Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
21. apr 2010

babky na monitore lezim na chrbte, vsak? ved ja ked si lahnem na chrbat tak sa mi babo okamzite zacne hybat a mam tvrde brucho....... 😒 to neviem ci bude dobre......

arcik
21. apr 2010

aaadus no vidiš takhle mě teda nepřekvapěj ani omylem...škoda...

matpaj jojo leží se tak v pololehu u nás....a v nemocnici jsem normálně seděla

aaadus
21. apr 2010

matpaj já jsem mohla ležet v pololehu nebo na pravém boku, záleželo jen na mně jak mi bylo lépe

memory
21. apr 2010

matpaj,aj ja som ležala na chrbte a kedže sa drobec vôbec nepohol sestrička povedala aby som sa dala na bok aj s tými pásmi,a drobec hned začal kopcuvat 😉

ciknori
21. apr 2010

Ahoj. Já byla včera a byla jsem zabořená vsedě v křesle. Krišpín nesnáší, když mám cokoliv na břiše, takže se vrtěl celou dobu a vytrvale oddstrkával snímače 🙂 Sestřička pak říkala, že je monitor ukázkový. KTG je na sesterně, pak už je jen chodba a z ní porodní boxy a zrovna tam jedna mamina rodila, tak mi z toho nebylo tak nějak úplně lehce na duši, když jsem si uvědomila, že to mám taky za pár. No, ale když paknakonec začalo plakat miminko, tak mi i slzička ukápla, ještě že jsem tam seděla sama, fakt hormony cmloumají 😀

adelka89
21. apr 2010

dobre rano holky 🙂
mne ten nas poklad nejak nechce usnout, porad si brouka 😅 cekam kdy me zavola 😀
ad monitor, holky uzivejte si to 🙂 mne to taaaak bavilo a bohuzel jsem na nem byla jen dvakrat z toho jednou na prijmu do porodnice 🙂 potom mi ho vlastne delali jeste tesne pred tlacenim 🙂 ale ten me uz teda nebavil 😀
jinak mne ho teda taky tocili v polosedu 🙂

iivet
21. apr 2010

Ahoj holky,tak ja byla vcera poprve na monitoru-sedela jsem u toho- mala porad nakopavala vrchni sondu tak se ji to asi moc nelibilo. Kazdopadne pry to vyslo pekne. Jinak doktor rikal, ze uz mam hodne mekky cipek, ale CS3 takze asi nic moc,ze?

blanka.k
21. apr 2010

Dobré ránko,
mě dělali v porodce i u mé mudr.monitory v sedě, akorát se malý hrozně hýbal, tak mě pak jednou položili na bok 😉
Mě je dnes blběěěě 😝 , večer mi bylo hrozně zle a asi od toho zvracení jsem si namohla břicho, tak dnes zas jen hekám, tak M. říká, že malej ví, že bychom si ho chtěli zítra nadělit k výročí, tak má poslední den na zlobení, tak si užívá 🤐 😀

ciknori
21. apr 2010

Matpaj: Já musím být na služebním mailu a kontrolovat ho. A dneska ráno zas telefon - nějak se tam mezi sebou tvrdě pohádali, lítají výpovědi - šéfová a fundraiser, kterého jsem zaučovala, takže tam je fakt marast. Je mi to líto, ale nějak nemám kapacity to řešit, ale je to maso.

blanka.k
21. apr 2010

Mucka - to teda nevím pro mimča jsem viděla jen vajíčka, ale vím, že jsou hl.korby od kočárku, co se dají použít jako sedačka, ale naprostá většina není vůbec tak bezpečná, ale jedna docela jo, vím, že jak jsem vybírala kočárek, že jsem na to narazila, ale zaboha netuším která, ale vím, že jsme koukali na zn.Peg Prego, Quinny, Jane Slalom, Maxi Cosi, a pak ještě Xlander a Casualplay, tak možná nějaký z toho 🤐

janulka04
21. apr 2010

babule, radte prosim, moje zlate...teraz som otvorila tehotensku knizku a vcera mi napisal, ze CT:6
co to je? nviete niektora?

janulka04
21. apr 2010

ahaaaa....to je asi to CS, ze? Len tu to je pod skratkou CT? a co to teda znamena????

janulka04
21. apr 2010

uz viem, kocky, som na to sama dosla...netrebaaaa 😀

xxx.klarka
21. apr 2010

ahojky,

u nás krásně, slunečno 🙂

Holky, já nevím co se to semnou děje, ale já spím jak zabitá. Spát jsem šla v 11 a spala jsem až do teď, jen asi 3x jsem byla na záchodě, ale to pominu. Jinak jsem spala jak dřevo, ani probudit se nemohla. To je nějáký divný, tělo se asi připravuje na to že se nevyspí. 😀😀

blanka.k
21. apr 2010

Za chvilku mi domů donesou krááálíčka, zakrslýho 😀 Se těším, snad se mě nebudde bát a bude mazel, sestra jede na dovču, tak budu hlídací "teta", akorát nevím, jak se bude cítit 2m od klece s fretkama, kdyžtak ho dám do obýváků, aby neměl stres 😖

blanka.k
21. apr 2010

http://zpravy.idnes.cz/pisek-neni-rodice-ho-vyk... 😅 Nejen, že nejsou školky, ale ani doma si člověk neudělá pískoviště 🤐 😅 😀

adelka89
21. apr 2010

Holky ja tu brecim jak zelva....
prave mi kamaradka poslala citat.
"Ještě, před tím, než jsi byl počat, chtěla jsem tě
Ještě před tím, než ses narodil, milovala jsem tě
Ještě jsi tu nebyl ani hodinu a umřela bych pro tebe
A to je zázrak mateřské lásky"
To jsou tak strasne silna slova, kdyz vidim ten zazrak v postylce.....

bramburka
21. apr 2010

Adelko, to nam nedelej, ja zase znam citát, kterej mě dojímá a zní něco jako:

Maminka je jedinej člověk na světě, ktrej pro tebe málem i umřel. nebo tak nějak..je to jinak, ale ted nevim

bramburka
21. apr 2010

holky a to je přesně o tom, jsem se nedavno hadala s kamaradkou z Itálie, ze tam bězne deti odlozí po pár mesících chuvě a jsou do práce, ona deti nema a nechape, proc davno nemam hlidani a nepracuju. Ono by se to v cechach ani nevyplatilo, teda me a to jsem mela slusny prijem, ale chuva je drahá. navic jsem to prostě tomu miminku nemohla!!! udelat, proste mi to neslo.

m.c.
21. apr 2010

holky, co máte do kočáru dospod pod mimčo? Peťula byla podzimní dítko, tak byla furt ve fusaku, ale teď by to asi něco chtělo. Plínku?

bramburka
21. apr 2010

dam plinku a v chladnych dnech mam takovou fleecovou zavinovačku...to by mohlo stacit

blanka.k
21. apr 2010

M.c. - já jsem na matraci v kočárku dala takovou tu nepromokavou podložku froté, co je do postýlky, pak na to obal na matraci co byl u kočárku, a pak v létě mimčo buď na to, nebo mám koupenou za asi 30,- fleesovou bílou deku 100x150 nebo tak nějak, tak to nastříhám přesně do kočárku a pak mám zadáno od mámy z bavlněné obrázkové látky ušít jen obyč "plínky" 80x80, které budu přehazovat přes malého když bude vedro, nebo to můžu dát pod něj...

zdenkapo
21. apr 2010

Ahojky

tak jsem zpět z poradny z info o porodu.... v pátek v 10hodin mám být v Ústí té krajské nemocnici,mám to tam 45km a tam mi udělají všechna vyšetření a buď mi porod ten den vyvolají nebo mě pozvou,ale nejdéle do pondělka,tak snad už budou porodní cesty nachystané aby se mohlo vyvolávat hned v pátek a já tam nemusela třeba zůstat ležet do pondělka ☹ ale už to brzy bude za náma.... ke své gyndr. jdu až po šestinedělí,teď to závisí už jen na porodce,tak jsem zvědavá...

xxx.klarka
21. apr 2010

zdenka, tak to je fajn, že to tak domluvili. Tak snad bude vše nachystané a vyvolají už v pátek aby jsi měla Aničku už u sebe a pak byla zase rychle doma. 🙂

bramburka
21. apr 2010

Zdeni, opruz by ybl tam zustat jen tak pres vikend teda. Snad porodis do te doby

matpaj
21. apr 2010

klarka, ze krasne slnecno......ty pises ako keby si bola na Maledivach........... 😀
to u nas je hnusne, prsi, tma, chcela som prat ale nebudem......idem aspon osprsit kvety a troska vysat 😖 moja najneoblubenejsia cinnost teraz......

ciknori, ale to je nespravodlive, ze som uz na MD a stale musim byt v kontakte s pracou.........ved su tam za mna ini ludia, nech si riesia problemy......to potom nech mi frci dalej plat, nie? 😉

zzuzullka
21. apr 2010

Ahojte 🙂

dnes ráno som si našla na nohavičkách taký trochu naružovelý výtok...žeby trošku zátky 😅 no dúfam, že sa mi podarí presvedčiť malého nech ešte nevymýšla a pekne si počká do termínu 😀

do kočíku budem dávať tiež asi len buď plienku alebo deku...podľa počasia

Zdenak, tak dúfam, že ťa nebudú dlho trápiť a v piatok ti to vyvolajú...ale najviac ti prajem aby sa to dovtedy rozbehlo samé...tak teraz šup 5 krát denne sexík s manželom aby ste drobca trošku popohnali 😀

blanka.k
21. apr 2010

Zdeni - tak snad to v pátek bude vše ok a budeš mít malou u sebe. Držím palce! 😉

pepibubu
21. apr 2010

Holky existuje i "letní fusak," koupila jsem ho tehdy pro Pepču a nevyužila jsem ho, je slabší než klasickej, a myslím že teď přijde ke slovu.

xxx.klarka
21. apr 2010

matpaj, ale u nás je opravdu sluníčko 😀 jen občas někde vykoukne mráček, jinak je fajně 🙂

Já za chvíli mastím k mojí kadeřnici domů, bude poslední barvička před porodem a pak už budu klidná že je vše co jsem chtěla🙂 Akorát bude asi mučení smívání tý barvy z hlavy, ohnout se do té vany, to bude mazec 😀😀 😔 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre