Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

gabap
13. okt 2009

misko my mame stejne miry 🙂 taky mam radost ze je u vas vse ok 😵

aktaka
13. okt 2009

holky, já jsem ráda, že vám všem vycházejí mimi mladší. já když byla min týden na utz, tak naše bylo o týden mladší, já z toho byla vyplesklá, že to třeba nezvládá, proto roste pomaleji. ale snad to nehraje takovou roli, když je vás tu víc takových 😅

bona
13. okt 2009

Baby, ked tu tak citam o tych rozmeroch drobcov..ja som bola prvykrat na UTZ minuly piatok, doktorka to urcila na 8t 4den (je to spravne 9. tyzden? uz som z toho zmatnena..😅) a nas drobec mal 1,82 cm..a ked tu citam o vasich 3, skoro 4 cm..sa mi to zda malo.. 🙂 A najblizsie mam ist na poradnu 16.11. a odbery krvi 27.11., tak ze ci aj to nie je akosi neskoro..Ale tak snad p. doktorka vie, co robi..🙂

aktaka
13. okt 2009

Bona a míváš pravidelné a ne moc dlouhé cykly? protože třeba u dlouhých je vždycky mimi mladší než jak to vychází podle ms
jinak 8+4 je 9tt
já jsem byla na utz v 7+5tt a mimi mělo 0,9cm, což odpovídalo jen 6+5tt, tak jsem z toho byla mrzutá. u nás víme přesně, kdy bylo oplození a taky, že to vyšlo na půlku cyklu, takže by mělo velikostně odpovídat 😖

pheva
13. okt 2009

Ja som bola na sone vcera a male meralo 1.14cm a sedelo to na den presne 7tt 3d od PM. Ale velkost baba zavisi kedy nastalo oplodnenie.
Bona embrijka rastu velmi rychlo 😀 Takze neboj aj ty budes mas v 12tt cez 5cm. 😀

bona
13. okt 2009

No pravidelne som mala dva od vysadenia tabletiek, 29 dni, na dalsi krat uz neprisiel, to sa uz objavili 2 ciarky..🙂 Nieco sa mi mari, ze doktorka vravela nieco o 3 ci 4 dnoch, ze to podla UTZ vychadza menej, ci ako, no neviem, nabuduce budem musiet pocuvat pozornejsie, ale bola som uzasnuta z toho tlcuceho srdiecka..🙂 Snad si drobcek rozumie..🙂

bona
13. okt 2009

pheva: dikes, radsej nebudem privelmi mudrovat, asi to nerobi dobrotu.. 😀

nikkka
13. okt 2009

nastastie nie som jedina co otehotnela hned po vysadeni tabletiek..uz som rozmyslala ze ci je to dobre tak skoro po tabletkach...

bona
13. okt 2009

nikkka, ja si myslim, ze keby to nemalo byt dobre, tak sa to ani nestane.. 😉

nikkka
13. okt 2009

ano mas pravdu.. 🙂

aktaka
13. okt 2009

já myslím, že v dnešní době už jsou ty dávky hormonů v hak tak nízké, že není čeho se obávat

mayocka
13. okt 2009

Miska ahoj aj my mame 4,6cm co je nieco ako tvoje babo a mame uz 11+5 😉 teda v piatok to bolo 11+1

andelka
13. okt 2009

Tak podle mojí knížky má mimčo v 11tt asi 4 cm a ve 12tt asi 5 cm.
Ale ty UTZ to měří nějak od oka, i to stáří. Byla jsem u doktora v 8+0, mimi mělo 1,36 cm a odpovídalo 7tt+4. O dva dny později (tedy 8+2) jsem byla na té pohotovosti a mimi mělo 2cm a odpovídalo 8+6. No takže asi tak. a já přitom vím přesně, kolikátý den jsem, protože vím na den, kdy k početí došlo. Od toho jsem odečetla klasických 14 dní a to datum udávám jako den poslední MS.

aktaka
13. okt 2009

Anděl, to si myslím taky, že ty utz nejsou úplně přesné. zvlášť takhle brzy. no později už taky ne, to se mimi zase mrská 🙂 já když koukám na svou fotku, tak je jasně vidět, že to měřítko není nastavené v té nejdelší oblasti, jinak bych ho měla tak o 2-3mm delší 🙂

andelka
13. okt 2009

aktaka: no, a když jsem na ten obrázek koukala pořádně, tak dole bylo 7tt4+-5, což chápu jako že je to s tolerancí 5 dní+-, to je fakt přesné jak Brno 😀

aktaka
13. okt 2009

Andel, fakt pět dní?? no tak to už jsem teď úplně v klidu 😎 🙂

andelka
13. okt 2009

Jo, fakt, dívej, tady to je dole uprostřed: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

houbik
13. okt 2009

aktaka: ja na me fotce mam toleranci +-6 dni 😀

dezyre
13. okt 2009

Tak já byla u doktora když jsem byla 8 0 tt (podle MS).. doktor určil stáří miminka na 8 1 tt a měřili jsme 15,5 mm, takže si myslím, že plus mínus jsme ty míry měly dooost podobné v tom období ;)

andelka
13. okt 2009

Tak vidíte...nestresovat!!!!! 😉

dezyre
13. okt 2009

Holky.. ještě se vám s něčím svěřím 😀 Manža si myslí, že jsem padlá na hlavu, ale .. když se díivám na tu svou fotečku z UZ, tak tam vidím jakoby slabě hned vedle bubliny ještě jakoby obrys miminka.. ale světlejší.. jakoby to byl skoro odraz v zrcadle.. no ale druhé mimčo to být nemůže, už by mi to řekli ;)

houbik
13. okt 2009

dez: a neni to jen to zlute telisko? ale to je o dost mensi🙂

aktaka
13. okt 2009

holky, tak to jste mě tedy fakt uklidnily, s tím rozptylem. díky díky 😵

dezyre
13. okt 2009

No to právě to má stejný tvar .. jako mimčo... kukni do alba a je to nalevo.. hned vedle "hlavního" mimča 😀 .. tak mě napadlo, jestli to tam máte některá taky, že třeba nějakej odraz bo co 😅

aktaka
13. okt 2009

Dez, já nic nevidím, ale ono to chce asi čučet naživo na tu fotku

dezyre
13. okt 2009

to já mám možná zase vidiny 😀 😀 😀 ....

aktaka
13. okt 2009

a myslíš ještě v tom váčku, přímo vedle mimi, nebo mimo váček?

dezyre
13. okt 2009

No právě že mimo váček.. ale druhej váček tam není, jen obrys mimina... ;)... vypadá to skoro jako když máš obrázek nějakej a máš v něm hledat obličeje :D :D :D

aktaka
13. okt 2009

jo, tak toho jsem si všimla 🙂
to může být cokoli. rozhodně ne ale mimi, myslím, že bez váčku by to asi moc nefungovalo 🙂

dezyre
13. okt 2009

to ne.. a kdyby to bylo mimi, tak už mi to v tom 8. týdnu řekl doktor .. viděl by ho tam.. jen mě tak napadlo, že ten UZ háže třeba odraz.. jako v zrcadle 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre