Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
14. jan 2010

Z boku a zo zadu kocky 😉

andelka
14. jan 2010

Dezy: Taky gratuluju k dobrým výsledkům 🙂

Já teda ty jejich data neřeším. Vím, který den k početí došlo, tak to počítám podle toho. Malej někdy vyjde mladší, někdy starší, někdy přesně...

dezyre
14. jan 2010

Andi, tak to tě obdivuju, že víš datum početí 😝 Asi si se měřila, že? ... To já vůbec nemám představu, kdy jsme mohli počít 😉

aaadus
14. jan 2010

já už se teďka sotva překulím 😀

andelka
14. jan 2010

dezy: No jasně. S mýma cyklama by byla dost sranda počítat TP podle poslední MS. Takže jsem doktorovi rovnou nahlásila datum ovulace minus obligátních 14 dní a fertig. A i jinak ty jejich počty neřeším. Podle ovulky vím, jak je mimčo staré a kdy se narodí, si stejně rozhodne samo 🙂

Já mám s tulením taky drobátko problém - oblíbené pozice už nejdou 😅

doli1
14. jan 2010

já si taky myslim že vyjdou ven kdy se jim bude chtět.na konci dubna už se šetřit nebudu a budu ju popohánět ven.doufám že se nebude strojit a já zas přenášet 😠
mě zas při tulení tak strašně tvrdne břicho že to až neni možný a s pěknýho pocitu je děsný 😖

lucik...
14. jan 2010

No mě teda teď sex vůbec nebere ☹ Taky mám strach že mi při tom nebo pak bude tvrdnou břicho, takže chudák manžel ☹

Jinak jsem dnes objednala spooooooooooustu věciček 😉 Kosmetiku z lekarny.cz a pak pleny, přebalovací pult a takové samé potřebné věci..

xxx.klarka
14. jan 2010

Holky já taky vím datum početí, jelikož sex u nás proběhl jen jednou v tom měsíci😀
Jinak já jsem na to luciku stejně, sex mě nebere ani náhodou. 😖

andelka
14. jan 2010

No tak mně břicho tvrdne i normálně, takže při sexu tím tuplem, hlavně po hen tom onom....no od O... 😅 Tak se do toho moc neženu. Navíc jak jsme byli zvyklí, tak už to nejde, tak si připadám jak debil při rozcvičce, nebo začátečník co neví jak se to dělá 😀

vladkaz1
14. jan 2010

Tak ja by som mohla stale 😀 ,ale nejako muz nechce 😅 boji sa zjavne .. no

michalag
autor
14. jan 2010

ake temy sa tu preberaju 😀

my tiez teraz nejako keksik eee, ani nejako nemam chut, ale aj drahy sa boji, tak len tak obcas

medan29
14. jan 2010

Tak to já mám od listopadu od lékaře sex zakázán ☹

doli1
14. jan 2010

medan tak u tebe neni divu 🙂 ale vy si to pak vynahradite 😀

medan29
14. jan 2010

doli1:no tak na to jsem zvědavá 😀

lucik...
14. jan 2010

mě doktorka řekla že mi to zatím zakazovat nebude, ale že když nemam chuť nebo mě přitom bolí břicho tak se nemám přemáhat a vypomoc manželovi jinak 😀

iwonka
14. jan 2010

ahojte..mozem sa vas opytat aj vas bolieva brusko ..ked lezim aebo sedim a postavim sa tam ma dost rozboli ale o chvylku to prejde...

matpaj
14. jan 2010

Ahojte 🙂 to čo tu preberáte?no a musím povedať, že od posledného príspevku toasi od 15hod ste toho riadne popapali! 😠 tak ja sa snažím, prosím o rady......a vy mi robíte chute. aj teraz zasa so sexom. môj m tiež nechce, bojí sa.no a ja sa do pôrodu a vlastne ešte aj po zbláznim......

michalag
autor
14. jan 2010

iwon, ak je to chvilkove tak podla mna to nie je take zle, si v klude a ked sa postavis tak sa ti aj maternica napne, ved je to len sval, mna doki ubezpecil ze pokial je to len chvilku a nie v pravidelnych intervaloch tak sa nemusim bat, ale ak sa ti to nebude zdat tak si zajdi za dr.

michalag
autor
14. jan 2010

matpaj, ja prave "zeriem" lentinky 😀 🤐

iwonka
14. jan 2010

michalag dakujem....dozeraz som take bolesti nemala mam to len od vcera aj v noci ked som lezala na jednom boku tak mimi sa to asi nepacilo lebo ma tiaz rozbolelo ale len ta strana kde som lezala.. ☹ takze som sa aj fajne vyspala ☹ ☹

michalag
autor
14. jan 2010

ale ak by ti to pretrvavalo dlhsie tak si racsej zajdi ku gyn, ved racsej nech sa pozrie 100x zbytocne ako raz a neskoro 😉

matpaj
14. jan 2010

coze?michal 😠 😠 idem teda aj ja niečo vykutrať.lentilky ale nemám, ale máme také fajné škoricové trubičky.haha 😀 tak si dám......
a to som si cestou z práce kúpila kiwi, že keby ma pochytil hlad.....

michalag
autor
14. jan 2010

tak ja chut na sadke ovocim neoklamem 😅

matpaj
14. jan 2010

ozaj zeny, ako zvládate prácu? ja už tam nemôžem vydržať 😝 aj keď sa nenarobím...ale vidím, že tu sú baby na materskej a čakajú znova bábatká. tak to vás obdivujem. ja mám šesťročnú dcéru a bojím sa ako to zvládnem.

zblnka21
14. jan 2010

ahojte....tak tak veru ani u mna nefunguje ziadne klamanie ovocim 🙂 po banane este potrebujem cokoladku 😉

matpaj
14. jan 2010

no ja sa snažím takto klamať, ale napr. banánov som od začiatku tehu zjedla asi 50 kíl a to aj pomaranče, mandarínky, jablká a teraz idem na kiwi. potom neviem čo.... 😒 bude.dala by som si teraz napr.taký fáááájny melón.... 😝 umrem

doli1
14. jan 2010

teda večer a probiráte jídlo!musela jsem jít a vytáhnou zmrzlinku. 😀
holky včera jsem měla nudle s makem a asi mám tak na týden zablokovaný střeva 😖

zblnka21
14. jan 2010

jeeej meloon.......po tom mi chodi rozum uz davno...len co ked nie je sezona ☹

matpaj
14. jan 2010

Ty kokso a to zrejme naša rachnutá suseda nad nami cvičí.počujem taký buchot v pravidelných intervaloch. ježiši, alebo súloží, ja sa zbláznim, nemôžem ani jedno ani druhé.....

zblnka21
14. jan 2010

doli vecer nevecer....mne chuti stale 🙂 .....ale co je horsie je to aj vidiet ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre