Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

simi.w
14. apr 2010

zdeni a jak si to můžou dovolit, já bych se asi ozvala a nenechala, jsou to sprosťáci, takhle psychicky trápit maminy, stejně jak jsi psala o tom císaři té paní, co chtěli ať porodí veliké mimčo přirozeně

aaadus
14. apr 2010

Teď budu mít asi blbou otázku, ale myslíte, že je možné, aby zvířata vycítili, že se něco bude dít? Ten náš pes chce být dneska pořád se mnou, furt mi očichává břicho a olizuje ruky (to normálně vůbec nedělá)

lucik...
14. apr 2010

aaadus kamarádka říkala že ten den kdy jeli večer do porodnice tak jí byl pes pořád za zadkem, i když šla na záchod tak šel s ní..

aaadus
14. apr 2010

lucik to abych pořádně dobalila tašku a udělala pořádek 😀 A nebo je to sviňák vychcaný a nechce být venku 😀

lucik...
14. apr 2010

aaadus toť otázka 😀 My máme psa venku pořád, takže nějaké změny u ní poznat nejdou 😀 Ale je fakt že vždycky když večer nečekaně kňučí jako že chce dovnitře nebo jídlo tak si vzpomenu na tu kamarádku 😀 😀 😀

nikkka
14. apr 2010

aaadus nieco na tom moze byt, ze zviera to vyciti...tak sa priprav radsej 😉

antynka1
14. apr 2010

Ná ségře její fenka poznala, že je těhotná - ségra to ještě nevěděla a ona ji pořád očichávala mezi nohama, tak to ségře bylo divný, tak si udělala test 😀

aaadus
14. apr 2010

lucik tak to mi nedá a sem tam ho dovnitř pustím
antyn 😀 😀 😀 ten náš mi zase čichá k prsům

gabap
14. apr 2010

adelko to mi nedelej 😢 😢 naadherny popis 😵 😵 😵 😵 😵

lucik...
14. apr 2010

Pokud jsou ty zvířata doma tak si myslím že určitě něco vycítí

gabap
14. apr 2010

adus vecer jedes 😀

lucik...
14. apr 2010

asi cítí mléko 😀 😀 😀
To my jí nepouštíme protože by si pak zvykla, ona to vždycky jenom zkouší chvilku, mrška jedna

gabap
14. apr 2010

holky nevite jak dlouho muze odchazet ta zatka?

simi.w
14. apr 2010

adus, já tomu věřím 🙂 , být tebou, tak se dobalím

lucik...
14. apr 2010

gabap já myslím že dlouho 😀 Snad doli odcházela postupně asi 14 dní, vždycky pár dní klid a pak zase kousek a tak

gabap
14. apr 2010

no ja uz jsem premyslela kde se toho tolik ve me bere 😀 takze nejsem divna 😀 😀

aaadus
14. apr 2010

lucik on se potom taky snaží a skáče na dveře, ale když je venku teplo má smůlu. Ale jak byly ty mrazy, tak jsme ho na noc brali domů. Nebo když je bouřka, to je úplně šílený a je schopný těma dveřma proskočit
gabab nejedu nikam, se začínám bát 😀

mishah
14. apr 2010

Ahojky 😉

adelko:krásný popis porodu 🙂

Já jsem dneska byla s Lukym na odběru krve -poprvé mu nabírali normálně ze žíly z ruky a ani nezaplakal, byl fakt statečený,až mě to převapilo..i dr byla překvapená 😉dělali mu odběry kvůli testům na alergii na lepek a jiné,tak doufám,že se z toho nic neprokáže...

zdeni: držím moc palce, at už se to u tebe pojne k dobrému, k tem dr to je bez komentáře..

gabap
14. apr 2010

adus bojis se? 😀 😀 😀 no myslim ze u dalsiho se budes bat jeste vic 😀 😀 😀

aaadus
14. apr 2010

gabab nééééééé, nebojím 😀 Jenom maličko, fakt 😀
mishah statečný 🙂

gabap
14. apr 2010

neboj,ceka te neco moc hezkeho,viz adelka 😵 😵 😵

blanka.k
14. apr 2010

Mishah - šikulka, myslím, že tu chlapi začnou trojčit z doktorů až v dospělosti, M. jde po asi 15 letech příští týden k zubařce, už teď z toho má strach. 😀
Jdu zkusit se pomazlit s našima fretkama, jestli taky něco nevycítí 😀 Jo a do alba jsem hodila naši "nazdobenou" postýlku, bok je oddělaný, bude úplně přiražená (tak cca 3 měs.) u boku naší postele, ať ho mám po ruce 😉

aaadus
14. apr 2010

gabab já vím 😵
blani pěkně jsi to vymyslela 🙂

antynka1
14. apr 2010

Holky, já už nemůžu na ty vaše nádherný pokojíčky koukat... pak mám akorát depku, když vidím, co tam budu mít já.....

aaadus
14. apr 2010

antyn neboj, jak malá poroste, bude ti přibývat čím dál tím víc věcí, že nebudeš vědět kam to dávat. Já taky nemám pokojík, tak jak jsem si ho představovala, ale co už. Malému to stejně bude fuk jestli má koberec takový nebo makový. Hlavně že ho budeme mít rádi ne?

mishah
14. apr 2010

anty: bud v klidu, já to při Lukym moc neřešila, spal s náma stejně nakonec v posteli(nepomohla ani vychytávka s tou přiraženou postelí) a postupně jsme se taky nějak vypracovali k dekoracím atd 😀 už máme dokonce druhou borduru, jednu dobu ji servával a a nakonec ji dorazila úplně dcerka od kamarádů 😀 😀 ...určo se k něčemu s malou doberete 😉

gabap
14. apr 2010

anty jak pisou holky bud v klidu 🙂
ja koupila nebesa,povleceni atd a maly spal stejne s nama 😉

blanka.k
14. apr 2010

Pupik 35+1 😉

aktaka
14. apr 2010

tak jsem šla dodržovat klidový režim a že si na chvíli budu číst a usnula jsem, teď jsem jak praštěná a nechce se mi nic dělat 🙄

a naše psice taky poznala, že je se mnou něco jinak, pořád u mě tak lítostivě sedí a nevyžaduje, abych si s ní hrála

blani, to máš moc pěknou tu postýlku, babička je šikovná 🙂
a pupík máš tedy taky pěkný už 😀

lolita.9991
14. apr 2010

adelka normalne mi az slzy tiekli,to bolo fakt kuasne napisaneee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre