Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
3. feb 2010

zdenka, tak to máš dobré, že jsi mohla hnedka sedět. Když čtu třeba po diskuzích, jak některá mamina ještě třeba 3 týdny po porodu se nemůže posadit, tak je to hrozné. 😖

arcik
3. feb 2010

Vladka neboj na plicní musim jelikož by mi mudra nic nenapsala do průkazky....takže mě plicní nemine a hlavně vim jak se cejtim a jak se mi dejchá takže tam v dobrym zájmu půjdu

vladkaz1
3. feb 2010

🙂 Arcik ja mam zas take sople a nie a nie ich dostat von ,uz som aj malej odsavacku pouzila a nic ..aj som sa naparila

aaadus
3. feb 2010

na nástřih se teda snažím nemyslet a když ho budou muset udělat tak ho udělají, furt lepší jedno šmiknutí než být roztržená až po pr... a nástřih se dělá jestli se nepletu když se zrovna tlačí ne?

vladkaz1
3. feb 2010

Adus ano ,to ja som uz ani nevedela ze ma nastrihli ,lebo som sa pred tym roztrhala a stipalo to ... ale pri tom vstekom je to nic ,ja hovorim porod pre mna ako taky vytlacit malu to bolo nic na 2 hy krat bola vonku ,skor bolo pre mna horsie tie bolesti od rana od 8 smej a mala bola na svete 14.25 ,tacali sme rodit 14.20 cat 😀 takze pohoda 😎 v sprche mi bolo najlepsie

arcik
3. feb 2010

Vladka mě pomohlo když jsem měla problém jako ty..normálně napařování ale do tý horký vody jsem si dala pár lístků máty..a to byl potom fofr

arcik
3. feb 2010

no nic holky,jdu naložit pračku a dělat rajskou....se mi teda nechce ale musim... 😅

zdenkapo
3. feb 2010

Klarka
no mě museli nasřihnou hodně hluboko,protože jsem byla otevřená jen na 8 a neměla jsem žádné pocity na tlačení jak mají být,ale dr. už nemohl čekat,tak jse musela tlačit sama a nakonec ty kleště a tim mne roztáhl po tom nástřihu a malého vytáhl- skvěle mě zašil,že mě to ani nebolelo druhý den a seděla jsem v pohodě i na židli, jen to šití bolelo-trvalo to dlouho,ale je to zas případ od případu a je to už to nejmenší po těch dvou dnech kontrakcí

aaadus
3. feb 2010

na rýmu je super toto, škoda že jste tak daleko, hned bych vám ty kapky půjčila
http://www.just.cz/produkty/etericke_oleje_b/k5189

aaadus
3. feb 2010

arcik já rajskou dělala včera, tak dneska nemusím vařit

bibi13
3. feb 2010

ahojte babule.. potrebujem poradiť.. rano, ked som sa kupala, tak zo mna vypadol krvavý kusok.. taký ako pri menštruacii.. iba jeden, potom ani nie kvapka krvi a teraz nič..

aaadus
3. feb 2010

bibi raději si zavolej k dr, já neporadím a ani netuším co by to mohlo být

bibi13
3. feb 2010

je tam až poobede.. 😢

matpaj
3. feb 2010

bibi, dufam, ze si sa nekupala v moc teplej vode....... 😒

zdenkapo
3. feb 2010

Bibi
jestli to byla čerstvá krev,tak šupajdi na pohotovost nebo k dr.,pro jistotu... takhle jednorázově jsem zakrvácela v prvním těhu v 9tt a dr. na pohotovosti nezjistil z čeho,ale dal mi ascorutin a něco ještě

matpaj
3. feb 2010

klarka, tu je ta supravicka co sa mi paci

http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1231150

matpaj
3. feb 2010

a chcem k nej aj vreckar a zavinovacku...... 🙂

ale su tam krajsie......ruzove..... ☹

bibi13
3. feb 2010

nekupala som sa v extra teplej.. taká normalna..

najhoršie je, že lekár je tam až poobede. Ale hned po dvanastej volam..

matpaj
3. feb 2010

a kukni klarka tie velkosti................ktoru mam objednat? prikrývku uz mam kupenu 135x100......

matpaj
3. feb 2010

bibi, radsej volaj......ale ja sa nekupem teraz radsej vobec.....milujem horuci kupel v letnej sa ani nedokazem.... 😒

ja sa aj sprchujem v uplne horucej vode....... 😨

pepibubu
3. feb 2010

ahoj holky, tak co blanka, víme něco? Nějak nemám sílu dočítat, tak prosím o zhuštěné informace 😀

zdenkapo
3. feb 2010

Bibi
tak zavolej na pohotovost radši hned...

Pepi
Blanka je doma a v pořádku

matpaj
3. feb 2010

zeny, dobra akcia, nie?
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2505

mne sa strasne pacia zelene kociky, len znacka tako ma odradza............. 😒

pepibubu
3. feb 2010

tak supeeeer, to mám radost....

aaadus
3. feb 2010

bibi raději 100x volat a blbě se ptát než aby to mělo dopadnout špatně
já se nekoupu vůbec, jenom sprcha. manžel mě sice pořád láká, ale do horké vany si vlezu leda pár dní před termínem

pepibubu
3. feb 2010

bibi neváhej a jeď na pohotovosti... Líp být za hysterku než něco zanedbat....

aaadus
3. feb 2010

prozatím se loučím, jdu drhnout kuchyň dokud jsem toho schopná

hepinka
3. feb 2010

ahojte, dlhsie som tu zase nebola, lebo len beham hore-dole a nejak nestiham docitavat. Co sa to stalo Blanke? 😲 Dufam,ze ste vsetky v poriadku. Mne tiez trosku tvrdlo brusko, ale lekar mi dal magnezium /rano,vecer/ a chvalabohu je vsetko OK. Zajtra pozajtra malujeme tak sa trosku bojim ako to zvladnem - to upratovanie a vypratavanie skrin 😒 No budem sa snazit velmi nenamahat, tak mi drzte palce. Ozvem sa az buduci tyzden dovtedy sa vsetky opatrujte.

pepibubu
3. feb 2010

tak to já si tak jednou za týden vanu dám, ale spíš vlažnou 🙂 Manžel mi jí chystá a měří teplotu tím dětským teploměrem, aby to neublížilo prckovi 😀 Je u toho zlatej

bibi13
3. feb 2010

no ja som sa nekupala.. ja som sa sprchovala.. zle som odpovedala.. no, nič pojdem asi teda radšej volat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre