Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
13. apr 2010

Manžel naštěstí sní všechno, jen teda někdy ohrnuje nos nad sojovým masem nebo když dám do bramborové kaše trošku celeru. A jednu dobu jsem taky vařila dvě jídla, to když jsem držela 90-denní dietu a vařila si podle plánu. Jo a u nás taky frčí kořeněné jídla, to bude asi taky kruté pro manžela - takové nic bez chuti 😀

gabap
13. apr 2010

adus kde budes rodit?

aktaka
13. apr 2010

Dez, to by se mi líbilo, kdyby tak chodil manžel domů. i když je mi jasné, že po čase by mě to otravovalo pořád vařit 😀

prý hodně může popraskat břicho až po porodu, jak se ta kůže zase rychle scvrkává

dezyre
13. apr 2010

Ahoj Medla. Tak já jsem taky tipická tamponářka a mám strach, že ani nebudu vědět jak ty vložky používat 😀 Ale kupovala jsem tyhle:
http://www.lekarna.cz/vlozky-porodnicke-samu-mo...
Na doporučení kamarádky, ona si je taky kupovala a prý ty kalhotky u toho jsou dobrý pro začátek, trochu stahujou... No ale jako žádná sláva asi..

aaadus
13. apr 2010

medla já je kupovala v lékárně - řekla jsem vložky po porodu a lékárnice mi nějaké donesla
gabab to jsi šťastná žena, že nemáš strie. Co já bych za to dala

aktaka
13. apr 2010

madla já mám nějaké obyč, řekni v lékarně, co chceš a co ti dají, to ti dají 🙂

antynka1
13. apr 2010

Medla - v lékarně prodávají speicální vložky po porodu

ZPRÁVA OD DOLI:
Ahojky, já jdu dnes znovu na zátěžový test a termín vyvolání mám na pátek - mi před chvilkou řekli. Kouknu jestli není Blanka tady a pokud je na poporodním tak to nezjistím. Jsou tu tři patra. Psali jste jí SMS? Já na ní číslo mám.

Tak jsem psala, že jsme jí nepsaly, že na ní má číslo akorát Adélka, která teď nestíhá 😀

gabap
13. apr 2010

adus pry jsou strie hodne dedicne a my je opravdu nemame,ale jinak mam asi vsechny jine neduhy tehu co jsou 😀

aaadus
13. apr 2010

gabab v Ostravě ve fakultce. Proč se ptáš? Ty jsi z Ostravy nebo okolí?

aktaka
13. apr 2010

jo a mám ty stejné co dez

gabap
13. apr 2010

adus z opavy 😉

aaadus
13. apr 2010

gabab tak to teda nevím po kom jsem strie zdědila, mamka je nemá

aaadus
13. apr 2010

gabab a ty budeš rodit v Opavě? Nebo Krnov?

aktaka
13. apr 2010

tak doli držím pěsti. mě by kleplo takhle to pořád natahovat. a vůbec vědět asi předem, kdy to přijde, to musí být na palici, byla bych strašně nervní

dezyre
13. apr 2010

Kamarádce popraskalo břicho při porodu, jak šel malý dolů.. Jinak taky celou dobu nic neměla..
Akti, no věř tomu, že by tě to pak taky nebavilo, přijít z práce unavená, třeba v pět a ještě muset uvařit manželovi na druhý den něco. Ono když jsem dělala nějakou rychlovku jako bramborovej guláš nebo tak, tak mě to nevadilo, ale když si namyslel třeba bramboráky, nebo jinou super vychytávku ... mazec. Ale tak na druhou stranu jsem mu vařila na dva, tři dny. A vůbec mu to nevadilo... Naštěstí 😉 Ale teď to oceňuju, že chodí domů jíst, alespoň tu nejsem celý den sama a hlavně kdykoliv je mi smutno, tak jen vyběhnu ze dveří a navštívím ho v "práci" 😀 😀 😀 😀

gabap
13. apr 2010

v opave,byla jsem spokojena i kdyz hodne lidi na opavu nadava

dezyre
13. apr 2010

Taky držím Doli pěsti.. Náhodou, já kdybych to věděla takhle předem, tak už se mega těším a nejsem vůbec nervózní, nervózní začínám být pomale ale jistě teď, když nevím dne ani hodiny 😀

aktaka
13. apr 2010

dez právě, že můžete tak být "pořád spolu" 🙂
manžel si dohodl v práci, že až se malá narodí, bude aspoň jeden den v týdnu pracovat z domu, tak se těším aspoň na to. i když bude třeba zalezlý v pracovně, tak můžu za ním kdykoli přijít, pohlídá i malou a tak

dezyre
13. apr 2010

Akti ono to má i nevýhody taková domácí firma, pracuje svátky pátky soboty neděle. A včera mi oznámil, že ve čtvrtek ve dvě ráno odjíždí do Německa s otcem a vracejí se v noci. No a že na tento měsíc ještě nasmlouvali dvě fúry do Německa.. Takže doufám, že nezačnu rodit, zrovna když bude pryč. A jinak jsme se taky dohodli, že aspoň ty neděle nebude pracovat a odpoledne v sobotu.. Jinak nevím, kdy by s náma byl a šel třeba ven..

martina71
13. apr 2010

Dobre rano berusky, tak dnes jsem se po dlouhe dobe probudila a nic mi nikde nedloube ani neboli, az jsem z toho nervozni. Mala se jen tak prevaluje a v noci byla hodna nechala me spat. Kez by ji to vydrzelo.... 🙂
Zitra jdu na kontrolu a asi uz budu vedet priblizny termin porodu, tak zacinam byt hrooozne zvedava. Uz aby byla se mnou venku 🙂

aaadus
13. apr 2010

gabab to tak je asi všude s těma porodnicema. Někdo si nemůže vynachválit Vítkovickou porodku, jiný by tam nešel rodit ani za nic. Já kdybych to neměla daleko, jedu do Krnova, ale to už fakt z ruky

gabap
13. apr 2010

adus asi rok nebo dva zpatky tam zemrela holka po porodu,tak to je dost "pospinilo"

medla
13. apr 2010

Holky! Díky moc za rady! Nakoupím v lékárně, to neudělám chybu. Jo, a jinak já taky budu rodit v Opavě - gabap 😉 Dneska jdeme s manželem na prohlídku porodnice, tak jsme zvědaví. Gabap - a ty jsi přímo z Opavy? Nebo blízké okolí? Já Krnov.

l.e.o.n.t.y.n.k.a
13. apr 2010

madla já jsem je pořizovala včera a na kurzu nám doporučovali zn. BATIST, jsou určené přímo po porodu, tak uvidíme a k nim jsem koupila i kalhotky ABENA, dají se přeprat.

gabap
13. apr 2010

medla z opavy 😉 😉

aktaka
13. apr 2010

dez tak to jo, to je zase na pytel takové vytížení. a musíš prostě držet, když bude manžel pryč, žádné rodění 🙂
u nás zase třeba nehrozí, že bych dávala malou spát třeba v sedm večer, to kolikrát nebývá manžel ani doma, tak by si jí vůbec neužil. musíme to nastavit tak, aby mohl být při koupání a pak si s ní třeba ještě chvilku pohrál

aaadus
13. apr 2010

gabab to jsem netušila

Hurá, už vím co budu vařit.

aaadus
13. apr 2010

aktaka tak já, kdybych měla čekat na koupání a uspávání na manžela, tak malý chodí spát nejdřive v 10. Ale už jsem mu říkala, že aspoň 2x týdně si hold bude muset udělat čas a jezdit domů dříve a bude koupat a uspávat, ať malý nezná jenom maminku, ale i tatínka

gabap
13. apr 2010

ta holka byla myslim z kravar,netusim jak to bylo ale pry se par dni po porodu vratila z teplotama a ani ji poradne nevysetrili a odbyli ji paralenem a zemrela na nejaky zanet? nevim presne

antynka1
13. apr 2010

Tak to tje drsné.... Nebylo to teď někd v TV? Něco tkaového jsem tam zahlédla......
Jinak jěště psala DOli, že malé se teď daří dobře, takže čím déle bude v bříšku tím lépe. A Blance pošle SMSku a dá vědět.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre