Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

medan29
9. apr 2010

simi.w.:jojo už ho máme doma, kupoval se na té Slezské 😀

simi.w
9. apr 2010

gabap, ano, nový
medan, máte krásnou barvu, vím, jaký jsi měla vybraný, ještě si to pamatuju, protože se mi taky líbí 🙂

simi.w
9. apr 2010

já jsem si chtěla kupovat tu sportovní verzi pro Aničku, úplně ten stejný, jenže pak jsme vybrali golfky, kvůli cestování autem

simi.w
9. apr 2010

medan a autosedačku máte jakou ?

medan29
9. apr 2010

simi.w:já jsem právě taky nechtěla kočár z polska, a tam mají pěkný výběr

simi.w
9. apr 2010

medan a byla jsi se dívat v Polsku ?

medan29
9. apr 2010

No autosedačku jsem kupovala jen do auta a né aby pasovala na kočár, protože ta co by pasovala na kočár byla za 3.600,- a to mi přišlo jako zbytečnost, tak mám jen chicco

medan29
9. apr 2010

simi.w..do polska jsem se ani nedostala ale ten odkaz co jsem ti posílala na obchod v Karviné tak tam mají ty kočáry z Polska jen si tam dali větší cenu

gabap
9. apr 2010

a jake mate kocarky holky?

simi.w
9. apr 2010

My máme taky chicco po Aničce, ale chtěla jsem teďkom i aby pasovala na konstrukci, tak budeme asi kupovat novou........
bydlíme totiž v baráku bez výtahu, takže budu muset nosit kočár po schodech a ještě dvě děti, takže si to představuju tak, že mimi dám do sedačky a druhá ruka zbude pro Aničku

simi.w
9. apr 2010

gabap, my právě žádný ☹

gabap
9. apr 2010

ja jsem asi slepa 😀

medan super 😵

gabap
9. apr 2010

a jaky chces simi.w?

medan29
9. apr 2010

simi.w:no u nás taky není výtah,ale asi budu vytahovat jen korbičku je to jen do prvního patra

simi.w
9. apr 2010

medan, tak to už raději to Polsko, než Karviná, uvidíme, ty jsi čekala na kočár kolik týdnů ? abych to totiž stihla

medan29
9. apr 2010

no ten kočár u nás vybral manžel, tedy jako že je pěkný ale drahý a že tolik nedáme ale nechal se ukecat 😀

gabap
9. apr 2010

tak me opustilo dite 😢 synacek sel k babicce kolem 18h a pry tam chce bydlet 😀 tak tam je na noc 😀

nevim co s nacatym vecerem?ze bych sla zaparit 😀 😀

medan29
9. apr 2010

simi.w:no bud ho budou mít na skladě a dají ti ho hned ale ten náš neměli v té barvě tak říkali že bude do 7.týdnů, ale byl za 3týdny

gabap
9. apr 2010

ja mam taky quinny a jsem maximalne spokojena 😉

medan29
9. apr 2010

Jinak k té Karviné, taky jsem říkala než ho koupit tady o 2-3.000 drahší tak to už zajedu do polska, ale nakonec se vybral úplně jiný a porovnávala jsem ceny jak výjde v Polsku, na Slovensku a v Německu a bylo to tak na stejno

medan29
9. apr 2010

gabap.:tak já jsem zvědavá jaký bude v terénu

simi.w
9. apr 2010

medan, my taky bydlíme v prvním patře, ale jednou rukou nést v ruce novorozence a druhou ještě držet dalšího potomka, to bych se neodvážila, snad i v té korbičce by se to dalo, ale jen tak v ruce, ne
vím, jak jsem nosila malou po schodech se strachem, že sletím
a ten zbytek kočáru budeš nechávat kde ? my tady máme jenom sklepy, ale to je hnus, zaprášené a ještě občas myš se tam objeví 😀

simi.w
9. apr 2010

medan, kolik vás stál ?

simi.w
9. apr 2010

gabap, ty máš jakou verzi a barvu kočárku ?

medan29
9. apr 2010

simi.w:no ještě nevím, manžel si myslí že bych ho měla dávat do kočárkárny, ale já bych se ho tam bála dát že ho ukradnou, nikdy nevíš, tak tohle ještě nemám vyřešené, takže bud sklep nebo kočárkárna nebo bude doma na chodbě ale fakt nevím

medan29
9. apr 2010

simi.w.:no chtěla jsme k němu i tu tašku takže byl za 13.300,- ale bez tašky byl snad kolem 11.800,- ale ještě k tomu musím dokoupit ke sportáku pláštěnku, zimní fusak a nánožník

simi.w
9. apr 2010

medan, ta taška je teda pěkně drahá 😕
a zdá se ti ta korbička, že se tam mimi vejde i v zimě ve fusáku ?

simi.w
9. apr 2010

medan, ta taška je drahá, ale pěkná, asi jí chci taky 😀

medan29
9. apr 2010

simi.w:to určitě už né v zimě to bude už jen sporták, ta korbička je do 6.měsíců

medan29
9. apr 2010

simi.w:no já prvni říkala že tu tašku nechci ale pak jsem prostě neodolala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre