Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
9. apr 2010

dobré ránko 🙂
nevím jak u vás, ale tady je hnus škaredý, zataženo a co chvíli začne pršet ☹

a koukám, že tu večer bylo veselo, Štěpánek bude zdravé dítko, tak pěkně zapitý 😵

aaadus
9. apr 2010

Dobré ráno,
tak jsem si hned po ránu pobrečela díky spokojenému tatínkovi 😵 Ale je to krásné, když se chlap nestydí něco takového napsat a že je pyšný 😵
Včera se mě manžel ptal, jestli mám ještě poslíčky. Mu říká, že jo, že je mám každý den. Tak úplně vytřeštil oči a prý jestli je to normální 😀

arcik
9. apr 2010

dobré ránko....

aaadus ti chlapi co?? 😀 😀

koukám že bylo veselo včera tak spokojenému tatínkovi přejeme hodně zdravu na víkend 😀 Štěpánek bude teda asi nejzdravější miminko pod sluncem 😉

koukám že žádný nový miminka tak paráda... 😵
my měli dneska děsnou noc,mě brali křeče jako při krámech,no děs,malá se nemohla ukašlat do cíle a manža chrápal jak blázen...no chuťovečka 😖

aaadus
9. apr 2010

arcik no prostě začíná plašit. On snad mluví o porodu víc než já 😀 Já jsem se taky v noci vzbudila bolestí, jsem se kroutila jak žížala a potichu funěla, ať nevzbudím manžela. Ale pak jsem to naštěstí zaspala a už je dobře.
A blanka se nám po včerejší poradně neozvala.

arcik
9. apr 2010

aaadus chlapi no,teď machrujou a až přijde na věc budou jak beránci.... 😀 to mi můžeš věřit....teda jako nechci nic řikat je to moje poslední těhu ale už aby skončilo....funim jak sentinel,hejbat se pořádně nemůžu a vypadám jak slon...děsný.....

Blanka..no vidiš ani mě to po ránu nenapadlo....a Lucik co?

arcik
9. apr 2010

hele už pijete nějaký ty čaje pro těhule kvůli kóju?

aaadus
9. apr 2010

arcik tak já se ještě aspoň na jedno těhu, možná dvě chystám. Na funění už si všichni zvykli, do zrcadla se na sebe dívám raději jenom z boku - to ten pohled ještě vcelku ujde, ale jinak jsem v poho
lucik musela zůstat v porodce na 24 hodin na pozorování, dnes by jí měli pustit. Od té doby co si ji tam nechali, tak ani kapka.

aaadus
9. apr 2010

čaj teda ještě nepiju, ale mám sbalený sebou do porodky instatní od Hippu - kmín, anýz a fenykl. Jsem ho zkoušela a je dobrý a není sladký. A budu si kupovat Meltu, kámošce co se narodilo mimčo v neděli to kojení rozběhlo parádně.

arcik
9. apr 2010

aaadus no jo ty to máš ještě jakosi před sebou,myslim ty těhu já už jsem na konci,budeme mít páreček takže u 2 končíme a po tomhle těhu jsem i ráda.... ☹ fakt mě to ničí....

tak super že u Lucky nic...snad už bude brzo tu...

jo a tu Meltu hodně doporučujou švagrová po ní taky měla mlíka jak pro celou Afriku...a to měla mini prsa...nechápu kde se to vní vzalo...a vůbec dá se koupit ještě normální melt a ne ta hnusná sáčková?

arcik
9. apr 2010

melta to je to bílý kafe že? 😅 to já nerada..ale bude se muset překonat

aaadus
9. apr 2010

To právě nevím, jestli se dá sehnat sypaná. Dneska se po ní musím podívat. Sáčková vím, že je hnusná. Nedávno jsem si jí koupila a letěla do koše, vůbec to nechutnalo jako Melta. A nesplní stejnou funkci i Caro?

arcik
9. apr 2010

aaadus tak to fakt netušim,chtělo by to někde vyhledat..zkusim se podívat...ale těžko říct melta je melta ne?

arcik
9. apr 2010

jak jí seženeš tak napiš kde...taky se poohlídnu....ta pytlíková je kentus 😖

aaadus
9. apr 2010

Mě zas Melta chutná, pila jsem ji už jako malé děcko. Aspoň zavzpomínám na bezstarostná dětská léta 😵

aaadus
9. apr 2010

ha, dá se sehnat a ani není drahá
http://www.okobchudek.cz/product/melta-500-g-22...

arcik
9. apr 2010

no super tak pak už záleží jen na tom col mi pojede víc jeslti melta nebo to caro,zkusim koupit obojí...

m.c.
9. apr 2010

Já piju Caro, myslím že je to stejný jak Melta. Pila jsem ho při kojení Peťuli a s mlíkem jsem problémy neměla. A brala jsem i homeopatikana kojení, když jsem měla mlíka míň, ty byly supr.

Já jsem včera celej den jsem lítala a večer mě bolel celej spodek, nemohla jsem skoro chodit, no Arcik přesně jak píšeš, jsem ráda že je to poslední těhu 😀

A mám radost, Peťulu nám vzali do školky kterou jsem chtěla!! Od září nastupuje, takže budu mít víc času na mimčo a budu moct zase začít pracovat, teď si do září dám oraz od práce, to bych asi se dvěma dětma nezvládala...

Dívala jsem se na míry pánve, tak mám je skoro ideální🙂 26,27,30.20. Akorát je mi to prd platný když budu asi rodit CS 😒

aaadus
9. apr 2010

Caro si kup pro začátek malé pokud jsi ho nikdy nepila. Každému nechutná a musí se dělat podle návodu, aby bylo dobré.
Já zas nevím co mám dneska vařiiiiiiiiiiiiiiiiiit.

gabap
9. apr 2010

dobre ranko holky 🙂
s meltou souhlasim taky jsem ji pila a kojici caj a kojila jsem 13 mesicu 😉

pepibubu
9. apr 2010

holky tak já meltu mám docela ráda 🙂

a co se týče vaření, tak já mám "uvařeno," budeme mít segedín kterej jsem vařila už včera 🙂 takže hotovka 😀

aktaka
9. apr 2010

kdo ví jak válčí Doli, jeslti už není náhodou malá na světě 🙂
a Blanka se tu včera celý den neukázala...

mně melta hrozně chutnala, když jsem byla malá, ale teď nevím. asi to zkusím, ale myslím, že budu víc spoléhat na ta homeopatika 😅

gabap
9. apr 2010

nam segedin 🙂

aaadus
9. apr 2010

Já jsem si včera koupila olejíček na podporu laktace, tak snad taky pomůže.
Segedín manželovi zrovna nejede, takže to je u nás pasé

martina71
9. apr 2010

Dobre rano berusky, tak jsem se dnes probudila a je mi nejak divne. Boli mi divne cele brisko, mala se uz od 7 tak mele alele jinak. Jakoby na bocich. Brisko mi boli jako kdyz to mam dostat a nahore jako kdyz mi boli zlucnik. Rano mi na WC na papire zustal takovy hlen, tak nevim jestli zatka ci co... 🙄 chjo uz aby to vse bylo za mnou....

arcik
9. apr 2010

m.c homeopatika??dá se sehnat i jen ta jeřabina nebo co to je??konkrétně co jsi užívala?

ke školce gratuluju,mě malou tady u nás nevezmou jelikož jsem dál na mateřský a to mám smůlu,máme tu moc dětí a na moje se bohužel nedostane...ale co jednou jsem doma tak bude doma se mnou...to mě snad nezabije....

míry pánve??to píšou kde?mě jí nikdo neměřil

xxx.klarka
9. apr 2010

dobré ráno děvčátka 🙂

musím říct, že po přísunu miminek sem, jsem se docela začala obívat, že to neztihne a začínají mě chytat depky z toho☹

martina71
9. apr 2010

Klarko, nejsi sama 😅

gabap
9. apr 2010

klarko co nestihnes?jsem mimo

aaadus
9. apr 2010

míry pánve mám zapsané v průkajde a jsou 22-29-35-22, na 4kg mimčo prý ideální 😀
marti a nemáš při jiných pohybech hned jet k dr?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre