Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
15. jan 2010

Já vím, já jsem to díky těm svým problémům hodně studovala, takže teď o tom vím bohužel hodně informací, někdy lepší nevědět.....

xxx.klarka
15. jan 2010

mishu, to je hrozné.

lucik...
15. jan 2010

anty tak nám to radši neříkej.. Já myslela že máme skoro vyhráno když všechno dopadlo dobře. Potom tedy nechápu proč se ty testy dělají

zzuzullka
15. jan 2010

antynka, ako píšeš niekedy je lepšie neštudovať nič. potom sa človek len zbytočne stresuje

antynka1
15. jan 2010

Už mlčím a nic psát nebudu.
A taky už raději nebudu nic číst 🙂

mishutka
15. jan 2010

Jsem psala, že už nic nekupuju a šup ho 😀 N a MMB jsem si objednala 2 letní bodyčka vel.68 😝

antynka1
15. jan 2010

ještě dotázek, ten velký ultrazvuk je to samé, co genetický ultrazvuk? A dělali vám ho na nějakým speciálním pracovišti nebo normálně u vašeho gyndr.?

xxx.klarka
15. jan 2010

anty, nevím jestli je v tom nějáký rozdíl. Mě velký UTZ dělali v nemocnici.

bramburka
15. jan 2010

Anty, ja byla na velkem UZ - ten ma odhalovat geneticke vady a kvuli te dilataci jdu zase na ten samy velky UZ a delaji mi ho hned vedle mého gynekologa. Jinak mam gynekologa super, ale jestli bere nevím, zkusit muzes, pokud chces, napis mi do IP o cislo.

medan29
15. jan 2010

tak mě velký UTZ dělá jen můj gynekolog

matpaj
15. jan 2010

Haló už som späť.... 🙂 vidím, že rozoberáte vážne témy....
Ja som zatiaľ kúpila súpravu do postielky-perinku a vankúš....je úžasná, mäkkučká... 😀

nikkka
15. jan 2010

ahojte...
konecne som vas docitala..
co sa tyka sladkeho, tak pomoooc ja som nikdy nemusela sladke jest a teraz posledne dni si musim kazdy den kupit v praci v automate tycinku KitKat mnaaaam....dnes uz ma druha caka na stole...
nemozem nosit drobne v penazenke...

vcera som bola v tescu a zase som neodolala kupila som dvoje polodupacky a taku supravicku - dupacky, body, ciapka a podbradnik... 🙂

simi.w
15. jan 2010

anty, my jsme byli na velkém ultrazvuku v nemocnici, můj doktor tam posílá všechny svoje pacientky i když má kvalitní ultrazvuk i 3D, ptala jsem se ho proč musíme do nemocnice na ten velký ultrazvuk, tak říkal, že tam podrobně kontrolují srdíčko a orgány miminka, že jsou tam na to odborníci.
Při prvním těhotenství jsem chodila k doktorce a ta mi dělala velký ultrazvuk sama, bylo to dostačující, ale navíc se mě ptala, že jestli mám zájem ještě o další ultrazvuk, tak mi vypíše žádanku do nemocnice do Ostravy, prý víc očí více vidí. Tak jsem to využila a nelituju, ve fakultce bylo vybavení na úplně jiné úrovni 😉

nikkka
15. jan 2010

mna moj doktor nikam neposlal, vcera drobceka premeriaval sam...a zistila som ze moj doktor ma dokonca aj 4D..

bibi13
15. jan 2010

ahojte.. mna lekár tiež neposlal na velky ultrazvuk.. pozeral na drobca sam.. tak dufam, že to bude stačiť.. aj ked ako napísala simi.w: víc očí více vidí

antynka1
15. jan 2010

Simi - tak takhle by to mělo být. No ale moje doktorka mi žádanku odmítá vypsat. No nic, už jsem napevno rozhodnutá a změním lékaře.

bibi13
15. jan 2010

antynka, držím palce.. 😉

simi.w
15. jan 2010

anty, však ano, změň hned lékaře, však s takovou doktorkou do konce těhotenství bys nevydržela............
asi si myslí, že ona je ta důležitější a ty se musíš podřídit

antynka1
15. jan 2010

Holky díky 🙂 Jste zlatíčka 🙂

xxx.klarka
15. jan 2010

anty, ted je hlavní aby jsi nějákou dobrou sehnala a vzala Tě 🙂

antynka1
15. jan 2010

Jj, ta co jí mám vyhlídnutou, tak má na webovkách napsáno, že ještě přijímá, ve středu jí budu volat, tak doufám, že to vyjde 🙂

xxx.klarka
15. jan 2010

anty, snad jo 🙂

zzuzullka
15. jan 2010

anty, držím palce aby sa ti podarilo nájsť čo najskôr nejakú dobrú lekárku, ktorá ťa zoberie 🙂

mne môj doktor ani nerobil veľký utz, lebo to vyšlo práve na termín keď mi prišli aj druhé výsledky z tripplov horšie tak len pozeral či je malý zdravý a poslal ma do bratislavi na prenatálnu diagnostiku a tam drobca poriadne skontrolovali od hlavy až po päty 🙂

blanka.k
15. jan 2010

Ahoj,
Mishut - jsem to tu někde psala, na matrace jsem se ptala svoji kamaádrky, co má vystudovanou fyzioterapii na lékařeské f., a prý dítko do cca 2 let vydrží vše, že stačí obyč. matrace za pár stovek, ona sama má nějakou tu pohanku či kokos. A v prodejně postýlek mi paní říkala, že je dobrá prvě ta kombinace kokos.pohanka, že do pll roku máš dítko na tom tvrdém kokosu a pak to obrátíš na měkkčí pohanku. teď jsme si rozdělli s jendou holkou z Brna pošotvné , měli jji v akci (v tom obchodě mi ji nabízela za 970,-) ... http://detska-prodejna.cz/produkty/matrace//mat... 😉
Antyn - no to je fakt na zabití taková mudr, ať najdeš lepší. 😉
jemrykka, Zuzul - držím palce u zkoušek 😉
Zdeni - mě v pondělí posílala paní balíček za super drahé poštovné asi 180,-, co má rychlé dodání, je pojištěný atd... a prd, balíček doma nemám. Ve středu jsem si pbjednala něco k foťáku, paní to dala včera do obyč.obálky za 30,- a ráno jsem to měla doma 😅
Antyn - mě velký dělali ve spec.pracovišti, přece jen tam mají lěpší UZ a hlavně čas na to, tam kam chodím mají furt totálně narváno a čeká se i při objednání 😅 A mají tam třeba i ten UZ, jak se nějak přepne a ukazuje barevně okysličenou a odkysličenou krev... Kdybys měla kousek do Dejvic na Kulaťák, tak já tam chodila 6 let k jedné super gynekoložce 😉

blanka.k
15. jan 2010

jo a dnes jsem byla v lékárně se seznamem - mast z dub.kůry na hemorodiy a po šití, Bepanthen ,Rybilka, šťourátka do uší, poporodní vložky,.... a když lékárnice ochcotně ukzaovala veliskosti poporodních kalhotek, co má v nabídce, tak to už 2 chlapi ve frontě za mnou vzdali 😀 😀 V tesku akce klasické, akorát mají slevy na plínky a ty rozné podložky a utěrátka na prdel Tak se chci zeptat, jakou máte zkušenost s těma Tesco kapesníčkama na utírání prdýlku? Mají i Pemprsky, ty jsou prý dobré, ale zas za jinou cenu, že 😅 Jo a jaké jste říkaly, že jsou dobré ty plínky s tím vykrojením pro novorozeňata? Já tam teda žádnné takové nenašla...

antynka1
15. jan 2010

Blani, do Dejvic to mám daleko,, tka minimálně 1,5 hodiny......
Ty plínky s tím vykrojením - jsou to tyto:
http://www.lekarna.cz/bella-happy-new-born-dets...

blanka.k
15. jan 2010

a ještě...v DM mají v akci výrobky Sebamed, tak sjem koupila nějakou umývací emulzi (na hlavu i tělo) a ještě u toho bylo od firmy Mam kartáček na dásně a první zoubky. al emají i mýdla, a jiné výrobky v akci. A co mě dostalo, tak třeba tam mají výrobku Nuk, Mam,... a za lepší ceny než v Tesku 😅 koupila jsem tam ty ubrousky na prd..., v takové dóze, zn.Babylove, sousedka mi ji doporučila, prý i ty přebval.podložky jsou super, no uvidíme, každopádně dóza na ubrousky se hodí, hlavně když je akční že 😀

doli1
15. jan 2010

180 za poštovný bych asi nedala.jednou jsem měla dat kolem 70 a to mě málem kleplo ale bylo to expres do druhého dne.jinak platim kolem 40kč
ty stim vykrojenim mají asi jen ve speciálních prodejnách jen tak jsem je nepotkala.třeba na tom obilnáku je mají to vim.
kámoška mi ted psala že mají v tescu dvě bodíčka ze 75,- to je fajn cena

blanka.k
15. jan 2010

Doli - ono to bylo za 100,- nepojištěnné nebo 135,- pojištěné a rychlej...ale já kupovala 2 věci, tak kvůli váze to bbylo ještě o 40,- ještě dražší,.. Pořád se mi to vyplatilo, ale štve mě to, jeslti zas budu mít za týden doma papírek, že si to mám vyzvednout, že jsem při doručení nebyla doma, tak mě nas..., jak to z pošty těhotná potáhnu ☹ S tím vykrojení prý mají v Globusu Happy plenky, ty mi teď doporučila seousedka. a díky za tip na tu lékárnu u nádraží, takjem právě dnes utrácela. 😉 A já kupovala v Tesku 5bodýček za 75,- 😉 A právě sousedka ty stejné kupovala tento týden, taky za 75,-

doli1
15. jan 2010

v té lekárně mají snad všechno co jsem kdy chtěla.když je poštovný nad 100 tak beru PPL to je balík velký jak chce a vždy to vyjde 100.já třeba raději PPL než poštu.
když jsi byla tam měla jsi zajít do verlibi na zelnáku mají velky slevy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre