Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
19. jan 2010

Ježiši, Blanka, až teraz som si všimla kedy si tie vtipy písala...... 😲

antynka, my sme zvyknutí na každoročné kalamity - Kysuce.... 🙂 tak nám ten sneh chýba, vieš?...

michal, čo lentilky? ja si dnes kúpim....
😀

aaadus
19. jan 2010

pepibubu přejmenovala nám naše dítě na Ríšánka a trvala si na svém 😠 fakt perlí. ten slevový kupon na hračky lamaze mám taky a taky budu objednávat, moc se mi ty hračky líbí
medan to máme stejné hodné dr když nás tak zásobují prenataly 😅

medan29
19. jan 2010

aaadus:jo jo to máme, jinak měla jsi pravdu, zmrzka u KFC byla děsná

pepibubu
19. jan 2010

aaaduš, pfffff... No jo holt vychází z toho že kdysi byla prý tradice, že dítě pojmenovávali prarodiče... TO bychom si daly. Podle mé matky by kluk byl Vojtěch a holka buď Karla, nebo Eva (Eva je hezký jméno ale byl by to rektální alpinismus vůči tchýni - Evě) Ale zkrátka má smolíka. Na druhou stranu, při debatě právě s tchýní mi došlo, že Martin je moc hezký jméno 🙂 a záhy jsme si na něj zvykli s Honzou oba.

antynka1
19. jan 2010

Matpaj - tak to chápu, dokud nezapadáte, tak to pro vás není zima 😀
Já jsem taky žádný prenatal box nedostala a od té své "hvězdy" už určitě ani nedostanu. Už zítra budu volat nové doktorce, tak držte palce ať mě přijme.

michalag
autor
19. jan 2010

bibi, tak sme dve a myslim ze aj viacere tak si drzme navzajom palce aby boli vysledky oki 🙂 😉

aaadus, tak to ti teda nezavidim ze mas taku svokru 😒 ☹ ...

My sme sa s drahym dohodli ze nepovieme co sa skryva v brusku aspon do toho 30tt kym nevieme a nemame potvrdene ze to bude dievcatko .... v sobotu som isla k mamine a zatlkala som a premahala sa a v nedelu volal drahy so sestrou a kym som bola na wc-ku s malym tak jej to stihol povedat, bola som strasne nahnevana (mozno to je pre niekoho blbost, ale ...) a ked som sa spytala preco jej to povedal tak mi odpovedal ved aspon nieco pokupia ... svokra sa v tomto vyziva, strasne rada nakupuje pre Samka, nastastie ma dobry vkus, ale najde sa zo par veci co sa mi nepacia, no nastastie ich nie je vela

Inak babenky co cakate dievcatká ako idete riesit nausnicky?

matpaj
19. jan 2010

No, baby z Čiech, čo to máte za výhody?balíčky, zľavy...... 😖

A babky zo Slovenska, čo dostaneme my? mňa potešil zvýšený rodičák-aspoň čosi.... 😒 a dúfam, že nám do mája neznižia pôrodné.......na margo rodičáku....

pepibubu
19. jan 2010

Holky, já mám tchýni v pohodě, zato maminka "zlobí", vlastně zlobiLA, teď se mnou od pátku nemluví a já mám klid 😀

michalag
autor
19. jan 2010

matpaj, ja uz nemam tak musim kupit 😝 😀

antynka1
19. jan 2010

Holky co jste byli včera na té sladké dobrůtce 😀 držím palečky na výsledky.

michalag
autor
19. jan 2010

matpaj, mna nepotesilo ani to, tato republika je na h...o a dava hlavne tym co maju a nepotrebuju a ti co potrebuju tak ... (ale nechcem tym nikoho urazit)

aaadus
19. jan 2010

pepi co jsem těhu, tak mám na tchýni pifku. ale přikládám to tomu, že se ze mě stane matka syna, která si do výchovy a všeho kolem nenechá kecat a od tchýně už vůbec ne a tak nějak si hlídám své teritorium. protože ty je zastaralé názory jsou otřesné. jsem to teď vyprávěla babičce, která je o 3 roky starší než tchýně a nestačila se divit co to jsou za bláboly

aaadus
19. jan 2010

pepi jo o tvé mamince si někdy počtu jisté diskuzi a někdy se fakt nestačím divit 😅

xxx.klarka
19. jan 2010

Já si na tchýni taky nemůžu stěžovat, je super. Akorát mi malinko vadili na začátku ty kecy s pověrama atd😀 jinak je suprová. Hodně nám pomohla když jsme potřebovali a nikdy nic nevyčítala.. 🙂

michal, my máme vyřešeno, babička schovávala ještě po mě, když jsem byla malinká, tak ty bude mít i naše beruška. Teď je babička nechala vyčistit a malinko opravit, prootže byli naprasklé, jinak jsou super 🙂

holky já včera nakoupila lentilek do zásoby až až😀😀😀

Jinak jse, včera byla na sociálce, a paní mi dost dobře poradila, až jsem se divila. Jelikož jsem na pracáku, tak nemám nárok na určení tý varianty, tak poradila ža se malá narodí, že má přítel domluvit se v práci a na jeden den nastoupit na PPM a zvolit tu 3letou variantu a pak se vrátit do práce a přepsat to zase na mě. Tak snad to půjde. 🙂

pepibubu
19. jan 2010

aaadus, diskuse je už zavřená, pár holek se tam do mě začalo navážet že mám jít k psychiatrovi že mám duševní poruchu...

Trochu mě mrzí že jsem to zavřela před tím, než se to vlastně vyřešilo samo - tím že jsem jí nepřizvukovala ale dovolila jsem si jí napsat svůj názor a neprděla se s tím ale co hele, hlavní je že mám klid. Po 14 dnech mlčení ji pozvu na kafe, nechci ji kvůli vnoučatům zcela odříznout, a pokud nebude ochotná respektovat MÁ PRAVIDLA HRY, případně další věc na kterou je expert - bude vyčítat do minulosti (i několik let zpět, to dělávala vždy naprosto běžně) tak se zvedám, platím, odcházím. Musím hájit duševní zdraví své, svého manžela a svých synů.

michalag
autor
19. jan 2010

aaadus, presne hlavne si do toho nedaj kecat, to bude vas syn a vy sa budete starat
ja si nedam kecat tak ako od svokry tak od mojej maminy, ale ked potrebujem radu tak sa poradim ... svokra sa raz snazila ked mi maly nechcel mlieko a stale mi vravela ze Samko bude mat slabe kosti a ked som jej povedala hlavne ze je vela jogurtov, syrov ... a ked mu raz zacne mlieko chutit tak mu ho dam, ale nutit ho urcite nebudem aby si nevybudoval nechut ... potom bola cele 2 dni ofucana ... a teraz ma Samko rad ako mlieko tak aj kakao, podla mna to pride samo, ved deti vela veci a chuti v tomto obdobi len spoznavaju

aaadus
19. jan 2010

pepi jo vím, že posledně tam nějaké takové názory padly, naposledy jsem tam zabrouzdala tak před 14 dny. Ale je fajn, že si to dokázala vyřešit sama 😉

michalag
autor
19. jan 2010

u nas opat snezi 🙂 🙂 🙂

medan29
19. jan 2010

u nás pořád ještě sněží

aaadus
19. jan 2010

michalag od ní si určitě radit nenechám, ty její zastaralé rady nechci. a když si s něčím nebudu vědět rady tak mám přece svojí mamku, babičku a ty jsou mi blíž než tchýně. mně totiž připadá, že se snaží vyvolávat nenápadné konflikty, ale co až mi jednou fakt rupnou nervy a přestanu k ní jezdit - to zase budou řeči, že před ní vnuka schovávám (tak to dopadlo u bývalé švagrové)

matpaj
19. jan 2010

michal- ja mám náušničky po Pajke-prvej dcárke, sú dobré v tom, že sa dajú cez uško preťahovať, čo je dobré zo začiatku aby sa ušká zahojili. a prepichnúť dám ušká čo najskôr, ale nie hneď v pôrodnici, myslím, že by bolo toho na to mimčo dosť, pupček stačí.....
Pajke sme neskôr kúpili také krásne s kamienkami, je ich tam asi milióm a krásne svietia...
to si robím srandu z mm, že darček za malú chcem náušnice od diamond ALO, tie šperky stoja majlant, takže nič nebude........ ☹ no, možno ma prekvapí.... 😀

aaadus
19. jan 2010

u nás taky pořád sněží 😠

pepibubu
19. jan 2010

aaadus, ale ta diskuse v ten pátek mě nakopla to rozštípnout... 🙂 ale co jsem se od ní o sobě dozvěděla, no, nezasloužila bych si ani plesnivej chleba a 14 dní starou vodu 😀 Jen proto že jsem jí napsala jinej názor než čekala.

matpaj
19. jan 2010

ženy, idem Vám urobiť konečne svoj album...... 😉

xxx.klarka
19. jan 2010

matpaj, urob urob, jsem zvědavá 🙂 už nemám co prohlížet, holek tady co mají jsem je už všechny pořádně shlídla. 🙂

michalag
autor
19. jan 2010

matpaj, urob 🙂

a ake nausnicky idete dat zlate ci strieborne?

xxx.klarka
19. jan 2010

michal, my máme zlaté.

matpaj
19. jan 2010

Klárka, ale na výbavičku si budete musieť počkať, to som ďaleko za vami, ale aspoň ukážem čo mám v pláne...
a tú mikinku, čo som včera kúpila- nepodarilo sa mi odstraniť tie fliačiky, neviem, či som ich urobila ja a v obchode mi ju určite nevy menia.....ma to štve... 😠

xxx.klarka
19. jan 2010

matpaj, tak to je k naštvání 😠

Holky, do kdy si myslím najít pediatra pro svoje baby???

antynka1
19. jan 2010

Tak to m inedá, abych vám nepověděla svojí osobní zkušenost se zlatými naušnicemi. Svoje první naušnice - zlaté jsem dostala tak někdy kolem sedmi let. Naši mi nechali proípchnout uši a bylo. No ale chvíli na to - už fakt nevím jeslti to bylo pár hodin, ale spíše prá dnů mi najednou zůstal u jedné z nich v uchu jenom drátek, zbytek odpadl a za půl hodiny to samé u té druhé!!! Tak naši z toho byli celý hotový - naušince nechaly spravit - udělat silnější. Pak se o tom jen tak mimochodem zmínily dětské doktorce a ta jim řekla, že to nebyl vada výrobku, ale prostě reakce mého těla. Dobrý co? Se zlatem jsme měla vždy problémy, pořád mi hnisaly uši. Pak jsem nasadila stříbro a od té doby mám klid. Ale o nikom podobném jako jsem já jsem nikdy neslyšela - takže to berte spíš jako neuvěřitlenou historku, která se fakt stala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre