Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
23. feb 2010

blani jj to je super 🙂 snad sezeneme byt s balkonem abysme mohli malemu koupit i nejaky ten bazenek...

antynka1
23. feb 2010

Mě taky pálí žáha jako blázen - už ani mé bolíbené studené mléko nepomáhá..... Co jsou pukance?

vladkaz1
23. feb 2010

Popcorn 😀
Zavidim terasu my nemame ☹

matpaj
23. feb 2010

adelka, boze ty to mas uz fakt za par....33tt......
uz mas celu vybavicku? co vam este chyba?......

blanka.k
23. feb 2010

Matpaj - co jsem ležela s holkou v té porodnici, ta měla cukrovku, musela si píchat inzulín (většina těhulí má jen zvýšený ten cukr, že stačí omezené sladkého) a říkala jí sestřička, že si třeba může dát sladké ovoce nebo kousek něčeho, al emusí třeba zas míň přílohy k obědu, prostě nějak si hlídat váhu a kalorie, že čtvereček čoko jí neublíží 😉
Adel - slaná voda, blééééé 😅 Vlažná je prý dobrá porádnu na pravidelnou stolici 😅 taky hnus 😝 Tak už vím, jak pálí žáha, tak díky za popis, já myslela, že je to ono. 😅

matpaj
23. feb 2010

a dnes sme s Pajkou kupili pre babo prvu hracku.....

http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?ma...

ten kon je super, aj erdziiiiii...... 🙂

xxx.klarka
23. feb 2010

Holky, mě drobeček ještě na žebra netlačila. Ani žádné moc velké kopance. Ani nepoznám jak leží nebo tak ☹ Jsem asi jouda. ☹ ........ i když mi v noci tvrdne břicho, tak mi přijde, že nemám dělohu tak vysoko, aby mi mohlo kopat nebo tlačit na žebra.

adelka89
23. feb 2010

matpaj no jeden termin mam 16. druhy 23. 23. je podle utz tzn ze bych mela byt v 32tt ale i tak je to strasne blizko kdyz si jeste predstavim, ze se maly muze narodit driv 🙂
chybi nam kocarek autosedacka.- ty budou zitra 🙂 nejake teplejsi oblecky to si pujcim od kamaradky o vikendu, mne chybi homeopatika, pak malemu krem na brisko, boty do sprchy k porodu a vyprat nejake oblecky a decky a to uz snad je vsechno 🙂

vladkaz1
23. feb 2010

Klarka mozes mat vacsie brusko a bambulka ma viacej miesta a mozno je lenivsia ze sa pohybuje len kolko chce 😵 nemaj obavu ,je to v poriadku nasa mala bola taka v brusku ...
jeeee My mame takeho slonika ,je super nam aj sustia tak nohy ,pekna hracka 😵

aaadus
23. feb 2010

mě žáha dneska pálí asi potřetí v životě a teď jsem dovařili chilli con carne a už se tím cpu. To mě asi potom nepřestane pálit že? 😅

xxx.klarka
23. feb 2010

vladka, jsem celá velká 😠 proto možná ani necítím tlaky na žebra nebo tak. Cítím jen tlaky na spodek furt, někdy mě tam i píchá. 😒 A nebo mi ty silnější pohyby může tlumit i to že mám dělohu vepředu? Já se v tom nevyznám. Nejvíce se hýbe když přes den ležím u telky a notasu, to ležím na pravém boku, tak cítím jak furt kope do levého boku, asi se jí to nelíbí.

antynka1
23. feb 2010

no chili na to asi nebude nejlepší 😀

adelka89
23. feb 2010

klarko presne jak pise vladka je to individualni, nestresuj se 🙂 deloha je urcite tak velka jak ma byt, pokud si to dobre apmatuju, mas placentu na predni strane, ne? tak ani nejake extra velke kopance citit nemusis 🙂 navic se rika, ze u prvorodicek jsou pohyby mene intenzivni 🙂
blani .... auuuuuuuuvejs ta zaha me ted pali jeste vic proc se o tom bavime ??? 😅 😀 😀

antynka1
23. feb 2010

Jsem se teď pobavila - zrovna odpovídám Adus na to pálení žáhy a v televizi zrovna běží reklama na lék proti pálení žáhy 😀

vladkaz1
23. feb 2010

Klarka ja som tak isto velka 😀 a fucim jak lokomotiva ,neboj bude to este horsie ...
a Ked sa nam narodia tie male stvorenia lasky ,tak na vsetko zabudneme ,si troska asi precitlivelejsia ,nic sa nedeje daj to von zo seba ked ta to trapi 🙂 😵
NO chili parada na noc .... 😀

xxx.klarka
23. feb 2010

adelka, snad jo, snad je vše ok. Už aby bylo 8. a já šla zase do poradny a viděla na UTZ že je všechno oki. Ke konci se vždy začnu stresovat. Jsem pako. 😅 Nepleteš se s placentou, dobře si pamatuješ.

Holky nebavte se o žáže, já to nechci poznat 😅 🤐

antynka1
23. feb 2010

Pohyby taky dneska řeším - taky mám placentu na přední stěně - někdy prďolka kope jak blázen a teď tak dva, tři dny skoro nic. Tak jsem ležela a tak různě, co vím u čeho kope - tak po několika pokusech parkrát jemně kopla a už asi zase chrní.....

vladkaz1
23. feb 2010

baby tak mna kope stale toci sa a normalne sa mi robia cez den na brusku take vlny vytlaca von normalne chrbatik asi sa smejeme vzdy .
ja si myslim ,ze bude dost velky ,nas krpec ,pri malej som toto vobec nemala 😀

xxx.klarka
23. feb 2010

vladka, jakmile stoupnu na váhu tak mi je ouvej když vidím to číslo 😀 ☹ Mě to břicho ani neomezuje, ani skoro žádné problémy nemám. Asi se akorát moc strachuju. Ve čtvrtek jedu na pracák a nakoupit, tak chci pro sebe dokoupit ještě nějáké věci v lékárně co mi chybí 😀

aaadus
23. feb 2010

antyn, vlaďka když ono se mi to výjimečně povedlo a do zítra bych to nevydržela 😀

blanka.k
23. feb 2010

Klárko - mě taky ještě malej nikdy do žeber nekopl, leží hezky natažený vodorovně a ani moc nekope, dnes tak 2x, 3x, a asi 5x se otočil, ale kopanec někde nad pupík, to jsem ještě necítila. 😅 aAkorrá cítím, jak mě bolí pod pravým žebrem,jak kdybych je měla naražený, to asi bude od roztahující se dělohy.
Adus - když bude to chilli dostatečně ostré, tak to to pálení žáhy přebije 😀
Adel - a jaký budete mít kočárek? 😉

aaadus
23. feb 2010

budete si do porodky brát klasickou sportovní tašku nebo menší kufr?

antynka1
23. feb 2010

já asi lodní kufr 😀

xxx.klarka
23. feb 2010

blani, ani já necítila kopanec nad pupíkem, většinou pod ním, nebo úplně dole nebo do boku. Občas po ránu cítím jak je mimí vyboulené na jedné straně, a občas se sttaně že zaregistruju při kopnutí jak mi nadskočí břicho, ale to je minimálně.

vladkaz1
23. feb 2010

ale netrapte sa tou vahou ,ja viem ze to stve ,ale jak ste pribrali date dole 😉
uzivajte si to ... ja idem zatia len do brucha ,ale pocitam ze na konci tehu uz budem jak slonik 😀

xxx.klarka
23. feb 2010

aaadus, já se bojím že se to do naší cestovní tašky nebude vše vejít😀 a kufr ani nemáme.

blanka.k
23. feb 2010

Adus - jak si mě nechali v té porodnici, tak jsem napsalal M. seznam, co mi má dovézt, tak to dovalil v té modré Ikea tašce. Ta je aspoň skladná, ale taky jsem říkala, že ta sporotvní bybyla fajn, že ji koupíme, ta se využije i jindy, jinak totiž máme akorát obr kufr a veliké krosny, se ketrýma jsme jezdili na koleje na vejšce 😅

aaadus
23. feb 2010

kopance do žeber vám teda nepřeju, já sem tam nějaký dostanu a bolí to teda dost 😅 Prďola má v oblibě mě kopat když jsem na obědě, nevím teda co to má za móresy 😀

xxx.klarka
23. feb 2010

vladka, já mám nahoře zatím 8kg, ale po narození dítka, bych chtěla na váhu před těhu a pak ještě alespoň -15kg, tak jsem zvědavá jak mi to půjde ☹

Holky a budete si pro dorobečky brát svoje oblečení do porodky nebo budete používat jejich eráry?? Já nevím v jakým stavu to tady v porodce budou mít, ona sama o sobě je celá chomutovská nemocnice ještě komunistická. 😀

vladkaz1
23. feb 2010

Ja mam tasku novu MM dostal v praci a budem sa balit az nejako v 35 TT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre