Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
26. jan 2010

lucik sedací pytel je super, mám doma, ale takový nízký a teď do něho moc nelezu bo pak z něhu nevylezu 😀
blanka na to křeslo jsem se dívala přímo v Ikea, ale má nostnost 90kg to by neuneslo mého muže 😀
to křeslo chci do obýváku ať mám kde kojit přes den

mishah
26. jan 2010

lucik:my se ty pytle moc líbí,jen k nám by se nevešel snad ani malinkatý ☹ 😉 a já taky používala poštáře na podložení ruky u kojení,měla jsem i kojící polštář,ale moc mi nevyhovoval,tlačilo mě to za zády ☹

lucik...
26. jan 2010

k nám se taky moc nevejde, ale někam ho prostě nacpu 😀 😀 😀

katkakostkova
26. jan 2010

ahojte,tak aj my cakame v maji...gratuĺujeeem vsetkym tehulkam 🙂

blanka.k
26. jan 2010

Adus - tak to my máme určo jiné, protože by to taky muže neuneslo a vím, že si na to při kolaudaci sedal kamarád, co měl tenrát 130kg, a že jsem říkali, že to má nosnost 130kg, že ať se nebojí...tak to "naše" asi fakt už nedělají
Já chci kojit v psteli v leže, hlavně první týdny budu mít postýlku u postele se sundaným bokem, akorát nevím, jestli to půjde, protože máme hodně vysokou postel 😅

mishah
26. jan 2010

blani,však postýlku budeš mít ve vyšší poloze,ne?Já to taky tak měla,ale náš malý tam stejně být nechtěl 😀 myslím,že by to mělo v pohidě jít, však si změř výšku postýlky-teda té polohy,ve které bude mimi a vaší postele🙂)

aaadus
26. jan 2010

blanka tak vleže taky budu kojit, aspoň pak můžu zalomit s malým 😅

blanka.k
26. jan 2010

Mishah - postel je jen o něco nižší než stůl, takže cca 65cm 😅 A postýlku ještě doma nemáme, a právě přemýšlím aby to vůbec vyšlo 😅 Jako dírky na vyšší pozici si tam můžu dodělat, ale aby dítko nebylo 20cm od vrchu 😅

blanka.k
26. jan 2010

Adus - tak nějak, v noci ho jen přitáhnout k sobě a pak zas zastrčit do postýlky 😀
Mám zatím vybranou tuto postýlku, ale nikde jsem zatím nenašla, jak je vysoká ,jdu googlovat dál
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=38787

vladkaz1
26. jan 2010

Aj my mame nosnost do 130 cat kg 🙂

blanka.k
26. jan 2010

Tak jsem našla výšku podobné postýlky od toho výrobce, výška 90cm. takže od matrace k vrchní hraně by bylo 25cm...Podle normy jsem našla, že minimum je 20cm, ale to mi přijde docela málo, no snad těch 25cm bude stačit...akortá to budu muset nechat ušít ne 30cm mantinel, ale mnohem nižší ☹ No uvidím, musíme někde objednat tu postýlku a podle ní to naměřit

mishah
26. jan 2010

blani.já myslím,že to nevadí,když to nebude úplně v rovině-miminko se stejně nijak moc nepohybuje(teda ze začátku 😀 )Mně to přišlo dobré,akorát,že prostě luky sabotoval všechny postýlky, chtěl jen mě a kočárek 😉

vladkaz1
26. jan 2010

Ja hladam teraz matrac pre malu do tej novej postele ,cen a20E za obycko ...

vladkaz1
26. jan 2010
blanka.k
26. jan 2010

Mishah - no to se taky může stát, ale nedovedu si představit, jak bychom se na postel vlezli, kolikrát je malá mě samotné, jak se roztahuju 😀

xxx.klarka
26. jan 2010

vladka, pěkná postel🙂

mishah
26. jan 2010

no jo,já si to taky moc neuměla představit...ale šlo to,až jsem byla sama překvapená 😀 a fakt je,že jsem se idocela dobře prospala 😀 ...po tom císaři to vstávání byl fakt děs.-(hlavně všichni strašili,jak bude malý s náma nevím do kolika a přitom spí úplně v pohodě celou noc, usíná po čtení pohádky,opravdu pohoda 😉

blanka.k
26. jan 2010

Vladka - super. Není 20E za matraci málo? 🤐 🤐 🤐 Ale jinak postel super, já bych hrozně chtěla v téhle "barvě" postýlku, světlou a aby na ní nebyly vidět ty letokruhy a struktora dřeva 😉

mishah
26. jan 2010

vladko:hezká postel 😉 škoda,že my potřebujem rovnou patrovou,děti by měly v pokoji málo místa... 😖 Taky budem shánět nějakou matraci,až se teda konečně rozhoupeme jakou postel vybereme...u nás bdue počítám jen na pár let, takže zatím to vypadá na něco z Ikea-kura nebo palandu🙂)pak necháme asi udělat něco na míru od truhláře,no ještě uvidíme 🙂
dneska jsem vyslala manžela do lídlu pro zábranu k velké posteli,ale neměli ani jednu 🙄
holky, my jdem na chvíli ven,ještě je hezky a malý už je po svačině, moc se mi do té zimy nechce,ale nedá se nic dělat.... 😉

medan29
26. jan 2010
blanka.k
26. jan 2010

Medan - na tu jsme koukali před pár dny, vypadala docela dobře bytelně, ale nejde jí stahovat bok, ale jinak přesně takovou bych brala 😉 Co jsem serfovalaa po netu, tak sjem prostě tajovuhle světlou, "obyč" design se stahovacím bokem nesehnala ☹

vladkaz1
26. jan 2010

Misah aj my sme boli na tu zabranu na postel a nemali ,dam kupit v ikei ,mne sa tato postel hrozne paci a nadherne voni ,este kupim k nej regal v takom prevedeni a pc stolik ,lebo sme sa rozhodli ,ze budeme spavat v obyvke, ved na co sme kupovali velky roztahovaci gauc a deti budu mat osve svoju izbu a do chodby ten satnik tak usetrim na manzlskej posteli prasule ..
Baby 20E za madrac je malo, ale to je obycko molitan ... no ale dat za matrac viacej nez za postel 😕 co som pozerala ceny tak 135E najlacnejsi ,sibe im?????
Malej zatial staci aj obycko a maly ma kokos pohanka drahsi .. neskor ked budu financie tak sa do matracu investuje ,ajstak si sem tam v noci cvrkne raz za mesiac a nebude mi ho luto ked ho vysmarim potom

blanka.k
26. jan 2010

Vladka - tak to jo, pokud pak budete kupovat třeba za 2 roky lepší 😉 My třeba za matrace a rošt do postele (manželské) dali šílený prachy, to bylo jediný, co jsem chtěli fakt dobré, a nelituju, takže stály 4x víc než postel 😅

vladkaz1
26. jan 2010

Blanka, ano tak planujem mozno aj o rok uvidime 🙂
ta postielka co ste sem dali je pekna ,ale fakt ten bok stahovaci je lepsi ,ja prerobim nasu myslim farebne a som spokojna 🙂 bude ladit este mame casu ,teraz ta izba je otrasna ,ale ked sa vymaluje a vyhodim z nej stary nabytok hned to bude nadhera a ja chcem vesele zive farby

blanka.k
26. jan 2010

Vladka - jojo, abrvičky, ty mám taky ráda. 😀 Jsme vymloval ložnici na zeleno a muž tomu říkal Lesíček 😀 Takže i povlečení mám takovou hodně zelenkavou a žlutou, to bude svítit 😅

vladkaz1
26. jan 2010

To bude upokojujuce ,ja mam zelenu malovku v kuch. aj zaves .... 🙂
Detska izba pojde kazda stena ina ,kedze mame vesely koberec tak chcem taku cyklamenovu jednu stenu ,zelenu , zltu ,poslednu farbu nemam doladenu 🙂 ,ale viem ze to bude pekne ...
Musim ist off sa venovat rodine paaaaa

zdenkapo
26. jan 2010

Blani
persilu bych se bála ze začátku,ale třeba bude malému vyhovovat,já zůstanu u ověřené Loveli...

Lucik
to si to maluješ teda 🙂 v té kolébce třeba vydrží,když je větší,ale budeš mít ty nervy dát dítě do svého pokojíku v půl roce? Tomášek má svůj vlastní pokoj hned vedle nás a ještě vetší než je naše ložnice,přesto má velkou postel hned vedle našeho letiště doteĎ... a Anička taky bude mít vlastní pokoj a asi si jí tam taky necháme co nejdýl a postupně přesuneme TOmáška do svého,ale jsou rodiče,kteří dávaj mimčo do svého od narození.... ale je fakt,že bych se asi teĎ tolik nebála,když budu mít monitor dechu....

Mishah
to je náhoda teda 😀 takže normálka vyplnim podací lístek a k tomu jí dám spolu s balíkem i tu vyplněnou složenku-já teda tu červenou na účet dobírkovou a psala si tam částku,kterou chceš,aby ti přišla a plus poštovné a dobírečné jsi řekla ,že chceš aby uhradila protistrana a ona to tam dopsala ?

medan29
26. jan 2010

blanka.k:no my ji asi vememe, v so se na ní jdu podívat jaká je v reálu

zdenkapo
26. jan 2010

holky,jak jsem v pondělí objednáva to zboží- matraci,monitor lehátko atd. tak mi dnes přišlo,že to poslali poštou,tak snad zítra by to mělo přijít,tak se těším 😀 a aby toho nebylo málo,tak jsem z jednoho obchůdku na MMB dnes ještě objednala podložku na přebalovák-jen 265Kč, Dudlíky Avent sensitiv 2ks za jen 160Kč, kartáček na prst i s pouzdrem za 38Kč, a zavíratelný krásný růžový kyblík 12l za 105Kč 😉 tak to zaplatim a taky to snad brzo přijde... ta podložka je nádherná

lucik...
26. jan 2010

zdeni, jo třeba si to maluju, ale třeba ne. Sestřenka má dvojčata a ty v pohodě spali ve svém pokoji od půl roku, nevidím v tom problém.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre