Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
30. mar 2010

Tak naši to prožívají oba dva brutálně.. Tatík se chlubil už když jsem byla ve 3 měsíci, že bude děděk.. to už věděla celá vesnice (moji rodiče jsou docela mladí, mají 42 a 43 let, ale teda na to až budou babka s dědkem se těší snad od té doby co jsme s manželem spolu) 😀 😀 😀 Jo a to nemluvím ani o tom, že museli rychle koupit karavan, že až se Staníček narodí, aby mohl s nima na přehradu a na ryby a tak... Mám pocit, že jak naše dítě odroste kojení, tak ho moc neuvidíme 😀 😀

nikkka
30. mar 2010

waw dezyre tak to su ozaj mladi tvoji rodicia.. 🙂 ja mam tak stareho brata..

bibi13
30. mar 2010

nikkka nezavidim ti tu pracu.. koľko ešte?

nikkka
30. mar 2010

14.4. tu budem sediet na posledy..sice su to este tri tyzdne, ale je to iba 8pracovnych dni...uz odpocitavam ako vojak 🙂

bibi13
30. mar 2010

to už zvladneš, ale chapem ta... viem veľmi dobre ako sa cítiš..

nikkka
30. mar 2010

najhorsie na tom je, ze uz ani moc nemam co robit..uz tu len tak sedim, po internete beham...

sonita
30. mar 2010

kucik-môj chcel byť pri pôrode pri malej no lenže zobral moju mamu domou a zmeškal pôrod,lebo dr.mu povedal že malá bude až o 5 hod.a on len tam a späť a predsa zmeškal.Teraz nevie či tam chce byť po skoro 11 rokoch,ale aj tak na 90% budem mať cisársky tak tak.

dezyre
30. mar 2010

Holky taky vám to vaše mimčo v břiše tak škytá? .. My škytáme pravidelně každej den, někdy dokonce i dvakrát..

dupik
30. mar 2010

nazdar holky ,můžu se přidat? jsem od začátku těhotenství na PN a ta nuda je hrozná...už se těším, až bude malá venku...

dezyre
30. mar 2010

Vítej dupi 😉

kely
30. mar 2010

Dezy škytáme pořád 😀

Dupi ahojky 🙂

antynka1
30. mar 2010

Ahoj holky,
DUpi vítej.
Janulko - ať je malá brzy fit.
Adelko - tak se drž a mysli na to, že už budeš mít mimi brzy u sebe a už to nějak přežiješ 🙂
A jiank krásn bříška - každé je úplně jiné, já mám tedy zatím také spíše menší.

dezyre
30. mar 2010

Kely tak to jsem ráda, že nejen já, protože my škytáme i docela dlouho a to už pak mám strach, co se tam v tom břiše tomu malýmu děje 😀 Nejlepší je, že my škytáme vždycky po jídle 😀 😀 😀 Teď taky jsem po obědě a jen jsem si lehla, malej začal škytat 😀

antynka1
30. mar 2010

Tak to my neškytáme - anebo škytáme, ale nevíme o tom 🙂

nikkka
30. mar 2010

ja snad asi zaspim...neviem preco sa ten cas menil..teraz kym si zvyknem, ze rano vstavam o hodinu skor...

antynka1
30. mar 2010

Mě tak ta změna času dělá problém - ještě že už jsem doma.....

kely
30. mar 2010

Dezy měla jsem to i u první a ted taky pořád. Doktorka si vždycky dělá srandu jak má napané bříško 😀 celá maminka 😀
Jdu si lehnout, nějak dnes taky nezvládám.

dezyre
30. mar 2010

Holky i mě se nějak zavírají oči, a to jsem chtěla zkouknout ulici, nestihla jsem páteční ani včerejší díl 😀 😀 😀 ale asi u toho usnu 😀 😀 😀

bibi13
30. mar 2010

nikkka najdi si nejaku zabavku..hm.. 😀 lahko sa mi o tom hovorí teraz, čo? 😀

aj my máme štikutku.. bolo to skoro každý den, teraz je trošku klud.. ale ked stikutame, tak stikutame poriadne dlho..

dezyre
30. mar 2010

Anty, kdybyste škytaly tak o tom asi víte.. mě jak má už hlavičku dole tak se mě třepe celá spodní polovina břicha.. je to jak kdyby tlouklou srdíčko, akorátže pomalejší a dost výrazný, až se mi břicho nadzvedává.. My snad to škytání máme výraznější než převracení 😀

nikkka
30. mar 2010

tak zabavku mam - konika 🙂
a este mam jednu hru, ktoru sa tu stale hram...keby sefka vedela...no a co...ked ma nastvu este stale si mozem zobrat dovolenku..

antynka1
30. mar 2010

No tak to se mi občas třepe - ale dost rychle.... I manža si toho všimnul - proč mi prý cuká břicho.....

nikkka
30. mar 2010

ja som stikutku citila asi tak 5x...teraz posledne dni som to az zacala rozpoznavat..pred tym nic..

sonita
30. mar 2010

môj malí strašne málinko štikúta.aj ja som sa dala odfotiť s dcérkou nech vám ukážem moje malé bruško.

lucik...
30. mar 2010

dezy taky mám mladší rodiče, ale ne tak jako ty (mamka 45 a taťka 49) a už se na malou celý třesou 😀 Už maj i postýlku koupenou 😀
Jinak mě malá taky škytá snad každý den, většinou večer

dupik
30. mar 2010

Naše malá škytá taky každý den, někdy snad i pětkrát.....je to strašně srandovní.

dupik
30. mar 2010

Jinak píšete, jak máte mladé rodiče...našim táhne na šedesát, mají jednoho vnuka, kterému je 16let. Takže taky blbnou kolem našeho mimina..já si připadám jak Obelix...

nikkka
30. mar 2010

moji rodicia maju 65 a uz maju 5 vnucat, takze uz im to nase babatko nebude az take vzacne, ale tesia sa...moj otec teraz zostal na dochodku a strasne sa nudi, takze bude mat o zabavu postarane 😉
no a svokra ma 50 a svokor 60, je to ich prve vnuca, ale ci sa tesia, tak to vobec neviem...
inak svokrovci ma troska nastvali, vedia ze v maji mam termin porodu a oni budu dva tyzdne pred porodom oslavovat svokrovu 60, to ozaj neviem ci ja tam vydrzim sediet a oslavovat a mozno uz budem aj rodit v tom case...

dupik
30. mar 2010

Kamarádka rodila 3 dny po termínu a týden před porodem měla taky společensky velmi aktivní...uvidíš, co a jak bude...třeba se ráda zúčastníš oslav, aspoň ti uteče čekání..

lucik...
30. mar 2010

nikky to je naši známý.. MM kolega má 12.5. čtyřicátiny a včera mi mm říká, že to kvůli nám slaví už 1.5. abych ještě nerodila.. Samozřejmě je možný že budu zrovna rodit, popř. už se vidim jak 10dní před termínem porodu mám chuť něco slavit.. Oni ty lidi asi nepřemýšlí 😀 😀 😀

Jinak tchýni je 47 a tchánovi 51 - když se mm narodil tak tchýni bylo 17 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre