Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
15. dec 2009

adus, tak to si ma potešila. ja to tiež neberiem nejako vážne hlavne keď gyndr malého na utz meral kvôli tomu pred dvomi týždňami a aj teraz a vždy bolo všetko úplne v poriadku

zzuzullka
15. dec 2009

len je otázne či mi stihnú ten utz urobiť ešte tento týždeň lebo som už v 19tt a že po sviatkoch už by bolo neskoro keby sa tam náhodou niečo našlo. zajtra si tam budem volať tak o 10:00 tak potom dám vedieť.

bibi13
15. dec 2009

držím palce zzuzullka..

aaadus
15. dec 2009

zuzul a je fajn že už ti začíná chutnat. ono to bude chvíli trvat než se ti zase roztáhne žaludek. mě to taky trvalo než jsem se rozjedla a teď nevím jak přestat abych moc nepřibrala 😅
a nedělá se ten utz na vývojové vady až do 24tt?

m.c.
15. dec 2009

zuz, taky si myslím že se ten podrobnej UTZ dělá i po 20 tt. A já si říkám jestli občas nejsou ty superpodrobný UTZ a vyšetření i kontraproduktivní. Samozřejmě je supr že se brzo odhalí těžký vývojový vady, ale ukážou se sebemenší odchylky od "normálu" a pak se člověk zbytečně nervuje 😝 .

Jo a pokud chcete vědět co čekáme tak vám to do IP klidně napíšu, vy to naší rodině ani kamarádům neprásknete 😅

aaadus
15. dec 2009

m.c. já jsem na tom podrobném byla kvůli genetice jinak bych asi na něj taky nešla. ale jsem ráda že jsem na něj byla a vím že je všechno v pořádku. jj, já chci vědět co budete mít 😵

michalag
autor
15. dec 2009

jasne m.c. aj ja by som chcela vediet co skryvas v brusku 🙂

xxx.klarka
15. dec 2009

m.c. taky chci vědět🙂

lucik...
15. dec 2009

já jdu na ten UTZ až 22+2tt takže se určitě dělá i dýl...

m.c. já to chci taky věděěěěěěěěěěět

zzuzullka
15. dec 2009

m.c. tiež by som rada vedela čo nosíš pod srdcom 🙂

mňa chce poslať na ten utz preto teraz, že keby sa náhodou objavila nejaká vada tak potom by bolo už asi neskoro to nejako riešiť

babara
15. dec 2009

zzuzullka, tak to jsou bezva zpravy, urcite to bude ok, ale pro klid duse si zajdi na UZ. Hlavne at uz ti chutna! Te obdivuju, ze dokazes pri texh nevolnostech normalne fungpvat, pect a varit, ja byla jak matoha.

Holky dobrou, ja dnes delala cinu, a je mi z toho strasne tezko, porad mam zizen, sem musela vypit aspon 5 litru, asi jsem to prehnala s korenim 😕

medan29
16. dec 2009

Dobré ránko, tak jsem moc nespala, dnes jdu na kontrolu a hrozně se bojím aby bylo vše ok, 14dní už nešpiním tak doufám že už je vše ok, ale ten strach je hrozný

kajamatus
16. dec 2009

Medan, drzim palce nech je vsetko v poriadku. presne viem ako sa citis. ja uz 6t. nespinim, ale pokazde ked idem na kontrolu sa bojim. No musime verit ze vsetko je tak ako ma byt a drobcekovia sa maju dobre.

bramburka
16. dec 2009

drzim vsem pesti na dnešních kontrolách. Bude to OK, uvidime mimíse, ja jdu az 23.12....

kajamatus
16. dec 2009

vcera ste tu rozoberali prac. prostriedky pre mimi. ja som vzdy dala 2x plakanie aby vsetka chemia bola prec a pri zehleni som naparovala a tie vecicky co mal priamo na telicku som zehlila z rubovej strany.
nemali sme ziadne reakcie aj ked som zmenila prasok 😉 . jedine co bolo ze mal suchsiu pokozku, na to sme od mudr. dostali na predpis Oilatum a davali do kupela, moc to nezabralo a na radu skusenych mamin, som zacala pridavat do kupela 5kv. olivov oleja a to super zabralo.
kamoska ale ma maleho co mal exem a uz si nevedela rady ze co aky prasok, tak po navrate od mora kde sa maly preliecil zacala pouzivat na pranie ekologicke mydlove orechy z nepalu a mali po probleme.
Aj ja ich mam a pouzivam ich na pranie farebneho pradla, pretoze na biele to nie je ono, uz som zvyknuta ze biela musi byt biela.

bramburka
16. dec 2009

no ja pouzival persil sensitive, a vzdy bez problemu, uplne na zacatku jsem pouzivala - nez dosel - Lovela gel

zzuzullka
16. dec 2009

ahojte baby, ja som dnes už od 7:30 hore a čakám kedy bude 10:00 a budem môcť zavolať svojmu gyndr či sa mu podarilo ma objednať na ten špeciálny utz zameraný na výv.vady. to je strašné tá neistota. aj keď si stále hovorím, že je všetko OK keď ani on nič podozrivé na utz nenašiel, tak stále musím nad tým premášľať a hovorím si prečo nemôžeme mať v rodine nejakého doktora ktorý by mi to vysvetlil čo to vlastne znamená tá vysoká hodnota HCG 😒
a s manželom sme sa zhodli na tom, že ten odber plodovej vody by sme si aj tak nedali robiť, tak ak sa mu nepodarí vybaviť ten utz tak na genetiku asi ani nemá význam ísť, lebo mi povedal, že tam by mi buď odporučili odber plod.vody alebo starostlivejšie sledovanie na utz

aaadus
16. dec 2009

Dobré ránko,
medan budu na tebe myslet 🙂
zuzul neboj, všechno bude v pořádku. hlavně si o těch vývojových vadách nečti. já to udělala když jsem šla na ten screening v 1. trimestru že jsem si o tom načetla všechno možné a dopadlo to blbě. no a teď jak jsem šla na ten utz na vývojové vady vůbec jsem si o tom nečetla, nepřipouštěla jsem si že by něco mohlo být špatně, těšila jsem se že uvidím drobečka podrobně a dopadlo to ukázkově. u tebe to určitě taky tak bude 😉

zzuzullka
16. dec 2009

adus, už som si zakázala vyhľadávať si info na nete o tom, tak snáď to aj dodržím 😀 tie hodiny idú taaaaak pomaly, keď človek na niečo čaká...

baterka
16. dec 2009

ahoj holky, můžu se přidat? Termín mám podle jednoho UZT 27.4. a podle druhého 4.5. 🙂

bibi13
16. dec 2009

dobré ránko všetkým..🙂..

m.c. aj ja chcem vedieť čo čakateeeee..🙂

dnes ideeem k lekarovi.. tešííím aj bojim.. 😒

zzuzullka
16. dec 2009

m.c. gratulujem k pohlaviu, a neboj tvojej rodine nepoviem nič 😀

ahoj baterka, ako sa ti tehulkuje? pozerám, že budete mať chlapčeka, tých tu je zatiaľ prevaha 🙂

aaadus
16. dec 2009

baterka jasně 😉
zuzul vydrž, už jenom 25 minut 🙂
bibi neboj, určitě je všechno ok 😉

mishutka
16. dec 2009

Ahoj,tak co to čeká ta m.c????? 😀

zzuzullka
16. dec 2009

adus, uz len 16 minut 😀 práve bol u nás doma p. farár vyspovedať dedu, tak nám tu určite nechal nejakú pozitívnu energiu tak dúfam, že telefonát dopadne dobre a my pôjdeme zajtra na ten utz a tam zasa uvidíme gulky a pindíka a zdravé telíčko a budeme mať pokojné Vianoce 🙂

zzuzullka
16. dec 2009

mishutka, napísala som ti do IP čo čakajú m.c. tak dúfam, že sa na mňa nenahnevá 😅 ona to sem nechcela písať, aby sa to náhodou nedozvedel niekto z rodiny 🙂

aaadus
16. dec 2009

zuzul oni se tě určitě do vánoc budou snažit na ten utz vmáčknout když ví, že potom by bylo pozdě

zzuzullka
16. dec 2009

baby pošlite mi prosím niektorá recept na to rafaelo, čo ste tu spomínali 🙂

zzuzullka
16. dec 2009

normálne ako tu bol teraz ten farár tak som taká nejaká kľudnejšia, on nám tu tuším vážne nechal nejakú energiu

aaadus
16. dec 2009

zuzul máš ho v IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre