Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

hepinka
16. okt 2009

to by sa veru hodilo 😉 Ja vymyslam vymalovat (cely byt) a prerobit pracovnu na detsku, aj ked babatko bude zo zaciatku s nami v spalni - moj manzel vsak posledne na co ma chut je pustat sa do prerabky 😀 ale uvidime, mame cas a hlavne nech sme zdravi

doli1
16. okt 2009

mishutko jj tak nad sportkou už přemýšlím několik dní 😀 ještě v orionu začíná zas splněné přání tak všude píšu vybava pro mimi a noví pokojík pro syna.třeba se usměje štěstí ale pochybuji

houbik
16. okt 2009

my taky budem muset nejdriv prekopat loznici a vytvorit prostor 😀 jinak veci budu asi nakupovat az budu vedet pohlavi a kocarek nekdy po vanocich, pac je u nej hrozne dlouha cekaci doba:(

mishutka
16. okt 2009

doli: 😀

Já podědím zatím postýlky dřevěnou a cestovní 🙂

houbik
16. okt 2009

hepinka: u nas je to to samy, dokopat do nejakeho zvelebovani manzela je nadlidsky ukon 😀 dnes nam prijdou dodelavat kuchyn, tak hadam, ze tak na pul roku mame zase vybrano 😀

dezyre
16. okt 2009

Andi.. koš na spaní pro mimčo.. 😀 ... líbijou se mě takový ty s kolečkama a jsou proutěný 😀 nebo tak vypadají..

doli1
16. okt 2009

hepinka o vymalování nechci ani slyšet.ted máme oví dům tak se nic takového dělat nebude ale s prvnim jsme bydleli u našich nechali nám jedno patro.byla jsem někdy na konci těhu když jsme začali malovat a vše uklízet a připravovat na mimi.do ted nikdy nezapomenu jak vše bylo naskládaný uprostřed pokoje,vše v krabicích a já seděla na jedné skřínce a říkala si že tohle nebude hotoví ani do porodu a ještě u toho porodim.byl to děsný pocit zoufalství.naštěstí se vše stihlo.

doli1
16. okt 2009

dezyre ten koš jsme měli skvělí na odkladání věcí 😀

andelka
16. okt 2009

Tak můj muž je to samé, to bude děs, než se to všechno utřepe s tím stěhováním 😒

Dezy: aha, ono to vypadá moc pěkně, ale říkám si, že je to jen na chvilku a co pak? Zase to prodat dál? Toš to radši nic. ale je to roztomilé, u nás to mají za výlohou 😵

nikkka
16. okt 2009

ja si ani neviem predstavit kolko to vsetko bude stat..ked pozeram tie kociky, tak su teda pekne drahe...
jedinu vec co zdedime, je koliska, v ktorej tusim este moj dedko spaval.. 🙂

houbik
16. okt 2009

holky, kamoska, co ma chvilku pred porodem si delala excel tabulku kolik je ta vybava celkem stala, jako komplet a vyslo ji to 60 tisic... 😒

nikkka
16. okt 2009

fuuuha..no tak to je pekna suma, musim zacat odkladat..alebo podam Loto...

doli1
16. okt 2009

holky berete ještě někdo ustroš? mě už to docela neba a myslim že ted už je to zbytečné.

doli1
16. okt 2009

jj vybavička je pěkně drahá.pokud nepotřebujete mít všechno nové tak ten MMB je nej i tam hodně mamin prodavá celé kabele oblečení.dá se na tom hodně ušetřit

mishutka
16. okt 2009

Na Aukru je toho taky hodně...

doli1
16. okt 2009

třeba i mě bude stát výbava dost ikdyž už budem mít druhý.vaničku ted šimon rozbil,kočárek nacháme u babičky,golfky jsou v pohodě,chůvičky po třech leche už nemají dosah,monitor dechu musí jít na kontrolu,pokud to bude holka celkově jiná výbava,postýlku asi vypujčim,celkově kosmetika,tu komodu chci no prostě zas to pěkně naskáče.

houbik
16. okt 2009

na MMB maji krasne veci z Nextu, ktere u nas nejde sehnat a ne drahe, hned bych nakupovala 🙂

lucik...
16. okt 2009

no sportka by se hodila, to máte pravdu 😀

Ustroš? Co to je 😀

mishutka
16. okt 2009

co to je MMB

dezyre
16. okt 2009

Luci ... ustroš je utrogestan.. jsou to léky na podporu a udržení těhotenství...
Doli mě jak ho doktoři předepsali, tak popravdě jsem měla brát dvě balení a nedobrala jsem ani to první 😉 přišlo už mi to taky zbytečné 😉

mayocka
16. okt 2009

tak ja kupujem na MMB (mishutka mimibazar.sk alebo.cz) uz dost dlhy cas pomalinky mi chodia balicky ale nie s oblecenim ale s kojeneckymi potrebami pre mna a mimco co je pre prve babo dost potrebne kedze to treba vsetko od zaciatku 😉 a inak nemam ani skusenosti s tym co babo potrebuje tak to sledujem na nete a zakazdym nieco objednam ked to objavim a napadne mi ze to treba 😅 je lepsie mat teraz v tom prehlad podla mna ako potom mat chaos ci mam vsetko a nakupovat chaoticky z papierika 😀 kazdemu to inak vyhovuje no

lucik...
16. okt 2009

aha 😀 tak to neberu 😉 ale beru kyselinu listovou a calibrum baby plan.. prej do konce I.trimestru

doli1
16. okt 2009

mishutka u nás www.mimibazer.cz je tam úplně všechno a lehce na tom vzniká závislost 🙂)
kyselinu listovou taky beru ale ten ustroš už mi přijde sbytečný ale asi to do uterý vydržim.jdu zas na kontrolu tááááááááááááák se těšim

andelka
16. okt 2009

Tak já jsem brala Femibion 800 a teď jsem začla Elasti - Q, 90tbl. Listovka mi zbyla ještě z doby snažení, tak teď nějak nevím co s ní. 😕

gabap
16. okt 2009

ahoj 🙂
vsem gratuluju k prohlidkam 😵

ja beru duphaston 3 denne jeste tyden a koncim 😉
a vybavicku neresim,mam vse po malem,kocarek mam bezovy takze pro holku se da,postylku mam,cestovni postylku jsem vubec nevyuzila,tak jsem ji pres mmb prodala,mam hraci deku,lehatko a kupu vecicek,takze mozna neco dokoupim v ruzove jestli to bude holcicka,dala jsem za tu vybavicku majlant,no ted uz tak hloupa nebudu 😀
ne vazne par veci bylo oblibenych,neco jsme oblekli jen jednou,no vsak to holky znate 😉

jo a kosik na koleckach mam jeste po me a ten jsem teda vyuzila docela dost,vozila jsem maleho z pokoje do pokoje proste super 🙂

a mmb je skvely 😵 😵

bramburka
16. okt 2009

my meli taky košík, ale normální na prádlo, MM k tomu udelal kolecka, vyuzili jsme po 6tinedělí, pak už se nevešla. Tak asi tak. Mam normoš postýlku na kolečkch, kterou jsem vozila po bytě a ted to taky tak budu dělat. Věcičky, co můžete, kupte z 2. riky, ve slevach, strasne rychle z toho vyrostou, to mluvim o tydnech!

shaarka
16. okt 2009

baby, ja len ziram, ake ste rozbehnute...
no, hadam to aj mna chyti 😀
ja zatial nenakupujem, lebo neviem co a hlavne sama sa neodvazim. riesime skor bytovu otazku a tak farby oblecenia alebo vanicky, ci kociky, pridu na rad ovela neskor. 🙂

nema niekto z vas fotku z NT ultrazvuku? ako to vyzera? ze vraj to je podrobny, presny UZV.
ja idem 23.10. rano na krv, potom na 8,00 k zubarovi a na 9,00 na UZV. pestre, ze? 😀

doli1
16. okt 2009

jj mám stejný názor.pár pěkných věci do poradny jinak od někoho koupený.švagrovka má ten 3 měsíčni holčičku a už jsou na velikosti 68 takže za 3 měsíce vyrostla o 52,56,62,68 fakt ot jde rychle a typuji že všechno nevynosili

bramburka
16. okt 2009

Doli, presne, nikde neni nic vynošené...v žádném sekáčku, ale určo máte kolem sebe spoustu kamaradek, co se toho chteji zbavit, nebo vam to jen pujci...ale chapu, neco si taky koupuim novyho to je jasny

doli1
16. okt 2009

shaarka tohle je fotečka s NT ultrazvuku https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... fotečka od švagrovky s albíčka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre