Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
17. feb 2010

antyn já se na nějaký stop stav snažím nemyslet, ale manžel je chudák vyplašený 😅 Já bych taky nejraději rodila ve fakultce, už jenom kvůli tomu, že jsou nejlépe vybavení kdyby nastal nedej bože nějaký problém. A taky tam chodím na všechny důležité UTZ. A s čím byly špagety?

aaadus
17. feb 2010

antyn mě říkali ovocný moc neee, že prý to může zkreslit výsledky

michalag
autor
17. feb 2010

anty, u nas sa od 18:00 vecer nesmie nic ine len cistu vodu 😒 ☹

zdenkapo
17. feb 2010

no doufám,že je to ok...

u nás je jedna porodka právě,takže bych muselaaž do krajské ato si neumim představit s návštěvama- hlavně Tomáška bych neviděla tak často, no uvidíme

blanka.k
17. feb 2010

Adus - nerez dřez už bych nechtěla ani za zlatý prase... máme obecně dost zničený věci od vodního kamene, ale na dřez působí jen nějaký sajrajt jako je Savo (teď nevím,jestli je to Bref na nějaké plísně, vodní káměn, rez,..), ale jinak vypadá jak po 30 letech a ne 3 😖 Tchýně se za 2 měsíce stěhuje a bude kupovat linku, tak jsem jí říkala, že jim třeba jako dárek narozkám dáme lepší dřez, ať si nekupuje nerez, ale omítla, že je to pro ně zbytečený 😅

antynka1
17. feb 2010

Adus - tak díky, dám si černý. Špagety byli z plechovky - potřebovali jsem rychlovku a něco co by zlvádnul i manža 🙂
Mě stopstav taky děsí, no ale snažím se také na to nemyslet - to stejně neovlivníme. Já chci rodit v porodnici, kde není dětská JIP - měla jsem kvůli tomu velké dilema - ale prostředí a přístup nakonec zvítězily 🙂 Bylo to těžké rozhodnutí ale nemocnice to je, takže základní ošetření musí zvádnout i při potížích.

bibi13
17. feb 2010

budeme mať klukaaaaaaa..🙂)).. a podla velkosti drobca som v 32 tt.. idem váš dočítať..

blanka.k
17. feb 2010

Právě do sebe rvu těstoviny, špagety doma nemáme, tak mám vrtulky, mevím, jak se jim správně italsky říká, a k tomu jen kečup, to jsem nejedla snad od studentských let, mňam 😀

medan29
17. feb 2010

bibi13:tak to gratuluji

medan29
17. feb 2010

tak to já dnes neměla náladu na jídlo a na vaření, byla jsem na kontrole, a pořád se uklidnuji že hlavní je že mimi je ok, já zas špiním doktor dělal podrobnější vyšetření, prvni si asi myslel že kecám ale jak vytáhl ten kondom tak samá krev, tak jsem se ho ptala kde je problém a on že přesně neví, bud infekce nebo problém u děložního čípku, tak mi napsal léky a uvidí se

aaadus
17. feb 2010

blanka já už nerez taky nechtěla, měla jsem v plánu dřez z kamene, ale jaksi na to nebyly finance ☹ Naštěstí vodu máme měkkou, takže na vodní kámen si nemůžu stěžovat
bibi gratuluju 😵

aaadus
17. feb 2010

medan tobě ještě dělá vaginální utz? 😕

antynka1
17. feb 2010

Bibi - gratuluji
Medan - hlavně, že je mimi v pořádku.

medan29
17. feb 2010

aaadus:jojo pokaždé, k vůli těm problémům, že tak lépe najde problém, ale dnes tam nic nenašel ani hematom

aaadus
17. feb 2010

medan aha, mě by přišlo víc logické dělat utz přes břicho ať se to tam zbytečně nedráždí

antynka1
17. feb 2010

A Medan, nemůže tě tim UTZ nějak podráždit? Některé holky třeba špiní po styku - i mě se to stalo.

medan29
17. feb 2010

antynka1:no u mě sex nehrozí, mám ho zakázán od listopadu kdy jsem poprvé začala krvácet a pak měla hematom, a jasně trochu mě asi víc podráždil ale předtím jsem s tím problém neměla když jsem zrovna nešpinil, ale od ne zas špiním tak jsem mu to říkala a proto mi dělal to vyšetření

lucik...
17. feb 2010

Ahojky 😀
Holky jak to chodí v těch DM? Já už byla ve 2 a všude mi dali vyplnit ten formulář, v jedné řekla že zavolají až si budu moc přijít pro kupony - je to měsíc a nic a dneska sem byla v druhé, ta mi taky strčila formulář a řekla ať to přinesu s kopii těhu průkazky.. Se asi zbláznili ne... 😠 Nezkoušela ste to některé přes ten net?

Jinak tam kde chci rodit já na besedách říkají že museli jen jednou jedinkrát odmítnout jednu rodičku kvůli stop stavu, tak doufám, že se na tom nic nezmění a že nebudu druhá 😀 Ale pořád lepší vyhlídky jak v praze, kde je stop stav snad pořád 😀

antynka1
17. feb 2010

Medan - aha....... Držím palečky, ale neboj, ještě budeš přenášet, uvidíš 🙂

blanka.k
17. feb 2010

Bibi - gratulace, už máte vymyšlené jméno?
Medan - to mě mrzí, ž emáš furt problémy. Mě dělali teď taky vagin.UZ, prý se tak dělá kvůli čípku, to je hezky vidět,jeslti se nezkracuje atd. A taky mi vždycky říkají, ať se neleknu, kdycbych pak krvácela 😅 Tak snad to bude lepší, držím palce.

michalag
autor
17. feb 2010

bibi, este raz gratulujem k chlapcekovi 😵

aaadus
17. feb 2010

lucik to je nějaké divné s tou DM. Já jsem tam byla osobně, hned u pokladny vyplnila formulář, dala ho prodavačce a ta mi hned dala tu slevovou knížečku. A kopii průkazky nechtěla a ani průkazku nechtěla vidět.

Jinak mám pořád navíc nějaké kuponky do DM, které nevyužiju. Jestli budete mít některá zájem pošlu do IP seznam

medan29
17. feb 2010

blanka.k:no to doufám

blanka.k
17. feb 2010

DM -vto je nějaká ta kartička pro maminy, něco jiného než ta zákaznická. Nebo to zároveň platí jako zákaznická? 😨 Taky se na to chystám, akortá nevím,jak to funguje. Dnes mi došel leták Schlecker (nebo jak se to píše, myslím, že je to býv. Droxi), tam jsou taky nějaké mimi věci, ale taky jen pro čelny klubu, to funguje podobně, že si zažádám? A kde ještě mají něco podobného? ať vím, ono v každé dregerii mají nějaké dobré věci.

zdenkapo
17. feb 2010

Bibi
gratuluju,tak to budete mít chlapáka,teď už se nedá spoléhat na určení termínu,každé dítě už roste a nabírá dle svého...

Lucik,
já se u obou těhu registrovala přes net a e-mailem zašleš naskenovanou průkazku,ale můžeš tam všechny údaje překrýt- jako je r.č.,manžela,ostatní porody a tak,stačí aby bylo vidět jméno tvoje a termín porodu

xxx.klarka
17. feb 2010

AHOJKY,

dočítat se mi nechce.

Na bytáku docela fajně. Teď se bude jen čekat na stáhnutí exekuce z Plzně. Máme doma už smlouvu, kterou musíme vyplnit a dojít na poštu či matriku ověřit podpisy. Tak to pěkně zařídíme a pak je to otázka jednoho dne 🙂 Dneska jsme se dozvěděli konečně "konečnou" dlužnou částku, je to 114 040,- Kč, takže tohle zaplatíme + přepis a ty blbosti okolo a budeme mít byt 🙂 Tak snad se ta exekuce brzo stáhne, udělá se přepis a pak to půjde snad rychle všechno🙂

Byla jsem nakoupit, koupila jsem si už košile do porodnice a taky kalhotky ty sítované s nohavičkama. Měli ale jen dvoje, tak pak budu muset ještě někde dokoupit. Taky jsem koupila berušce bačkůrky a pro sebe nějákou kosmetiku a tak do porodky. Tak jsem ráda. A taky jsem koupila ten deníček, tento http://knihy.cpress.cz/knihy/vychova-a-pedagogi... ten se mi líbil nejvíce 🙂

zdenkapo
17. feb 2010

Blani
zaregistruješ se na netu v DM A PŘIJDOU TI SLEVOVÉ KUPONKY,můžeš si je prohlédnout na netu a posílaj je snad 2x do roka do 3 let

aaadus
17. feb 2010

blanka jestli se chceš registrovat jenom do Baby clubu tak na to kartička není, to dostaneš slevové knížečky - pro nastávající maminky, pak až se mimi narodí a pak ještě nějaké další podle věku dítěte. A v Schleckeru by to mělo fungovat podobně, ale nejsem tam, protože ho nemám po ruce.

blanka.k
17. feb 2010

A když mají v DM akci, že pro držitele nějaké te jejich karty je třeba cena o 20,- levnější na nějaké výrbky, tak na to to taky platí, nebo to musím mít ještě tu jejich "nemaminkovskou" zákaznickou kartu?

sonita
17. feb 2010

ahojte.Dakujem michalag.matpaj-všetko najlepšie.No čítala som čo ste písali no nedočítam sa toľko ste dnes písali.Už od včera mi je strašne zle a ešte ma aj dcérka vždy buzeruje mami to mami hento,ked sa necítim dobre.Ešte ktomu nedávno som vstala taká som unavená.Dnes som bola na porade a boli somnou dcérka a manžel ukázal im nášho synčeka no ked utz.ani nemal na pláne boli velmi radi.Boli sme pozrieť aj kočíky rozhodovala som sa medzi bexa b3 a dexter x3 a z malou sme sa rozhodli pre dexter x3 mužovi je jedno aký kočík hovorí najviac času ja budem s malinkím.Káva,zákusky,sladkosti no mne nič také nechutí ako vám len závidím,že vám hej.Od tehotenstva aj máličko jem nič moc je že by som ani nejedla lenže musím skrz maličkého.Idem jesť a akontrolovať malú ešte prídem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre