Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
14. apr 2010

Holky, Janulka je teprve ve 34 nebo v 35 tt. má termín 4 dny ode mne, tka by ještě mohla chvilku vydržet.....

lucik...
14. apr 2010

simi mě se taky nechce ani chodit 😀 V sobotu jsme šli s manželem a se psem na procházku a bylo to docela do kopce.. Mě v půlce začalo tak strašně bolet břicho že sem nemohla udělat krok.. Takže sem se plazila jak hlemýžd a po pár minutách to přešlo.. Ale fakt děs 😅

xxx.klarka
14. apr 2010

sonita, já bych už klidně ráda rodila za týden dva ... maličká by měla být už v pořádku. A mě tohle už nebaví, špatně s emi dýchá a malá jak mi tlačí tak nemůžu ani pořádně jíst, protože se do mě nic nevejde. Pak mě bolí žaludek, protože ho mám prázdný, hrozné.. 😠 Ale posli žádný, nic. Možná že až vysadím Mg, beru 6tbl. denně, v pondělí se ho chystám vysadit.

antynka1
14. apr 2010

Já už Mg vysazuju...... Pro jistotu. Do 36 tt už chci být na 0 tabletách.

simi.w
14. apr 2010

Mishu, tvůj malý je krásňoučký 😵

lucik...
14. apr 2010

já Mg neberu už docela dlouho.. A problémy moc nemám.. Ani posly, jen třeba jednou denně mě zabolí břicho ale to jen na chvilku.. Dnes v noci to bylo teda dýl, ale ne nějak hrozně, páč sem to zaspala 😀 😀 😀

xxx.klarka
14. apr 2010

Mě ho dr v pondělí ještě napsala, at ho ještě týden beru a pak konec s ním. Tak uvidíme jak mi bude. Včera mi docela dost tvrdlo a poprvé jsem měla opuchnuté nohy, ale to bylo asi tím, že jsem celý den malovala. 😅 😔

aaadus
14. apr 2010

Já jsem Mg vysadila v 33tt a žádné extra změny nepociťuju, spíš naopak, břicho mi trvrdne méně než když jsem ho brala

simi.w
14. apr 2010

lucik, to jsem v prvním těhu vůbec nepoznala, takové stavy, už mne to nebaví, fakt se asi na ten porod začínám těšit 😅

lucik...
14. apr 2010

simi to já se taky těším 😀 Ale pak když mě začně bolet břicho nebo nějaký problém tak si řikám že ještě rodit asi nechci 😀 😀 😀

zdenkapo
14. apr 2010

Aktaka
no je no,kdyby se člověk mohl zaplatit nadstardtní služby a tak,ale nejde to....

Simi
děkuji,snad brzo,ale už přestávám nějak věřit,že bych to do té neděle stihla k nám do porodky,tak uvidíme....

Mishutka
jj Via Avent je dobrý systém,teď mám zatim kelínky a odsávačku jen,když to bude nutné,při TOmáškovi jsem ji moc teda nevyužila,tak počkám.... ale do tch kelínků lze hezky uchovat i stravu mimi a tak a vozit sebou,vysterilizovat i ohřát v mikrovlnce.... a nevylévají se...

sonita
14. apr 2010

xxx.klarka-ja toho 3.5-by som tiež chcela lebo čím dalej tím horšie a lepšie nám ani nebude.Už aj tie noce to sú katastrofálne 😠 už neviem kam mám dať nohu najradšej by som ju aj na stenu priviazala horor to je 🙄 .

aktaka
14. apr 2010

holky a co je pravdy na tom, že by se po 35tt už nemělo vůbec brát?

já ho dostala v 33tt, když mi zjistila to CS3, mám 3x1. ale jelikož nemám žádné poslíčky ani tvrdnutí, tak vůbec nepociťuji, že by mi nějak v něčem pomáhalo

matpaj
14. apr 2010

aktaka 😀 idem pootvarat okna........

antynka1
14. apr 2010

Aktaka - nemělo by se brát pro to, že způsobuje svalovou ochablot novorozenců.

antynka1
14. apr 2010

Tedy ve vyšších dávkách - píšou to i v příbalovém letáku.

simi.w
14. apr 2010

lucik, ta bolest snad bude chvilička 😀 , ale ta úleva bez břicha trvalá....snad 😀
a já rodit ještě vlastně nemůžu, nemám nic moc nachystané, ale už to neřeším, nějak to dopadne
když si uvědomím, že porodu stejně neuteču, tak ať už je to za mnou, nic jiného ani nezbývá 🤐

xxx.klarka
14. apr 2010

sonita, zcela chápu. Moje noci jsou taky hrozné. A k tomu mě dneska ještě chytala křeč do ruky ... hrozné. Už to chci mít za sbeou a malou v náručí 😀

aaadus
14. apr 2010

lucik to máme stejné myšlení - těším se na porod, přijde malinká bolest a bojím a bojím 😀
aktaka a zbytečně oddaluje porod. Mělo by se brát pouze tehdy, když hrozí předčasný porod

zdenkapo
14. apr 2010

aktaka
no,co dr. to názor na Mg,ale moje gyn mi řekla ať ho beru do porodu,ale jak jsem byla u primářky v 35tt,tak mi řekla ať ho hned vysadím úplně,že to něco může způsobit ve vysokých dávkách,ale už si ten jejich název nepamatuju, nehledě,že tě fakt tlumí a pak kdyžtak i děložní činnost...

Klarko
já jsem tedy vysazovala postupně,abys neudělala tělu šok,když mu vezmeš takovou dávku ze dne na den 😖

Janulka
snad ještě vydrží aspoň do 36tt

sonita
14. apr 2010

simi.w-ani ja som veľa vecí nepocitovala pri prvom tehotenstve no lenže to bolo pred 11 rokmia aj mm hovorí že teraz som horšia než pri prvom tehotenstve aj fučím,či dichčím no proste hrozné aj tie bolesti a pri dcérke mi brali plodovú vodu no a to len mi potom do konca pôrodu pichalo v brušku a nič moc také.Asi tá mladosť 😝

simi.w
14. apr 2010

tak jak vidím, je nám skoro všem zle, skoro jako staré babky 😀 😀 😀 😝

xxx.klarka
14. apr 2010

zdenka, taky jsem nad tím přemýšlela, v pátek to stáhnu na 3 tbl. a v úterý už nevemu vůbec.

aktaka
14. apr 2010

a co je vysoká dávka? 😅
mně k tomu dr neřekla nic, tak nevím, jeslti bych ho tedy neměla raději vysadit, v pátek končím 35tt

nikkka
14. apr 2010

aj ja sa pripajam k zlemu spanku v noci...neviem ako by som si lahla, ked sa pretacam v noci, tak ma vsetko boli...tak vzdy vecer ked idem spat si zelam, aby uz bolo rano...
a posledne dni ma boli pod lavym prsnikom koza...asi taka plocha ze 2x2cm..neviem ci je to koza alebo nejaky organ co ma boli...

antynka1
14. apr 2010

Simi - přesně tak a to jsem ještě začala sledovat akce v letácích - to jsem předtím nikdy nedělala....

aaadus
14. apr 2010

Já v noci teda spím jakž takž dobře, jen jsem začala chodit místo 1x tak 2x na záchod, ale hned zase usnu. Jen dnes jsem se asi moc "rychle" otočila a tak šíleně mě píchlo v třísle, že jsem až vzbudila manžela, jak jsem nevědomky hekla nahlas 😀

simi.w
14. apr 2010

sonita, já jsem rodila před dvěma lety.............zítra to bude přesně, no jo, už nejsem mladice 😀

nikkka
14. apr 2010

uz som sa aj ja pristihla, ze sledujem akcie v obchodoch..

antynka1
14. apr 2010

Simi - tak to bude mít Anička zítra narozeniny - tak to vše nejlepší 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre