Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
13. okt 2009

jo táák. no tak jeslti je to hočička, tak to se ti tam hezky do porodu načančá 🙂

dezyre
13. okt 2009

CHjeje 😀 😀 i vlastní zrcadlo v děloze.. no to jsou ty moderní mimča 😀 😀 😀 😀
A ty by si si víc přála holčičku nebo chlapečka?

aktaka
13. okt 2009

dřív jsem chtěla víc kluka, ale teď už je mi to úplně jedno. hlavně ať je zdravé. otřepaná fráze, ale je to tak

dezyre
13. okt 2009

Mě je to opravdu jedno už od začátku... a vlastně i než jsem byla těhu...

zuzub
13. okt 2009

ahojte, mne dnes nejak blbo, stále taká ťažoba na žalúdku, neviem či od nervozity zo zajtrajšej kontroly alebo je to tehotenstvom....

aktaka
13. okt 2009

jj. dřív jsem si ani nechtěla nechat říct, co to je, ale teď už začínám být zvědavá 😀

zuzub
13. okt 2009

ja už by som tiež chcela vedieť čo to bude 😕
moja kamoška čo je v 6mes stále nevie čo to bude lebo mimi je vždy tak otočené, že to nevedia určiť a minule, že malo dokonca nohy spolu a tvár si zakrylo rukami 😀 😀 😀 😀

aktaka
13. okt 2009

tak to bude nějaký velký stydlín 🙂

izabel9
13. okt 2009

Ahojte, tak sa pridavam k vsetkym majovym 2010 😀

aktaka
13. okt 2009

Izabel, vítej v májovkách 🙂

blanka.k
13. okt 2009

Ahoj,
vítám další nové tváře.
Ivi - drž se, je mi to mo clíto 😉
Doli - asi nám tu na Brněnsku něco řádí, já si taky říkala, že už bych se měla začít cítit líp, ale včera jsem zažila svoje porpvé, a podruhé,.... při objímání WC mísy. Fuj, mě teda bylo zle. 😅 Špatně od žaludku je mi skoro od začátkua, le vždycky jsem to rozdýchala, ale včera už ne 😅
Jak jste se tu bavily o těhu hned po vysazení HA, mě před 2 lety mudr. HA nasadila na pár měsíců, abych zas nahodila rovnoměrný cyklus, že pak bud mít větší šanci na těhu. No , nepovedlo se, ale hodně holkem otěhotnělo hned, mudr. mi říkala, že není žádný problém, že je tam tak málo těch hormonů, že se není čeho bát 😉
Doufám, že za 14 dní na NT+ už by nám mohli říct, na co to typují, oba bychom chtěli kluka, tak už se těšíme.

blanka.k
13. okt 2009

A ještě vás pobavím... jsem po měsíci ukízela hromadu vypraného prádla a našla tam takové lehké elatsické šatky, tak jsem si v nich stoupla do koupelny před zrcadlo, narvala pod ně poštář, jestli do nich narvu v lednu bříško až půjdu na ples.... 😀 Už mi hrabe 😀

babara
13. okt 2009

To je hezky, Blani 🙂

Ja byla dnes jen na poradne, ani mi neudelala cytologii kvuli mykoze ☹ Dostala jsem na to Pimafucin, a podle toho v kolikatem budu dle zitrejsiho UTZ, tak pak mozna jeste Clotrimazol. Pry to muze jit spatne zitra videt kvuli tomu ☹
Holky, chtela jsem se zeptat, ted v tom 12/13tt mi budou delat UTZ jeste spodem, nebo uz pres bricho? U prvniho tehu jsem se v 16tt svlikala, a on uz to delal pres bricho.. Trapas 😅
Sem se ptala, jestli mam vzit manzu, o sestricka, ze je jeste male, aby tam bylo neco videt, ale vezmu ho.
Hned potom du do pordky na ten NT screening, asi do Krce.

babara
13. okt 2009

Vitam nove tehule, hlavne at uz zadna neubude!

Mne dneska silene boli hlava a manzu boli v krku, tak snad to od nej nechytnem 😒

blanka.k
13. okt 2009

Babara - manžu určo vem, můj byl na 1. uZ, to byl vidět jen váček, a na druhém jsme byli 6mm čárečka, ale bylo vidět srdíčko, takže zážitek, až na ten minulý nešel, jsem ho "nepozvala", protože měl zrovna něco odevzdávat v práci, tak jsem ho nechtěla stresovat, tak teď se těší na NT+, i sestřička do telefonu, když sjem se tam objednávala říkala, ať vezmu manžela, jeslrti chci. A s mykozou bojuju, mudr.mi před 3 týdny předepsala mast + výplachy, ale to prd pomohlo, takže teď mám Clotrimazol čípky, ale prý musím počkat do 12tt (teď jsem podle UZ asi 11tt.) , cytologii mi udělala, dokonce když jsem tam došla tak hned se ptala na tu mykozu, že cytotlogie v pořádku, ale že jí tam připsali, že tam mám mykozu. 😅 Ale vím, že předloni jsem kvůlu mykoze asi půl roku zápasila a cytologii mi kvůli tomu odkládala. 😅 Tak nebvím, proč to najednou teď v těhu šlo 😅 Tak ať ti to zítra dobře dopadne 😉

michalag
autor
14. okt 2009

Dobre ranko babenky 🙂
vitam nove tehulky 🙂
babara, mne robil sono vcera a povedal ze sa robi este odspodu, ale v 20tt nam uz budu robit cez brusko 🙂

michalag
autor
14. okt 2009

vcera mi krasne ukazal hlavicku, srdiecko, rucicky, nozicky ale neviem ci kontroloval aj siju, to som sa zabudla spytat, kedze to islo ako na pase 😒

lucik...
14. okt 2009

hoj holky 🙂

Tak já byla na poslední kontrole 8+1 a mimi mělo 19mm.. doktorka řekla že to je přesně kolik má mít, tak nevim 😀
Dezyre, mojí sestřence řekli až v 10tt že čeká dvojčata 😀

mayocka
14. okt 2009

ahojte kočky,u nas uz nasnezilo,nechcelo sa mi vstavat a pohlad na sneh,no hruza ☹
nebojte babätka podrastu nemozme chciet vsetko 😉 a navyse sa meraju po zadocek od hlavicky cize s nozickami maju viac cm 😉

lucik...
14. okt 2009

may: já se nebojím že neporoste, jen ať zůstane malinký, aby se mi dobře rodilo 😀 😀 😀 V noci mě bolelo břicho ☹ Tak doufám že to nic není

zuzub
14. okt 2009

ahojte 🙂 u nás sneží o dušu akoby mali byť zajtra vianoce 😀 dnes ma čaká tá kontrola, prosím myslite na nás nech je všetko ok, ja už by som asi dalšiu stratu mimiča nezvládla 😔 idem až na 13 hod

mayocka
14. okt 2009

zuzub neboj dopadne to fajn 😉 u nas tiez snezi ako som uz pisala,do Vianoc sa mi ta vianocna nalada aj znechuti,zima prisla skoro 😒

bramburka
14. okt 2009

holky, ja vas nedočtu asi, nesiham s tim stehovanim, co novyho?

bona
14. okt 2009

Ahojte🙂 U nas tiez rano padalo trochu a to byvame v nadmorskej vyske nejakych 200mnm..tak neviem, co hlasaju, ze snezenie az od 600, ci 1000dokonca..😀
Ale je hnusno, teraz uz len prsi, fuci, zima, dnes som uz navliekla aj pancuchy a tielka nosim uz vyse tyzdna..🙂 V takychto dnoch by som vyhlasila zakaz chodit do prace! A kedze ma akosi zacalo rano trosku v krku skrabat, pribalila som si k desiate do prace dvojnasobnu davku ovocia..snad zaberie..🙂

zuzub, drzim palce.. 🙂

doli1
14. okt 2009

ahojky u nás to stejné všude sníh a stále poletuje do toho strašně fučí.šimon už šel do školky pěkně zimně oblečený.stále trpím na ten nízky tlak ale moc mi pomoci neni 😖 nejvíc doporučují procházky na čerstvém vzduchu ale ven nevystrčim ani nos.

zdenkapo
14. okt 2009

ahojky,tak u nás právě také začalo sněžit...
dnes odpoledne se nám taŤka vrátí z Německa z práce,tak se těšíme a půjdeme ven,malý je nadšený ze sněhu, já také (za oknem) 😉

lucik...
14. okt 2009

Je holky já vám tak závidim že jste doma... 😉
Dnes upeču štrůdl, mám na něj strašnou chuť 😉

aktaka
14. okt 2009

ahoj holky
jdu vás jen v rychlosti pozdravit, mizím na nákupy, ale vůbec se mi do té zimy nechce 🙄 asi už vytáhnu i zimní bundu, tady jsou jen 4stupně ☹

jinak já mám za sebou své první objímání mísy, a to už jsem se chtěla radovat, že mě to třeba mine... tak nic no 😒

bona
14. okt 2009

aktaka: rano, ked ma manzel viezol na stanicu, nam teplomer ukazoval 1,5 stupna.. 😖 Ja som vytiahla uz nielen zimnu bundu, ale aj rukavice.. 😉

Ja by som tiez najradsej bola doma, zalezena v posteli, s dobrou knihou a poharom caju.. 😵

dezyre
14. okt 2009

Ahoj holky 😉
Tak v Brně ještě nesněží, ale je tu hrozně....
Jinak moje nachlazení se stupňuje, takže se asi zítra domluvím s doktorem na gyndě co by mi tak doporučil.. jestli kapky, nebo rovnou neschopenku 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre