Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
13. apr 2010

jj, chlapi mají tendence tvrdit jaká to byla brnkačka, tak my bychom asi přeci jen raději popis přímo od zdroje 🙂

aaadus
13. apr 2010

aktaka já to tak mám od začátku. Nejhorší bylo jak jsem byla po odběrech z placenty, to jsem si tam furt šahala, jestli mi neteče plodovka 😅

antynka1
13. apr 2010

Mishutka - manžílek povídal, ale není nad osobní pohled - a ještě jednou velká gratulace.

Holky nevím jestli mě nešálí zrak,ale ze stránek porodky zmizla ta informace o tom malování!!!! Tak doufám, že jenom blbě nevidím!!!
A taky se manžovi možná podaří přehodit ta služebka o týden později, kdy má moje mamča dovču a může přijet 🙂
Tak držte pěsti ať oboje vyjde 😀

dezyre
13. apr 2010

Yani tak já jsem byla na posledním odhadu asi ve 31tt, a to jsme měli 3 kg, prý o 2 týdny víc...
Vavi, ty si si to fotila? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aktaka
13. apr 2010

dez já to taky neříkala, přesně jak píšeš, nemám to pořád. podle mě se možná fakt jen potím, protože nejvíc jsem to vysledovala po řízení, a to přeci jen sedím v džínách v jedné poloze, nohy skoro u sebe....

aaadus
13. apr 2010

Já jsem nejvíce mokrá po ránu nebo když jdu třeba k dr, to jsem doslova zpocená až na prd.li 😀

aktaka
13. apr 2010

dez tys měla odhad prcka ve 31tt 3kg?? já v 30tt 1300g, tak snad nebudu mít nějakou chudinku nedomrlou 😅

lucik...
13. apr 2010

aktaka dělej že sis ničeho nevšimla, pak budeš akorát zbytečně plašit, jako já 😀
Já dostala nějaké zaváděcí tablety na ten výtok, takže teď už nemám pocit že ze mě něco teče - jen v noci a dopoledne ale to je ta tableta 😀
Kdybych ten roztok neměla tak bych nemusela být ani v nemocnici, páč to zabarvila buď blbá vložka a nebo ten výtok,pot nebo něco takovýho, nevim..

aktaka
13. apr 2010

tak holky, se prostě potíme a basta 😀
já to řešit nechci, nemám nic připravené, nemůžu ještě rodit 😀

matpaj
13. apr 2010

babky aj ja si menim 3krat denne gatky.....a ked kycham, tak aj castejsie.....sa vzdy pocuram 😀

idem vybrat deku z pracky.....sa prave doprala...normalne mam stres co z nej ostalo.....bola taka krasna hunata tak som zvedava ci je stale aj po oprati......

dezyre
13. apr 2010

Já ti Akti nevím, jestli je to pot, protože když si nevezmu intimku třeba na chvíli a zrovna mě to vyteče, tak to je docela flek na kalhotkách..
Anty tak my máme taky změnu, ještě lepší než byla.. Manžel nasmlouval 4 fúry do Ostravy, sice to není daleko, ale bude to točit 4 dny s tím, že bude teda spát doma, ale ráno vždy odjede a pozdě odpoledne se vrátí.. a to bude chtít jezdit během příštího týdne a přespříštího týdne .. On už fakt neví jak by to líp nakombinoval

aaadus
13. apr 2010

Já to neřeším, protože kdyby to byla plodovka hned od začátku, tak nejsem tam kde jsem že a dr by to určitě poznala

mishutka
13. apr 2010

aadus:bolest??můj názor je, že psychycká bolest je horší než fyzická ta jednou přejde 😔 Ale v tu chvíli jsem myslela, že umřu 🙂 Je to nepopsatelné, já se tak moc těšila až to přejde, že jsem si ani nevšimla, že mi nepláče dítě a že ho křísi 😔

dezyre
13. apr 2010

Já jsem kecka.. holky 2 kg.. to bych měla fakt obříka 😀 😀 😀 😀

lucik...
13. apr 2010

holky mě to taky neteklo pořád, jen občas, nebo třeba jednou denně ale hold se to zabarvilo tak jsme jeli 😀 Taky si myslím že plodovka by tekla třeba jen maličko, ale pořád a ne že vyteče jednou denně a pak zase druhý den

michalag
autor
13. apr 2010

bibi, porod si zvladla super 🙂 😉

mishut vitajte so Stepankom doma 🙂 😵

matpaj mozno ti pri prvej dcerke odisla zatka aj s plodovkou ..... tak ako mne

aaadus
13. apr 2010

dezy do Ostravy to není tak daleko, skočí na dálnici a za chvíli je u tebe 😉 PA říkala, že někteří tatínci stihli dojet k porodu i z Prahy

antynka1
13. apr 2010

Mishutka - to přesně nám povídala PA - pořád myslet na to, že to přejde a že to skončí.
Dez - no koukám ještě lepší varianta......

dezyre
13. apr 2010

Aduš jenže on jede náklaďákem a plus ještě s vlečkou a taky v té firmě to tam musí taky vyložit ten materiál - je toho xx tun.. a pak pomale zpět...

matpaj
13. apr 2010

aktaka, my sme mali v 31tt 1600g 😒 a rada by som vedela kolko ma teraz.....

ked sa chodi do nem na monitor, tak tam nerobia uvz?

xxx.klarka
13. apr 2010

mishu, ahoj, vítej doma, maličký je krásný 😵 moc gratuluji ještě jednou.

Holky, já dokončila Vochomůráka a až přijde drahý tak si dáme spolu oběd a ještě se vrhnu asi na Krtečka. 😅 😕

lucik...
13. apr 2010

aaadus si mi dneska připomněla mě 😀 Jak si psala že když jsem na kontrolu tak si spocená až na pr** 😀 Já šla dnes k té dr. a když jsem tam přišla a slíkala se tak koukám že kalhotky zase mokré.. Tak samozřejmě panika a pospíchala sem pak domu abych to polila tim roztokem 😀 Magor prostě 😅

aaadus
13. apr 2010

mishu hlavně, že to všechno dobře dopadlo a jste doma rodinko 😵 A co Štepula? Hodný, nezlobí, spinká, papá, nepláče?

dezyre
13. apr 2010

Luci, hoď už ten roztok do koše 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
autor
13. apr 2010

matpaj, nasa mala mala v 31tt 1670g a dokina mi povedala ze zodpoveda tyzdnu 😉

aaadus
13. apr 2010

lucik když jdu k dr tak se zpotím vždycky, to je hrozné. I jak mi dělá utz a vnitřní vyšetření, tak na tom papíře co je pode mnou zůstane loužička. No jo no, nervičky. A už ten roztok vyhoď prosím tě

matpaj
13. apr 2010

mishut a nemala si ani chvilku zlost na mm?ja som strasne zurila.......
jezisi baby uz nepiste o bolesti mna boli cela ona....... 😀 ked mi kolegina pustala na nete porod tak som si nemohla ani sadnut....mi normalne trpla..... 😀

lucik...
13. apr 2010

Já ho už nepoužívám 😀 Manžel mi to zakázal a každý den kontroluje kolik ho tam je, jestli ho nepoužívám 😀 Ale nebojte, to bylo jen dnes, jinak ho nepoužívám 🙂
Ale řeknu vám že bych se nezlobila kdybych už porodila 😀 Ale chtěla bych přijet do porodnice a aby mě už rovnou dali i s manžou na hekárnu/sál (je to jedna místnost) a ne aby ho poslali domu a mě dali na pokoj, že to ještě není tak akutní 😀

michalag
autor
13. apr 2010

a takto sme za 1tt narastli 🙂 .... kazdy mi vravi ze mi uz kleslo brusko, co myslite vy???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre