Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
12. apr 2010

lucik dobrá výdrž 🙂
my byli po umělku, tak já bych to těch 14 dní navíc asi neukecala, že pořád nic nevím 😀

lucik...
12. apr 2010

akta no bohužel mi bylo zle fakt jen jeden den a vyloženě chvilku.. Jen jednou mě to nakoplo že sem běžela na WC a to bylo po zelenym čaji jak sem později zjistila.. Škoda, mohlo to být ještě hezčí, ale na druhou stranu sem ráda že to věděl ještě před dovolenou, protože v letadle mi taky nebylo zrovna nejlíp a nevim jak bych mu tam vysvětlovala pár večerů že si prostě žádnej alkohol fakt nedám 😀 😅

aktaka
12. apr 2010

to ti povím naprosto přesně, blbě bys to vysvětlovala 😀

babulka25
12. apr 2010

ahojte baby - nepísala som sem,ale občas vás čítam. vidím,že sa to tu krásne rozbieha.ja by som už tiež šla.mamičkám gratulujem ku krásnym bábatkám.

aktaka
12. apr 2010

holky, zmoklo mi dnes trochu prádlo pro malou. prostěradla a mantinel. ne nic dramatického, ale chvilku na to pršelo. myslíte, že to mám dát znovu vyprat, když to stejně budu žehlit? nechci být přehnaně úzkostná, ale zase taky nehodlám prďolu ohrožovat kyselým deštěm 🙂

arcik
12. apr 2010

Brej večíír holky,

tak dneska poradna teda nic moc noo CS3 což teda neni asi bůhvíco a můžu se přidat do klubu streptokokůů mám ho též pozitivního...šmejda jednoho..

vzkaz od ZDENKYPO:Ahoj tak jsem v nemocnici.Nezdalo se jim zase CTG tak me Dr přijal na vyvolávání porodu a jiná Dr po změně služeb řekla že ne,tak tuteď ležim a čekám co bude.

arcik
12. apr 2010

Luci kráááásná postýlečka... 🙂

Klári byteček fest útulnejv 😉

bibi13
12. apr 2010

ahojte babulky moje.. taaak ste mi chýbali.. dnes nás konečne pustili domov.. ako sa máte? čo je nové? máme nové bábätká?

arcik
12. apr 2010

nazdáááár bibi.....vítej zpět mezi náma těhulema mamino...přeháněj jakej byl porod co malej?jka se cejtíš?

lucik...
12. apr 2010

arci děkuji 🙂
Tak snad to zdence brzo vyvolají a bude mít klid 😵 😵 😵

bibi víííííítej a povídej, přeháněj 😵 😵 😵

arcik
12. apr 2010

luci snad už se konečně Zdenka dočká..taky už je na čase,ne?

arcik
12. apr 2010

streptokokový holky,když jste pozitivní oni nechávaj přenášet nebo ne?

zamilovana
12. apr 2010

ahoj arcik, ja som tiež pozitívna 🙂 na streptokoka. A môj doktor, sa k tomu vyjadril tak, že to nič zvláštne nie je veľa žien to má, rozdiel je len že ti dajú antibiotika pred pôrodom v kapačke a keby sa to nestihlo dajú ich priamo babatku po porode, a sledujú ho, či sa u neho streptokok náhodou neobjaví. S vyvolaním to nemá nič spoločné, prenášanie vôbec nevadí.

arcik
12. apr 2010

zamilovaná mě mudra řekla že jakmile mi odteče plodovka anic se nebude dít tak mi daj hned ATB a začnou vyvolávat,že nebudou čekat jestli se porod rozjede sám 😉
no a každej o tom řiká něco jinýho tak se jen ptám kdo co o tom od doktora ví 😉

zamilovana
12. apr 2010

Ano to mas pravdu, ale to ti musi odtiect plodova voda, vtedy ak by sa to nespustilo samo, čo neviem ani či sa môže stať ze ti odtecie plodovka a nezacne pôrod ale vsetko je mozne 🙂 tak by museli malemu pomoct, aby sa nenakazil, lebo už nie je tak chranený. Ale tak že by sa s tebou nič nedialo a malého by vyvolávali, tak to nie, prenášat môzeš pokial sa malemu nebude chciet 🙂

andelka
12. apr 2010

Já se dozvím snad zítra jestli streptokoka mám nebo ne, doufám že ne, ale nějak cítím v kostech, že jo 😅

Holky, tak mám pořád hlavu v pejru z toho, jak se dostanu do porodky.
Nemáme auto.
Auto má tchán nebo soused - jenže ti jsou přes den nedostupní, večer nebo v noci je mi souseda dost blbé otravovat (i když večer bych to zkusila, jestli by byl tak hodnej), tchán by určitě přijel kdyby mohl, no je od nás minimálně 20 - 30 minut.
Sanitka by přijela snad brzo, ale nevzala by do porodky manžela a kdyby byl tam co chci rodit STOPstav, tak by mě rovnou odvezli jinam a manžel by se musel dopravit jak by uměl.
Taxik - měl by přijet rychle a kdykoliv a odvézt nás oba kam budem chtít. Ale asi nesmíme říct, že do porodky na rodění, to by asi řidič moc nadšený nebyl.

arcik
12. apr 2010

zamilovaná super díky....jsem ráda že má někdo přehled.... 😉

antynka1
12. apr 2010

Bibi ahoj - vítej zpátky 🙂 Jak je?
Arcik - Zdenču pozdravuj, je na řadě, tak ať to mí brzy za sebou 🙂

lucik...
12. apr 2010

Anděl a sanitka manžela vážně nevezme ani k takhle když se jede rodit? Tak to bych pak asi volila taxík no...

arcik
12. apr 2010

Andělko nestresuj se....

hele jsou tak nějak 3 možnosti
1.praskne voda bez kontra....do porodky musíš ale hodinka hore se nezblázní takže varianty máš možné všechny jsk jsi psala
2.pravidelné kontra,ale zase si to budeš počítat tak,že budeš se zdržením na cestu do porodky počítat
3.překotný porod..s tim ti neporadim...jedině sanitka ale to zase nevíš zda to je nebo neni překotnej porod v tomhle směru jsem totální laik...takže....

andelka
12. apr 2010

bibi: vítám tě doma a zpět mezi námi 😵

Teda, snad už to Zdenka bude mít brzo za sebou a přibude nám další holčička 🙂

zamilovana
12. apr 2010

andelka myslíš že by sanitka manžela nevzala ani ked to je k pôrodu? Ja s tým skúsenosti nemám...ale tak možno by sa to nejako dalo....
Arcik, neni zač, nie je to nič také strašné 🙂 dúfajme, že sa to na mimčo nedostane, a aj keby, oni ked vedie že si ty pozitívna tak malé sledujú ovela viac, tak by hned zasiahli. Je tu o tom aj tema, a všetky baby vraveli, že sa nič nestalo, a babatká boli v úplnej pohode. 🙂

arcik
12. apr 2010

Anty pozdrav vyřídim....

musim si jít lehnout ke Klárce je nějaká divoká tak abych byla u ní kdyby něco....
tak ráno páááá a dobrou

antynka1
12. apr 2010

Sanitka manžela do porodky nevezme - to byste je musely ukecat, ale spíš s tím nepočítejte.......

andelka
12. apr 2010

lucik: Prej ne, dneska jsem se na to právě ptala na předporodním kurzu.
Zatím jsem taky pro taxík, řeknem že chceme k nemocnici - však nemusí hned vědět, že jedem rodit - a vemu si pod sebe deku a igelit.

arcik: No, taky myslím, že času na to zajistit si odvoz bude dost. Čeho se ale bojím nejvíc je, že to začne jak nebude manžel doma. Z toho jsem trochu nervní. Vím, že to trvá, než se kontrakce rozjedou, že stejně budu nejdřív zkoušet vanu jestli je to už ono a tak. No kdyby první prdla plodovka, tak bych to snad do té hodiny taky nějak ošéfovala. S překotným porodem ani nestraš 😅

andelka
12. apr 2010

arcik: dobrou dobrou 🙂

michalag
autor
12. apr 2010

bibi vitajte doma, tak ako to zvladate???

zdenka, tak snad ti to co najskor vyvolaju a nenatahuju ta aby ste uz boli aj vy spolu 😉

kajamatus, to je super ze ste este stale 2v1 🙂

andelka, my tiez nemame auto a ani pri Samkovi sme nemali .... mne drahy vtedy zavolal sanitku a zobrala aj jeho tak neviem .... teraz tiez planujeme tak isto aj ked najskor sme rozmyslali nad taxikom ale naco ked sanitku mam zadarmo a nemocenske si platim

michalag
autor
12. apr 2010

lucik krasna postielka 🙂

a ako je na tom doli, stale ziadne nove spravy??????

antynka1
12. apr 2010

Michalag - mě Doli nepsala, nevím jestli Blance - ale ta už se taky nějak dlouho neozvala, nebo se pletu?

michalag
autor
12. apr 2010

anty, no dufam ze su v poriadku lebo aj blanka sa tusim ozvala naposledy v sobotu doobeda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre