Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
5. feb 2010

Ahoj Antyn, hlavně nepiš, žes to nepsala. Naopak. Napsala bych "asi jsem k tomu měla nějaký důvod, že." Ale nezabředej do lží. A kdyby nedejbůh na soud došlo, věřím že bys vyhrála, ale jak píšou holky, podle mě taky jen vyhrožuje.

zdenkapo
5. feb 2010

Blani
no ležet asi pořád ne,ale říkala klidový režim,žádné rozcvičování a dlouhé procházky...tak doufámže se to nezhorší a prý to maj vícerodičky...
to teda máš taky málo Ca

Vápník mi akorát manža dovezl z lékárny a jsou to šumivé tablety MAXI-KALZ 500

antynka1
5. feb 2010

Hele holky, asi nechám vymyat pár předchozích příspěvků - co jsem teď psala, jestli to jde, tak se nelekejte, mažu důkazy 🙂

blanka.k
5. feb 2010

Zdeni - no já vím, já to říkala už na začátku těhu, že mlíko nepiju, jen občas jogurt , a ještě jsem se ptala v asi 14tt zubařky, a ona, že ona taky vůbec mlíko nepije a ani zbytek moc nejí a nemám to řešit 😅

zdenkapo
5. feb 2010

Blani
no zubařka ti moc neporadí- to neberu kvůli sobě,ale kvůli Aničce,teĎ potřebuje ona nejvíc vápníku ale kdyby ho neměla dost,vezme si ho ze mne, stejně jako při nedostatku při kojení a to pak hrozí u matky rozvoj osteoporozy v pozdějším věku

blanka.k
5. feb 2010

Zdeni - mě je to jasný, jak to je, ona se právě ta zubařka ptala ještě své mamky (mají ordinace spolu matka a dcera), jeslti jako těhotná mám ještě něco brát, a ona taky říkala, že nemusím. Stejně jako moje gyn. v 1.trim 😅 Tak nevím, co mám Calibrum, tam je jen asi 30% DDD, a stejně ho teď neberu, když mám Mg a Fe zvlášť a kvůli júodu, kterýho tam je moc...Moje mamka právě do těhu měla zuby bez jediné vady (jako teď já), ale v těhu měla hned 7 kazů, asi jsem byla hodně velký parazit 😅 tak mmožná ho taky koupím, tímnic nezkazím ne? To by nic ovlivňovat nemělo, vím, že se nesmí vit.A a hodně vit.C,....

zdenkapo
5. feb 2010

Blani
právě že tim naopak prostpěješ nejen mimi ale i sobě- ten MAXI-Kalz mám 500mg na noc s tim,že mám v GS Mamavit 163mg a jim denně jogurt a sýr,takže ty by si mohla klidně 2 denně- má se přijímat 500-1500mg denně normálně a v těhu na té horní hranici...

xxx.klarka
5. feb 2010

Holky jak to tady tak čtu, tak mi je zle. Já mléko nepiju a jogurty nejím 😒 ... občas si dám sýra, ale tot vše.

blanka.k
5. feb 2010

Zdeni - super, díky, si zítr audělám možná procházku do lékárny pro nějaké tabletky, a nechám si poradit, kolik toho, snad to ty moje různý léky neovlivní. Třeba sranda, že železo nám v nemocnici nosili po obědě a zapíjeli jsme to čajem, co tam vařili a v lékárně mě upororňovala a napsala mi to na krabičku, že jíst na lačno, a nezapíjet kávou a čajem! 😅

blanka.k
5. feb 2010

v TV dávají vaření lososa, mňam, bych si dala, jsem si na něj teď zvykla.... 😀 Tak jsem si na oběd dala chleba, látek debrecínky a 2 plátky sýra 😀 A chuť na něj nezmizla 😝

bibi13
5. feb 2010

antyn, ja by som jej tiež nepísala.. skôr by som nereagovala..

zdenkapo
5. feb 2010

Blani
jj,kup si to,tim nic nezkazíš- gyn mi napsala ty co jsem psala,prý jsou dobré a je tam napsáno vhodné i v těhu a kojení

blanka.k
5. feb 2010

Zdeni . díky. Akorát já nesnešu šumivé rozp.tabletky, ale ono to asi bude jedno, jestli šumák nebo prášek.
Za 2 hod. dojede tchán a doveze mi jídlo na celý víkend, to mám ale zatíčko,co? 😀 Prý i nějakou buchtu upečenou. Jen aby někde nezapadl sněhem s vlakem 🤐

vladkaz1
5. feb 2010

Cafte ja som si pravila prave cesto teraz kysne a idem robite ten osuch so smotankou ,rascou a vajickom take slane na vrch ... dufam ze sa podari ..
Uz sme same tato prchol do prace a dnes sa mi von nechce ist s malu budeme doma odpocivat

blanka.k
5. feb 2010

Chlapa boli loket a chce jit za doktorem. Kamard mu rekne "Neblbni, Amici uz na to maji pocitac, zrovna ho testuji u nas v lekarne. Je to levnejsi nez doktor a jenom je zapotrebi donest vzorek moci." Chlap si rekne, ze nema co ztratit, donese do lekarny vzorek moci, hodi ho do pocitace, hodi tam desetikacku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknuti, vyjede kousek papiru a na nem je napsany:
- Mate tenisovy loket
- Namacejte si ho v horke vode
- Kloub nenamahejte
- Zlepsi se to do dvou tydnu
Chlapek je spokojenej, ale hned si rika, jestli by se ten pocitac nedal oblbnout. Rozhodne se, ze to zkusi. Doma nalije do zavarovacky vodu z vodovodu, prida kus slin od psa, moc od dcery a od manzelky, a jeste si do toho vyhoni pero. Vsechno smicha, donese do lekarny, vzorek hodi do pocitace, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknuti, vyjede kousek papiru a
na nem je napsany:
- Voda ve vasi domacnosti je prilis tvrda, pridavejte do ni sodu
- Vas pes ma blechy, umyjte ho v protiblesim samponu
- Vase dcera uziva kokain, dejte ji na terapii
- Vase manzelka je tehotna. Jsou to dvojcata, obe holky. Nejsou Vase. Poridte si pravnika.
A jestli neprestanete onanovat, tak se Vam ten tenisovej loket nikdy nezahoji! 😀

Všem krásný víkend 😉

vladkaz1
5. feb 2010

😀 😀

doli1
5. feb 2010

blani super 😀 😀 😀 😀
anty přečetla jsem všechno na straně 5nebo 6 je reakce manžela asi bych toho tvího nechala udět to stejný a byl by pokoj.na těhotnou si dovolí každý

matpaj
5. feb 2010

blanka 😀

hm, krasny vikend..................ja som este v praci a dnes mi to ide neskutocne pomaly.... 😖

antynka1
5. feb 2010

Doli - IP 🙂

matpaj
5. feb 2010

babky, a v lete sa babatkam dava ciapka?vraj babo si reguluje teplotu cez hlavicku, ked je moc teplo neprehreje sa?

vladkaz1
5. feb 2010

matpaj ja si myslim ze taku tenucku s tym nic nepokazis lebo sa aj poti aby ho neofuklo nie?
Mne mala uz spi

misicka85
5. feb 2010

Ahoj holky,

tak se hlásím po kontrole. Malý je v pořádku,už je hlavičkou dolů tak mám radost!!! Dr. ho vážil a má přesně kilčo 😀 Na další kontrolu jdu za měsíc a pak už budu chodit častěji...

ANTYN - to je nějaká pipka dr ne??No jo,potrefená husa se vždycky ozve. Vůbec bych na ten dopis nereagovala,ať si trhne.

MATPAJ - čepičku bych určitě dávala, stačí nějaká tenoučká...

matpaj
5. feb 2010

no jasne ked fuka vietor tak ano.....musim nejake kupit..... 🙂

joj vladka, to si pamatam ked mi Pajka spavala poobede, ja som to milovala, som si v klude vypila kavu, precitala casopis....veget 🙂

zdenkapo
5. feb 2010

Matpaj
čepičku ano,ale pokud je v kočárku a nefouká na ní,tak není třeba- TOmášek je červňátko a kolikrát byly takové hicy,že by se v čepici a navíc v kočáru uvařil,to sama vychytáš...

vladkaz1
5. feb 2010

matpaj .. no mala uz nespava ,ale ked vidim na nej ze je ozaj unavena tak nakazem a ide ,musim lezat pri nej nez zaspi ...
uz mam osuch v trube som zvedava aky bude tesim sa ,dloho som nerobila nic take ....a mala bude mat pochutku 🙂
Veru idem si spravit kavicku
Staci aj taka staovka aby sa vetrala ta hlavenka ,no podla mna to pocasie este v maju bude premnlive tak ja mam nachystane cepulky take tenucke 🙂

zdenkapo
5. feb 2010

Vladka
Lucia ti už po obědě nechodí spát? TOmášek právě chodil,ale poslední dobou prostě řekne nechci spinkat a prostě neusne,tak asi už to bude upadat,ikdyž ještě ve školce chodí děti spát po O,tak nevím...

vladkaz1
5. feb 2010

zdenka veru dlho uz nechodi spat ,ma energie za troch nicim ju cez den ze sme nonstop vonku a ona vecer jak rybka .. nechapem to 😀
Ale niekedy sa stane ,ako teraz ze skoro vstala a zmohlo ju to ...

doli1
5. feb 2010

musim zaklepat že šimi ještě stále spává.

vladkaz1
5. feb 2010

Doli klobuk dole ... 😉

lucik...
5. feb 2010

Ahoj holky...

Sem úplně vyřízená...
Jela jsem s Amy opět na veterinu protože pořád nežrala.. Jela sem tam sama, protože sem čekala že jí píchne jen injekce a pojedem zase domu.. Omyl.. Znovu ji operoval, protože měl podezření opět na cizí předmět ve střevech jako před vánoci.. Když jí uspal a lehla si tak jsem šla čekat do čekárny - kde jsem celou dobu samozřejmě řvala.. Pak mě zavolali že už je to hotový.. Měla skříplá střeva a je v ohrožení života... Ze zadku jí šla sražená krev.. Pak se začala kroutit a dělat tak strašný zvuky, že sem myslela že umírá... Ani sem jí nemohla udržet, natož jí zvedat... Dr. říkal že to dělá z narkozy a že to může dělat až hodinu v kuse... ale já mu už chtěla říct ať jí normálně utratí, to bylo něco tak šílenýho, to bych nepřala nikdy nikomu zažít... Pomohli mi jí naložit do auta a tam to dělala taky.. Pak skoro doma přestala, tak jsem jela pro lukyho a on jí vyndal z auta.. Dali jsme jí domu do pelechu na přebalovací podložky - protože jí to ze zadku pořád občas jde.. a teď už leží a občas zakníká..
Holky já sem fakt vyřízená

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre