Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
15. apr 2010

ehm, babenky klid, já co jsem s ehm mým přítelem tak mám o 50kg více .. a už mám o 4kg více jak můj drahý. Jsme oba takový "vorvani" 😀 jen já pořád naivne doufám že po porodu půjdou kg dolu..

matpaj
15. apr 2010

lucik, nie az tak hodne ale mam dost mokre katky az po zadok.......co je to?ale necurla som si, a je to uplne cire.....

aktaka
15. apr 2010

Blani, to je slušné, ale dokud nemáš víc jak muž, tak bych to neřešila.
můj má 70kg, takže já se musela hlídat i před těhu 🙄

Matpaj třetí gaťky? to je dost 😖

blanka.k
15. apr 2010

Zlatý tchýně!!! Jsem v mrazáku objevila od ní nějaké knedlíky... tak jsem je uvařila (teda rozvařila 🤐 ) a jsou mix se švestkama a jahodama, na to jsem si dala šlehačku s cukrem a karamel a asi prasknu....ještě tam mám porci i na zítřek 😉

aktaka
15. apr 2010

holky, já myslím, že po porodu to poleze dolů fest, zvlášť, když budeme kojit. ale prý když se kojit přestane, tak to leze zase nahoru, tak toho se bojím

antynka1
15. apr 2010

Matpaj - zkus alespoň zavolat dr., za 15 minut je to fakt hodně... Já bych asi raději zajela do porodky.....

matpaj
15. apr 2010

😖 babky, ja som sa tiez tak minule zamyslela nad tym co my povedala doky.......aky to musi byt pre telo sok ked v priebehu 9mesiacov priberie 20kil.......asi je....mna bolia vsetky kosti.....

aktaka
15. apr 2010

tak já jdu zkusit ulovit něco do naší vymetené ledničky. plánovala jsem si nákup a oběd u McD, ale nějak se mi nikam nechtělo. asi budu obědvat suchou kůrku 😅

xxx.klarka
15. apr 2010

a já si jdu dát sprchu, uleví mi to od pálení a svědění než dorazí přítel s caestenem... 🙂

matpaj
15. apr 2010

co anty? to je fakt nutne?no ja uz sa vidim v nemocnici......ja este cakam......ak to neprestane potom....

aaadus
15. apr 2010

matpaj raději zavolej dr, toho už je trošku moc
blanka 42kg? to jsem měla asi jako lucik naposledy na základce 😀
Manžel naštěstí váží 100kg, takže se nijak extra hlídat nemusím. Ale co jsme spolu mám 10kg navíc - nepočítám momentálně nabraná kila

lucik...
15. apr 2010

matpaj pokud to teče pořád a byla by to plodovka tak je to nutné..

antynka1
15. apr 2010

Matpaj - já nevím, ale minimálně bych zavolala dr........

lucik...
15. apr 2010

Holky kolik je normální teplota těla? Já mám poslední dobou dost dlouho furt pocit že celá hořim, tak si vždycky změřim teplotu a mám vždycky tak 37... 37,2 nebo 36,9.. Je to normální 😅 😀 ?

martina71
15. apr 2010

Matpaj cinkni do nemocnice, jen pro klid... 😉

antynka1
15. apr 2010

Já mívám teď normálně kolem 36,6 stupňů....

blanka.k
15. apr 2010

Tak já měla taky ve 12 letech víc než na svatbě, ale pak jsem byla několik let nemocná a váha šla dolů a doržela se...Ale tak s mojí podvýškou to nebyla tragédie... 😉 I na Vš to docela šlo, ale pak byl člověk do večera v práci a jen seděl na prd. a žral... a šlo to hezky nahoru 😅

aktaka
15. apr 2010

blani a kolik měříš, že 42kg? to jsem taky měla na základce
já když jsem začala chodit s mm, tak jsem měla 56kg a byla jsem fakt kočka štíhlá 🙂 před těhu jsem měla 64, ale to jsem 4kg nabrala v průběhu posledního roku kvůli snahám o prcka a věčnému nicnedělání, kdyby náhodou... na prd

aktaka
15. apr 2010

lucik to je normální, v těhu je teplota vyšší oproti normálu. já mám taky kolem 37

aaadus
15. apr 2010

matpaj a zkus si lehnout. Pokud to je plodovka, měla by si tak 15 minut ležet ať se pupečník nedostane před mimi a ono se do něj může zamotat
lucik já si myslím, že v těhu je zvýšená teplota normální a to co píšeš je zanedbatelné. Nebo si chceš připadat jako chlap, co při takové "horečce" umírá? 😀

lucik...
15. apr 2010

aktaka no já si to myslela, ale tak pro jistotu se ptám 😵
já když pak sem nemocná nebo něco tak mívám běžně přes 39 😖 (v těhu sem naštěstí nějak výrazně nemocná nebyla abych měla tak vysokou teplotu) 😵

aaadus
15. apr 2010

aktaka to jsme s váhou na tom úplně stejně. A kolik měříš? Se pak můžem po porodu srovnávat 😀

lucik...
15. apr 2010

aaadus to právě nechci 😀 Ale manžel když má 37 tak umírá tak mi právě furt řiká že mi určitě něco když mám furt 37 😀 😀 😀 Tak sem mu říkala že v těhotenství se něco děje až když máš přes 38 tak se trošku uklidnil 😀 😀 😀

blanka.k
15. apr 2010

Aktaka - když se pořádně narovnám, tak si myslím, že ke 160cm mám...muž se mi směje, že si přidávám a mám jen 158 🤐

lucik...
15. apr 2010

blani já měla od SŠ vždycky 168-169 a teď co jsem těhu tak mi doktorka vždycky naměří 172 😀 Nechápu 😀 😀 😀

aaadus
15. apr 2010

lucik 😀 😀 😀 Manžel zase nedokáže pochopit, že se v těhu zvyšuje krevní oběh a proto je mi pořád horko a potím se

blanka.k
15. apr 2010

Já mám tuhle výšku od 10 let, jsem nějak hodně rychle vyrostla během 1 roku a pak už ani prd...ale zas mi to až tak nevadí 😉 A váha taky ne, jsem v životě nehubla, jsem měla to "štěstí", že jsem byla nějaká nemocná, že jsem třeba 10kg zhubla a bylo to... i na pozdim před svatbou jsem měla nejvíc za život 65kg a pak najednou buch, zas zdrav.problémy a na svatbě 52kg, bez hubnutí 😀

aaadus
15. apr 2010

No takové idioty na cestách fakt miluju. Hlavně, že má veeeeeeeeeeeliké auto a ještě se ožere prase jedno 😠
http://zpravy.idnes.cz/opily-ridic-terenniho-hu...

lucik...
15. apr 2010

aaadus no hlavně že se nikomu nic nestalo... Nejhorší jsou ty co se ožerou, nabouraj, jim se nic nestane a ti do kterých nabourají umřou 😢

luciik
15. apr 2010

Jeee, koukám, že máme další miminečko 😵 😵 😵
Doli, gratulujeméééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre