Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
8. apr 2010

gabab jako když si je dáš jednou za čas, nic se nestane. Já jím a piju úplně všechno - hermelín, nivu, coca-colu, kofolu, kafe, pivo atd. Aspoň bude malý zvyklý i na něco nezdravého, ale strašně dobrého 😀 A třeba včera jsem dostala letáček od dr, jaké potraviny v těhu jíst když máš málo vápniku, železa, hořčíku a tak a jsou tam vypsaná hovězí játra, takže nevidím problém

gabap
8. apr 2010

aadus tak hermelin ,cola, kafe to neodmitnu 😀 ja taky "sezeru vse" 😀

aaadus
8. apr 2010

gabab no já se přiznám, že jsem před těhu nějaké cvičení vůbec nepraktikovala. Do práce jsem vstávala mezi půl 5 a 5, domů jsem jezdila nejdříve kolem 4 a to bylo fakt jednou za čas. Přišla jsem domů total vyšťavená a na nějaké cvičení nebylo vůbec pomyšlení. Ale teď mě to baví a věřím, že mi to i u porodu pomůže.

gabap
8. apr 2010

jo,ja myslela prave v tehu,ze pohyb je dulezity a myslim ze ti to pomuze 🙂

aaadus
8. apr 2010

gabab my jsme byli v sobotu v kině, tak jsem si dala colu a za chvíli ji měla vypitou a pak ještě ucucávala manželovi. Jsem na ní měla tak strašnou chuť, že tomu nešlo odolat. A pak jsem ještě manželovi sežrala půlku popcornu, tak si dělal srandu, že jsem jak kobylka 😀

nikkka
8. apr 2010

ahojte..
mishutke gratulujem!!!
nejako sa to tu rozrodilo...som zvedava, kto dalsi ohlasi prichod noveho cloviecika na svet 🙂

gabap
8. apr 2010

a ja vcera mela prave hermelin 😀 a taky ted dost vyvaruju,manzel vzdy pribere nejake to kilecko se mnou 😀

aaadus
8. apr 2010

gabab kámoška, co jsme spolu chodili na jógu, tak měla úplně luxusní porod a to byl její první porod a měla z něho šílený strach, že chtěla jít dobrovolně na císaře.

gabap
8. apr 2010

nedavno jsem si v 10 vecer udelala krupici a v 1 me vzbudil hlad tak jsem se docpala polevkou 😔

aaadus
8. apr 2010

manžel měl žravku v pondělí a prý jestli je to možné, že by byl taky těhotný 😀 Nejdříve mi z ledničky ukradl tekutou smetanu a vypil ji a nenápadně vrátil prázdný obal zpět 😀 a pak na posezení snědl nugátovou bonboniéru

aaadus
8. apr 2010

jej, tak to naštěstí nehrozí, že bych se v noci budila hlady. Ale teď už se to fakt snažím hlídat a večer nežrat sladké. To si dám raději cherry rajčata, těch s ním za den i půl kila 😀 Jen kdyby nebyly tak drahé, ale zase klasické rajčata nechutnají jako rajčata a jsou bledé 😝

dezyre
8. apr 2010

Aduš tak já tam taky jezdím autem, kdybych neměla auto, tak si nemůžu dovolit mít doktora tak daleko, protože manžel by mě tam asi nevozil furt a autobusem bych se tam za boha nedostala od nás 😉 A taky se mě každej tak blbě ptá, jestli se ještě za ten volant vlezu, jako chápete to? .. Proč bych se neměla vlézt.. však mám dlouhý nohy a ruce, tak jezdím odsunutá, nepotřebuju být jak většina šoférů nalepená na volat, třeba mezi břichem a volantem mám ještě dobrých 30 čísel 😀 😀 😀
Tak holky já cvičení v těhotenství vzdala, protože jak jsem doma, tak by se mi nechtělo třikrát týdně dojíždět do Brna (což je od nás 20 km), ale před těhotenstvím jsem chodila na taebo, pilates, power jógu a spinning... Tak snad ještě něco ve mě z toho zbylo k porodu 😀 😀 😀 I když člověk zatuhává, když se necvičí, to je jasné 😀

gabap
8. apr 2010

moje segra porodila behem chvilicky sve prvni dite,skoro 4kg holcicku bez jedineho st 🙂 ehu

gabap
8. apr 2010

aadus a svadi to na as ze? 😀 pritom jim to vubec nevadi 😀

toltec
8. apr 2010

no to jsem ráda, že všechny neblbnete těhotenstvím 🙂 a pěkně si to užíváte!!! holky kolik vám je a odkud jste?

gabap
8. apr 2010

holky jdu se zkulturnit,jsme s malym jeste v pyzamu 🙂 uz premyslim co budu jist vecer 😀

aaadus
8. apr 2010

gabab ta kámoška taky rodila bez nástřihu, na 4 zatlačení byla malá venku. Fakt úžasný porod
dezy no já mám právě krátké ručičky a hlavně nožičky, takže mám sedadlo hodně blízko, ale mezera mezi mnou a volantem je pořád dost velká 😀 Já jezdím do Ostravy snad každý den, ale mě řízení strašně baví, se u něho odreaguju. Kdybych neměla auto, musela bych jezdit vlakem a to je pro mě za trest, já totiž neumím otvírat dveře ve vlaku 😀

aaadus
8. apr 2010

gabab manžel je blázen, on se každý den váží jak nějaká modelka 😀
toltec já mám všechno napsané ve fotoblogu 😉 A vidím, že máme stejný TP. Vy ještě nevíte pohlaví nebo ho nechcete vědět?

aktaka
8. apr 2010

holky a to jak se dělá takové super porody? nedá se to někde předplatit 😅 😀

medan29
8. apr 2010

toltec:dlouho ses neukázala na snažilkách 😀

dezyre
8. apr 2010

Aduš o vlaku mi ani nemluv 😀 Vlaky nesnáším, pač mám hrůzu z toho, že vlezu do špatného a když mě jeden známej posadil do správného vlaku, jela jsem vlakem poprvé snad po 15-ti letech a poprvé sama 😀 , tak jak vlak zastavil, otevřela jsem špatné dveře a vlezla do kolejiště na druhou stranu 😀 No a autobusy všude nejezdí, takže jsem taky vděčná za auti.. Krom toho jsem soběstačná a nemusím se doprošovat manžela, až bude mít čas, že pojedeme do obchoďáku nakupovat, nebo do nákupního centra na hadříky a tak... A hlavně to určitě ocením teď až se narodí malej...

aaadus
8. apr 2010

aktaka to by mě taky zajímalo. Takové porody bych si klidně předplatila i 3 😀

aaadus
8. apr 2010

dezy já jsem zase když se mi pokazilo auto a musela jsem jet domů vlakem, nešly mi otevřít dveře, já už rudá až na prdeli, nakonec se nade mnou slitoval nějaký pán jak mě viděl a pomohl mi dveře otevřit. Ale už to bylo tak tak, průvodčí už pískal na odjezd 😀 A bez auta nedám ani ránu. Přes jak píšeš, nemusím se manžela doprošovat, že potřebuju na nákup. Pěkně si to objezdím sama a hlavně se nemusím na manžela dívat, jak je nervní, když si nemůžu vybrat to správné tričko 😀

aktaka
8. apr 2010

holky a ještě pořád řídíte? mě tak před třemi týdny chytl na dálnici hrozný posel, držel mě asi hodinu, kroutila jsem se jak píďala, tak od té doby hrozně nerada jezdím sama

nikkka
8. apr 2010

tak vlakom sa bojim chodit aj ja a to len kvoli tomu, ze neviem otvarat tie sproste dvere..

nikkka
8. apr 2010

ja jazdim autom uplne v pohode, volant mi vobec nezavadzia a soferovanie ma bavi..ale mozno posledne tyzde uz si radsej niekoho budem so sebou bravat, keby nahodou nieco..

dezyre
8. apr 2010

Aktaka tak to chápu, já poslíčky neměla ještě asi vůbec, nebo jen hrozně slabé, dvakrát mě chytla bolest jak na slabou menstruaci a bolela mě ta spodní kost, jinak nic, takže vesele jezdím, ale už pomale asi přestanu, přece jen 3 týdny do termínu .. Nebo spíš takhle, přestanu asi jezdit autem sama do Brna, ale třeba k našim, přes tři vesnice, 10 km budu jezdit dál, nebo k doktorovi, kde jedu prostě po dědinách a můžu kdekoliv zastavit.. Jen do toho Brna už si moc netroufnu.. zítra jedu ještě do Brna a naskytla se mi možnost bez auta, tak jsem jí ráda využila 😀

aktaka
8. apr 2010

Dez, já taky poslíčky vůbec nemám, chytl mě jen ten jeden a zrovna u řízení. a jak jsem nemohla změnit polohu, tak se mě držel jak klíště. sotva jsem vylezla z auta, tak to přešlo

s vlaky jsem měla stejný problém, pak jsme se přestěhovali na venkov a jezdila jsem do prahy vlakem, tak jsem si zvykla. ale je pravda, že tady jezdí nové, je to jak v metru, ovládání dveří na čudlík, tak to je pohoda. v těch starých jsem taky vždycky vystupovala až po někom, kdo mi ty dveře otevře 😀

aaadus
8. apr 2010

aktaka já řídím pořád a budu až do porodu. Nic jiného mi nezbývá. A jezdím po dálnici, takže jsem v klidu kdyby se něco stalo

aaadus
8. apr 2010

to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo neumí otvírat dveře od vlaku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre