Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzana39
1. apr 2010

synátor je hladný,idem sa s ním napapať 😉

vavenka
1. apr 2010

Anty tak super, hned je clovek kludnejsi, ked ma dobry poci z porodnice, vsak? 😉

nikkka
1. apr 2010

aj budete nieco vypekat na velku noc? dajte nejaky tip..

bibi13
1. apr 2010

ja práve prezeram nové veci, čo som dostala od segry.. dalšie dve varky na pranie a žehlenie.. 😠

vavenka
1. apr 2010

Ja isto nevypekam nic, na vikend ideme k svokrovcom, v nedelu poobede sa este zastavime u nasich a v pondelok sa bud zasijeme pod perinu a budeme pozerat filmy, alebo ked bude pekne tak niekam vypadneme na mini vylet.... Velku noc moc nemusim 😒

nikkka
1. apr 2010

to mate tolko veciciek? mne sa to vsetko vojde do jednej max dvoch pracok..asi by som mala este dokupit..

vavenka
1. apr 2010

Nikka ja som mala jednu pracku po svagrinej - ale ona ma uz velke deti a chlapcov, takze to len tak na noc a na doma su veci a co som pokupila, tak jedna pracka bielych a svetlych veciciek a jedna pracka farebnych, aj spolu s osuskou, a hotovo 😉 takze pohoda.....

zdenkapo
1. apr 2010

Anty
blahopřeju k výsledkům

Nika
tak mám toho moc,ale hodně i neutrálních a klučičích po TOmáškovi a holčičích zase tak moc ne.... uvidíš... na druhé mimi toho budeš mít taky spousty 😉

bibi13
1. apr 2010

nikkka, my sme kupovali komodu (4 šuflikovu) a potom sme museli dokupovať ešte jednu (3 šufliky).. no ale teraz, čo mi zase dala segra, tak neviem kam to nacpem.. ale ono to su rôzne velkosti..

dezyre
1. apr 2010

Jejda holky, tak já měla snad 10 těch praček 😀 😀 😀 Je pravda, že jsem úplně ujetá, že třídím prádlo na všechny barvičky a potom osušky i povlečení peru zvlášť a vyvářela jsem plínky, ty byly snad jen na tři pračky 😅 plus asi šestero povlečení plus deky - další dvě pračky, dvě sady do kočárku - další dvě pračky no a potom oblečení - všechny barvičky zvlášť a dnes ještě peru rifličky, ty jsme nakoupily sedmery (no po cca 90,- Kč neberte to 😀 ), takže praček se asi nedopočítám 😅 😅 😅 😅

aaadus
1. apr 2010

antyn gratuluji k poradně na 1* A je dobře, že se ti v nemocnici líbilo, to je myslím důležité
nikka já jsem prala asi 8 praček, ale nebylo to jenom oblečení, ale i povlečení, plínky, deky atd.

dezyre
1. apr 2010

Jo bibi tak s tím mám taky problém 😀 koupili jsme tříšuplíkovou komodu a už teď je natřískaná věcičkama, a to má hluboký šuflata a i šufle pod postýlkou mám plné 😔 😔 😅

zuzana39
1. apr 2010

no som napapaná,možem priberať 🙂 ja už neperem a nežehlím nič,zakázala som si už nakupovať,lebo to nemám kam dať a aj tak to asi ani nestihne vynosiť,tolko som sa vyžívala v obchodoch 😀 len ked som to mala všetko požehliť,radosť ma hned prešla,skoro som prišla o kríže 😉

nikkka
1. apr 2010

ja mam iba dve velkosti pokupene a zvysok radsej dokupim neskor a hlavne ked sa narodi budem vediet na ake pohlavie mam kupovat, takze sa toho este nazbiera...a svokra prekvapujuco este nekupila nic, takze pocitam ze jedneho dna pride s nakladnym autom plnym veciciek 😉

blanka.k
1. apr 2010

Mě všichni říkají, jak toho mám nakoupeno (dle těch fotek, co tu mám), ale ono se to nezdá, ale oblečení mi zabírá jen 1,5 šuplíku v komodě... 😉

antynka1
1. apr 2010

Holky díky 🙂
Já mám vtšinu oblečení ještě u našich - máma byla bez práce, tak měla čas. Doma mě čeká jen pár kousků na vyprání - ale i tak se mi do toho nechce. Jsem nějaká lenivá 🙂

bibi13
1. apr 2010

no dezy, ked sme kupili tu prvu komodu, tak som nemohla zatvoriť šufliky.. preto sme boli nutení kupiť ešte jednu.. 😀 😀 😀 😀

bibi13
1. apr 2010

zuzana39 s tými krížami som to mala podobne.. som nadavala na všetky strany.. xi

adelka89
1. apr 2010

dalsi miminko v dubnovkach 🙂

zuzana39
1. apr 2010

bibi ja som žehlenie nemusela ani pred tehu,nie to ešte teraz 😀 tak ale pokochala som sa pohladom na tie mini vecičky,ale žehliť takú kopu už nemusím.

zdenkapo
1. apr 2010

Adel
a nevíš v jakých týdnech ty holky rodily?

michalag
autor
1. apr 2010

Ahojte babenky 🙂

zase po dlhsej dobe aj ked uz nie po takej ako predtym ale vy pisete ako dracice takze to zase neprecitam 😅 😝

antynka1
1. apr 2010

No jo Michalag, musíš chodit častěji 🙂

zuzana39
1. apr 2010

jéj niekto to už má za sebou,ticho závidím a gratulujem. ja mám pocit,že som tehotná už moooooc dlho,ale asi nie som sama,že?

adelka89
1. apr 2010

zdeni vetsinou 39 40tt

aaadus
1. apr 2010

A všimly jste si, že už je téma Prosinec 2010?

antynka1
1. apr 2010

Prosinec? To to letí...

bibi13
1. apr 2010

zuzi, uplne sme na tom rovnako.. tiež som žehlenie nemusela.. v prvá várka mi až tak nevadila ale tie dalšie.. no hruuuuza...
kokoooos, v aprílovkách je to už tak daleko?? no super..

nikkka
1. apr 2010

to fakt uz je taka tema? ty kokso...no ale nechcela by som byt teraz na zaciatku tehotenstva...

michalag
autor
1. apr 2010

bibi, aprilovky sa rozsupli 🙂 😵

normalne by som uz brala aj ja, ale este mame aspon do ukonceneho 38tt cas a po dnesnej poradni to tak ani nevyzera ze by sa malickej nejako chcelo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre