Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lolita.9991
10. feb 2010

ale po vitaminoch su velke babatkaa

antynka1
10. feb 2010

to jsem ráda, že v tom nejem sama... myslea jsem si to, ale raději to chci slyšet i od ostatních - abych zase nevyšilovala, že se něco děje 🙂 Já třeba když si dám před spaním skleničku vody nebo nečeho, takže usnu, tak jdu třeba 3x nebo 4 x čůrat.. močák se pořád hlásí a tlačí..... a pak jdu a nevyčurám skoro nic - no hrůza.

antynka1
10. feb 2010

Mělo tam být - tak než usnu 🙂

lolita.9991
10. feb 2010

hmm ja byvam aj v noci smadna

antynka1
10. feb 2010

Promiň, ale co je smadna? To je, že potřebuješ pít? Český žíznivá?

adelka89
10. feb 2010

ahoj holky prosim vas kde jste kupovali ty jednorazove kalhotky? Videla jsem jen nejake mega baleni, neexistuje jen nejake mensi baleni cca 5ks?

lolita.9991
10. feb 2010

hej hej potrebujem piit 😀

antynka1
10. feb 2010

Lolitka - díky 🙂

lolita.9991
10. feb 2010

aj ty budes mat dievcatko,xixi ja tiez

antynka1
10. feb 2010

Adelka - dělá to firma Canpol a mají je i v DM drogerii.
Zkusím najít nějaký odkaz.

antynka1
10. feb 2010
adelka89
10. feb 2010

holky a s curanim jsem na tom uplne strasne... muzete byt klidne, mame hodne studene WC a staci mi sednout si na misu a muzu jit i trikrat po sobe, nehlede na to, ze i kdyz citim, ze me mocak tlaci vycuram tak ctvrtinu obsahu, protoze proste uz je to tam vsechno utlacene, to asi znate i vy 🙂 ale ta zima na WC je fakt strasna... navic mam ted porad strasnou zizen vypiju i tri litry denne mozna i vic ☹

adelka89
10. feb 2010

anty dekuju, to jsem rada ze je maji i v DM zitra tam asi skocim 🙂 jeste tam chci obhlednout tu sitku na kocarek 🙂 videla jsem nejake mega baleni v ruzovem panterovi za nejake dve tri stovky ani nevim kolik presne, ale odrazilo me uz to baleni, krabicka byla pootevrena a kalhotky nebyly jednorazove balene proste strasne nehygienicke, kdovi kolik rukou ty kalhotky uz osahalo 😖

lolita.9991
10. feb 2010

adelka to aj ja furt pijem nieco

a to curanie,ma stve hlavne v noci,taak sa mi necche vstavat z postele

antynka1
10. feb 2010

Adelko, akorát mám pocit, že v té DM drogerii byli o dost dražší.... Ale nejsem si tím úplně jistá.....

antynka1
10. feb 2010

Lolita - tak to já se na čůrání budím pravidelně před šestou hodinou - no hnus.....

lolita.9991
10. feb 2010

moja ja sa budim v priebehu noc 3-4x

matpaj
10. feb 2010

ahojte......babky mne je zlééééé... ☹

lolita.9991
10. feb 2010

z cohoo?

babara
10. feb 2010

Bram, tak na tebe zitra myslim, at to zvladnes 😔
pugie, my byli na Lordovi loni 🙂
Zdeni, ja kojila na stridacku, vzdy jen z jednoho prsa, ale teda dost casto.
Dobrou noc

antynka1
11. feb 2010

Ahojky,
tak už mám po dovolený a dneska musím do práce a dokonce i do kanclu, asi tam teď budu chodit, ale chci tak maximálně každý druhý den - musím zaučit novou kolegyni..... To vstávání je hrozný.... no fuj.... ještě jsem se neprobudila....
Tak se to mějte dneska hezky a pa večer 🙂

medan29
11. feb 2010

Dobré ránko,
tak se zítra asi vypravím do Globusu mají mít zítra v akci cestovní postýlku 😀

aaadus
11. feb 2010

Dobré ráno,
brambur budu na tebe myslet 😔
adelka ty budeš kupovat ty jednorázové kalhotky. Lepší jsou prý ty síťované, ty se dají i přeprat a jsou hned suché

Večer mi bylo hrozně, v noci když jsem vstávala na záchod tak mě nohy málem neudržely jak se mi točila hlava. Nevím jestli to mohlo být tím, že jsem včera trošku odbyla jídlo a jedla až večer?

xxx.klarka
11. feb 2010

ahojky,

dneska u nás přes noc napadlo asi 5cm sněhu, ten sníh už je otravný, jsem říkala že bude snad i v dubnu☹ Už mě to štve.

S čůraním též problém, chodím často, ale taky toho hooooodně za den a večer i noc vypiju. Taky si už nemůžu lehat jak já chci drobeček mě vždy stlačí a mám úplně křeč do boku.

aaadus
11. feb 2010

adelka a že vypiješ za den 3litry i více je jen dobře. Pokud by jsi pila málo, může hrozit předčasný porod 😉

arcik
11. feb 2010

Bré ránko holky,

koukám že to čůrání je asi por každou kříž co??já chodim v noci klidně i 5x a když nejdu tak to je mazec,nemůžu bolestí ani dojít na wecko no hrůza a to před spaním moc nepiju a stejně mam co čůrat..

ten sníh to je normálně bílý zlo to je děs toto....už aby bylo jaro vám povim 😒

co dneska kuchtíte holky?

matpaj
11. feb 2010

dobre rano..... 😉

ja mam za sebou tazku noc....som strasne prechladnuta,sople mam az po kolena....strasne zle sa mi dycha....tak som ostala doma, v jednej praci mam RD ale poobede musim ist ucit......neviem ako to prezijem 😒

arcik
11. feb 2010

matpaj udělaej si slanej inhalák ať se ti trošku uleví a vem si paralen 😉

arcik
11. feb 2010

matpaj soucítim s tebou já jsem nemocná za tohle těhu už po 2 a to festově takže vim jakej je to hnus 😒

xxx.klarka
11. feb 2010

já dneska dělám čočku s párkem a volským okem😀
a uvidím jestli se mi bude chtít umýt friták, tak bych chtěla upéct koblížky, ale zatím se mi do toho moc nechce. Když si vzpomenu jak je špinavý a mastný. 😠

matpaj, nezávidím, já jsem se z té rýmy konečně dostala .....zkus si koupit ty kapky pinosol jak radili holky mě, opravdu pomohly!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre