Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
5. feb 2010

tak ju uplne ignoruj aby by som jej nic nenapisala ,ved ona je celkom v poriadku?
Mozes si pisat co chces kde chces ,mozu ti to dokazat nejakym zistenim ,ze to bol s tvojeho PC aj tak si to nemusela byt ty .. 😝 ser na nu .. to nebude mat ziadnu dohru

antynka1
5. feb 2010

Doli, ale ona mi vyhrožuje....

zdenkapo
5. feb 2010

ahoj holky

jsem zpět z poradny-
tak mám k hořčíku ještě vápník předepsaný a klidový režim kvůli těm stydkým kostem- prý některé těhu musí dokonce proležet v porodce a mají nějaký pás kolem sebe,ale to jsou vyjímky,tak musim dávat bacha...
mimi je v pořádku,roste jak má a za 2 týdny zase poradna- a konečně se mimi ukázalo v plné kráse mezi nožkama a máme potvrzenou HOLČIČKU- kráááásně jsem viděla kávové zrnko,tak máme s manžou radost 🙂

jinak jsem dočítala jen zběžně

kojící polštář
sice mám už po TOmáškovi,ale používám ho spíš teď na spaní a TOmáškovi pak jako zábranu když se začínal přečáteč a válet sudy-jinak na kojení ani moc ne

Anty
to je ubohost ta doktorka- nikde nemáš podpis,tak bych to neřešila a pokud tě bude kontaktovat,tak no comment

antynka1
5. feb 2010

Je tam nějaké číslo......

xxx.klarka
5. feb 2010

Taky bych vůbec nereagovala, nemůže vědět zda jsi to psala Ty nebo ne.

vladkaz1
5. feb 2010

horsie je aky si tam mala nick??? taky jak tu ? lebo si moze dat do googlu nick a vyhodi jej veci s tym nicom spojene ..
A za co ta da na sud napriklad prosimta ? Za urazku ci co?

blanka.k
5. feb 2010

Antyn - teda, to je krááva ☹ jako mohla by ti něco, pokud by to nebyla pravda, ale to nepředpokládám, že by sis vymýšlela, že 😅 A ještě pokud jsi nebyla jediná nespokojená 😝 Kašli na ni, ale vím, že to může být nepříjmené, já napslaa taky do jedné diskuze na netu o mém kolegovi (samo jsem ho nejmenovala), jaké měl hrůzné zkušenosti s jendou firmou, a asi za půl roku najednou mail od té firmy, no nic moc pocit, i když to vše byla pravda, co jsem napsala a dokonce se mi ozvaly 2 holky,jedna s podobnou zkušneostí a druhá, že se jí ta firma nezdála, že je ráda, že jsem to napsala, že jde od ní 😉

antynka1
5. feb 2010

Nick tam není, jen ta IP adresa. Napíšu jí, ale už jenom dopisem....

bibi13
5. feb 2010

antynka ale ty si predsa môžeš napísať svoj názor a skusenosť.. nie si tam prvá a ani ako pozerám posledná, čo píše negatívne.. a na to tam predsa tá stranka je, nie?

pralinka25
5. feb 2010

anty moze sa vyhrazat cim chce. nic sa nestane. aj ked je tam IP ta ti nedokaze ze si to bola prave ty

antynka1
5. feb 2010

Bibi, ak vidíš, tak asi nemůžu.... Vůbec nevím co mám dělat.......

bibi13
5. feb 2010

a anty, tak isto ju môžeš dať na sud ty za zlu starostlivosť alebo niečo také, neviem teraz presne ako sa to vola.. nie že by som si myslela, že z toho niečo bude..

doli1
5. feb 2010

anty já bych to nemazala.je tam plno negativního takže nejsi jediná.stránky jsou veřejné a anonimní.podle IP adresy tě může najít ale nikdy dokázat že jsi to byla ty.

aaadus
5. feb 2010

antyn potrefená husa nejvíc kejhá 😉 Nech to tak, ono to časem vyšumí a na ten dopis nereaguj. Pošleš mi do IP taky to jméno ať si počtu?

zdenka a kolik Anička váží? A vápník ti dala proč?

xxx.klarka
5. feb 2010

Přesně jak píšou holky, máš nárok na svůj názor!!! Vím, že je to nepřjemné, ale já bych to neřešila.

bibi13
5. feb 2010

anty, tak si najdi na internete popis toho zákona.. a uvidíš..

blanka.k
5. feb 2010

Pokud jsi ji tam nepolouvala neoprávněně, tak má holka smůlu. je to veřejný web a je to jeho klavní funkce, hodnotit. Tak pokud jsi tak vyloženě nenapsala nějaké spros´tárny, tak ať si trhne nohou 😉

aaadus
5. feb 2010

antyn hlavně zůstaň v klidu ať neublížíš miminku. A poraď se s manželem co a jak, ale já bych nereagovala. A je zvláštní, že všechny co tam přispívají mají stejnou zkušenost jako ty - dokud nenastal problém, byla to hodná paní dr. Kdyby paní dr věnovala tolik času svým pacientkám jako věnuje tomu, aby si pročítala takovéto webovky a pak na tyto příspěvky reagovala dopisem, nemuselo to tak dopadnout

zdenkapo
5. feb 2010

Adus
říkala,že bych teď na konci těhu měla značně zvýšit příjem vápníku,tak se ptala,jaké mléčné výrobky a kolik jim, řikala jsem že mlíko skoro vůbec,že mi nedělá dobře a že akorát tak 1 jogurt a sýr tavený nebo tvrdý a říkala,že by to sice mohlo stačit,ale radši ať si těsně před spanim- na noc vezmu ten vápník,že je to teď lepší

Anička prý váží kolem kila,ale prý se na to už nemám spoléhat,protože od 6.měsíce už utz nedokáže změřit množství podkožního tuku a tak,takže může mít mnohem víc- TOmáškovi taky řekla týden před porodem 47cm a 2700g a měl 51cm a 3200g,ale přeměřovala kosti a hlavu a vše roste jak má 🙂

Anty
opravdu bych to neřešila,naopak můžeš dát oznámení na ní,jestli tě nějak zastrašuje,a obvzlášť v těhu- to není ani lidské 😠 nic ti nemůže dokázat- když pod tim nejsi podepsaná zaručeným el. podpisem,tak s tim nikdo nic neudělá a myslim,že to dobře ví,jinak by tě nestrašila dopisem,ale dala rovnou udání- což myslim není proti čemu- za názor?

antynka1
5. feb 2010

Prosím upravit na: No nic, nevím co s tím provedu........ Mám docela strach..... Zdeni - tak super, že jsi v pořádku.

zdenkapo
5. feb 2010

Anty
jak ti kdo dokáže že si to psala ty?
jj,až na ten klidový režim,to teda nevim,nevim...

Blani
to očkování proti meningokoku sice jde,ale dr. ho nedá,doku nemá ty povinné- hexa vakcínu nějaké dávky- musí být mezi nimy určitý rozestup,ale taky bych to chtěla co nejdřív dát Aničce naočkovat...

aaadus
5. feb 2010

zdenka to se na ten vápník musím dr poptat, někdy s ním 2 jogurty denně + hrnek kakaa a někdy nic. já se na váhu Aničky ptám jen tak, protože se mi zdá, že budeme mít cvalíka 🙂 Jsem to říkala manželovi a on mi na to řekl prý co se divím když oni všichni vážili kolem 4000g 😅

antyn jedině si zkusit najít nějakou on-line právnickou poradnu a zeptat se jich na to. Já si myslím, že ti může kulové a jak píše zdenka, rovnou by podala trestní oznámení. Manžel už o tom ví?

blanka.k
5. feb 2010

Zdeni - já sním tak 1 jogurt týdně max., a jinak asi tak 3x týdně tavený sýr nebo plátkový k rohlíku 😅 Víc ani ťuk 😅 A s tou bolestí za st.kostí se musí ležet, jo? 😅 ať je ti líp.

doli1
5. feb 2010

anty tak to vede asi hodně soudních sporů jinak nevim.kdo píše tak o ní mluví špatně.docela je to počteníčko co vše si může dr dovolit.

nikkka
5. feb 2010

fuj ja som zjedla cely balik disco keksov behom 10minut...ja sa nespoznavam, tolko sladkeho som nezjedla za cely zivot..

antynka1
5. feb 2010

Adus: Manžovi jsem teď volala - má kancelář naproti ní, takže doufám, že tam nevlítne.

zdenkapo
5. feb 2010

Adus
no právě to se jí zdálo málo a já mlíko pít na litry nechci,tak dám před spaním tabletu a je to... Dr. to prostě neodhadne- váha může být rozdíl i o 1,5kg před porodem,takže nevíš,nač se připravit 😒

Anty
neboj se a kašli na ní... zkus zadat tady dotaz http://business.center.cz/business/diskuze/

matpaj
5. feb 2010

fuj a ja som zjedla cely balik mandli v cokolade...... 😝

blanka.k
5. feb 2010

Já bych jí klidně napsala, že jsem to psala, a že si za tím stojí, a jejíhho vyhrožování se nebojím.... jak psaly holky, pochybuju, že na každého podává nějaké oznámení, to by asi byla furt u soudu 😀

antynka1
5. feb 2010

No nevím, ještě to proberu s manžou.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre