

Nara, aaadus, ako som uz povedala, najradsej by som to neriesila vobec. Ak vyjde zle amnio, uz nebudem mat dalsie dieta. Aj s tymto nakoniec manzel suhlasil a je rad. Ale on uz dalsie dieta nechcel, kedze uz dve ma a ma tiez 45 rokov. ☹

antynka1
6. jan 2010

Mě se hodně líbí Terezka, ale bohužel obě moje švagrové jsou Terezky.....

aaadus
6. jan 2010

František je taky pěkné, ale toho už máme v rodině. A ještě je pěkné Anežka, ale to je moje šéfka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre