Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
12. jan 2010

pippu já byla 22+3 a vážilo 531g

doli já taky snídám kakao a pak si dám magnézko 😀

doli1
12. jan 2010

já jsem ted na kakau docela závislá.zítra si musim koupit nové už mi dochází.tedy mají malé balení za 30,-to mi přijde trochu moc.

lucik...
12. jan 2010

doli taky sem na něm trošku závislák 😀 😀 😀

blanka.k
12. jan 2010

Kakao - blééé 😝 Mě k tomu vypěstovali odpor ve školce 😀
Náš malej měl ve 21tt cca 350g

babara
12. jan 2010

pippu, ja ve 20+5 365g

pipussa
12. jan 2010

moj maly ma 407g
a vraj sme podla sona 21+3

doli1
12. jan 2010

já váhu vůbec nevim 😒
já kakao jako malá vůbec nemusela a šimi taky nechce a minulí těhu taky nee až ted.před těhu jsem zas ve velkym jedla sýry a ted vůbec nemusim.

michalag
autor
12. jan 2010

vitam nove tehulky lulu, jemrykku a petli 🙂 😉 !!!!

nam vazila mala v 19tt+1d 300g

mishah
12. jan 2010

doli chápu,mi malý do školky nechodí vlbec a ani chodit nebude,protože je narváno 😒 takže budu určitě doma s dvěma dětma,ale zas si říkám,že to bude mít třebas i výhody 😉 Navíc náš malý bude mít 3 až koncem listopadu,takže to neřeším....

doli1
12. jan 2010

ted jsem se skvěle vyblbla s prckem ve vaně s výšky jsem pouštěla vodu na břicho ta se mohla ukopat 😀 to bylo super vidět ty vlny
u nás je problém že šimi je strašnej aktivec je hyperaktivní takže jak mu otrnolo tak dělá bordel.potřebuje stálí program nejlépe v kolektivu dětí.školka ho dostatečně unaví.jinak my se do školky dostali náhodou byli jsme první koho nevzali a na konci srpna volali že se jim uvolnilo místo.hned jsem to brala všemi deseti(to jsem ještě nevěděla že jsem těhu)tento rok by jsme neměli šanci.

babara
12. jan 2010

ty brdo, uz 500 stran, nedavno byla 400...

tady je to o tom Nurofenu: http://www.novinky.cz/domaci/189047-vadna-sarze...
my jahodovej taky nemeli nastesti

greeri
13. jan 2010

Dobré ránko, vítam nové tehuľky 🙂
teda baby, som bola včera prvý krát na tehu cvičení a keď sme mali nacvičovať plytké (psíkovské) dýchanie tak som skončila ako som aj začala 😀 najprv som sa päť minút smiala a potom som to skúšala, ale voooobec mi to nešlo 😖 no musím začať cvičiť, lebo vraj to pomáha uľaviť bolesti pri kontrakciách 😅
aaadus: skvelá výbavička
blani: fakt suprové fotečky
a čo sa týka závislosti, tak ja fičím na pomarančovom džúse 😀

aaadus
13. jan 2010

Dobré ráno holky,
já taky nevěděla, že se Mg nemůže s mlíkem, já ho totiž zapíjím kakaem 😅 jsem na něm závislák jako lucik a doli, dávám si ho každé ráno 😀
mishah chtěla jsem ti hodit odkaz na ten overal, ale nějak jim ty stránky nefungují 😕

michalag
autor
13. jan 2010

Dobre ranko 🙂

o tom Mg som vedela ze sa nesmie 2 hodky po mlieko, citala som to v letaciku ked som hladala nejake Mg na nete, ale preco 😨
greeri 😀 , je to fuska co 😀

ja som tiez zavisla na dzusoch hlavne pomarancovy a mandarinkovy 🙂

aaadus
13. jan 2010

greeri jj, cvičení je fuška, hlavně se naučit správně dýchat. já jsem vždycky spocená až na pr... 😀 posledně byl se mnou plavat i manžel a tam se dělá jeden cvik i s takovýma molitanovýma činkama - jako že se s nima plave a tím se posilují prsní svaly, aby bylo více mlíka. a manželovi to nešlo a furt se topil. jsem dostala záchvat smíchu, že jsem se málem utopila taky 😀

medan29
13. jan 2010

Ahojka, vy se tak máte že můžete chodit cvičit, ach jo, já to mám pořád zakázáno

aaadus
13. jan 2010

medan nemůžeš teď, budeš chodit cvičit, plavat s prckem. to bude větší zábava 😉

pepibubu
13. jan 2010

Ahoj holky, medan, já taky mám zákaz po tom hematomu, resp. nemám to povoleno, možná se zítra zeptám po tom utz, ale u mě navíc hraje roli i to že veškerý tyhle aktivity jsou přes den, kdy nemám hlídání pro Pepču....

yanika
13. jan 2010

ahojte, tak vcera ste mali zase produktivny den! 8 stran ste popisali!!!! 😲 😵
michalaq: gratulujeeeeeeeeeeeem, a zvlast ked ste dievcatko chceli!!! super, uz sa to zacina pomalinky vyrovnavat medzi chlapcekmi a dievcatkami...

blanka: ja a sny to bola vzdy kategoria 😀 teraz sa strhavam v noci zo sna ako male dieta a tulim sa ku mazelovi, lebo sa mi snivaju same krvaky hihi

vcera som bola obzerat ten kocik: takze moj favorit Mutsy Transporter - bol uplne super - pomer cena/kvalita, prevedenie vyborne a velmi jednoduche ovladanie, ale nedala sa nastavit opierka na sportovej casti do vodorovnej polohy, tak skoda:(

mate niekto skusenost s objednavanim cez internet z Poľska?

yanika
13. jan 2010

oprava: nedala sa nastavit opierka na nozky - t.z. ze by babenko muselo sediet s nozkami dole stale - myslite ze je to velky problem? Ja to vidim tak, ze v zime tych nasich krpcov do hlbokych kocikov asi nezmestime a budeme musiet pouzivat uz sportove casti s fusakmi... babo rad 😉

aaadus
13. jan 2010

yanika a jaký kočárek nakonec budeš kupovat? já když jsem se na ten mutsy dívala, tak sporťák šel dát do vodorovné polohy, ale jestli to byl transporter nevím... prodavačka to zkoušela přímo přede mnou

aaadus
13. jan 2010

yanika do mutsy hluboké korby malého v zimě i fusakem opravdu nenarveš nebo určitě ne celou zimu. já mám korbičku na kočárku dlouhou 82cm, tak u nás by problém být neměl 😉

medan29
13. jan 2010

pepibubu: no já to mám taky zakázáno k vůli těm problémům

zdenkapo
13. jan 2010

Lucik,tak to máš dobré,že máš vařeno od mamči

Mishah
tak náš TOmášek spal už v porodnici celou noc,akorát asi do 4-5 měsíců se budil 1-2x na kojení,a pak spal celou noc,tak doufám,že Anička bude taky tak zlatá

MAGNÉZKO- no já to taky nevěděla,ale četla jsem to právě v příbalové informaci a snad se tím nějak snižuje vstřebávání těch minerálů v tlustém střevě,ale to já bych nesměla vápník celý den,takže to teda dodržovat nebudu

yanika
13. jan 2010

aaadus: mna ten mutsy ocaril tym aky je lahky a dobre ovladatelny, tak zvazujem iny model - 4rider... tam sa daju sklapat aj tie nozicky, tak Ti ukazovala asi ten... a Ty si sa nakoniec rozhodla pre ktory?

aaadus
13. jan 2010

yanika tady ten jsem objednávala:
http://www.imperia.com.cz/web/website/mainmenu/...

yanika
13. jan 2010

aaadus: jasne,zabudla som... zvolili ste klasiku, tento je tiez velmi mily, ja som zase videla tie inglesiny magnum nazivo a su tiez velmi pekne...lenze moj manzel je trosku paf z moderneho dizajnu,tak mito nepreslo 😉

andelka
13. jan 2010

Holky, není tu teď někdo z Brna? Potřebovala bych zjistit, kde se v Brně dělá NT screening a kolik asi stojí. Zatím vím o veveří.
Díky

antynka1
13. jan 2010

Krásné ránko,
tady je odkaz na super diskuzi - co mamči koupily a nepotřebovaly 🙂

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ANdelko, to ti neporadím, nejsem místní, zkus popátrat po netu, tam určitě něco najdeš, hlavně ať si ta holčina pro kterou to potřebuješ zjistí, jestli se jedná o certifikované pracoviště.

adelka89
13. jan 2010

andel jaaaaa 🙂 ale vim jen o Veveri zatim vsechny zname byly tam a co vim vsichni doktori posilaji tam. Ale cenu nevim nebyla jsem tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre