Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
6. feb 2010

brambur na fotky nového bydlení se budu těšít, to já ráda obhlížím. I v TV se pořád dívám na Bydlení je hra a Jak se staví sen, některé nápady tam jsou dobré.
adelka já už karamel nemám, dneska jsem ho dojedla 😀 A kočárek bude jaký?

lucik...
6. feb 2010

aaadus a jaký byl? Já to ještě ani neotevřela ☹ Nechávala sem si ho na včerejšek ale pak sem na to neměla pomyšlení a ani teď ještě nemám

aaadus
6. feb 2010

adelka jj, Tako jsou pěkné kočárky 😉
lucik můžeš hádat jaký když už není 😀 výborný 😀

medan29
6. feb 2010

Tak to u nás s kočárkem pořád není jasno a do toho jsme včera byla pěkně vystresovaná, mě vytočil manža 😀

aaadus
6. feb 2010

medan a čím tě vytočil?

xxx.klarka
6. feb 2010

Jinak holky, v pondělí jdu do poradny. Tak jsem se dneska holila, a zjistila jsem, že mi dělá problém si oholit i nohy už, přes ten pupek se mi to dělá blbě všechno, a o určitých místecha ani nemluvím 😀

lucik...
6. feb 2010

adus máš pravdu, teď sem ho otevřela 😀

medan29
6. feb 2010

aaadus: řekl že v polovině dubna jede na 14dní na rehabku, tak jsem na něj čučela a říkala jsem mu co když začnu rodit jako dříve?a to pořád říkal že mám čas se zařízením kočárku a všeho do konce dubna

aaadus
6. feb 2010

medan a to nemůže odložit na dřív nebo ještě lépe na později?
lucik 😀

medan29
6. feb 2010

aaadus:to víš že mohl ale přece to nebude v práci komplikovat

zdenkapo
6. feb 2010

holky tak v tom Tescu teda mají to samé- šatičky taky furt fleesové a zateplené,tak sem nic nekoupila, navíc mě šokovali- ty věci,co jsem tam nedavno kupovala ve slevě,tak mají zpět za ty staré vysoké ceny- myslela jsem ,že to je jako výprodej,ale asi to byla jen momentální akce... tak snad příště....

blanka.k
6. feb 2010

Zdeni - ten koš na pleny máš z MMB? Já tam mám vyhlídnutý stejný 😉

zdenkapo
6. feb 2010

Blani
myslíš ten Sangenic na jednorázovky,nebo ten obyč.koš růžový s víkem?

blanka.k
6. feb 2010

ten obyč. 😉 Já chci právě obyč. do koupelny a do ložnice a když to bude smrdět, tak pak koupím Diaper Champ

zdenkapo
6. feb 2010

aha,tak ten jsem kupovala přímo tady a mohu obchůdek jen chválit-rychlé dodání i komunikace 😉

michalag
autor
6. feb 2010

tak ja som dnes v KIK a v TAKKO neodolala a malickej som nieco pokupila, len bude sranda ak nam 19.2. nepotvrdia dievcatko ale chlapceka 😅 😝 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... ak chcete kuknite

miriamkam
6. feb 2010

Ahojte,

chcem sa pridat k majovkam 2010. Takže už za chviľočku mam tu moje babatko bruškaté 🙂. Čaká niekto okolo 24.5.?

michalag
autor
6. feb 2010

miriamka vitaj 🙂 ... je tu kopec bab ktore cakaju okolo tohot terminu 😉 a tz mas TP 24.5.? a ako sa ti tehulkuje?

lucik...
6. feb 2010

michal krásné věcičky 😵 😵

michalag
autor
6. feb 2010

lucik, dakujeme 🙂

matpaj
6. feb 2010

ahojte...... 🙂

ahoj miriamkam.....ja mam skoro taky termin ako ty..... 🙂

michal, krasne vecicky, aj mne povedali ze budem mat dievcatko, ale bojim sa kupovat dievcenske veci, kupujem zatial neutral, tiez cakam na potvrdenie, ale mam znamu v detskom obchode u nas a hovorila, ze keby sa nahodou z dievcatka stal chlap, vymeni mi oblecka......zlata..... 🙂

matpaj
6. feb 2010

inak mna dnes zasa strasne bolia nozky, musela som si dat magnezko.... ☹

mala som take tvrde lytka, ze som si napustila horucu vanu!!!! a kupala som sa, nedala sa ta bolest vydrzat...potom mi to trochu povolilo, ale bala som sa aby som babu neublizila s tou vodou....... ☹

michalag
autor
6. feb 2010

matpaj, horuca voda a kupanie sa v tehu sa nedoporucuje

michalag
autor
6. feb 2010

a pomohlo ti potom to magnezko?

matpaj
6. feb 2010

michal, ja viem, ze sa nesmie kupat v horucej vode.....ale ja som to fakt nemohla vydrzat.....

mne ani neopuchaju nohy, len ich mam na pocit strasne tazke a hrozne ma bolia, hlavne tie lytka a mam ich oplne tvrde, normalne ma az tie slachy tak tahaju.....nikdy ste to nemali?

magnezko.....neviem ci pomohlo, stale ma bolia.... ☹

michalag
autor
6. feb 2010

tak to ti teda nezavidim, ale ak tak skus zavolat dr a mozno ti da vyssiu davku magnezka

matpaj
6. feb 2010

jA uz som brala minuly tyzden 3x2 tablety, lebo mi tvrdlo brusko, ale na poradni mi ich uplne vysadila..... ☹

michalag
autor
6. feb 2010

matpaj a preco 😲 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre