Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
15. jan 2010

zdeni, super🙂 ta bundička je fakt úžasná 🙂

zdenkapo
15. jan 2010

Adus
no to vim,já se registrovala přes net a tak to musíš poslat mailem průkajdu,ale kdyby přišla do DM osobně těhule ve 3.měsíci,tak taky by to po ní asi chtěli,když to ještě nejde poznat 😉

Blani 😀
ten krteček byl pro tebe konkrétně 😉

aaadus
15. jan 2010

zdeni mě se právě moc nepozdávalo tam posílat kopii průkazky, tak jsem si tam raději zašla osobně 😉 a ta bunda je fakt super, normálně "závidím" 😅

zdenkapo
15. jan 2010

je ,holky díky,je fakt krááásná a ještě mnohem víc ty barvičky než na té blbé fotce... TOmášek jí hned chtěl pro Aničku,je zlatej,pořád kouká teĎ na věci a říká,že to koupíme Aničce-těší se na sestřičku,tak aspoň jsme mu koupily v Tescu 5ks slipů s formulema,aby mu to nebylo líto 😉

Adus
tam může překrýt narození a r.č.,tak jsem se nebála ani poprvé ani teď

mishah
15. jan 2010

Zdeni:pěkné věcičky 😉 asi taky vyrazím někam na nákupy 😎

zdenkapo
15. jan 2010

mishah
no mi to nepřeháníme,na doma bude nosit věcičky po TOmáškovi,těch máme spoustu a kupujeme holčičí věcičky jen po pár kusech od každého,aby byla frajerka,když vyrazíme do ulic 😉

mishah
15. jan 2010

zdeni, ty máš asi docela fajn,že máš děti narozené v podobné roční období-nám to vychází přesně naopak 😉 i když na doma se dá určitě dost věcí využít,to jo 🙂

michalag
autor
15. jan 2010

ahojte
😠 😒 😠 😒 ☹

gabap, blahozelaaam k chlapcekovi 😵 😵 😵 ... ako sa inak mate???

zdenka, blanka krasne fotky a este krajsie vecicky 🙂

My ideme zajtra s kamoskou z MK (o 2tt ma skor TP) tiez do mesta, aj ked som si povedala ze nejdem teraz kupovat nic pojdem len ako doprovod, ale ako sa poznam tak si nieco donesiem aj domov 😝 😀

aaadus
15. jan 2010

michalag co tak smutně?

michalag
autor
15. jan 2010

lebo niekto robi to co nema a nespyta sa

nikkka
15. jan 2010

dobry vecer 🙂
hlasim prve ozajstne kopance...manzel dostal jeden poriadny do ucha.. 😀

aaadus
15. jan 2010

michalag jako tady nebo doma?
nikka 😀

michalag
autor
15. jan 2010

adus to je jedno 😉

nikkka tak to musel byt pre muzika celkom pekny kopanec 😝 😀 a gratulujem k tym uz pravym kopancom 😉

aj vas uz drobci kopu aj do rebier alebo vam stuchaju do mechura? Nasej malej sa to celkom paci lebo vzdy vecer ked uz je klud a este si ju vychutnavam tak akoby mi to robila naschval, vcera som sa az bala ze vylezie tak ma bolel mechur

lucik...
15. jan 2010

ahoj holky 🙂

zdeni věcičky krááásné a ta budna je fakt boží 🙂

aaadus přebalovák jsem chtěla ten co mám v albu Nuvola 138 ale je to kolekce 2009 a nikde už je nemají ☹ Tak jsem nakonec musela vzít jiný http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1769032

nikka gratuluju ke kopancům.. Já včera odpoledne tak seděla a říkala jsem že už jsem docela dlouho pohyby necítila a od té doby asi až do půlnoci to byl děs 😀 😀 😀

blanka.k
15. jan 2010

Jsem objevila na 99% tu pravou postýlku, ale teď mi došla jedna věc... když je stahovací ten bok, tak myslíte, že by šel prostě úplně oddělat? Mě jde o to, že stahování využiju, až bude dítko větší a bude v té nižší poloze, tak jsem prcek , abbych na něj dosáhla (nebo třeba když budu zas těhu, tak přes pupek, abych se ohnula 😀 )... A taky jsem chtěla ten bok oddělat a třeba první 3 měsíce mít postýlku přiraženou k naší posteli a v noci prostě jen natáhnout ruku, přitáhnout....ale nevím,jeslti to jde 😅 Já tomu fakt nerozumím a už mi z toho hrabe 😝 😝 😝
Zdeni - díky za krtka, sjem ho ukazovala M. a že mi slíbil taky krtka, tak prý ho neslíbil mě, ale malému 🤐 A ta bundička je fakt super 😉

medan29
16. jan 2010

Ahojka, tak Já už nevím jaký chci kočár, ach jo. Dnes mám v plánu vyrazit na nákup do Tesca ale do OV, tady u nás nic není, tak ted čekám až se probudí manžel, 😀

aaadus
16. jan 2010

Dobré ránko,
lucik... já jsem z tady těch přebalováků jelen, nevím jak se to řeší, když odklopíš přebalovák, okoupeš dítě ve vaničce, a kam ho položit když je okoupané a přebalovák je odklopený. toho asi budeš muset podržet a zase sklopit?
blanka, medan doporučuju koupit co nejdříve jinak vám z toho fakt začne hrabat 😀 vím z vlastní zkušenosti
medan ty bydlíš někde poblíž Ostravy?

blanka.k
16. jan 2010

Adus - jjá bych koupila, ale ta moje vybraná, kterou jsem kdysi našla, stojí 4300,- (a teď přemýšlím, jetsli je to s DPH nebo bez 😅 ),bez matrace, atd.. tak hledám levnější 😅 V týdnu se jdeme pdívat na tu co jsem našla včera a pak na tu drahou a uvidíme, jedna z nich to bude 😅

blanka.k
16. jan 2010

A asi mám vybrané lehátko:
http://www.kasa.cz/baby/koupit/785238/lehatka/n... 😉

aaadus
16. jan 2010

blanka 4.300,- za postýlku už je fakt hodně 😅 černo-červené - to by se mi hodilo do obýváku 😀 a jde dát do úplného lehu?

blanka.k
16. jan 2010

Adus - právě jsem na něj koukala na asi 3 webech apíšou, že je vhodné od 0M, že to má 3 polohy, alenikde to vyfocené není, tak tam asi písnu. A proč si myslíš, že se mi líbí? Jo...červeno černá to je moje 😀 Ještě víc by se moi líbila žluto černá,ale, ta má takvou tu vnitřní vložku modrou 😝 škoda http://www.kasa.cz/baby/koupit/785244/lehatka/n...

aaadus
16. jan 2010

blani ale vypadá dobře, skoro jako kožené vypadá na obrázku, ale to není když píšou že se může potah prát. tady ho mají levnější
http://detskezbozi.com/inshop/lehatka/neonato-d...
jestli tam budeš psát, dáš mi vědět co ti odepsali?

medan29
16. jan 2010

aaadus:Já pocházím z OV ale ted bydlím v Karviné, a myslím že z těch kočárů mi už hráblo, fakt už nevím co chci

blanka.k
16. jan 2010

Jasně, z Krtečka bych to objednávala, tam jsem to našla nejlevnější, co jsem včera hledala, a mají tam právě i jednu postýlku, co by šla, za 2200,-- Ale vypadá to, že to jde dát hodně dolů, protože jsem našla výšku při tom lehu 28cm nad zemí, tak to už asi bude dost sklopené... 😉 Při nejvyšší výšce to má prý nějakých 45cm,
ale takyjsem našla na jednom webu tohle:
http://mimi-vyskov.com/6536-neonato-dondolo-neo... ☹ Že to opěrátko se sklápí rovnou s nohama, takže to asi je "zalomené" furt stejně 🤐 ☹ ☹ ach jo :( tak asi nic....ale napíšu tam. a ještě kzuím poserfovat,jeslti ho nemají v Brně, že bych ho zkoukla 😀
Zatím ahooj, v 10 vyrážíme na Hanou, navštívit drahé rodiče 😉

medan29
16. jan 2010

aaadus:mrkni tady, mají velký výběr, byla jsem přímo v tom obchodě je to na slezské u hřbitova, a velký výběr, větší než mají na stránkách http://www.sambaby.com/12267/profil-firmy/

aaadus
16. jan 2010

medan aha. a kam se chystáte na kočárky? já jsem taky furt vybírala moderní trojkombinace, pak jsem náhodou vlezla do obchodu se na jeden podívat a zamilovala jsem do úplně jiného, objednala ho a mám pokoj 😀
blanka tak to je na prd, bych řekla pro mimčo úplně nevhodné. užij si návštěvu u rodičů 😉

aaadus
16. jan 2010

medan tam se dneska chystáme 😀 už jsme tam byli před vánocemi a tolik oblečků a kočárků jsem pohromadě jsem ještě neviděla. se tam chci podívat na přebalovací pult, vaničku, oblečky, hračky. jsem včera zase začala stresovat že nic nemám koupené 😅

medan29
16. jan 2010

aaadus:my tam taky byli o vánocích a bud si koupím kočárek tam nebo tady http://www.tipstore.cz/, ale ted už ani nevím jaký chci. Dnes máme v plánu sconto, chci mrknout na postýlku a pak Futurum, tesco a hlavně KFC mám hroznou chut na zmrzku a nějaké jídlo od nich, jsem tím posedlá už 3dny, tak se těším jak malá

aaadus
16. jan 2010

medan a už víš jaký chceš kočárek, aspoň hruba? 😅 tu chuť na něco znám, já už asi 14dní mám chuť na pizzu, tak jsem si ji včera upekla, i domácí těsto jsem upatlala 😀 a zmrzku mají nejlepší u mekáče, minulý týden mi manžel dovezl 2 najednou 😀 a je fajn, že už máš lepší náladu 😉

medan29
16. jan 2010

Jojo nálada je už lepší když mi doktor řekl že mimi ok,hematom už nebyl a už pár dní ani nešpiním, takže mám i lepší náladu, a jaký kočár, no chtěla jsem nějaký sportovnější na hory a běhání, a tříkolku ale ted fakt nevím co chci je toho tolik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre