Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
11. feb 2010

Já jog. v jídle nesnáším a tatarka není moje kamarádka 😀

nikkka
11. feb 2010

aaadus vyskusaj a daj vediet ake to bolo, ale vyzera to celkom dobre...a hned som zostala hladna...
som si objednala na obed vyprazane kuracie pecienky s ryzou a tatarskou...mnaaaaam...

yanika
11. feb 2010

aaadus: tie su na zjedenie 😵 ja sa tak teším na tú malú riťku, ručičky, pusinku... aj synovca sa neviem nabažiť, síce má už 4 rôčky, ale tá papuľka a pokožka... no neexistuje krajší dotyk 😵

matpaj: asi ano, dakujem za upokojenie, nejdem sa plasit..
Tebe by som poradila na to prechladnutie homeopatika, ja som sa z obyc prechladnutia liecila teraz skoro 14 dni, mala som aj zapalene dutiny, ale homeopatika mi pomohli... skus sa poradit v lekarni!

matpaj
11. feb 2010

ze na posranie 😀 😀 😀
ale tych 5 cibuli.....to bude nafukovat a potom...... 😀 😀

inak fotila som si brusko, fotky vyzeraju hrozne, mame zrkadlo v chodbe a je tam tma a ja fotim najradsrj s denným svetlom bez blesku....tak ma bude musiet odfotit niekto iny......ale odfotila som nasho milacika....nase "babatko".............. 😀 😀 😀 kuk do albumu....az vas nezozerie...... 😀 😀 😀

idem pofotit aspo nejake vecicky co mame zatial nakupené......

matpaj
11. feb 2010

nikka, vnutornosti by sa nemali v tehu jest...... 😒

mishutka
11. feb 2010

Já mám dneska na oběd zelňačku 😉 Ale byla jsem venku se psem a někde strašně krásně voněly řízky ☹ 🙂

nikkka
11. feb 2010

matpaj vsetko sa moze, len sa to nemoze prehanat...dokonca v peceni je aj kyselina listova...

matpaj
11. feb 2010

yanika, homeopatika pouzivame vo velkom, malej by som ani iny sirup od kaslu nedala a ja mam kvapky do nosa z homeopatik a davam si aj sinupret......

aaadus
11. feb 2010

nikka vyzkouším hned příští týden, úplně si dovedu představit jak to chutá
matpaj nebude to nafukovat když se to tak dlouho peče 😉 Takové zvíře bych doma nesnesla, se bojím takových zvířátek. Já jedině kočku nebo psa. Jsem měla doma i králíka a křečka, ale s tím se nedá pomazlit nic. Králika jsem darovala a křečka mi sežrala křečka když jsem ho měla venku ať se vyvětrá 😅

matpaj
11. feb 2010

ved s nim sa da pomazlit...... 😀

ale nie prave je strasne nastvaty aj ked som ho fotila, cely sa nafukne, je raz tak velky....je to skor zvieratko len tak na ozdobu.......

zdenkapo
11. feb 2010

Adus
😀 to je hezký- křečka mi sežrala křečka 😀

mi máme venku 2 kocoury a černého labradora,ale je to spíš mazel než hlídač-je vycvičen k dětem 😉

mishutka
11. feb 2010

Chameleon je krásne zvíře, manžel by ho taky chtěl 😀 Švagr ho má jmenuje se Karlík a je skvělý, ty jeho packy jsou jak rukavičky 😉
My máme dvě such. želvy a psa, třetí želva mi umřela před pár týdny ☹

aaadus
11. feb 2010

zdenka no jsem tele, křečka mi sežrala kočka, ne křečka 😀
Kamarádka má leguána, fuj to je taková potvora. Nemám ráda takováto zvířátka

nikkka
11. feb 2010

aaadus k tomu kociku si objednavala aj original autosedacku?

aaadus
11. feb 2010
matpaj
11. feb 2010

juuuuj, babky kuknite do mojho albumu...... 😀

som odfotila vecicky co zatial mame....nie je to zatiel ziadna vyhra, ale ja vas dobehnem....... 🙂

zzuzullka
11. feb 2010

ahojte 🙂 zasa riešite jedlo... ja by som si tak dala nejakú čokoládu ☹

aaadus
11. feb 2010

matpaj pěkné 😵

matpaj
11. feb 2010

nikka, krasna autosedacka...... 😲

aaadus
11. feb 2010

zuzul kousek si určitě můžeš dát když pak ubereš jinde 😉

matpaj
11. feb 2010

teda aaadussss......som uz domylena..... 😝

zzuzullka
11. feb 2010

matpaj krásne vecičky 🙂

adus, keď so mnou to nie je také ľahké. ja by som si nedokázala dať len kúsok, ale určite by som ju zjedla celú 😀

xxx.klarka
11. feb 2010

matpaj, krásný věcičky, ty šatičky jsou boží 🙂

aaadus
11. feb 2010

zuzul to věřím 😀 Jestli už jsi někdy měla čokoládu s obsahem 99% kakaa tak věř, že jeden kousek stačí

evelin27
11. feb 2010

Ahojte 🙂 zzuzullka vždy máme chuť na to čo nemôžeme🙂ale máličko by ti uškodiť nemalo🙂
baby dneska idem objednať matrac ale neviem či je dobrý kokos-pohanka, poradíte mi?určite ste to rozoberali ale ja som tu asi ešte nebola tak sa nehnevajte🙂

zzuzullka
11. feb 2010

evelin, ja budem tiež objednávať kokos-pohanka. myslím že sa to riešilo aj tu, ale prečítala som aj iné diskusie, a kokos-pohanka je jeden z najlepších 🙂

yanika
11. feb 2010

matpaj: peknučné vecičky😉
Tak ja som si ukuchtila paradajkovú polievku a cestoviny so zeleninou, ked nemusim, tak mäsko nejem🙂 ale zajtra navarim niečo normálne, aj mm príde na obedík...

jemrykka
11. feb 2010

yanika ja mám na paradajkovú polievku chuť už tri dni a dnes ked sa vrátim z práce sa ju chystám urobiť🙂)
bože teraz som prišla z obedu a už by som si niečo dala...sladké, ale zajtra mám ten cukrovkový test tak nechcem jesť sladké....

evelin27
11. feb 2010

zzuzullka dík...čítala som si si niečo aj ja ale ešte že sa opýtam aj Vás,rada si nechám poradiť🙂

mishutka
11. feb 2010

jemrykka:to neřeš 😉já jsem se před testem neomezovala 😀 Pěkně chlebík s medem, kofola 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre